2007
NHL
  • gercse
    #1967
    Nekem a 7-3 tetszett :D

    Bár a végét már nem bírtam, aludnom kellett, Selanne 2+2 :)
  • Voyager5
    #1966
    Blues egy laza 6-0-al hazaküldte a Wingset, soha rosszabb kezdést.
  • Bullitt
    #1965
    Sajnos nem csalódtam, szokásosan szarul kezdtünk... csak most ezt nem nagyon kéne megengedni magunknak...
  • Voyager5
    #1964
    Hockey is back!

  • gercse
    #1963
  • banok
    #1962
    stream néhány ma esti meccshez
  • Neoncsoves
    #1961
    tyűha, szombaton ilyen tájt sajnos nem leszek itthon, de remélem valahonnan le tudom majd tölteni a wings meccset :)
  • Bullitt
    #1960
    Van vagy 4 meccs amit néznék, de nyilvánvalóan Canucks-Ducks lesz az, amit élőben fogok.
    Érdekelne még a Bruins-Rangers is, a Blues-Red Wings, még a Kings-Blackhawks is... Túl sűrű lesz ez így :D
  • Voyager5
    #1959
    Blues a Red Wingssel kezd :D
  • gercse
    #1958
  • Shiwo
    #1957
    amcsiktól mit vársz? (: náluk Hockey = NHL
  • Bullitt
    #1956
    Elég sűrű a schedule :)
    Január 19-én hajnali 4-kor nyit a Ducks, méghozzá Vancouverben ;)
  • Voyager5
    #1955
  • Bullitt
    #1954
    Hockey is back.
    Én mondjuk azt mondanám, hogy NHL is back. A hoki nem ment sehova :D
  • Narusco
    #1953
    MLB tv-m volt nyáron, az tökéletesen ment, remélem ez is akkor ugyanolyan.
    köszi a fórumot, ott utánanézek rednesen a dolgoknak.
    szerintem is elég drága, de remélhetőleg nem lesznek reggel óráim, és tudok majd élőben nézni meccseket éjjel :) így meg megéri az árát számomra.
  • gercse
    #1952
    és most ráadásul érdemes lehetne összeállni két embernek is, mivel kelet nyugat külön fog játszani, így nem nagyon lesznek időbeli átfedések, ha élőben nézné mindkét ember
  • Bullitt
    #1951
    Amennyit elkérnek érte szvsz az a legkevesebb, hogy nem akad a stream. A HD is kötelező. A nagyobb probléma az, hogy itthon nem igazán lehet kihasználni, de már én is gondoltam rá, hogy előfizetek. Az tuti, hogy sok jó extra van. Pénzért bármit, mint mindig.

  • Voyager5
    #1950
    Az NHL TV-t nem ismerem, de gondolom hasonló az NFL-hez, az pedig van egyik haveromnak. Semmi gond nincs vele, (maximum az ára.) gyönyörű akadásmentes streamek vannak, egy csomó bekapcsolható extrával együtt.
  • gercse
    #1949
    a bruins topikban főleg :)
  • gercse
    #1948
    én jókat olvastam róla, de szerintem látogass el a centerice fórumra (ha még nem voltál)
    és ott tuti válaszolnak, (NHL küzdőtér topik pl, volt is róla szó ott pár napja, bár vissza kell keresni rendesen, de ha látják, hogy friss Bostonos vagy, akkor is tuti segítenek :) )

    Másnak is ajánlom a fórumot, pörög az élet ott.
    Centerice - NHL fórum
  • Narusco
    #1947
    nhl tv-vel kapcsolatban valakinek tapasztalat?
  • gercse
    #1946
    dehogy, csak Anaheim drukker vagyok, így az ő meccseiket fogom nézni (szinte csak), élőben reggel

  • lippet
    #1945
    Kint vagy az USA-ban? :)
  • Bullitt
    #1944
    Vagy betesszük a wizwig-et banner alá... Just sayin'
  • gercse
    #1943
    Mármint a tolom a streameket alatt, a "megkeresem és belinkelem" -t értettem :)
  • gercse
    #1942
    Majd tolom a streameket, ha van rá igény, bár én legtöbbször ANaheimi idő szerint fogok kelni reggel :D
  • lippet
    #1941
    Legalább a Sport 1 adja majd a meccseket. Ha jól emlékszem, azt ígérték, hogy minden eddiginél több meccset adnak majd le. Remélem ez nem heti +1 meccset jelent majd!
  • gercse
    #1940
    Nem baj, kevés meccsen kell baszottul odatenni magukat :)
    Így egyébként a kis csapatoknak összejöhet jobban, persze az értéke is más lesz ennek a Stanlenek
  • Bullitt
    #1939
    Kész csoda, bár röhej, hogy sikerült idáig elhúzniuk. Mondjuk ezen a ponton már rohadtul nincs értelme az egésznek. Az alapszakasz röhejesen rövid lesz...
  • gercse
    #1938
    Várjuk már, ideje volt.
  • Voyager5
    #1937
    Na úgy néz ki, január 19-én startol a szezon.
  • bakkerman
    #1936
    ..."addig van akinek még házra se telik hitel nélkül olimpiai bajnokként."

    például egy cselgáncsozó,vagy egy kajak kenus hiába az adott sportban világklasszis,annyit nem tudnak megkeresni mint egy focista,hogy hitel nélkül,kápéra vegyen egy házat! Berki Krisztián is évek óta világklasszis a saját sportjában,most összejött neki az olimpiai arany is,de megkockáztatom még ígysincs annyi pénze,hogy hitel nélkül tudjon megvenni még egy kisebb családi házat is.
  • Voyager5
    #1935
    NHL announces cancellation of 2012-13 regular-season schedule through November 1

    Szvsz. az egész szezon el fog maradni.
  • Narusco
    #1934
    adná az ég, és elhúzna mind a 9 az ebelből :)
    nem jó az hogy nincs NHL, és még a volán szezonját is elcseszik :D
  • gercse
    #1933
    Na, lehet, hogy mégis lesz megegyezés :)
    Még a 82 meccse szezon is beleférne :)
  • banok
    #1932
    Hát a KHL biztosan meg fog erősödni. Ez most most egy komoly lehetőség lesz a ruszkiknak!
  • Neoncsoves
    #1931
    mutass példát erre hogy valaki olimpiai bajnok és házra sem telik neki...
  • Bullitt
    #1930
    Viszont valamiből meg is kell élniük. Az más kérdés, hogy az ilyen híres sportolók közül sokan már úgy gondolnak magukra, mintha "celebek" lennének és ezért hasonló luxusban szeretnének élni. Ami röhej, mert míg egy focista 60 milliós Bentleyvel szaladgál (Dzudzsák), addig van akinek még házra se telik hitel nélkül olimpiai bajnokként.
  • Bullitt
    #1929
    Meg is van a lockout. De hogy ezt mindig el kell játszani valamelyik sportban az röhej...
  • Voyager5
    #1928
    Na, 99% a lockout. Ma van elvileg a határidő, kétlem, hogy megegyeznek a felek.