41716
  • Ch_Slater
    #184
    a #456 és a #476 ugyanaz csak az elsoben van egy kis tó előtte
  • Ch_Slater
    #183
    hmm. erdő...király
  • Ch_Slater
    #182
    wow
  • lwb
    #181
    kicsit javítottak a daedroth kinézetén, nem?

  • lwb
    #180
    nesztek, ITT az ominózus magazin a szkrínsotokkal. ütősek, nem?
  • PiszkosFred
    #179
    Öbölben az a "kis sziget".
  • Hmuda
    #178
    Ja, lehet olyan lesz mint Mournhold a MW-ben. Nincs a térképen, de el lehet oda menni.
  • PiszkosFred
    #177
    Hat az info szerint a merenyleg a csaszarvarosban tortenik, es onnan kell elindulni megkeresni az orokost. Akkor pedig akar mehetunk az high elfek foldjere is ;] (habar szerintem maradunk es inkabb "vedekezunk", de ez csak egy talalgatas a reszemrol)
  • Hmuda
    #176
    Lol, abszolút területcsökkenés. :D
  • Hmuda
    #175
    Majd kiderül. Kösz hogy szoltál.
  • lwb
    #174
    vagy lehet mások lesznek a léptékek. vagy lovaglás miatt fog kisebbnek hatni. vagy nem tudom.
  • Bandew
    #173
    Lehet, hogy csak az a picike sziget lesz csak, mint Morrowindnél. :-D
  • PiszkosFred
    #172
    Hat, meggyozheto vagyok, ugy latszik ez esetben alaptalan volt a paranoiam ;]
  • Hmuda
    #171
    Enyni erővel mégérdekesebb lenne a legnagyobb tartományban területcsökkenést elérni. :-)
  • lwb
    #170
    #102 szerint Cyrodill. na nem mintha az kisebb lenne ... :P
  • Hmuda
    #169
    Én úgytudom hogy Summerset (legutóbb még úgy volt).
  • Bandew
    #168
    Nem Cyrodiilban fog játszódni?
  • lwb
    #167
    normál esetben igazat adnék neked, de kathode felfedte az irl nevét egy másik threadben: Gavin Carternek hívják és egy ideig ő csinálta a Destination Morrowind fan site-ot, aztán gondolom bekerült a teambe, mert a Tribunalhoz már egy csomó mindenben benne volt a keze.
    szóval nekem hiteles a fickó. :)
  • Hmuda
    #166
    Summerset



    Vvardenfell

  • Hmuda
    #165
    Hm. Érdekes dolog ha csökkenni fog a játéktér. A térképen látható, hogy Summerset sokkal nagyobb mint a morrowindi sziget.

  • PiszkosFred
    #164
    Ugyanugy nemtudok ra valaszolni, ahogy arra sem, hogy egy embert mi visz ra arra, hogy egy fel iskolat lemeszaroljon kora reggel. Pillanatnyi hirnev elso esetben, masodikban elmezavar? Nem tudni. Sok olyan ember van, akik szeretnek masnak latszani mint amik. Erre a net jo terep. Es sok olyan ember van, aki szeretne tobbnek latszani, mint ami. Erre pedig itt egy ilyen titokzatos bejelentes, nulla infoval szinte. Kapok egy kepet a hivatalos oldalrol azzal a szoveggel, hogy majd 26 kornyeken lesz bovebb az ujsagban. A nep fustolog. Ekkor fogom magam, latva hogy itt az alkalom, es kiadom magam egy ismert - de talan devek altal annyira nem latogatott - forumon devnek, es osztom az eszt. Aztan kiderul hogy nem igaz, en meg rohogtem egy jot, es kesz. A kutya sem tudja meg, ki is vagyok valojaban, irl.

    Vannak ilyen emberek. Es tudom hogy amit leirtam, szinte marmar MelGibson fele osszeeskuves-elmelet ;] De ugy vagyok vele, hogy nem hiszek mar mindenkinek aki csak kinyitja a szajat. 2 het. Ennyi kell hogy kideruljon abbol a monstre cikkbol a kovetkezo adag informacio. Ekkor megtorik a mediacsend - amiert kivancsi lennek mennyit fizetett az ujsag - es jonnek majd szepen az infok, a kepek, a zenek, minden ami szem, szajnak ingere. Na en majd akkor fogok hinni abban, hogy ha kezhez kapom a jatekot, talan az fogom kapni amit igertek ;] Addig meg csak hallgatom az infokat, elgondolkozok rajtuk, de nem veszem keszpenznek. De ennek ellenere jo rola beszelgetni, es masok velemenyet megismerni.
  • lwb
    #163
    nem hülyeség. amennyi fék kép/info manapság szaladgál széjjel szana, ez teljesen érthető hozzáállás.
    (mondjuk azt soha nm értettem, hogy mi visz rá egy embert arra, hogy pl. fél napot végiggörcsöljön photoshoppal csakhogy utána, mikor kiderül h fake aze egész, ronggyá flémeljék)
  • PiszkosFred
    #162
    En is leforditottam, de sajnos hiszem-ha-latom elvben hiszek ;] Ne ertse senki felre, en is elfogadom es orulok ezeknek az ujitasoknak, de csak akkor nyugszom meg picit, ha olyan oldalon jelenik meg az info, ami hivatalosnak veheto. Es csak akkor teljesen, ha kiprobaltam es tenyleg olyan. (elfogadom kathode nyilatkozatat is az ingame temaban, de nem hiszem el mindaddig amig hivatalos oldalrol nem mondjak. Tudom hogy ez hulyeseg a reszemrol, de en mar csak ilyen vagyok, sorry.)

