20
  • 4du4sz
    #20
    megneztem a videot es egyertelmuen nem tud mast löni a "robot" csak ratyit! elötte van a labda es lövi ugy ahogy tudja. nem tudja megfogni a labdat nem tud passzolni csak a vakvilagba loni, szoval rosszabbul jáccik mint az az ember aki eleteben elöször lat csocsoasztalt!
  • The Garrett
    #19
    Ez szar.. és akkor 1 robotnak fogsz kiabálni hogy már megint mekkora cigányt lőtt és 3 kapufáról pattan vissza? :D

    Na majd ha a gép vissza fog tudni szólni akkor benevezek 1 ilyenre :D addig marad a sör meg a haverok! :D
  • Tetsuo
    #18
    A gép hogy mászik át az asztal alatt?
  • rolika
    #17
    vazeg, 20ezer euróért kocsmástul kapok egy csocsóasztalt :-D
  • sz4bolcs
    #16
    Úgy látom csak engem érdekel a téma :( újra olvastam hozzászólásaim lehetnek ellenérvek cat hozzászólására :-)
  • sz4bolcs
    #15
    De ugye egyetértünk, profi csocsósok nélkül nem lehet profi robot csocsost fejleszteni :)
  • sz4bolcs
    #14
    csocso is mindig marad ember vs. ember, így elveszik az érzés. Kiváncsi vagyok, hogy tudják megoldani a stratégiákat rajta amit 2 ember ellen használhatnak. Ez már MI szintjét súrolná. Csocsoban többet jelent az intuició mint akár a sakkban. Sőt arra is kiváncsi vagyok, hány profi csocsost kértek föl a segédkezéshez. Azt hiszem nem sokat :) De mindenképp poén, hogy fejlesztgetnek tudományosan ilyet. Rengeteg problémát vethet föl a fejlesztése, amit ha megoldanak, sokat tanulhatnak belőle.
  • sz4bolcs
    #12
    Vki járatos a profi csocsoban innen?
  • sz4bolcs
    #11
    Én inkább Colignon ellen játszanék ha lehet választani ;] sztem gép soha nem fog akkora élményt nyujtani. Hova szánták Cat? :-)) ennek annyira semmi köze a csocsohoz..
  • Cat #10
    ezt nem otthonokba szánják. Szerinted egy minőségi billiárdasztal mennyibe kerül? A játéktermekben szintén tucatjával vannak többmilliós gépek...
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    loál ;]

    megnéztem a videokat , és tényleg elég bénák , meg a gép se 1 géniusz ... de az asztal is elég fura volt .. , azért kivancsian varom mit tud majd egy kesobbi verzio , egy profibb AI val ;]
  • CSOCSO
    #8
    upgradelottem?:)
  • HUmanEmber41st
    #7
    20k Euró... biztosan tolongani fognak a vásárlók...
  • joebacsi
    #6
    hát ez max érdekességnek jó, sok értelme nincs szvsz (flashy leírta a lényeget)
  • Mice
    #5
    na erre a 3 éven belülire befizetek:) nyami
  • Flashy
    #4
    hát nemtom, a csocsóban pont az a lényeg hogy többen játsszák. ja és többen mint emberek.
    aztán másik hírben meg jön majd a nagy tanulmány hogy jajj elidegenedés. vajon mitől...
  • Danzig
    #3
    "A robot technika segítségével az eddig szigorúan kétszemélyes játék egyszemélyessé tehető."

  • nebancsa
    #2
    Én is de elég amatör tesztelőket hívtak gyakorlatilag mindegyik pörgetett pedig azt tilos...
    Kiváncsi leszek a software továbbfejlesztésére...
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    na ezeket a vieokat megnézem ;]