1946
  • rumpeltszickin
    #1906
    ööö sztem ez annak a része, hogy szerették volna minel jobban elterjeszteni a vistat, asszem meg vmi server edition van igy, amugy xp 32-n vista 32/64-en megy siman.

    ITTmegtalálhatod, hogy melyik messenger fut az oprendszereden.
  • Evin
    #1905
    De ha támogatja a Vista x64-et, akkor nem kellene neki az XP-t is?!
  • Atika :o)
    #1904
    azt nemtudtam hogy a legujabb nem tamogatja a 64 bitet :) ezek szerint nekem meg oreg van :D
  • rumpeltszickin
    #1903
    -64 bites xp tudtommal sp2-nél tart de ez kb megfelel az 86 sp3-nak
    -ha windows live messengerre gondolsz, akkor annak a legujabb verzioja nem tamogatja az xp x64-et, próbálkozz régebbivel.
  • Atika :o)
    #1902
    lehuzod beinstalalod bejelentkezel es mukodik
  • setuh
    #1901
    hali!vki leirna magyarul h h tudom megcsinalni az msn-t h menjen a 64 bites xp-n,mert a neten amiket taltam azokbol nem igazan ertettem meg...
  • berczely
    #1900
    Hali!

    64Bites SP3 van?
    És vanhozzá magyarnyelvi pack?
  • Bucser
    #1899
    start menü-> futtatás-> regedit
  • piccolo555
    #1898
    Hello all!
    Azt szeretném kérdezni, merre találom és hogy nyithatom meg a registry editort?
    előre is thx!
  • Doog
    #1897
    Hello !
    A beragadó billentyűket hol lehet állítani ? Mert sehol nem találom.
  • zuzu555
    #1896
    A HyperCam v.2.14.02-et kipróbálta már valaki 64 biten? És tökéletesen ment?
  • Atika :o)
    #1895
    hello lenne egy kerdesem a 64 bites xp is csak 3 giga ramot tud megcimezni?? Szoval ha van pl 4 giga akkor az tok feleslegessen??
  • dronkZero
    #1894
    És akkor mit csináljak, amikor egy .exe olyat mond, hogy "Ez az képfájl érvényes, de másmilyen típusú gépre való, mint ez a gép."? Próbálgattam kompatibilitási módot állítani, az nem oldotta meg.

    Elvileg Win95-re való... (Colonization. Kéne. :P )

    Van erre megoldás, vagy tegyek le róla?
  • dronkZero
    #1893
    Vistán nemtom, 64bites XP-re gond nélkül felment.
  • zuzu555
    #1892
    K-Lite Codec Pack megy a 64 bites Vista-án?
  • dronkZero
    #1891
    Na, megoldottam. A 32-bites ACAD installból átmásoltam a hiányzó fájlokat, aztán volt még egy regacad17.dll amit hiányolt, az a 32-esnek nem kellett, és nem is volt benne. Találtam egy ragacadRes.dll-t átneveztem, és megette a trükköt. Feltelepült, működik, 64-bites.

    Örő' bódottá'. :)

    Akkor úgy néz ki, hogy hátrányát már nem látom ennek a 64-bites XP-nek, node most akkor mégis mik az előnyei? Gyorsabban kezeli a virtuális memóriát, meg majd ha lesz 4G RAMom, akkor azt fogja kezelni.

    Ennyi? :)
  • dronkZero
    #1890
    Melyik? 2008 már az install legelején beugat, hogy ő 32bites, a rendszer meg 64, és már az insall sem indul el. Szedtem le 2008 x64-est, az meg install közben hiányolt két-három fájlt, amit aztán indításnál hiányol is.

    De még szórakozok vele, Nostromohoz pl sikerült 64bites béta drivert lőnöm, CAD is megoldódik valahogy majd...
  • Bucser
    #1889
    AutoCAD nekem símán működött.
  • dronkZero
    #1888
    Ja, meg egy olyan keresztkérdésem lenne, hogy miért AMD64-nek hívják? Meg az XPinstall CD-n is ez a könyvtár van...

    Ez a 64bit ilyen AMD szabadalom, aztán így maradt? (Ugye nincs külön Inteles XP?)
  • dronkZero
    #1887
    Üdv!

    Próbálkozom ezzel az XP x64-gyel... Sok előnyét nem látom, néhány probléma már előjött, de valahogy mégis szimpatikus.