    Ennek ellenere kiraktam en is a forditast a HQra, mert attol hogy en nem hiszek benne, mas lehet hogy igen ;]
  • lwb
    #161
    a grafikáról: azt azért vegyük észre, hogy az oblivion rpg lesz nem fps. itt nem kell ügyelni a hatalmas frame rate-re és a jó fizikára (ragdoll miegymás) sem. ez pedig erőforrásokt szabadít fel, amit lehet megint csak a grafikára fordítani. szóval lehet, hogy tényleg szebb lesz a doom3-nál és a far crynál. majd meglátjuk.
  • PiszkosFred
    #160
    Persze, egyetlen egy technikai ujitas es/vagy elony sem behozhatatlan. Akkor amikor megjelent hengerelt a latvannyal. Azota eltelt 1-2 ev, es torvenyszeru a fejlodes ;]
  • lwb
    #159
    #102 -> ha ennek hinni lehet, akkor ezt megoldották (a statikusságot) :)
  • PiszkosFred
    #158
    Hat ez a beszolas mar poros volt. Ennek ellenere nem lehetne ezt privatban lerendezni, muszaj itt odamondogatni egymasnak egy olyan topikba, amihez semmi koze az egesznek?
  • edios
    #157
    Hát tényleg nagyon szép,bár textúraváltoztatással csinálták.
    A maga idejében abszolút No1 volt,azóta megjelent pár "hullámzó játék", pl Prince of Persia,Splinter Cell2 vagy például a FarCry,ami azért felveszi a versenyt vele...

    Oblivion gépigényére mindenesetre nagyon kíváncsi vagyok,hogy a jó grafikával mekkora lesz a látótávolság,és mennyit fog emelett töltögetni...
  • grebber
    #156
    Ez mindig atól függ kinek szólsz be kiscsávó.Apád lehetnék csak anyád nem engedi.
  • PiszkosFred
    #155
    Hat a grafika tokeletesen eleg lenne a mostani picit felturbozasaval, de nagyon remelem hogy inkabb a scriptrendszeren dolgoznak majd tobben, es nem a grafikan. Az is kell, de latod, sok embert a frasz kirazza a morrowind hallatan, mert statikus volt es senki sem mozdult, reagalat stb. (tisztelet a kivetelnek) Ha tenyleg popularisabba akarjak tenni a jatekot, akkor a grafika nem minden, mert az elozo reszek is gyonyoruek voltak a megjelenes idejen.
  • FREAK
    #154
    és ne feledjük el, hogy a "Morrowind víz" mai napig a legtökéletesebb!
  • edios
    #153
    Még morrowindnek is szebb a grafja mint doom3nak:)
    Na jó nem, de már ott is szerintem nagyon szép környezetet fel tudtak építeni.. Oblivionban kijavítják az élőlényeket, épület-textúrákat kiélesítik, pár directx9es effektet beleraknak,és máris megvan a világ legszebb grafja!
    (Doom3 azért nem nagy szám,mert akárhova nézel,mindenhol falak,ilyen kis területen meg hogy vannak jó effektek,az a legkevesebb)
  • Esrohnoil
    #152
    A doom 3-at már régebben elkezdték sztem mint ezt, ez miért ne lehetne szebb? :)
  • FREAK
    #151
    hogy rohan a technológia....
  • edios
    #150
    Minden újabb videókártya 256bites!
    (Nem a színmélységre vonatkozik,hanem a memóriára!)
  • FREAK
    #149
    hmmm már van 256 bites videokártya??
  • edios
    #148
    Ez kemény játék lesz! Érzem!
  • FREAK
    #147
    maga korában így is csoda volt, ezért bízom nagyon a bethesda-ban
  • PTW
    #146
    ja hát ez alap , azért nem is említettem...
    az egész olyan mint egz nagyon szépen felépített DÍSZLET...
    tök statikus az egész...
  • Voltan
    #145
    Igen, ez tény. Szerintem a Daggerfall volt nagyon jó terület és világ szempontjából. Rengeteg város volt, mind hatalmas, lehetett lovon menni, házat, hajót venni. Kár, hogy tele volt buggal.