41716
  • David2
    #824
    aham
  • Esrohnoil
    #823
    Magyarul y=n*x helyett y=x^3 függvény alapján lenne kiszámolva a manád, vagyis a fejlettségeddel arányosan hatványozottan nőne, ezáltal sokkal több lenne magasabb szinteken?
  • David2
    #822
    sztem jó megoldás lenne, ha a manát nem egyszerűen int*szám adná ki, hanem az int= lenne egy bizonyos hosszúsággal, s a hosszúság= egy gömg sugarával, s a gömb térfogata= a manáddal.
  • Esrohnoil
    #821
    Ilyen szempontból nekem Arx Fatalis jött be nagyon.
    Ott jó volt a mágiarendszer.
    Rúnákból kellett összerakni a varázslatokat és minden rúna jelentett egy alapvető dolgot.
    A rúnákat a levegőbe kellett rajzolni és úgy lehetett varázsolni.
    pl. tűzgolyóhoz le kellett rajzolni a kreálás, a csapás, majd a tűz rúnáját.
  • David2
    #820
    egyébként gondolkoztatok már azon, hogy milyen lesz/legyen a mágia rendszer? Én nem szeretném, hogy megmaradnának int*szám=mana; meg mondjuk többféle kézi mozdulat lehetne, sőt még az lenne a legjobb, ha még hang is jönne hozzá.
    Pl. a DS mágia megoldásai nekem nagyon tetszenek, s sok az ötletes az varázslat.
  • EqUiNoX
    #819
    Félreértések elkerülése végett, én csak azt mondtam, hogy Cyrodiil tartományban nincsen sziget, csak egy, de azon maga a császárváros, Cyrodiil helyezkedik el, egy hatalmas öbölben a szárazföld szívében. Ez valószínű hogy inkább városi jellegű lesz, teljesen beépítve. Ezen felül lesznek még városok dögivel, erődök, romok, stb. Csak bírd felfedezni... ;]
  • Jimmyke
    #818
    Jön pár új kép és máris fellendül a topic :) Mi lesz itt, ha kijön húúú :)

    Fred: Nekem tökéletes ha csak az az egy város van, ha olyan lesz mint Erion De pár "falucska" se lenne rossz :)
  • Bandew
    #817
    Inkább te elmélkedj, ha egy hasonlatot is komolyan veszel. Ne legyél irodalmár.
  • DonnieBrasco
    #816
    Haxoror: ne aggódj, 2007-ben már szinte ingyen vágják majd hozzád az 512 megás X800 XT Deluxe-okat :)

    DB
  • haxoror
    #815
    Na attól a várostól félek a legjobban mert Balmora vagy Vivec az összes trükköm ellenére szaggat keményen szal még az új konfiggal (addigra meglesz :) is sztem szaggatni fog az Oblivion, valahogy nem hiszem hogy eléggé rá fognak szállni az optimalizálásra :(
  • [Jakuza]
    #814
    Mert nincs sehol rendes arnyek.
    Igenytelen az egesz.
    Kandalo melletti reszre nezzel csak ra.
    De ha egyeseknek ez a szep grafika hat legyen neki mondva.
    Meg ez a duma eleg LOL.
    "Régen bezzeg örültek volna, ha minimum a betöltőképernyő így néz ki."

    Hat asszem ilyen kaliberu betolto kepernyot lattam mar 15 eve is.
    Csak mutatok Bandewnak egy 1993as Raytracelt kepet, hogy elmelkedjen egy kicsit.


  • PTW
    #813
    értem, értem 8)
  • PiszkosFred
    #812
    Akkor úgy fogalmazok, hogy úgy istenigazából "vetődött" árnyékot nem látok sehol sem ;]
  • PTW
    #811
    csak 50 % ban van igazad...

    Interior árnyékok nincsenek , de h amegnézed az erdős képet pl akkkor ott aztán mindenhol csak az van
  • PiszkosFred
    #810
    3. Itt most nem lesz sziget, ha csak a Csaszarvarosra (Cyrodiil) nem gondolsz, de az a kis szigetet az obolben - szerintem - inkabb teljesen be lesz epitve (maga a varos egeszeben), korulotte varosfal (vagy valami "varoshatar"), azon tul viz. Legalabbis a korabbi reszekben talalhato konyvek es ismertetok alapjan igy kepzelem el ;]
  • Bandew
    #809
    1. Naná, hogy nem, mert számomra ismeretlen kaja van rajta.
    2. Nemrég te kezdtél azon vitatkozni, hogy a Morrowind nem volt eléggé szerepjátékos. Ha te valóban nagy szerepjátékos vagy, nem számít neked a grafika. Arról nem is beszélve, hogy ez az eddigi legszebb.
    3. Jó lenne ha elmondanád mi a nem szép ezen a képen, mert engem megdöbbent, hogy valaki ennyire igényes legyen ezen a téren. Itt nem zárt helységek lesznek, hanem egy egész sziget lesz megcsinálva ezzel a gráfóval. Mi ez, ha nem maximáli szintű kivitelezés?
    Régen bezzeg örültek volna, ha minimum a betöltőképernyő így néz ki.
    4. Ja és a félreértések elkerülése végett: ezek ingame képek!
  • DonnieBrasco
    #808
    Egyébként a screenshot MINDIG ingame képeket jelöl, az "art", amire Te gondolsz, az a Concept Art - az eggyel lejjebbi link a honlapon...

