82
Hugom iskolateje mellett nekem is járna vlami apám adójából, nem?
  • degenerator
    #82
    staroproznye
  • Johnyy
    #81
    akkor te nemzetközi alkoholsita vagy
  • Lacee
    #80
    hát azért simán van 10% fölötti sör, ami tényleges alkoholszázalékot jelöl. Csehországban, és Belgiumban is ittam olyat :)
  • Balo
    #79
    Szárazanyagtartalom.
  • Conki
    #78
    Az a 11% az nem az alkoholtartalom, hanem valami más szar. Ha nézegeted kicsit az üveget, megtalálod az igazi alkoholtartalmat. Kb 4,5-5,5 között lesz.
  • Kutyika
    #77
    Iskolaser??? Hna jó alko-hol(?) mentest még esetleg, persze beindulnának a kis nebulók és belenyomatnának pár hubertuszt vagy valami töményet a hatás kedvéért... Aztán a tanár nem tudná, miért olyan emelkedett a hangulat, és az a gyerek ott hátul miért horkol a pad alatt???
  • Hellhammer
    #76
    Tudom, én is ezt írtam :)
  • The Garrett
    #75
    a cSattosöveges szlovák sör a Kelt! És boszorkányos íze van ;)
  • Hellhammer
    #74
    Vodka-narancs szar, már a szagától is hányok, pedig régebben istentelen mennyiséget megittam belőle (lehet, hogy pont ezért undorodok már tőle). Ami viszont jó: cseresznyepálinka sűrített tejjel, a.k.a. kígyóméreg.
    Az adagolás: vagy 2 dekásba kell egy tubus, vagy 5-ösbe 2 tubus. Üt mint Papp Laci, nem kell hozzá kísérő, viszonylag jó íze is van, úgy néz ki mint a tej (flakonos tejes üvegbe töltve a tanárok sem fognak kérdezősködni :)). Hátránya az, hogy néha újra fel kell rázni, mert a sűrített tej sűrűje (ez a nem szar mi?) hajlamos leülepedni az aljára, továbbá ha akármilyen fesztiválon ilyet iszol, hajlamosak csúnyán nézni rád az emberek, hogy hogyan merészelsz tejet inni :)

    Sörben a legtutibb a Szlovákiában kapható Kelt sör. Ez világos sör, 11%-os (mint a borok kb.), csatos kupakú üvege van, és nem is nagyon drága. Ezt is lekörözi a skandinávoknál csinált mézsör, ebben nincs szénsav, eléggé sűrű, nagyon édeskés, és baszott erős.
  • Kit--Kat
    #73
    nem akarok fosni:))
  • Johnyy
    #72
    KAKAÓ RULZ
  • Vlala #71
    Rumos tejet ivott már valaki? Csak hogy offozzak már egy picpt :-)
  • janos666 #70
    Citromlével már kevertem.
  • Lacc
    #69
  • Johnyy
    #68
    én szeretem a tejett! És s sört,, keverd ösze és próbáld ki,, ecetízű!!!
  • janos666 #67
    Ez hülyeség, nem szabad feltörni mert elbaszódik és nem hoznak másikat. Ki kell figyelni mikor jár a szervízes aztán össze kell vele haverkodni és csapolja a szervízitalt: 2 decis pohárba a cappuchinot, nyami.
  • CLINT EASTWOOD9
    #66
    volt aki azt mondta hogy kimegy budira és közbe meg mindig az automatához járt lopni és ezt minden egy órán, egy évig csinálta
  • CLINT EASTWOOD9
    #65
    nem
  • Kit--Kat
    #64
    nekünk meg nemadott a kurva nyanya...
  • Kit--Kat
    #63
    hova jársz te, ózdra??:D
  • CLINT EASTWOOD9
    #62
    Hát nálunk volt automata de szószerint szét verték!
    Szarul vitték el roncstelepre!!!!!!!!
    Loptunk belőle rogtuk mindent csináltunk vele!!!!!!
    Régen meg volt büfé de az meg bezárt
  • Johnyy
    #61
    Nálunk lehet venni a büfben kakaót, , én már kakaómániás vok, a büféjs már regel mindíg kikészít 3deci kakaót meg 1 fél pizzát
  • CLINT EASTWOOD9
    #60
    Nálun kvan tej de utálom!!!!!!!!
    De kakaó meg nincs az isten verje meg ezt is!!!!!!!!!!!
    Mér nincs????????
    De persze nem ó nélkül!!!!!!!!
