41716
  • haxoror
    #864
    Lehet hogy én emléxem rosszul de mintha még nem lett volna pl. sötételfes szkrín, mindig csak embereket mutogatnak :(
  • Surranohalal
    #863
    ilyen arc mellé mint annak a csávónak van, énis inkább teljesen fedett sisakot húznék... :-)
  • Esrohnoil
    #862
    Az a kard tompábbnak tűnik mint egy piszkavas. :)
    Ilyen sisakot én semmi pénzért fel nem vennék.
  • David2
    #861
    minden nagyon gyönyörű, kivéve a kard
  • haxoror
    #860
  • PiszkosFred
    #859
    http://oblivion.gumininjahq.hu/pictures/screenshots/obliv16.jpg

    Egy újabb képecskét szereztünk, ezúttal is a régi GameInformer-es cikkből egy nagy felbontású példány, a "pajzsos ember". Ez is ingame, kevés plusz/utólagos effekttel, szerintem érdemes vetni rá pár pillantást.
  • PTW
    #858
    hehehh köszi
  • PiszkosFred
    #857
    A vicc az, hogy nem viccbol mondtam...
  • raziel.
    #856
    :))))

  • PiszkosFred
    #855
    Akar a franc hírnevet, én csak szóltam nekik hogy már két napja vannak új képek és még nem írtak/szóltak róla. Ha "hírnevet" akarnék, nem így csinálnám...
  • raziel.
    #854
    Fred egyre hiresebb leszel ha igy folytatod ;) (hardwired)

    de hajrá így tovább!
  • Surranohalal
    #853
    mérsékelt övi :-)
  • PTW
    #852
    ebben igazad van!

    reménykedjünk, bár cyrodil éghajlata miatt hó tuti nem lesz 8(...
    mondjuk elvileg "dzsungel borítja nagy részét" de a képeken eddig csak normál erdőt (kontinentális vagy mi a neve? hehe)láttunk, szal ebből kiindulva még hó is elképzelhető lehetNE
  • haxoror
    #851
    Nem feltétlen, Morrohoz is van téliesítő plugin meg van egy olyan is ami a fák lombozatát változtatja évszakfüggően, ha a rajongók képesek voltak erre akkor a Bethesdásoknak sem jelenthet gondot.
  • PTW
    #850
    azt nagyon sokan szeretnénk, de szerintem csekély az esély rá

    daggerfallban meg lehetett még oldani, de gondolj bele, minden modellt (fák növények, talaj,)négyszer kéne megcsinálniuk.

  • Esrohnoil
    #849
    Bethesdáék programozókat, tervezőket, egyéb munkatársakat keresnek Fallout 3 ill. TES 4. Oblivion c. játékaikhoz...
    Bővebben itt.
  • David2
    #848
    remélem, hogy a táj változni fog, az évszakhoz viszonyítva
  • EqUiNoX
    #847
    Sosem lehet tudni ;] Lehet hogy lesz a történetben egy pár éves ugrás, melynek hatására az akkori npck többsége - főleg az "ember-szerűek" - megörgeszenek látványosan. Habár ez egy invázió közepette nem biztos hogy jó megoldás ;] De lehet hogy lesz olyan spell vagy egyéb lehetőség, amely megöregíti az npct - habár ez szerintem hülyeség, de kiderül. De lehet hogy az öregedés funkció majd csak a TESCS kapcsán jön elő, a modkészítésnél. El nem tudom most hírtelen képzelni, hogy a játékban az öregedés ennyire látványosan hogy fog megjelenni, az idő függvényében...
  • Esrohnoil
    #846
    Évtizedekig fogjuk majd játszani, h. közben öregedjenek az NPC-k? :D
  • PTW
    #845
    szépségesek!!!!! tényleg durva lesz amikor az éjszakai erdőben rádront egy ilyen kis édes...

    viszont sajnálom hogy a másik 2 kép ez...ha kitesznek valamit elderscrollsra akkor ezek lesznek.. tehát az 1 kivételével megint semmi új.. 8(
  • Chaos Mad
    #844
    ez über brutál :O
    komolyan mondom félek majd kimenni az erdöbe!
  • haxoror
    #843
    Remélem lesz olyan spell amivel meg lehet majd öregíteni az ellenséget, majd jól legyengül én meg majd könnyen lemészárolom hehe
    bár az alapjátékban nem lesz de most lefogadom hogy megjelenés után pár hónappal már modként letölthető lesz (max én csinálom meg :P)
  • David2
    #842
    , ha ez igaz...
  • DonnieBrasco
    #841
    Egyértelműen ingame. Az első shoton látszik, hogy kicsit kocka a modell még, a fák is ugyanolyanok mint az első Game Informer-es cikkben. A másik két kép pedig szintén szerepelt ugyanebben a cikkben, ugyanazt az NPC-t ábrázolja, csak állítottak a külső öregedési faktorán. Halál komoly, ilyen is lesz!!! Elég megdöbbentő, ha igaz...

