27
  • kukacos
    #27
    Lementek bizony, batiszkáffal, még 1960-ban...

    http://www.ocean.udel.edu/extreme2004/geology/trieste.html
  • _Vegeta_
    #26
    En ugytudtam lementek korbenezni vmi 10-11ezer km melybe..
  • _Vegeta_
    #25
    Mapot a Celestiahoz, h jobban nezzen ki! Mi oly erthetetlen ezen ? ;D
  • Tetsuo
    #24
    Oda biztos nem :)
  • Esrohnoil
    #23
    Mit keresel rajt? Hőelvezető nyílást?
  • _Vegeta_
    #22
    Asszem lementek vmi tengeralattjaroval. Jo hely lehet. :D
    (meg mindig keresek mapot a mimashoz) ;D
  • Tetsuo
    #21
    Látta? Az mit jelent? Olyan mélyen még senki emberfia nem volt.. térképen meg mindenki látta akinek atlasza van.
  • _Vegeta_
    #20
    Uu errol jut eszembe, h kene vmi nagyfelbontasu map a mimashoz a celestiaba.. tud vki ? :D
  • asdasdasd
    #19
    Biztos amcsi irta a cikket..
  • Cat #18
    11 034, de az egy tengeralatti kráter, és összesen nem látta egy tucat ember, mig a grand kanyont soktizmillió
  • ollie
    #17
    Ja, a Föld legmélyebb pontja a Marianna árok, ami kb 9 km mély emlékeim szerint.
  • Esrohnoil
    #16
    Arányaiban a földön ez egy hold nagyságú kráternek felelne meg.
  • Cat #15
    sztm az arányok érzékeltetésül irták, ugyanis a grand canyon a legnagyobb földi hasadék, és igy jobban átérezni hogy egy icipici holdon a legnagyobb Földinél is nagyobb kráter van
  • Troll
    #14
    "A kis képet uraló hatalmas Herschel kráter körülbelül 130 kilométer széles és 10 kilométer mély. A Grand Canyonnál is mélyebb Herschel..."

    Namost ezzel az erővel azt is lehetett volna írni, hogy a "Duna medrénél is mélyebb". A Grand Canyon a 10km-nek kb a tizede, 1372 métert dobott ki a Gugli.
  • SuD
    #13
    szerintetek a halálcsillag ötletének van köze ehhez?
  • SuD
    #12
    LOLOLLOLOLOLOLO
  • ollie
    #11
    Tudtam, hogy Lucas a Birodalom embere!!!!!!!
  • Dr DeViLKiNG
    #10
    ez már a 4. (?) rebuild... ezek után senki ne lepődjön meg, ha egy pillanat múlva a semmivel leszünk egyenlőek...
    meg, ezek szerint a swnek is van valóságalapja :DD
  • Gabest
    #9
    Dehát a halálcsillag felrobbant, a saját két szememmel láttam!
  • Loxa
    #8
    a halálcsillag álcázóberendezését láthatjuk. Ha jól megnézitek, épp egy tie fighter közlekedik a bolygó felé. Már 215 éve álcázza magát. Majd szétlövi a Szaturnuszt hogy mi behódoljunk. Tudom
  • tajfun
    #7
    Akkor most az Endorrol taplaljak az energiapajzsot vagy a Szaturnuszrol?
    :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    de :D
    amúgy az hogy -200 fokos abból hogy következik hogy a kialakulás után nem sokkal csapódott bele az ami belecsapódott ? :)
  • janos666 #5
    A föld körül is van űrtörmelék, részben pl. műholdak de attól még csak 1 holdja van, nem?
  • Cat #4
    az aszteroidaöv szikláit nem számoljuk a holdak közé
  • Xantia
    #3
    Nem értem, hogy lehet csak 33 holdja a Szaturnusznak. Úgy tudtam, hogy a gyűrű apró darabokból áll, és nem összefüggő aranygyűrűből. Így 100.000 feletti a holdjainak száma.
  • rolika
    #2
    mekkora komoly lehetett az a becsapódás!
    biztos folyóssá vált, azért alakult ki (és szilárdult meg) a csepp alak... wow!
  • Hutch
    #1
    :PPP