  • Wing Rockling
    #59
    nálunk is volt régen csokis, azt mindig megittam, a sima tejjel meg egymást dobáltuk :)
  • Kit--Kat
    #58
    Régen áltba mindig csokis tej meg sima volt, délutános őrző védő nyanya mindig a befizettetknek osztotta szét a csokis tejet a többieknek meg a tejet.
    Kurva annyáT!!!
  • Johnyy
    #57
    Nemszereted a tejet??? Roszul teszed!!
    A sör is megteszi de mondom hogy az alkoholmentes az nemjó :(
  • Wing Rockling
    #56
    Azt mindigis utáltam, nekem iskolasör kell
  • Johnyy
    #55
    Hugom naponta vagy 5 öt hazacsempész,, én azt iszom 5 öt naponta ;)
  • Johnyy
    #54
    AZ nagyon jó, de én ugy tudtam hogy az csak álltalánosban van!
  • hen-tes
    #53
    nálunk volt :DD
    egy héten keresztül
    ilyen tejfölös dobozba volt tej
    oszt hozták rekesz számra :D
  • Balo
    #52
    Tejet mindenkinek!

    (aki sört akar az iskolában, csempésszen)
  • Johnyy
    #51
    Én eltudnék viselni középsuliban iskolatejcsit....
    Sörből meg csak alkoholmwenteset engednének:( Az nemjó
  • janos666 #50
    Amúgy én bor helyett ajánlom hogy kevergesd üdítővel a töményet. Pl nekem kifejezetten ízlett (kicsit hígabban egy kisgyerek is eliszogatná mint a szörpikéjét) a votka+fantanarancs, de ne fél decit öncs fel 2decis pohárba, hanem 1:1 és úgy idd mint a sima üdítőt, ne lehúzd de ne is melengesd a kezedben.
    Csak nehogy ilyen COOPSATR ultrgazdaságos narancsitallal vagy kólával keverd. Lehet hogy csak én nem bírom ezeket, mert tiszta gyomorra is órákra besavanyodik a nyálam még a light pepsitől is de ettől én (üresen ittam koopstar narancslevet a töményre) egyszer elhánytam magam.
  • janos666 #49
    De amúgy nem értem mert én aztán abszolult nem vagyok nagy piás. Eleve nagyon is öregen (15évesen) voltam először igazán részeg, és azóta sem túl sokszor. De sörtől nem bírnék babaszni, nyáron mikor 3-4 órát járkáltam a tűző napon és kiszomjaztam éhgyomorra száraznyelvre bevágtam vagy 5 üveget de meg sem éreztem. (többet ki a faszom bír inni egyszerre anélkül hogy átfojna rajta és hugyálni járna 10 percenként, de akkor az alkohol is kifojik nem?) Töményből (votka, konyak ilyesmit szoktam néha) is úgy az 6. feles ahol már kezdenek tompulni a főbb érzékeim (tapintás, egyensújérzet) de kell vagy fél liter hogy az agyam is zsibbadni kezdjen. Csak az a baj hogy fél liter után meg már a gyomrom is kezdi érezni az anyagot, csak arról már nem veszek ugye tudomást és aztán pár óra után belassulok és rosszabb esetben fel is böfögök egy két köpésnyi gyomortartalmat.
  • janos666 #48
    Az már túl finom ahhozhogy élvezhető legyen, vagyis szar! Max árverésre meg felvágásra jó, nem fogyasztásra.
  • Johnyy
    #47
    Najó, azért nem olyan drága, de hallotam hogy találltak pár elsülyedt görög halyón vagy milyen nemz, lég meg vízmentes amfórákban 2000 éves meg több , bort, és kipalackoztak néhányat és elárverezték..... Az aztán jó lehet....., milyen jól mutat,,, Évjárat: isze:200
  • The Garrett
    #46
    igen és csak 1x legyen ellenőrzés mondjuk a suliban...máris bukta.
  • janos666 #45
    Ez csak az elmélet és az első 1,2 nap, a gyakorlat hogy csak mész tovább szó nélkül a tálcádat tologtva.
  • The Garrett
    #44
    Nem kell olyan messze menni. 4-5e ft/üveges borok közt is van leakalappal verzió :)
  • Johnyy
    #43
    Az iskolá tíí azért vagyon ho a kiskölkök csonjaiba beáramonjanak a kalciumok ( tb előrelát, inkább vagye meg az állam min ő sponzorálja a csontritkulás(későbbi) költségét)