1130
Vadász és pecás játékok, tippek, trükkök, vélemények
  • punkers
    #1130
    Mostanában látott valaki uj vadász, vagy horgász játékot?
  • punkers
    #1129
    Torrent oldalakról biztos tudsz letölteni!
  • Norikás
    #1128
    Aktív még ez a fórum?
    Valaki megtudná mondani honnan tudnám letölteni teljes verzióban valamelyik Cabelas játékot.Vagy valami jó vadászós játékot (deer hunter és a hunting unlimiteden kívül)kösz.
  • sanyiute
    #1127
    SZIASZTOK! VALAKI TUDNA NEKEM SEGÍTENI,HOGY LEHET A RAPALA PRO FISHING JÁTÉK PS2 VÁLTOZATÁBAN BEDOBNI? A VÁLASZT/VÁLASZOKAT ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
  • Vombyyy
    #1126
    hy
    érdekelne hogy valaki ismeri e a virtual deep sea fishing 2 nevezetűű játékot(honnan lehetne megszerezni), esetleg ahhoz hasonlo mélytengeri horgászos játékot.
    köszi mindekinek
  • simon7108
    #1125
    sziasztok annyi lenne a kérdésem,hogy a Cabela's Big Game Hunter 2010 megjelent már xbox 360 ra?mert a demoja bejott de nem találom sem a boltokban sem a torrent oldalakon csak NTSC-s verziot:(
  • hitch
    #1124
    lazán csak 2 éve irta:D
  • gurgely
    #1123
    A permanent stand az egy rögzített állást jelent ami alapból ott lesz.
  • poci16
    #1122
    Hali mindenkinek ... !
    Szeretném megkérdezni hogy hogy tunánk haverokkal játszani multiban a Trophy Hunter 2003-as részével ? ... Lehet hülye kérdés de pls segítsetek ... :) Előre is köszi !
  • Tasiáron
    #1121
    geci
  • TQ cheater
    #1120
    Sziasztok!

    Húú, régen néztem be... lenne egy kérdésem.... Rapala Pro Fishingben fogott már valaki harcsát? Mert most ujra nyomjuk a játékot de egyszerűen nem találjuk...
  • jelen
    #1119
    vadászos játék
  • gerypapa95
    #1118
    honnan lehet megszerezni ?
  • fox martin
    #1117
    hy nem tudjátok hol lehet letölteni teljes verzióban a pro duck huntingot?
  • fejes98
    #1116
    valakinek megvan a full verzió???


  • punkers
    #1115
    Tesztelem a THe Hunter-t.
  • gerypapa95
    #1114
    hol lehet megvenni vagy letölteni ? érdekelne a dolog
  • w77d
    #1113
    tudtok ajánlani valami profi és gyönyörű horgász játékot? nem tengeri ökörködés kéne, hanem olyan style, mint pl a hazai kistavak..
  • quarkmaster
    #1112
    Sziasztok!

    Létezik olyan vadászós progi, amihez készült magyarosítás? Sokat böngésztem a fórumot, netet, de nem kaptam eddig választ a kérdésemre.

    vmxtr
  • ferike10
    #1111
  • ferike10
    #1110
    hol lehet letölteni a játékot?
  • marcixd
    #1109
    aj holl lehet it játszani vazerek ja és ho llehet a huting ultimed igyen pc re letőlteni előre is kősz!!!
  • raul
    #1108
    Újra indult a Fishing Simulator 2 versenyszerver!

    Hungarian Fishing Team
  • Desiderata #1107
    honlap
  • Desiderata #1106
    ezt próbálta valaki? milyen?
    Pro Duck Hunting


  • MelWin
    #1105
    Igenigenigen! Ez gyönyörű! the hunter
  • MelWin
    #1104
    Jajj... Most néztem, hogy a Deer Hunter Tournamentet az Atlus Co. fejleszti, nem a Southlogic. Így már nem reménykedek annyira :(
  • kiscipi
    #1103
    majd
  • inter
    #1102
    csá
  • MelWin
    #1101
    Október 12-ig kell várni, és remélhetően megjelenik egy normális vadász játék... Aki a deer hunter szériát részesíti előnyben a hunting unlimited/cabela's "csodákkal" szemben, az biztos örül, hogy az Atari végre valahára engedélyezte a Southlogic Studionak egy új játék elkészítését, ami a Deer Hunter Tournament névre hallgat :)Előzőleg csak urban legendek keringtek a Deer Hunter 2009-ről, nos ez az. A képek alapján a grafikai motor nem egy iszonyat durvulás, de végre megint lesz multiplayer mod, sőt ezúttal online tournamentekre is lehet nevezni. A továbbfejlesztett AI szép igéret, majd meglátjuk milyenre sikeredik...
  • Szmájli
    #1100
    Sziasztok!

    az lenne akrédésem, hogy nemtudja valaki miért késik az egér mozgatására a rapala pro fishing 800x600 nál nagyobb felbontásban?
    és hoyg van e erre megoldás
  • matuja
    #1099
    tudtok nekem ajánlani vmi jó játékot köce a választT
    űmin1 h mien csak jó legyen!
  • LordMersey
    #1098
    Sehogy. Majd új videókártyával eltudod. Nekem is volt ilyen, aztán vettem egy új videókarit és ment.....
  • punkers
    #1097
    Hihetetlen hogy a Hunting Unlimited sorozat nem fejlődik már 3 kiadáson keresztül sehova.:(
  • DaemoonHunter
    #1096
    Trial megvan, de csak opengl-t enged, directx-re nem engedi átrakni, mintha nem látná a vidikarim, szóval nem is szórakoztam vele, amúgy is elég bugos, a grafika sem valami überkirály, eddig se volt az. Majd jön a deer hunter tournament, ha hozza a deer hunter 2005 szintjét, vagy attól jobb lesz, megveszem.
  • punkers
    #1095
    Valaki próbálta már a HU 2009-et?
  • Buffalo
    #1094
    Hello!
    ha valaki ismeri a Masterpiece Fishing 2-őt és tudja hogy hogyan lehet benne halat fogni az leírhatná mi a trükk mert folyton elszakad a zsinor..már nem tudok mit kitalálni.
    előre is köszi
  • ricsa008
    #1093
    üdv leszedtem ezt a Fishing Simulator for Relaxation és kiválasztom a nyelvet és utánna csak hang van de kép nincs mi a gond? (dx9 vga frissítve)
  • dregonose
    #1092
    regb
  • Shevchenko
    #1091
    Valaki megmondaná hogy tudom elindítani a Rapala Pro Fishing-et mert 1 fekete képernyő fogad.Köszi