2007
NHL
  • Neoncsoves
    #1927
    Persze, az nem kérdéses hogy ő is kurvasokat keres, csak úgy általában beszéltem arról hogy nagyon magasak a fizetések a sportban, és nem értem miért. Elvileg mindenki a sportot azért csinálja mert szereti vagy hobbiként kezdte, nem a pénzért...
  • gercse
    #1926
    És még ő mennyit kereshet vajon...

    Értem amit mondasz egyébként, de akkor nagyban kéne csinálni, ne csak az NHL szívjon, a világ összes profi sportját vizsgálják felül, kezdeném a focival...
  • Neoncsoves
    #1925
    Erről a lockout dologról annyit, hogy tényleg horribilis összeget keresnek a sportolók, de nem csak itt, hanem világszinten... jól mondja Bettman...
  • gercse
    #1924
    Is it time to fire Garry Bettman?
  • gercse
    #1923
  • Voyager5
    #1922
    15.-éig még van remény.
  • gercse
    #1921
    nem lesz itt szezon, most pénteken sem tudtak semmit sem alkotni...ez van, idén nhl nélkül maradunk
  • bakkerman
    #1920
    ez a Bettman vagy ki a tököm meg full higgadtan lenyilatkozik egy oylat,hogy a játékosok lényegében tőlünk kapják a pénzt,ha ők nem képesek kompromisszumra,akkor nem fognak játszani,ilyen egyszerű...hát beszarás
  • Voyager5
    #1919
    Jaja tudom.
    Hihetetlen, hogy már megint a pénzen baszakodnak. Gondolom el is fog maradni a szezon, akkor jó lesz mindenkinek...
    Undorító egy világ.
  • bakkerman
    #1918
    jelenleg is tárgyalnak a kollektív szerződésről,lehetséges forgatókönyvek között ott van a lock-out is,elvileg október közepén indulna a Sport TV-n
  • gercse
    #1917
  • Voyager5
    #1916
    Újra lesznek NHL közvetítések a Sport TV-n
  • Voyager5
    #1915
    A Conne Smythe Trophy-t meg Jonathan Quick nyerte.

  • Voyager5
    #1914
    Kings nyerte a Stanley-t 4-2-re.

  • iliili
    #1913
    Sziasztok van egy tök jó Hoki menedzser játék én már 3 éve játszok vele,és még mindig lefoglal.Lehet 2 nap/ 5 percet,de lehet napi 1 órát is játszani vele(statisztikák,elemzések,fórumok)
    MI magyarok több mint 50 országból a 7.legtöbben vagyunk,de jó lenne ha ezt tovább strófolnánk :) Ha valakinek van kérdése a játékkal kapcsolatban,arra szívesen válaszolok :D
    a játék linkje : http://www.powerplaymanager.com/r191050
  • banok
    #1912
    Szegény Rangers... :(
  • Voyager5
    #1911
    Devils lesz az ellenfelük. Ezt is ki gondolta volna szezon elején, hogy a Devils döntőzni fog?
    Ezért is szép az NHL.
  • Bullitt
    #1910
    Én is. Legalább elmondhatnám, hogy a Canucks a bajnoktól kapott ki, ami annyira nem lenne nagy szégyen. Pedig az... -,-
  • Voyager5
    #1909
    No én megelőlegezem a Stanley-t a Kingsnek :D
    Lehozták a playoffot mindössze 2 vereséggel. Volt egy csomó idejük pihenni.
    Ellenfelük vagy a Devils vagy a Rangers lesz.
  • Voyager5
    #1908
    Nehéz szülés volt :)
  • banok
    #1907
    A Rangers kiütötte a Capitalst \o/
  • Voyager5
    #1906
    Chicago is búcsúzott, továbbment a Coyotes.

    Ottawa-Rangers, és Boston-Washington párharcokban 7. meccs dönt.
  • Narusco
    #1905
    díjjaznám ha bruins - senators lenne következő körben ;)
  • banok
    #1904
    A Rangers szópóra áll.
  • Voyager5
    #1903
    Los Angeles a Vancouvert, Philadelphia a Pittsburghöt búcsúztatta.

    Boston-Washington párharcon a 7. meccs dönt
  • Voyager5
    #1902
    Második továbbjutó a St. Louis Blues!
    Sharks búcsúzott.
  • Voyager5
    #1901
    Nashville az első továbbjutó. Kiesett a Detroit.
  • Voyager5
    #1900
    fasza video
  • Steve Downie
    #1899
  • Bullitt
    #1898
    Áá, ez kurvajó. Csinálhatnák Boxra is. :D
  • Voyager5
    #1897
    40Mbit-es a netem, ha jól tudom akkor a legjobb streamjük kb 3Mbites, így elvileg 10 meccset is nézhetnék egyszerre :D

    Ilyen a PS3-mas app:

  • Bullitt
    #1896
    Erősen függ a minőség a netedtől is. Mondjuk én is erősen gondolkodom, hogy inkább beruházom a GameCenterre, mert igazából tényleg egész jó cucc. X360 app nekem is nagyon jól jönne :D

    Apróbetűvel meg... GO CANUCKS!
  • Voyager5
    #1895
    Nincsmit.

    Én kivárom a köv. szezon elejét, és ha nem lesz közvetítés akkor lehet, hogy előfizetek a szezonra (ha úgy állok majd anyagilag), nagy királyság lenne ha addig kijönne egy xbox360 app is, nem csak ps3.
  • Narusco
    #1894
    de köszi az infókat :) mlb tv-t viszont lehet beujitok nyárra
  • Narusco
    #1893
    hát ennyit nem fizetek most érte, max ha 7.meccs van akkor egy napit.
  • Voyager5
    #1892
    Itt van a link. [link]

    Most már csak 60 dollár, de szezon elején 160 volt.
    Lehetett fizetni egybe a szezont, vagy volt opció hogy havi 21 dollárt vonnak.
    Úgy látom mostmár napi előfizetés is van 10 dolcsiért.

    Minőségéről nemtudok sokat de azt olvastam, hogy elég jó.
  • Narusco
    #1891
    és mennyibe fáj ez a fizetős cucc? jo lenne minőségben nézni ahogy a bruins megint nyer :O
  • Voyager5
    #1890
    Ma hajnalban indul a playoff 3 meccsel:

    1:30 - Pittsburgh - Philadelphia
    2:00 - Nashville - Detroit
    4:30 - Vancouver - LA Kings

    Valaki kérdezte a közvetítéseket:
    Nos, amennyire én tudom, úgy a nemzetközi közvetítési jogokat egy bizonyos Medge Consulting and Advisers Media International, szerezte meg még a tavalyi nyár elején, valami iszonyatos összegért.
    Aztán ez a group akarta "szétterjeszteni" Európára a jogokat, (vagy kompletten eladni egy másik groupnak) természetesen ők is aranyáron, hogy valami visszajöjjön nekik.
    Úgy emlékszem, hogy 1-2 nemzetnek sikerült is eladni (talán U.K, meg Svédország benne van a szórásban). Kisebb országok mint mi is, csak "csomagban" számított volna. Tehát pl eladták volna Mo, Cseho., Ausztria, Szlovákiának..
    Azonban ebből tudtommal nem lett semmi. Így NHL közvetítések nélkül maradtunk, egész szezonban.

    Maradt a stream, vagy a fizetős GameCenter (ami szintén stream csak fizetsz érte :) ).
  • gercse
    #1889
    tipp:

    LAK
    SJS
    CHI
    DET

    OTT
    WAS
    FLA
    PIT
  • Narusco
    #1888
    rohadjon meg a rangers hogy nem birta elverni a capitalst...