    Pl ilyenek, hogy AutoCAD-et nem sikerült belőnöm alá, meg a nostromo n52-esemet... De úgy nagyjából minden okés.

    Igazából ez most miért is érné meg nekem? Állítólag az UT3 motor, a BF2, HL2, stb szeretik a 64-bites rendszert, de ezt nekem miből kéne észrevennem? Vagy ezeknek a játékoknak be kéne szereznem a 64-bites változatait, hogy ki is használja? Vagy ez hogy megy?
  • Bucser
    #1886
    64-ből nincs magyar...
  • FLeT
    #1885
    csá nép!
    A 64bites SP3-as magyar XP megjelent már?
  • Bucser
    #1884
    A 4 giga megcímezhető tartományba már a videókártya is beleszámít a 32 bites windowsok esetén.
  • Bircsike
    #1883
    Sziasztok! Kéne egy kis felvilágosítás nekem. Ha én most 4 Gb memóriát veszek a gépbe és van mellette egy 1 Gb-os videókártya, akkor is megtudja címkézni a 32-bites oprendszer a 4 Gb memóriát, vagy akkor csak 3 Gb-ot tud és ahhoz teszi hozzá az 1 Gb videókártyamemóriát?
  • Atika :o)
    #1882
    en tudom hogy nem a proci a legnagyobb baj hanem a tobbi dolog ami te is irtal csak akkor nemtudom mi a lenyege a dual kornak ilyen notebookban :)
  • Bucser
    #1881
    Nem a dualcoreos proci a gond hanem az alaplapra integrált cuccosok mint a WI-fi vagy lan vagy nagchip a noti drivercsomagja nélkül nem kelnek életre.

    Dualcore driver már van XP64hez lassan 2 éve...
  • Atika :o)
    #1880
    ez jo en is lattam mar olyan notebookot ahol dualcoros proci volt 64 bites xp de driverok meg sehol akkor mi a szarnak van benne dualcoros ha nem lehet kihasznalni nemertem :)
  • Tend
    #1879
    Sziasztok! Aspire 5520-as tipusu notebookomon 64 bites xp van telepitve. Drivereket azonban sehol nem talalok, a hivatalos oldalon sem. Ha valaki tudna segiteni, vagy esetleg adna egy linket azt megkoszonnem!!!! THX
  • Schwarz
    #1878
    services.msc elindít, indexelő szolgáltatás leállít
  • MeTaL
    #1877
    akinek van ötlete az priviben válaszoljon mert ott jobban látom ha irtok, thx.
  • MeTaL
    #1876
    sziasztok, tudom hogy nem idevágó kérdés, de mégis windows-os és más topicot nem találtam szóval megkérdezem. hol lehet pontosan beállitani winben hogy ne indexelje a képeket, különböző dokumentumokat ?
  • Szasza20
    #1875
    köszi a választ, a Vistaval volt pár gondom azért kellett volna az XP, de akkor lehet hogy visszarakom a Vistat!
  • lck
    #1874
    Nincs, sőt az angolt sem lehet magyarítani. ( Magyar ember Vistát használ !!! )
  • Szasza20
    #1873
    Hi all

    Van 64bites Xp-ből magyar? Mert sehol nem találok!
  • Örült kutya
    #1872
    Üdv,ha pl játszanék akkor ki lehet használni a 64 Bit adta lehetőségeket?Gondolok arra hogy több a Ram mennyiség stb stb.
  • lck
    #1871
    Sehogy.
  • ryhdeksan
    #1870
    hali

    Windows XP x64 Pro Corporate SP2 Final English

    ez van nékem, hogy tudom magyarosítani?
  • Atika :o)
    #1869
    hat nekem pl a 3d max vagy az after effects ami nagyon is kihasznalja a 64 bitete es szamomra fontos is hogy jol fusson
  • lck
    #1868
    Lécci sorold a 64 biteseket - hátha lesz olyan ami miatt érdemes.
  • Atika :o)
    #1867
    Hat akkor tevedesben vannak azok az illetok mert pl ha hasznalsz olyan programokat ami kihasznalja a 64 bnitet akkor sokkal gyorsabban mukodnek es jobban kihasznalja gepedet de ha te csak jatszol akkor nem eri meg perszehogy.