41716
  • Me0w
    #14148
    Kurva jok ezek a modok, csak epp mindhez uj jatekot kell inditani... elkezdesz jatszani a modokkal, elvagy level 4-5-on mar a masodik karaktereddel, jon egy mod update, hopp, uj karakter. Szerintem ez igen nagy hatulutoje a modrendszernek :(
  • grebber
    #14147
    Valaki árulja el kérem a felvétel a tolvaj céh-hez küldi menetét mert nekem sehogyan sem jön össze!!!!!
    Mutat a nyil odamegyek nincs ott senki várok estig jön a gyikfejű beszélek vele jön a fáklyás csóka azzal is beszélek azt jön egy elf azzal is beszélek és itt a vége ,nemtudom mit kell.
    emliteték beszéljek a hajléktalannal de az semmit nem mond ami használható lehetne.
  • Kandurex
    #14146
    Hallottam, vagy itt olvastam már nem tudom, de állítólag valahol a vampir dust -ot 200 körül veszik meg...hol is?
  • Kandurex
    #14145
    Szép ez az absorb, csak ép target típusba nincs, meg a touch -os is iszonyat drága magic felhasználással műxik :( nevetésges, hogy pl. egy 7pt 20 sec -re 180 körüli a magic felhasználása, viszont max. 140 körül tölt vissza...na kérem, hasznos, szép, jó varázslat :/ akkor inkább absorb ami halál olcsó, target -es stb.
  • ShaiHulud
    #14144
    amugy annyit hogy archmage szobaban a cupboard es chest az agynal nem respawnol tehat nem fog kiurulni a tartalma.
  • ShaiHulud
    #14143
    l2read:)
  • ShaiHulud
    #14142
    no psyhic guards v1.2
  • Kandurex
    #14141
    Ez mit csinál?
  • ShaiHulud
    #14140
    drain csak csokkenti az ellenfeltol az absorb az csokkenti tole es hozzaadja hozzad arra az idore.
  • ShaiHulud
    #14139
    itt
  • FlatlineHun
    #14138
    És az absorb-bal elszívott cuccot te megkapod..... :)
  • FlatlineHun
    #14137
    Tears of the savior
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csajtól kell kérni refined frost salts-ot, miután elolvastad a könyvet asszem, azzal lehet bejutni a barlangba
  • MrAndree
    #14136
    Valaki meg tudná mondani hogy az istenbe kell black soul gemet szerezni? A Dark Fissure nevű helyet már megtaláltam de ott bármit csinálok az istennek se történik semmi. Valami ötlet mit kéne tenni?
  • donpedro
    #14135
    Drain csak átmenetileg csökkenti az ellenfél magickáját, ha lejár a spell, akkor visszakapja, absorb viszont végleges (hacsak nincs nála is restore magicka potion :))
  • Necromanc3r
    #14134
    Pénzeld őket 70 feletti "haversági" szintre és beszélj velük újra. Ez mindig beválik ilyen küldetéseknél.
  • CsőKujts
    #14133
    Erre a tears of the saviorra senki nem emlékszik? HELP! Knightfall című könyvet megkaptam, utána azt mondja menjek vissza az egyetemre. Ott is van a zöld nyíl beszélek a csajjal de valami olyasmit mond, hogy a kollégáival kell dumálni. Azokkal már beszéltem semelyik nem tud semmit. Légyszi valaki segéljen.
  • Necromanc3r
    #14132
    Cserélj videókártyát.
  • dscholtz
    #14131
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni olyantól, aki Gef 4 Ti4200-zal játszik. Van tweakelt ini fájlom, új shaderpackage001-em, bDoDiffusePass=0, de ha nyílt terepen vagyok és TAB-ot nyomok, mindig kilép. Valami tipp esetleg?
  • Kandurex
    #14130
    Egyébként a drain és az absorb magic között mi a különbség?
  • donpedro
    #14129
    Tényleg, azt már artam kérdezni, hogy nálatok mi volt a legnagyobb létszámú haderő, amit egyszerre felvonultatott az ellen? Nálam 11 a csúcs: 4 Xivilai, 4 Clannfear, 2 Spider Daedra, 1 Dremora ijász. Marha jó volt, beálltam egy sarokba, potionöket beizzítottam, absorb health spellt bekészítettem, és rátenyereltem a "c" gombra, illetve szépen lassan huzigáltam az egeret jobbra-balra... Egyszerűen nem lehetett mellényúlni.
  • grebber
    #14128
    Nem történik semmi sem.Ott beszélek mind a 3 emberrel akik a képen vannak.
    Azt ahogy mondtad beszélek a pár méterre fekvő hajléktalannal de ő lószart sem mond. :(
  • Kandurex
    #14127
    Arch-mágus lakosztályom szekrényéből eltűntek a cuccaim...faxa bug :( mondjuk annyira nem értékesek aztán most jöttem meg egy 2 órás loot -ból, már nem töltöm vissza az állást, hol tartsam akkor őket? Az enchant láda ami ott van jó a célnak?

