41716
  • ShaiHulud
    #11980
    nem azzal van a gond hogy kovetnek szintben hanem az hogy majd level 20 tol minden egyes bandita glassban lesz minden egyes marauder daedricben es ez kurvara irrealisztikus, azonkivul feneketlen lesz a penztarcad is:) de halisten erre keszul mar egy mod amit mindig emlegetek.
  • ShaiHulud
    #11979
    hat errol mas a velemenyunk ezekszerint:D de halisten ez nem multiplayer game:)
  • PyRex
    #11978
    nVidia karikhoz már régóta nincs omega - ha jól tudom.
  • Sheltem
    #11977
    Imperial cityben.
  • DonnieBrasco
    #11976
    Felejtsétek már el azt a kaka NGO drivert, iszonyú gyenge!
    Omegát kell feltenni, kb 100%-kal gyorsabb (pl. nálam).

    DB
  • Sheltem
    #11975
    Asszem ezt már próbáltam( 10-12 órát biztos vártam ) de sebaj majd újra megpróbálom. Köszi
  • BEAST #11974
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    24 óra múlva keresd meg a kapitányt , ne foglalkozz a 2 tanuval , ha azt mondták válalják az már elég , ezután megint 24 óra és siker
  • Sheltem
    #11973
    Más, van egy problámám az egyik küldetéssel kapcsolatban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A korrupt kapitány questről van szó(nem vágom pontosan mi a neve a questnek). Szóval találtam egy kapitányt aki hajlandó bevádolni a korrupt kapitányt ha hozok 2 "vádolót/tanut" nevezzük ahogy akarjuk. Megtalálom mind2 tagot akiket miután megtömtem pénzzel vállalják, hogy vádolni fogják a kapitánynál a másik kapitányt következő reggel. A problémám, hogy másnap reggel basznak odamenni a köcsögök. Mi a fenét tudok itt csinálni? Ez az első quest(az eltünt armandon kívül) ahol elakadtam :( Vki pls help
  • Jagi
    #11972
    jaja :)
  • Babylon56
    #11971
    merre lehet meg találni ezt az aréna féleséget ahol harcolni lehet?
  • Sheltem
    #11970
    Szerintem faszság átállítgatni fix dolgokat egy játékban (de ez csak az én véleményem itt kb.). Nekem ígyis jó az oblivion "szintkövetés" rendszere. Már alig várom, hogy level 20 legyek kb és jöjjenek a lichek.
  • Jagi
    #11969
    Minden cheat mod, de nem minden mod cheat... :DDDDDDDDDDD
  • Jagi
    #11968
    De jó is volt az... :)
  • jocika
    #11967
    Tehát akkor ez a mod, ami ezt visszaállítja, nem minősűl cheatnek?
  • Sheltem
    #11966
    Igen ott fix volt, ott bekerülhettél az első pár szinten olyan dungeonba ahol nem éltél 3mp nél tovább.
  • jocika
    #11965
    Üdv!

    Ez a szint "szint hozzáigazításos mizéria" hogy működött a Morrowind-ben?
    Fix szörny szintek voltak?
  • Fritz Von...
    #11964
    Engem eddig csak dungeonban haraptak meg, nem szoktam fogadókban aludni, hanem guild házakban. Azt nem merem mondani, hogy 100%, de érdemes kipróbálni.
  • PyRex
    #11963
    Oda el kéne jutni, mármint a Master sznthez :) Most 73-as értéknél tartok - mondjuk már a 75 is fasza lesz nagyon! :) De próbáltam trainelni, viszont az a faszi, aki állítólag a Roxey Inn-ben trainel magasabb szintre, annál nincs ott az opció, szal nemtom...
  • Jagi
    #11962
    Nem, teljesen független
  • 79Alba
    #11961
    Köszi
  • Sheltem
    #11960
    Ott biztos, hogy nem lesz gond?

    Ez tuti vagy tipp?
  • Fritz Von...
    #11959
    Ne aludj nyilvános helyen (fogadóban), hanem ha guild tag vagy bárhol, akkor ott aludj.
  • Fritz Von...
    #11958
    Érdemes, én se nagyon Morrowindeztem anno. :)
  • Sheltem
    #11957
    Thx
  • Sheltem
    #11956
    Oké oké de daggerfallhoz? Tehát a 2.részhez? Simán utánanézek akkor és megszerzem.
  • Jagi
    #11955
    redguard - gamespot
  • Jagi
    #11954
    Egy külön story én is alig pár hete tudok róla...
  • Sheltem
    #11953
    Mijaza Redguard? Daggerfall kiegészítő? Mert az viszont akkor nekem sincs meg (Az még hagyján de nem is tudok róla hogy van ilyen)
  • Sheltem
    #11952
    Egyébként 6600gt vel + 3,8 celeronnal 1gb ram mellett olyan mediummal fog jól menni ha még 1-2 dolgot lekapsz róla(akadás nélkül).
  • Jagi
    #11951
    Thx. Írj privit... Meg a Redguardot is lécci, ha lehet : )
  • Sheltem
    #11950
    "A game most jön le és kíváncsi lennék hogy milyen felbontásba megy ezeken a gépeken"

    Milyen felbontásba? :))) Nem a felbontás a lényeg hanem a grafikai részletesség, a felbontást a monitorodtól függ baszki. Gondold meg mit kérdezel.
  • Sheltem
    #11949
    Nekem megvan az összes Elder Scrolls- de azért köszi, másnak jó lesz a link. Este feltöltöm neked a Daggerfall -t (hacsak nem felejtem el).
  • 79Alba
    #11948
    A game most jön le és kíváncsi lennék hogy milyen felbontásba megy ezeken a gépeken
  • BEAST #11947
    nemértem a problémát ... miért ne lehetnék? nincs megkötve hogy mennyi az int-em sőt az sincs hogy milyen téren fejlesztem a karakteremet , simán lehetnék mage is , a mágikus tulajdonságaimat is használom , főleg detect life és társai ... szerintem pont az nem lenne rp-s hogy fogom magam "jaj assasin vagyok nem varázsolok mert azt nem szabad" :P
  • Jagi
    #11946
    A soundblastert kivéve, igen a haveromé...
  • alien47
    #11945
    Tesomnak hasonlo van csak eredeti PIV es procival. Mi a kerdes?
  • 79Alba
    #11944
    Sziasztok.
    Kinek van ehez hasonló gépe?
    ASUS P4P800-E Delux/Celeron D 3,8 Gb/Cooler Master HYPER 6/Samsung 1GB RAM/MSI GeForce 6600 Gt/Zalman VF700-Cu/Sound Baster Audigy 2
    Samsung 160 Gb SATA2/Maxtor 60 Gb/
  • Jagi
    #11943
    Ja és bocs, hogy nem direktlink...
  • Jagi
    #11942
    Persze, hogy kell...
  • Jagi
    #11941
    Itt az ARENA