    DB
  • EqUiNoX
    #840
    Sikerült egyik munkatársunknak köszönhetően 3 új képet levadászni, azt hiszem ezek a képek ha valódiak, akkor bizony újabb vihart fog kavarni a screenshot vs renderelt képek témában. A felbontásuk és méretük miatt nem akarom ide bevágni (összesen 1 mb a három), ezért csak linkeket adnék.

    http://oblivion.gumininjahq.hu/pictures/screenshots/13.jpg
    http://oblivion.gumininjahq.hu/pictures/screenshots/14.jpg
    http://oblivion.gumininjahq.hu/pictures/screenshots/15.jpg
  • EqUiNoX
    #839
    Hat pedig ugy nez ki, hogy a Deus Exhez hasonlo konzolitasok lesznek az Oblivionban is, ezt a legelso bejelentes alkalmaval mar elmondtak. Valahol ertheto, hiszen a nextgen konzolok egyik "zaszloshajoja" lesz a game, igy muszaj a konzolosok kedveiben is jarni. Hogy miert pont a kovetkezo Elder Scrolls resznek kell az egyik kiserleti nyul szerepet eljatszania, arra csak tippelni lehet, de az biztos hogy a tortenet sok evvel ezelott kezdodott, es hogy a penznek hatalmas szerepe van benne ;] Mindenesetre en bizok benne, hogy a "szelesebb kozonseghez szeretnenk eljutni a jatekkal" gondolat talan nem csak negativ "butitasok" kapcsan fog megmaradni bennunk, hanem mondjuk az igert nagyszeru (majdhogynem scriptnelkuli) AI, a csodas "elo" kornyezet, a tortenet, es meg sok apro kis finomsag tapasztalasatol. Meglatjuk. Az teny, hogy a cehek szama csokken, a magia-iskolak szama szinten, a kozlekedes egy "gyorsutazasnak" koszonhetoen ket kattintas is lehet a tobb oranyi seta helyett, kapunk hulyegyerekeknek valo iranytut amely mindent mutat, attributumoktol es kezugyessegtol egyarant fuggo harcrendszert (kombokkal), egy minden hatasra realtime reagalo AI-t, sajat eletet tolunk fuggetlenul elo npcket, random kuldeteseket, stb... Nomeg egy TESCS-t - halaisten;] - amivel a elderscrolls kozosseg majd szepen kiirtja azokat az ujitasokat, amelyek nem kellenek... ;]]
  • galocza
    #838
    egy is egyszerűsítés nem fájna annyira (de azért fájna 8), viszont NAGYON nem szerteném, ha ezt is lekonzolhülyítenék (ld dx:iw). sosem fogtam fel az egyszerűsítéseket: a fix vásárlók a rajongók, ők viszont hasonlót akarnak csak többet, szebbet. nem hiszem el, hogy fps fanatikusok oblivionozni fognak ha lebutítják, de azt igen, hogy jópár tesmániákus csalódottan elfordul...
  • PiszkosFred
    #837
    Mielőtt nagyon beleélné magát az ember, érdemes elolvasni az interjúk azon részeit, melyben lenyilatkozzák, hogy a mágia osztályok száma kb. felére csökken. Vagy átszervezik, vagy likvidálnak pár varázslatot, kiderül. MIndenesetre nagyon nem nyúlhatnak bele a dolgokba, mert ez bejáratott dolog, és mivel sorozatról van szó, inkább csak ritkítani fognak - szerintem - mintsem alapjaiban megváltoztatni a rendszert. Mindenesetre az biztos, hogy valami új lesz, de a régi alapokon...

    De persze idővel majd kiderül, ez mind csak agymenés és tipp...
  • haxoror
    #836
    mágus tisztán, dupla buborékkal :)
  • Jimmyke
    #835
    Vegyeskari 4 eva! :)
  • Bandew
    #834
    Én akkor is mindig harcossal leszek. :-D
  • Esrohnoil
    #833
    Nem morro 2., hanem TES 4. :D
  • David2
    #832
    ez nem MOrro 2 lesz, ezért teljesen új rendszer lenne illendő
  • Jimmyke
    #831
    OFF Egyetértek, volt olyan varázslatom, hogy a fél falut kifektettem futhattak akárhova . Vegyes kari a király! ON
    Mondjuk az egész mágiarendszert meg kellene foltozni. Így is jó (khm, elfogadható), de még ha javítják, akkor hanyagoljuk a harcosokat. :)
  • Bandew
    #830
    Azt persze nem, de ahhoz először is alkalmazni kell ezeket a varázsokat. :-D
  • haxoror
    #829
    Egy levitáló mágus területre ható tűzakármilyét egy megvakított erő/sebesség-elszívott harcos nem tudja kikerülni :)
    Sztem a Morro rendszere ha nem is a legjobb de az egyik legjobb
  • Bandew
    #828
    Engem az zavart a Morrowindben, hogy egy mágusnak semmi esélye nem volt egy harcossal szemben. Pl hiába van a varázslónak bikaerős tűzlabdája, ha a harcos egy gombnyomásra kikerülheti. Ebben legalább legyen valamilyen célkövetős verzió. :-)
  • David2
    #827
    meg azt is belehetne rakni, hogy pl 2 erős mágus zavarja egymás "manaterét", s így közel harcban még a manáért komoly küzdelem folyna.
    Meg az is meg lehetne szabva, hogy egyszerre egy adott térségből max mennyi mana nyerhető ki.
  • haxoror
    #826
    Nekem jó ahogy van (kivéve az int-mana rendszert) szórakoztató saját varázslatokat varázstárgyakat csinálni :)
  • PiszkosFred
    #825
    Jaja, nálam is az a legjobb eddig eltalált varázslás ;] És ha a harc terén komoly reformok lesznek, lehet hogy gondolnak a mágiahasználatra is.