    Egyébként én is nyavajogtam a lassú manna töltés miatt, de aztán egy barlangba összeszedtem 30 Werkynd Stone, 10 magic potion, 3 Varla Stone -t azóta kussba vagyok - meg arra :)
  • donpedro
    #14126
    Ha minden igaz, akkor sincs baj, ha elsőre nem tudod megcsinálni, Armand ad egy második tesztet is, ami viszont már felettébb egyszerű lesz.
  • donpedro
    #14125
    lol, nekem 23-as :)
  • donpedro
    #14124
    Én 28-as mage vagyok, és amikor 3-4 Xivilai jön szembe, akkor nyomom a piákat rendesen. :)
  • Voltan
    #14123
    Én is csak pár másodperccel ELŐZTEM MEG, na. :D
  • Voltan
    #14122
    Ha jól látom, ez a tolvajcéh-belépős küldi. El kell lopni egy muksó naplóját, megelőzve a többieket. Fordulj meg, indulj el, ott lesz egy koldus. Beszélj vele, ő elárulja, hol a pali háza. Menj oda, törj, be, és lopd el a naplót. Csak siess, mert az a sötét elf qrva elég gyors. Én is csak pár másodperccel.
  • donpedro
    #14121
    A fejlődési rendszer sztem is lehetne jobb, de ami engem a legjobban zavar, az az, hogy itt is eltolták az egyensúlyt. Restoration, Mysticism, Conjuration, Alteration, stb, simán fejleszthető, ha van egy kis magicka-igényű spelled, akkor csak rátenyerelsz a varázslás gombra, és közben kávézhatsz, TV-t nézhetsz, stb, a fejlődés garantált.

