95
Az olimpia hivatalos játéka
  • Guidorace20
    #95
    Húúú de rég írtak már ide. Nekem is megvan a játék, naggyon jó :)

    -Nagyon sok 64(!) országgal lehetünk, miközben az újjabbakal nem.
    -Játékmódok: Lehet egyedül gyakorolni de többen is, akár világbajnokságot is lehet.

    Sajnos pár sportág nem olyan könnyű.

    Úszás: legjobb egyénim, 2. hely,
    Skeet: uccsó
    Súlyemelés: uccsó, 230 kg-nál több nem jött össze.
  • mateees
    #94
    HY vki nemtudja honnan lehet letölteni??mert én még seholsem találtam meg
  • Csabeszonovits
    #93
    Én is letöltöttem a RELOADED-et de amikor elindítom és rámegyek a játéklehetőségekre a menüben nem adja be a képet hanem kilép és hibát jelez! Mi lehet a Probléma? Patchet vagy javítás tudok vhonnan leszedni hozzá?
  • grebber
    #92
    Nekem tetszik a game de azért új újjak sem ártanának hozzá.
  • ReNaMe
    #91
    akkor inkább le se töltöm :)))
  • Since
    #90
    emlékszem még commodoron volt a sumer games nevezetű játék..a joyt kellett ránigálni jobbra balra illetve le fel hogy fusson a fószer :-) nemis tudom miért kértem apámtól mindig joyt :-)
  • donpedro
    #89
    Tönkre kell tenni, bár van egy-két újítás is. (A magasugrás irányítása pl. nagyon ötletes)
  • ReNaMe
    #88
    csak 1 kérdés akinek megvan: itt is tönkre kell tenni a billentyüket vagy váltosztattak valamit a 2000-eshez képest :xD
  • Since
    #87
    directx9 kel neki, talán azt hiányolja...
  • szanics
    #86
    Hát, én nem tudom...
    Nekem indításnál kiírja, hogy d3d9.dll nem található, újratelepítés segíthet.
    Nekem is a reloaded-verzió van, és valamit ír a readme a cd-ről, de teljesen nem világos. Lehet gond, hogy Daemon Tools-szal nyomom?
    Szeretnék már játszani bazz...
    HELP!!
  • Maxi
    #85
    Azt néztem hogy kár itt nincs ilyen hogy egyszerre nyolcan lehet nyomni, mint Sydnybe.
  • donpedro
    #84
    Befejztem minden számot, és csak 3-at nem tudtam megnyerni, a 100 pillangót (2. hely - itt már eléggé kész volt a karom :)), a súlyemelést (5. hely - itt meg pláne :)), és skeetlövést (5. hely).

    A skeet elég nehézre sikerült, 17 ponttal alaposan le voltam maradva az elejétől, pedig ezt sem volt egyszerű elérni.
  • donpedro
    #83
    Közben úgy döntöttem, hogy végigmegyek az összes számon, hogy megnézzem milyen eredményeket lehet produkálni. 200-on 19.31-el sem tudtam nyerni (1 századdal kaptam ki), 400-on viszont világcsúccsal nyertem (43.06). Ez is nagyon szoros verseny volt, 8 századdal vertem meg a 2. helyezettet.
  • donpedro
    #82
    Üdv, nektek milyenek az eredményeitek? Nekem eddig asszem csak súlylökésben jött össze a világcsúcs, 23.91-el. 100-on 9.91-et futottam, de asszem benne maradt néhány század, volt egy kis holtpontom 70 méter körül.
  • examinee
    #81
    Kiírja hogy Breath!! minnél hamarabb meg kell nyomnod az action gombot akkor vesz leveget és a speed is fent marad!
    Én így uszok nagyon jókat!
  • examinee
    #80
    qrvanagy jatekelmeny ha tobben jaccatok, :PPPPPPPPP -osztom!!!
    Nagyon jó úgy!!
    Kár hogy multi nincs benne!
  • Acorp02
    #79
    Csao!
    Velemeny: + qrvanagy jatekelmeny ha tobben jaccatok, egesz jo grafika, sok sportag amik jol kidolgozottak
    - nincs semmi korites a gameba... se intro, se himnusz, se edzesek es ez qrvaszar sydney hez kepest... kar erte...

    Ezzel szemben azonban mindenkinek ajanlom mer jo moka :D
  • jeno16
    #78
    nekem nem jőn beeee vagyis akkor inditja ujra a gépet mikor rámek vmire pl. futás meg ezek hirtelen ujraindul a game segitsetek
  • examinee
    #77
    Én megacitys dvd-ripest szedem! szerintetek az is jó lesz?
  • Maxi
    #76
    Ilyen a game szerintem és sztem érdemes leszedni.
  • TLD Robi
    #75
    Biztos jó a képek alapján!
  • TLD Robi
    #74
    Na milyen a game?ilyen=vagy ilyen=
    Érdemes leszedni?
  • Maxi
    #73
    Nah ha valaki rájöt uszásba hogy lehet nagyon jó helyezést elérni az lplease írja le nekem köszi szépen.
  • Duddits
    #72
    De állat! Működik az én verziommal is. Nem kell leszednem az ujjat. Csak megcrackeltem és király. Csak kilépett mert kevés a virtuális memóriám.
  • bon
    #71
    Athens 2004 (c) Eidos Interactive NOGRP 24x50 MB Innét szedtem: http://wandoo.try.hu/
  • Duddits
    #70
    Honnét szedted? Mi a teljes neve? Mint pl ez csak a tiedét mondjad! Athens.2004.CLONEDVD-CXZiSO
  • FrezeR
    #69
    köszi a segitséget!
  • bon
    #68
    Egyébként szerintem vagy rosszul van megirva a garafikai motor vagy nincs optimalizálva mert nekem futásánál és úszásnál ahol sok versenyző van a képpen nagyon beszaggat. :(
  • bon
    #67
    Na most már csak azt szeretném tudni, hogy van e benne rejtett sportág és ha gyözök az adot nemzettel a himnuszt lejhátsza e? Idági csak 2-3 helyeim voltak. :(
  • gregoryan
    #66
    müködik a törés... isten vagy!!!!!!! köszi
  • bon
    #65
    Nem tudom. Nekem már a tört verzió van leszedve. Egy próbát megér két féle törés is van fent.
  • Duddits
    #64
    Athens.2004.CLONEDVD-CXZiSO

    Ehez.
  • Duddits
    #63
    Tehát a régi verzióhoz ez is jó?
  • bon
    #62
    Leszedhető innét: http://www.gameburnworld.com
  • FrezeR
    #61
    aki leszedte a javitott változatot lenne olyan szives feltenni valahová a crackelt exe-t?:) jó lenne, köszi!
  • gregoryan
    #60
    hali... valaki nem tud valami crackot ehez a gammához?? sehol sem találok hozzá.. a reloaded release-ből kéne nekem a crack...
    nincs meg valakinek??
  • zsotesz
    #59
    Nekem ma lett meg a játék, szerintem nem rossz, bár a ps2-es verzióban volt torna, gyűrű, nyújtó is. A pc-s verzióból ezek szerint kimaradt?
  • Duddits
    #58
    - ATHENS 2004 v1.0 ENG NO-CD FILES -Thanks -Hamster-
    Ez nem jó a régi verzióhoz? Csak hogy ne kelljen megint leszeni.
  • grebber
    #57
    Aki leszedte majd illeszen be képeket.
  • FrezeR
    #56
    nekem a régi verzió van meg, és nem tudom letölteni az javitottat. de vajon nincs crack a régihez hogy elinduljon?