Garfield képregény

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

PrasCo
#21989


- Igen, így állnánk?

- Ó, IGEN!?

- HÁ!

- ...gondolod TE!

- A legtöbb ember nem vitatkozik az állataival.
- Nahát, köszönöm!

- Ez nem bók volt, te elborult agyú!
PrasCo
#21988


- Vásároltam macskakaját, Garfield!
- Az élet szép.

- Ezt speciálisan "lusta macskáknak" fejlesztették.
- Az igen.

- Elõrágott.
- Az élet nagyon szép!
FalseHeLL
#21987


- Szörnyû volt a szalagavatóm.
- Apa szmokingját kellett viselnem.
- Nem találtuk meg a nadrágját.
- Szép skótszoknya.

Valami ilyesmi lehetett: Tuxedo+kilt

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

PrasCo
#21986


- Nincs gondom a pókhálókkal, mégis azon tûnõdöm, kéne már egy saját kecó.

- CSAP!

- Vagy egy boríték.
FalseHeLL
#21985


- Nem rosszak a pókhálók, de gondolkozom egy saját albérleten.
- *PAFF*
- Vagy egy borítékon.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

wollnerd
#21984
😄DDDDDDDDDD

PC konfigom a Be quiet! Pure Base 500DX White házban: GIGABYTE Z490 GAMING X, Intel i7 10700K 3.8 Ghz (5 Ghz) , 32 GB DDR4 RAM, NVIDIA GeForce RTX3080, Windows 10 Pro 64bit, HP Reverb G2

#21983


- Látom még mindig a plüssmackóddal alszol.

- Tudod, ez elég éretlen dolog...

- Itt az ideje felnõni.
- Köszi, nyuszis-papucs úr.

Dzsini
#21982
Tegnapi:

- Visszatértem!
- Te meg se mozdultál, ugye?
- Pontosan mit is csinálsz, amikor nem vagyok itt?
- Jajj, hát nem pont lemaradtál a pónifogatozásról?

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

tutituti
#21981
ezen most felnevettem.
mi mondjuk a brióst félbevágtuk és volt hogy beraktuk a kenyérpirítóba.
De ezen nem változtat a frappáns válasz. 😊

A Sólyom Végveszélyben a férfiak Titanic-ja. Posztapok/zombie addict

PrasCo
#21980
Faluról jöttem, kezitcsókolom, nálunk ilyen csúfságok nem járják. Pofára a briósra hasonlított, hát jó volt annak. 😄

(Ugyanakkor nem hangzik vészesen rosszul, ha szembe jön, egy próbát feltétlenül teszek vele!)
Dzsini
#21979
Bagel az magyarul is, mivel nem "õshonos" nálunk. Egy sûrû, fõtt-sült tésztából készült péksütemény, lehet kapni néhány helyen.

Mondjuk a brióst pirítóba tenni érdekes ötlet 😊 De ahogy írod is, a poén szempontjából lényegtelen.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

PrasCo
#21978


- Jó reggelt! Brióst*, vagy pirítóskenyeret?

- Így vagy úgy, szénné fogom égetni úgyis!

- BWA-HA-HA-HAAAH!
- Rühell engem a technika.

*Gõzöm sincs, a bagel-nek mi a magyar megfelelõje, de a poén szempontjából nem is túl lényeges.
PrasCo
#21977


- ♫
-
- Ezzel zárjuk korai filmünket, az Egerek és Emberek-et!
- Köszönjük figyelmüket!
- Most pedig maradjanak velünk, mert következik késõ esti vetítésünk...
- A Légy!
PrasCo
#21976


- Az élet csak úgy zajlik odakint...

- ...miközben én itt ücsörgök, fánkot zabálok és rajzfilmeket nézek.

- A valóság túlértékelt.
PrasCo
#21975


- Egy séta az esõben olyan romantikus!*

- A kerti öntözõrendszeren átfutkározni is jó buli!

- Az azért nem olyan romantikus.
- Lehet, viszont kisebb a villámcsapás esélye!
- Egy pont a paranoidnak!

Errõl a másik nagy képregényélményem, a Dilbert ugritt be. 😊
PrasCo
#21974


- Na, tessék!

- ANYU, NÉÉZD!
- Egy pillanat, éés...

- EGY MANGALICA!
- ...éés eljött a harapás-idõ.
Narxis
#21973
Kösz, így azért már érthetõbb.<#worship>

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Fresh Duke
#21972
Szerintem egyértelmû volt, hogy ezt akarja jelenteni.

A heavy cost. I pay it gladly.

Dzsini
#21971
Az, hogy Garfield jelen idõt használ, az egy valószínûleg elég ritkán használt forma (egy-két regényben találkoztam vele), amikor egy befejezett múltról szóló történetbe így kapcsolódnak be - ezért írtam a magyar változatot szintén múlt idõben.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Dzsini
#21970
Én úgy értelmeztem, hogy a régiek haltak ki - Jon arra próbál utalni, hogy hiába tartották szerencsehozónak a macskákat mégis kihaltak (tehát a macskák nem biztos, hogy szerencsét hoznak), Garfield pedig azzal foglalkozik, hogy ezek után mi lett a macskákkal.

De nekem se egyértelmû.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Narxis
#21969
Ja de én úgy értettem, hogy az a poén, hogy Garfield-ot csak az érdekli, hogy mi lett a fajtársaival, eteti-e õket valaki. 😄

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

precision
#21968
régiek = nagyon régiek 😊 kihaltak (az emberek) és Garfield kérdezi, hogy de hát akkor ki etette a macskákat?

