2007
NHL
  • bakkerman
    #2007
    Backström megbukott az olimpiai doppingteszten
  • Pettersson
    #2006
    Sziasztok!

    Újra indul a liga, már megy az előszezon!

    A 2013/2014-es év rosterei, vadi új slider és minden, ami egy jó hangulatú ligához kellhet!

    http://fbl.jatekok.hu/nhl/

    És egy kis kedvcsináló videó:

  • karajjj
    #2005
    nem akarod még befejezni ennek a kritikán aluli oldalnak a reklámozását?
  • CnSportsnews
    #2004
    A Vancouver Canucks úgy döntött, hogy visszavonultatja Pavel Bure mezét:

    Pavel Bure mezét visszavonultatja a Vancouver Canucks
  • 7r1v1um
    #2003
    + Selanne aláírt még egy évet Anaheimben
  • CnSportsnews
    #2002
    Corey Crawford hosszabbított a Chicago-val:

    Crawford újabb szerződést kötött a Chicago csapatával
  • Effe88
    #2001
    Jagr 41 évesen is nagyon nagy tanár:D
  • Voyager5
    #2000
    2 veterán is eligazolt az elmúlt napokban :)

    Jarome Iginla -> Pittsburgh
    Jaromir Jagr -> Boston Bruins

    Iginláról azt hittem, hogy a Flamesből fog nyugdíjba menni :)
  • Neoncsoves
    #1999
    pedig aprópénzzel raktam red wings győzelmet, gondoltam ha vancouvert hazaküldték kenyérért 8-3mal, hátha elkapják végre a Chicago-t. viszont egyre jobban inog a chicago, utolsó 2 meccsen csak hosszabbításban tudott győzni...
  • Bullitt
    #1998
    Hát a Blackhawks tovább menetel. Brutál amit művelnek. :D
  • Neoncsoves
    #1997
    Hát ez a Montreal - Pittsburgh meccs beszarás, abszolút azonos erőviszonyok, ezt tükrözi az, hogy minden harmadban ugyanannyi gólt lőttek :D
  • Bullitt
    #1996
    Éreztem, hogy most megver minket a Stars, csak tudnám miért nem fogadtam rá :D

    Mellesleg ma néztem, hogy jé, létezik xboxra is NHL Gamecenter, elég király szerintem, split screenbe is lehet nézni a videókat meg minden. Persze kéne pénz, hogy előfizessek a meccsekre, de talán egy nap, ha nyerek a lottón akkor az is előfordulhat. Így marad a highlights.

    Legutóbbi Bruins- Buffalo meccs elég jónak tűnik highlights alapján, érdemes megnézni?
  • Bullitt
    #1995
    A focisták általában egy horzsolás után összeesenek és ütik a műfüvet, hogy ó de fáj. :D


    Azt nem hiszem, hogy pont így akart a lábába belevágni Cooke, de nyilván nem volt tiszta a dolog egyáltalán. A Senatorsnak persze nem jelent jót...
  • lippet
    #1994
    Capitals-al mi lesz? 1-2 éve nagyot ment az alapszakaszban, aztán a play-off-ban csúnyán leszerepelt. Ez most elsülhet fordítva?
  • Voyager5
    #1993
    Kemény volt ja..
    Karlsson szezonjának valószínűleg ennyi...

    Amúgy az a videoban nincs benne, de Karlsson az eset után jobb lábbal lekorcsolyázott. Kíváncsi lennék ha egy focistának elszakadna az achillese akkor az mit rendezne le a pályán :D
  • Effe88
    #1992
    pfff
    ez gusztustalan dolog volt
    szerintem szándékos volt
  • morfeusss
    #1991
    Sziasztok! Oldalunk nem rég indult Ultimate-Sport.hu néven, és jelenleg a szerkesztői csapatunkat szeretnénk bővíteni. Az oldal hobbi szinten működik (egyelőre) úgyhogy olyan embereket keresünk, akik az írás és a hoki szeretete, és nem a pénz miatt írkálnának.

    Olyan szerkesztőket keresünk akik a héten 3 vagy 4 nap tudnának írni a meccsnapok eseményeiről.

    Feltételek: minimális mértékű angol tudás, jó íráskészség, és az, hogy a cikkeket csak saját információ, ötlet alapján, vagy külföldi oldalakról átvéve lehet írni.

    Ha érdekel titeket az "állás" akkor kérlek írjatok az [email protected] címre. Köszönöm!
  • gercse
    #1990
    Ducks
  • Bullitt
    #1989
    Én már félve várom az összes Canucks meccset, hogy mikor torpan meg megint a menetelés. Bár amilyen szarul indult a szezon, azért egészen összekapták magukat újabban.