    Ellenben a Destruction, vagy mondjuk a Blade/Blunt csak élesben fejleszthető. Szvsz ez hiba. Mármint vagy az egyik, vagy a másik. :) Én marhára örültem volna, ha az Arcane University-féle practice roomban látott "spell-céltábláknál", illetve a Fighters Guild-féle "bokszzsák-bábúnál" is lehet fejlődni. Jelenleg ugyanis eléggé nevetséges, hogy a harcos céh tagjai éjjel-nappal zúzzák azt a szerencsétlen bábút, mégsem fejlődnek semmit (legalábbis ettől nem).
  • Sir Quno Jedi
    #14120
    A spelldrinker nekem csak 9-es!
  • FlatlineHun
    #14119
    Már bocsánat, de az atronach vitába én is beszállnék, lévén a karakterem is az...
    Egyrészt: +150 mana nagyon nem mindegy, hiszen a MAX manád és a skilled határozza meg, hogy milyen spellt tudsz kivarázsolni! És hiába regenerálódik a manád, 200 manával nem tudod a 350 manás spellt elnyomni!
    Spell absorbtion: Mivel már az elején könnyen beszerezhető a spelldrinker amulet (15 absorbtion) ezzel már 65-re nő, ami az atronarch kő meglátogatása után naponta egyszer 30-al növelhető 95-re, ami azt jelenti, hogy szinte minden varázslat tölti a manádat.
    Ideértve a fegyvereken lévő varázslatokat is! Tehát nem csak immunis vagy ezekre, hanem TÖLTIK a manádat. Pld ha megyek dungeon-ozni, és jön egy will-o-wisp, vagy castolós varázsló, egyszerűen beállok elé, mert ha nem nyelem be a spellt, sebez rajtam kb 1mm-t, ha benyelem, akkor tölti a manámat 10 mm-rel. (csak hogy érzékelhető legyen az arány) Természetesen a benyelt manából tudok gyógyulni is...
    100-as alkímiával a LEGGYAKORIBB nyövényből (egy komponensből!!) tudsz csinálni 11*41 manát adó potiont, (súlya 0.1) apprentice alkímia cuccal... az bizony 451 mana! És egy potion maxra tölt, másodpercenként 11 manát adva, általában 50 vagy több van nálam. (Össz súly: 5-6)
    Ráadásul mivel breton vagyok, 50% magicka resist, szóval a szopatós spelleknek (drain ability, silence, stb) alig van esélyük bejutni: 35%*50% = 17,5%
    Nem is beszélve a 100-as alkímia egyéb előnyeiről (über restore health és fatigue potionok, állandó mérgezés: 5*18 HP)
    Tehát egészében véve: 2x annyi manám van, 3x olyan gyorsan regenerálódik a manám, a varázslatokat, vagy mágikus fegyvereket használó ellenfelek többet használnak nekem, mint ártanak, egyész pontosan miért is olyan szar csillagjegy ez egy varázslónak, kedves haxoror kollega?
  • ShaiHulud
    #14118
    23 as pure mage vagyok:) es nagyon ritkan nyulok potionhoz, summon lenyem allja a sarat addig meg visszajon a magicka es mehetnek az olocsbb touch dot spellek.
  • Sir Quno Jedi
    #14117
    Mondom, hogy a manám mindég maxra megy, mielőtt újra kéne idéznem a drdspd-t! És ez már nincs messze manában a Lich-től, vagy a Xivilai-tól. Majd azt is megírom, mire jutottam azokkal.
  • Sir Quno Jedi
    #14116
    Ja, kéne valami plussz fokozat (üBERmasteR) a major skillekre!
  • donpedro
    #14115
    Én már próbáltam mindkettőt, és hidd el, hogy mage-ként sem bírsz meglenni restore magicka potion-ök nélkül, egy komolyabb csatában 6-8 is elfogy. Enélkül ugyanis marha lassan töltődik vissza, hiába 100 a Willpower. Az viszont nagyon kellemetlen tud lenni, hogy hiába vagyok übertáp mágus, nincs elég magickám ahhoz, hogy egy istenesebb summont 40-50 másodpercig tartsak.

    Szóval szvsz sokkal jobb az Atronach, az alkímia segítségével nekem jelenleg is van vagy 120 restore magicka potion-öm, és tekintve, hogy egyetlen alapanyagból is tudok újat kreálni, az a veszély sem fenyeget, hogy valaha elfogyna.
  • Sir Quno Jedi
    #14114
    Most majd arra hajtok, hogy összepakoljak egy olyan spell-t, ami egyszerre idéz páncélt, csizmát, kesztyűt, pajzsot, vértnadrágot és karvasakat, mindezt felnyomva egy 50%plussz armorral, meg ha szükséges némi armor ponttal külön! ÍGY üssenek meg a kiscsákók ha tudnak! Ha rak még bele az ember invisibility-t, vagy chameleon-t, akkor nem is látnak hozzá! :DDD Perszer lehetne bele fegyveridézést is rakni, de minek... ÉS mivel ez is conjuration (az meg magas), olcsóak az alapspellek, olcsón gyátható, olcsóm idézhető (ez igaz pénzre és manára egyaránt)...
  • b-type
    #14113
    A Major skill-k is 100-ig fejleszthetőek és a Minor skill-k is?

