16
  • DBM
    #16
    A ffenébe! Reméltem, én mondhatom ki elsőnek, de tényleg így van. Na, most mondjátok, hülyeséget találtak ki akkor? És az a rész, amikor úszott, meg repült a kocsi? A repülő autót is MZ/X küldte, Aladár rokona. Túl sok Mézgát néznek ezek az amcsik! :D Ja, és annyit még, hogy ismerek egy élő Stephen Huffnagelt!! Ez komoly! ..Ez KÉSZ!
  • jeec
    #15
    Nem az elkapó módszer mondott csődöt, hanem az ejtőernyő(nyitó automatika).

    Nagy kár. :(
  • mrzool
    #14
    Azért ez annyira nem vicces...
  • FTeR
    #13
    #11: hehe, CNN-en mutatták, nem nyílt ki az ernyő és félig belefúrodott a sivatagba :)
  • nenad
    #12
    helivel, ezt en sem ertem, a rotor felulrol is alulrol is suck lenne. Esetleg valami haloval probaltak?
  • kicsy
    #11
    Nem sikerült nekik, becsapódott, megsemmisült. :)
    Amúgy a DaVinci is ilyen felfújható géppel próbálkozik X-prize ügyben, szóval ha ez működik, nekik is megnőnek az esélyeik.
  • Cat #10
    hát az a napilap eléggé le van maradva...
    http://sg.hu/cikk.php?cid=32195
  • SuD
    #9
    sztem akkor is elég nagy proli módszer
  • jeec
    #8
    Ja, teszem hozzá, hogy ugyanezzel a módszerrel több száz légkörbe "dobott" kémfilmet (kém műholdakból) kaptak el az USA pilótái, a különbség annyi volt, hogy ott repülőgépet használtak erre a célra. A leereszkedő tárgy )itt napszélminta) egyébiránt ejtőernyűvel érkezik, nem szabadesés közben kell elkapni.
    Ja, az gondolom érthető, hogy a kémfotókat tartalmazó csoagot miért ezzel a módszerrel szedték össze?
  • Cyrus1984
    #7
    ez tényleg LOL.szupernagyi NASA gépe :D
  • SuD
    #6
    LOL!
    naon igaz télleg baromira le vagyunk maradva
    égből potyogó dolgokat helivel elkapni?
  • pilóta
    #5
    Attól függ, hogy a helikopter zuhan, vagy a tárgy :))
  • Esrohnoil
    #4
    Helikopterrel elkapdosni egy légkörbe érkező tárgyat zuhanás közben? LOL
  • rolika
    #3
    elkeserítő, hogy le vagyunk maradva a sci-fi-írók fantáziájától :(

    az előbb olvastam egy napilapban, hogy érkezik egy űrszonda, ami naprészecskéket gyűjtött mostanában, és dobja be a csomagot a légkörbe. helikopterekkel próbálják meg elkapdosni, mert ha becsapódik, megsemmisül. remélem, valaki filmre veszi :)
  • bandia
    #2
    Tényleg:) Mi voltunk az elsők:) Jobban mondva Aladár:D
  • sz4bolcs
    #1
    Mézga Aladár :DDD