    Chicago viszont tényleg erős lesz a Sharksnak szerintem is. De mondjuk egy OT-t azért simán el tudok képzelni.
  • Voyager5
    #1988
    Kikap mint a rongy :)
  • lippet
    #1987
    San José kicsit megtorpant a kezdeti lendület után! Szerintetek mire megy majd a Chicago ellen idegenben szombat hajnalban?
  • Voyager5
    #1986
    Végülis majdnem eltaláltam én is :D
  • lippet
    #1985
    Na Detroit, Anaheim jött, bezzeg a Vancouver csak büntetőkkel tudott nyerni!
  • Voyager5
    #1984
    Detroitot elkeni a St.Louis (megint :D) szerintem. Anaheim jönni fog, Vancouverre nem mernék rakni.
  • lippet
    #1983
    Hajnalban Detroit, Anaheim, Vancouver siker összejöhet?
  • Voyager5
    #1982
    Amúgy azon gondolkodtam, hogy ebben a csonkaszezonban tuti sok döntetlen lesz.
  • lippet
    #1981
    Fogadás szempontjából nekem már lényegtelen, Volán csúnyán kikap otthon.... Legközelebb tuti csak NHL-t rakok, aztán lehet kellemes lesz a reggeli ébredés! :)
  • Neoncsoves
    #1980
    ezressel raktam kevesebb mint 5.5-t. úgyis forgatnom kell a lét bwinen...
  • gercse
    #1979
    benne van, Detroit elég langyi lett, Dallasnál meg sérült Roy, Jagr sem teljesen százas, szóval összejöhet.

    De még mindig mondom, hokiban igazából bármi lehet :D
    Egy megnyert bunyó, vagy pár jól sikerült ütközés, és a "kis" csapat is meg tudja verni a "nagyot".
  • gercse
    #1978
    Buffalo - Toronto - Buffalo 3 vereség után van, Toronto 2 után, jó az x, bár szerintem Toronto.
    NY Rangers - Philadelphia Otthon a Rangers esélyesebb, de az x itt is elég jó megérzés.
    Ottawa - Washington Szintén jó lehet, bár az Ottawa baromira felfejlődött az eddigi teljesítményükhöz képest, erősek lesznek.
    San Jose - Anaheim - Ducks drukkerként tök jó lenne a vendég siker, de sajnos azt érzem, hogy a Sharks rajtunk is átgázol még, ha nem is nagy különbséggel, de nem hinném, hogy sikerül őket megverni.

  • Neoncsoves
    #1977
    Detroit - Dallas under 5.5 gól szerintetek?
  • karajjj
    #1976
    érdekes, de akár be is jöhet
  • lippet
    #1975
    Ezt raktam ma Tippmixen, mit szóltok hozzá?

    Buffalo - Toronto D
    NY Rangers - Philadelphia D
    Ottawa - Washington V
    San Jose - Anaheim V

    Még rajta van egy Alba Volán siker, 200 Ft-ra hozhat majd 40 ezret! :)
  • Bullitt
    #1974
    Eredeti hokis mosoly :D :D
  • gercse
    #1973
    Szerintem Ducks :D

    Amúgy idén keleti nyeri sztem, ha a Pittsburghiek egészségesek maradnak, akkor nyer a Pens, ha nem, akkor Boston. Nyugatról a Blues idén nagyon jó lesz, de PO-t még nem nyernek.

    A Detroitra pedig ne fogadjatok sokat :). Védelem nulla lett, és elől sem erősödtek. Idén PO se lesz (sztem)
  • Voyager5
    #1972
    Kíváncsi leszek mi lesz ebből a Tarasenko gyerekből itt :D

    Első NHL meccs, 2 gól. A második nem is akármilyen:

  • Voyager5
    #1971
    Kb. megjósolhatatlan.

    Tavaly sem gondoltam senki szerintem (a legelvakultabb LA Kings rajongókon kívül), hogy a Kings nyer. Ráadásul az egész playoffban azthiszem 3 vagy 4 meccset buktak el.

    Én természetesen Blues győzelmet várok :D
  • lippet
    #1970
    Boston, Detroit nyer ma este? Erre a két csapatra fogadtam ma! :)
  • Effe88
    #1969
    szerintetek kik a legnagyobb esélyesek a stanley kupára idén??
  • karajjj
    #1968
    na +fav végre \o/