Bazinga!

Narxis
#21967
Nem eteti? Ki eteti a macskákat?

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

precision
#21966


1. Mielõtt megennél
2. Kérhetnék egy filctollat? - Persze
3. Oké, kész vagyok - *"A macska tette"* - Hmm, erre nem számítottam

Bazinga!

Dzsini
#21965
Tegnapi

- A régiek úgy tartották, a macskák szerencsét hoznak.

- Ki is haltak.
- És ki etette a macskákat?

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#21964
És vajon Líz hogy néz ki ezek után?
😊

"Azok az emberek, akik abban hisznek, hogy világot egy globális összeesküvés irányítja, még sohasem próbáltak meg irányítani vagy felügyelni egy legalább 10 f?s munkacsoportot."

Narxis
#21963
haha ez nagyon jó 😄D

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

precision
#21962


1. Garfield, lustának érzem magam - Igen, térj át a sötét oldalra
2. Talán mozognom kéne valamit - Ne! Ne! Térj vissza!
3. Vagy sütit enni és tévézni - Igen, gyere csak, fiam!

Bazinga!

Dzsini
#21961
Tegnapi

- Hmmmm....
- Egy közepes kukoricát kérek közepes kólával.
- Plusz kétszáz forintért adhatom mindkettõt nagyban, ingyenes utántöltéssel.
- Hú, tényleg? Akkor úgy kérném!
- Ez aztán a jó üzlet, mi?
- És még kétszázért adunk egy feneketlen nacho-s kosarat.
- Hogyne!
- Na, milyen volt a film?

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

PrasCo
#21960


- Köszöntjük nézõinket az "Egészséges Gyermekek"-nél!

- Következzék egy újabb rész a...

- "Béluska, a Boldog Belsõség"-bõl!
- Béluskától kiráz a hideg.
FalseHeLL
#21959


- Mi lesz ha Liz szakítani akar velem?
- Nem bírom elviselni a visszautasítást.
- A kigúnyolást és a megvetést igen, de nem a visszautasítást.
- Az utálattal(/utálatommal) is remekül boldogulsz.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

FalseHeLL
#21958


- Egér.
- Öld meg és edd meg, Garfield!
- Öld és edd!
- Bocsánat de én inkább a kiolvasztom-megmikrózom típus vagyok.

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Dzsini
#21957
Tegnapi:

- ♪
- Jon fütyörészik.

- La la la! ♪
- Most pedig énekel.

- Jössz velem futni egyet?
- Most komédiázik.

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

#21956
"Nem szabvány humanoid feje van" oké kész végem 😄DDDDD
Shiwo
#21955
hacsak nem agybadugós füles, hanem az a fajta, aminél a pánt a tarkódon ül meg (pl. ilyen)

csak mivel Garfnak nem szabvány humanoid feje van, így valszeg a füle mögött van a többi rész, nem a tarkóján <#idiota>

RPG, Photoshop, \../, `;,,;´ ,\../

#21954
😄
Érdekes helyen vannak a headshet bedugói...mintha nem is a fülében lenne, hanem oda lenne ragasztva mellé.
Dzsini
#21953
Tegnapi:

- VAU! VAU! VAU!

- Megtennéd, hogy nem hallgatsz zenét, amikor épp megugatlak?
- He?

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

Narxis
#21952
vááá ezen sírok 😄 szegény Jon kezd megõrülni...

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

precision
#21951


1. Szeretek itt élni
2. Nyugodtak vagyunk
3. Senki sem fogja ellopni az agyamat! - De némiképp õrültek is

Bazinga!

PrasCo
#21950


- Hagyj békén, Ubul! Menj, játssz valaki mással!

(Ez aranyos. 😊 )
PrasCo
#21949
Hoppá, jogos. Annyira éjjel volt már tegnap, hogy csak az élkeresõ algoritmus mûködött az agyamban, az alakfelismerés már nem. 😄



- Mély gondolatom támadt, Garfield!

- ...

- Távozott is.
- Zárd be utána az ajtót, légy oly kedves.
Narxis
#21948
loooooool, szegény Jon

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

Master91
#21947
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

a kendõ ami a lábát védi a csajnak ott maradt
PrasCo
#21946
A puszta tudományos érdeklõdés által vezetve, a Garfield minus Garfield szellemi nyomdokain haladva, íme a gondolatkísérlet:

#21945
Szerintem Jon Lizt csak fantáziálja, nincs olyan nõ, aki szóba állna vele.
PrasCo
#21944


- Liz, voltaképpen miért is randizol velem?

- ...

- Hát, kínos egy szünet...
- Próbálom összekaparni a gondolataimat.
FalseHeLL
#21943


- Mostanában jobban mennek a dolgok.
- Igen, ennyire rosszul mentek eddig...

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Narxis
#21942
Jon arcán besírtam. 😄DD

Értem én, csak leszarom. :) Nem kell válaszolnod, igazam van.

FalseHeLL
#21941


- Szervusz barátom.
- Egyél egy kis puddingot, öreg haver.
- Van benne egy gyógyszer, mi?

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

FalseHeLL
#21940


- Ha nagy leszek, lepke leszek.
- És mégis, hogy fogod ezt megvalosítani?
- ööö...
- Vannak kapcsolataim...

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.