1946
  • crossy104
    #65
    Mert jók!
  • crossy104
    #64
    Ha a 66-os Nero-k jók akkor minek?
  • Rasti
    #63
    nem lehet szerezni valahonnan egy beta daemont ???
  • Rasti
    #62
    Hali.

    Nekem is elküldhetnéd a honlap cimét privibe.

    Előre is thx
  • gakoska
    #61
    a démon tulz még nem müxik a végleges vindozon sem, most raktam fel, mármint a végleges nem béta winxp64-et, de már a bétatesztelése van a 64-es démonnak
    alkohol is készül már talán...
  • totyi
    #60
    ez a cim engem is érdekelne.
    köszi
  • crossy104
    #59
    Megy privibe, mert nemtom hogyan kell ideirni úgy hogy ne szóljanak meg.
  • ent
    #58
    Ugyan lökd má fel ide a honalp címet, danke, thx!!!!
  • Mr Manson
    #57
    elvileg mennie kell mert 32bit kompatibilis
    64/32
  • crossy104
    #56
    Valamelyik Francia honlapon olvastam egy listát, melyik programok jók.Benne voltak a Nero 66-osok.Ott van virtuális meghajtó, működnie kell.
  • totyi
    #55
    csa!

    Az lenne a kérdésem hogy Daemon-Tools fut-e a 64bites op.rendszer alatt.És ha igen melyik verzio és honnan tudom letölteni.
    Én probáltam a 64bites bétát de akkor nem futott alatta a Daemon-tools.
  • Mr Manson
    #54
    Telepitoket cserélnek? Vagy csak venni lehet majd?
    Van már erröl valami információ?
  • Mr Manson
    #53
    milyen chipset? vagy mi a hardware tipus?
  • beeboci
    #52
    Nincs driver támogatásom, csak vga!!!!! (NO NET, NO SOUND, stb...)
  • asturel
    #51
    ya van, 30. mar volt release is :)
  • Mr Manson
    #50
    full? van már?
    nekem csak RC2 megy... de az jól
  • asturel
    #49
    na, ma erot vettem magamon es felraktam a winxp x64 fullt, 1 problemam van vele, hogy nincsen eredeti keyem, es 30 nap mulva aktivalnom kell/kene

    ati drivert mikor felraktam volna, mind win2k3 x64, mind xp x64, inf errort nyomott, ha beallitottam hogy a mappaban keressen drivert nem talalt, viszont ha sajat lemezkent benyomtam siman felrakta, es frankon mukodik

    koszonom a wbi teamnak az xp-t :)
  • Mr Manson
    #48
    felettem
  • Mr Manson
    #47
    Áprilisban érkezhet az x86-64-es Windows XP
  • ent
    #46
    Szerintem, mint lejebb is tárgyalásra került, nem az xp64 lesz a nagy durranás, hanem hogy mikor lesznek kompatibilis driverek, utilityk, stb.
  • Mr Manson
    #45
    hehe...
    AMDnél más már nincs már mint A64, meg sempron max, de elvileg az is 64bites lesz, Intel is tolja a D szeriat... Na akkor most mi is van?
  • Felfedező
    #44
    Azt hiszem ez a pár mondat leírja a lényeget:

    "az alkalmazásfejlesztők többsége szerint még nincs szükség 64 bites számítástechnikára. A szabványok még kidolgozatlanok, szoftverek még nem kaphatók, tehát még annak sem érdemes csak a 64 bitre váltás kedvéért sok pénzt kiadnia, aki a jövőbeli fejlesztéseket el akarja kerülni. "

  • Mr Manson
    #43
  • Mr Manson
    #42
    azért az se kell elfelejteni hogy AMD oldalról már csak AMD64 és Sempron megy(ami megint csak 64bites lesz elöbb utobb), igy a piacon nincs is más alternativa. Illetve csak a drága intel, aki most az szeriaval fog nyomnulni.

    mindez mellett egy AMD XP és 64 közötti váltás nem csak a biteknél jön ki. szamos uj tegnologia és utasitáskészlet is kézhez kapható. ami nagyon nem alhanyagolható
  • Mr Manson
    #41
    jaja...ami gyors az gyors
  • CUCLI
    #40
    Cikk
  • Mr Manson
    #39
    hát elöbb utóbb kell, mert ugye lassan készül a longhorn ami ugyebár 64bit-et használ keményen (MS áll.), és ez lesz az elöhirnöke
  • sheepcz
    #38
    szerintem ugy szar ahogy van, én is felraktam, külömbség az épp csak ott mutatkozott h nem tudtam szinte semmit felrakni vga-n kivöl. a büdös életbe nem lesz minden fontos proginak 64b-s verzioja
  • Mr Manson
    #37
    Én már csak procira várok!
    De gondolom az A64 ereje csak a 64bites XPén jön majd ki igazán!
    És csak pro változat lesz belöle, ami ugye majdnem 30ezer pénz..
  • lck
    #36
    Elvileg szerdán lesz kész az új gépem AMD Athlon64 3200+ proccal. Azért érdekel az ingyenes frissíthetőség 32 ről 64 re. Mert ha nem frissítik majd ingyen, nem biztos hogy veszek most xp-t hozzá. Pedig terveztem - gondoltam mostantól rátérek a becsületes útra.
    Picit várom a szerdát. Majd írok a tapasztalatokról.
  • Mr Manson
    #35
    hát... ms-t ismerve fizetős lesz

    még mindig nem jött meg a procim, igy nem tudom kipróbálni
  • lck
    #34
    Szerintek a 32-bitesről hivatalosan lehet majd frissíteni 64-esre, vagy külön oprendszerként fogják eladni? Végül is Xp - Xp nem ?
  • Mr Manson
    #33
    ???
  • Mr Manson
    #32
    Windows XP Professional x64 Edition RC2

    tapasztalatok?

    én most szedem le, és várom hogy megérkezzen az A64es cuccom!
  • ent
    #31
    Fényt látok!
  • Mr Manson
    #30
    RC1 elkészült!
  • totyi
    #29
    ez tényleg érdekes
  • ent
    #28
    Egyébként van egy érdekes kérdése a fószernek: Akkor hogy akarja a mikrofos, hogy tesztelje a felhasználó a prg-t, ha nincs mit tesztelni rajta?
  • totyi
    #27
    ez jo.Hát akkor egy darabig nem kell gondolkodni a telepitésen.
  • ent
    #26
    Na ez az amit leírnak!
    A fószer kérdezi, az alkohol cégnél dolgozótól, hogy mi a picsa van, mert ő letöltötte az a verziót aminek jónak kell lennie xp64 alattŰ!
    Erre a dógozó azt mondja: mit akarsz, még nincs is xp64 bites oprendszer a piacon, na meg hivatkozik arra, hogy tegye fel a 64bites rendszerére a 32bites xp-ét és telepítse az alkohol legutolsó verzióját és menni fog!