    Mert ennek kapcsán kicsit elfilózgattam:
    Alapvetően jobban szeretem ezt a fejlődési rendszert..ahol az fejlődik amit a játék során használunk, de lehetne kicsit összetettebb, sztem:
    - Az elsődleges tulajdonságok mehetnének 110-ig, míg a másodlagos 100-ig, mert jelenleg azon kivűl hogy szintlépést eredményez, sztem egyszerűen nincs helyén kezelve, 110-es elérhetőséggel jobban el kellene gondolkozni, és több megalkuvást kötni a karakter létrehozásánál.
    - Aztán kicsit zavar hogy nincs ráhatás a tulajdonságok között, pl.
    3 alaptulajdonságot lehet fejlődni szintlépésenként.
    Harcos karakterként az Endurance fejlesztése alap, jóljár ha a Strenght is el van sütve...és akkor jön egy hezitálás, nagy valószinűséggel szorzó van a Speed-re, de ha nem akkor is jól jön a sebesség/gyorsaság egy harcosnak, és fejlesztenie kellene az Agility-t is,..de ha vki négyfelé tud figyelni a szorzók összehozásánál, annak minden elismerésem (kalandozás közben!).
    Érdekes hogy ez a két tulajdonság nem hat egymásra, vki lehet gyors annélkül hogy agilis lenne és kontra, vmint mivel az Agility szól bele abba is hogy mennyire tántorodok meg..illetve milyen eséllyel, akkor vagy az Endurance, vagy a Strenght is hatással lehetne rá.
    Tehát pl. Minor skill fejlődésnél mondjuk minden 3pontnyi futás/ugrás/könnyű páncél..stb, 1ponttal eredményt fejtene ki az Agility fejlődésre.
    - Aztán jó lenne ha a szintlépés szorzóit/pontjait el lehetne cserélni százalékos kihatásra, pl. ha vki az adott Endurance szintlépést nagyon nagyrészt nehézpáncél viselésével érte le, tehát mondjuk megvan a +5 pont max, akkor azt elcserélhetné +20% védelmi bónuszra nehézpáncél használata esetén..
    - Meg nagyon jól esne a májamnak :) ha lehetnének választott ellenfelek...akikre bónusz jár a támadási értékre...nehezen hiszem hogy ebben a nagy és szinte tökéletes világban minden faj egyformán viszonyúl egymáshoz...sőt ez nem így van..így nem is lehet. Tehát kapna rá 10% támadási/védekezési/varázslatellenállási bónuszt.
    - Az is érdekes hogy a varázslóknál nincs koncentráció hatás, tehát ha egy harcos közel kerül a varázslóhoz, akkor ez nem hat ki a megzavarásra.

    Szal kicsit egyszerű, nagyon jó, de spec. én szeretem az összetettebb (de jól müködő) rendszereket.

    elmélázás vége :)
  • grebber
    #14112
    Na itt vagyok de nemjöttem rá mit kéne cselekedni!

  • Sir Quno Jedi
    #14111
    Kísérletezgettem és összepakoltam egy olyan támadó varit, ami sebez fire, cold, shock és health-ben, plusz gyógyítja a caster-t, közeli verziója meg touch-os és életerőt szív az ellentől a gyógyítás helyett (ezáltal még erősebb).
    Ez alig több mint mésfélszer több mana mint a weak fireball, de sebez 12, vagy 15-öt és gyorsabban tölt a manád, mintahogy lövöd! Persze lehet húzni a sebzést tetszés szerint felfelé!!! ÉS ez ellen senki sem védett, csak aki a mágia ellen reszkós. Plussz ha valamelyik összetevőre weak akkor az többet sebez. (meguntam a flame atronach-ok buzgerálásait :D)

    Persze ezt még lehet weakness komponensekkel erősíteni, de minek...
  • Sir Quno Jedi
    #14110
    Mondjuk a GWraith-nél az az 504 health egész meggyőző, ha sokáig tudod itt tartani, pont jó.
  • donpedro
    #14109
    Amúgy a Lichnél ugyebár a 792 magicka a nagyon durva, de ha te idézed meg, akkor az idő rövidsége miatt valszeg ezt nem tudná kihasználni.

    Összességében véve a Xivilai szerintem a spéci tulajdonságai ellenére is elég gyenge, talán a Gloom Wraith tűnik a legjobbnak - ménkű sok HP, tud jónéhány spellt, egy csomó sebzésre immunis... Igaz, elég kevés magickával bír, és nem is üt olyan nagyot, de legalább leköti az ellent. Arról nem is beszélve, hogy sok rosszarcú ebony fegyverrel nyomul, az meg egyáltalán nem sebzi.