    DB
  • DonnieBrasco
    #807
    Nos, ha már személyeskedésre ragadtatod magad, legalább vedd a fáradságot arra, hogy utánanézel annak, amit állítasz. Legalább 3 cikkben elmondták, hogy ezek ingame képek. MINDEGYIK. Még azt is leírták az egyik cikkben, hogy miként rakódik össze a dungeon zöld, mohos, csillogó fala 3 rétegből, amit 3 különféle technikával jelenítenek meg.
    Azért nem teszek be linkeket, mert ezek - sokunk számára - már régi, teljesen nyilvánvaló dolgok. MI tudjuk, hogy igazat állítunk, míg te csak vagdalkozol. Csak ne ragaszkodnál ennyire hozzá! :) Vagy ha mégis, akkor bizonyítsd be, hogy nem ingame képek. Ha megteszed, a következő hozzászólásomban legalább 2-3 cikket belinkelek, amikben feketén-fehéren leírják. Ja, és nem online magazinok cikkírói, hanem a fejlesztők.

    DB
  • [Jakuza]
    #806
    Szep? Te mit nezel ?
    Meg azt se tudod megmondani mi van az eloterben lathato tanyeron.
  • PTW
    #805
    teljesen OFF

    a gothic 3 nem lesz ekkora csúszás a két verzió között. legalábbis ezt leszögezték a fejlesztők

    ON
  • David2
    #804
    addig még németül is meg lehet tanulni:D
  • Jimmyke
    #803
    Biztos hosszú lesz, csak a Gothic-ok angolra átfordítása+szinkronizálása eddig 1 vagy 1 1/2 év volt. Ez idő alatt bőven végig lehet játszani a fősztoryt 4X kb., a kalandozásról ne is beszéljünk, mert a TES3 ban is fedezek fel új dolgokat, pedig lassan 3 éves lesz :)
  • Bandew
    #802
    Az első kép ronda??? Miről beszélsz, sztem nagyon szép!
  • [Jakuza]
    #801
    En elkepzelhetnem,de az elso kep olyan randa, hogy talan meg a 486os korbol is szebb Raytracinges kepeket mutatok neked.
  • David2
    #800
    remélem, h egy kicsit hosszab lesz, mint hogy 4xer kiviszed az angol g3 megjelenéséig... remélem
  • Jimmyke
    #799
    Mire kijön angolul 4X végigviszem a TES4-et :)
  • David2
    #798
    vagy a Gothic 3....
  • Jimmyke
    #797
    Akinek nem tetszik, annak ott lesz a CS, azt állítgathat. :)
  • PiszkosFred
    #796
    Ket dolog:
    1. arnyek sehol sincs, ha renderelnek par kepet, csak raknak ra arnyekot, nem? Vagy direkt nem, megteveszteskent?
    2. Lehet hogy igazad van, mert amiota -kb oktober korul - felbukkant a deadroth baratunk fotoja, azon gondolkozok, hogy a francba sikerult ilyen pozba lefotozni okelmet ;]

    Ennek ellenere edesmindegy hogy ingame vagy sem, az AI legyen olyan amilyet igertek ;] Ha az sikerul, akkor eljatszok en muanyagkarddal, olomkatonaval vagy magaval a badogemberrel is... Bizok benne, hogy a sracok tudjak mit es miert csinalnak, es remelem hogy le fog esni az allunk 2006 tavaszan.. Addig is, gyulik a penz az uj gepre/konzolra.
  • David2
    #795
    vagy nem tudnád elképzelni, h így fognak kinézni?
  • David2
    #794
    lehetséges, h vmit dolgoztak rajta, de a többi screenen(morro, trib..) nem változtattak nagyon, legalábbis nem veszem észre
  • [Jakuza]
    #793
    Az ART-ot kitudod bogozni az oldalon >?
    Ezek NEM INGAME kepek felkene mar fogni.
  • David2
    #792
    ráadásúl PC screenshotok
  • David2
    #791
    pedig hivatalosan azok
  • [Jakuza]
    #790
    1. kep Raytracinges szar ami raadasul csunya is, manapsag jatekokban nem igazan vannak ilyen kepek.
    3. kep Az mar letezett joideje.

    A masodik a muanyagkarddal a tietek lehet, de lehet hogy jobban jarnatok egypar muanyag katonaval is. :PPPP
  • PTW
    #789
    neked komolyan meggyőződésed, hogy ezek nem ingame képek.......?


  • [Jakuza]
    #788
    Hat hogyne csak az a gaz hogy amikor meg a conception artok se voltak a 3. a kepet en mar lattam.
    Szal ne legy hulye.
  • DonnieBrasco
    #787
    Az összes kép az eldersrolls.com-on (ezek is!) ingame képek. Egy rakás cikkben elmondták már!

    DB
  • PTW
    #786
    gondoltam hogy téged nehéz lesz beugratni.. 8)

    de azért szép lett nem?..

    unalmas éjjeli órák+oblivion vágy=fakelivion
  • PiszkosFred
    #785
    Nagyon ne orulj neki meg, amiota kiadtak a fansite kitet, benne psdket, logokkal es feliratokkal, azota van par usermade kepecske, amely eredetinek tunik. Majd ha felrakjak a bethesdaek is, akkor ;] Mindamellett jol nez ki a kep, az elso olyan kep az Oblivion kapcsan (akar valodi, akar nem) amelyen vannak arnyekok ;]]