45205
  • Plata
    #5869
    Launcherben katt a devblog linkre.
  • Gundark 1 1
    #5868
    Tudnátok adni egy linket a változásokról? Köszi.
  • Plata
    #5867
    Az egész ESD eltűnik.
  • RoboKutya78
    #5866
    Skacok tényleg el fog tűni a clubb 74 a Fedbázisról az új szezonban?
    Triblin fent vannak már az új változtatások érdemes felmenni rá körbeszimatolni?
  • Gundark 1 1
    #5865
    Köszi megnézem majd. Még az kicsit odébb van. Ez a karim még csak 35ös. Nézegettem a soverignen túli hajókat.. hát. Az avenger jó lenne nekem? Vagy az inkább Tac? A Dreadnought is tetszik.

    Apropó, néhány hónapja megy US-UK-ban egy Star Trek hajók modell sorozat. (makett de mindegy :)
    Fém, olyasmi mint a Star Warsos most. Nem tudja valamelyikőtök, lesz az idehaza? Kicsit bízom benne hogy az SW után ezt is hozzák.
  • gunji
    #5864
    Érdeklődve figyeltem a hétvégi event folyamán a játékosok mozgását, ahogy részecskéket próbáltak gyűjteni. Legtöbbször az egész teljesen kaotikus volt, sokat javított volna az összteljesítményen egy asszimilálás.
    Amikor csak 3-5-en voltunk egy térképen, akkor is többen úgy rohangáltak, mint pók a falon, pedig egy kicsit higgadtabb fejjel észrevehető lett volna, hogy legalább olyan 6-8 egymástól független nagyrészt zárt vonalú útvonalon lehetett volna gyűjtögetni, így egymást nem zavarva hamarabb végeztek volna.

    Én magam ettől függetlenül nagyszerűnek ítélem a teljesítményem, a 17 (+3 ajándék) összekapart doffnak nagyon örülök, közöttük van több olyan, akit épp megvásárolni szándékoztam.
    Azért volt vicces jelenet is, amikor a holoklingon átment az Akadémia kerítésén, őt meg követte a kadétom és az odarendelt biztonsági csapat is. Persze lelőni meg nem tudtam
  • Plata
    #5863
    Vagy 40-es.
  • Plata
    #5862
    Nem tudom melyik hajó tetszett annyira,de némelyik kis szintű hajó 50-es refit vagy retrofit változatát megveheted.
  • Gundark 1 1
    #5861
    Köszönöm! Kár.. Akkor csak a szép emlékek maradnak :)
  • Kolln
    #5860
    Nem a hajók nem fejleszthetők azon az úton, ahogy gondolnád, tehát nem tudod felhasználni vagy átalakítani őket semmilyen módon.
  • Gundark 1 1
    #5859
    A régi hajók jók még valamire? Mert ugye mikor szintet léptem és megkaptam az Explorer Cruisert, megkaptam az ajándék ambassdort is, ami azért gyengébb. Szóval az USS Boston ott figyel a hajóim között.
    Lehet ezeket valahogy fejleszteni később?
  • RoboKutya78
    #5858
    A jobboldali szemüveges ezüsthajó csóak még hasonlít is
  • Kolln
    #5857
    Pont őt láttam Én is múltkor! XD
  • sz4bolcs
    #5856
    wtf xDD
  • RoboKutya78
    #5855
    csak a kedvedért kikerestem ez se volt rossz télen
    szellemirtók Team:)
  • gunji
    #5854
    A klasszikus Bridge Commander féle változat igen, a sci kapitányoknál van. De a tac-oknál létezik négy ilyen BOFF power, amiket az ESD-n lehet a tac boff-oknak tanítani. Ehhez használható a flow capacitor skill.
    Én magam még nem használtam, szvsz feleslegesen is foglalja a helyet a boff-oknál más fontosabb dolgok elől (pl. attack patternek).
  • gunji
    #5853
    Áhh, mekkora ötlet :D Múltkor meg Futurama szereplőket láttam az Akadémián.
  • RoboKutya78
    #5852
    Sherk apám:)

  • RoboKutya78
    #5851
    köszi akkor kukáztam őket:)
    a flovot akkor sci karakter tudja jól ki használni?
  • Plata
    #5850
    Subsystem targeting az sci hajókon van.Tac karinál sosem használtam.
  • gunji
    #5849
    Magát a Flow Capacitor konzolt akkor, ha energy siphont és tachion beamet használsz, azaz az ellent energialeszívással próbálod fárasztani, illetve tetryon/polaron alapú fegyvereknél is segíthet kicsinykét.
    Ha van Flow Capacitor konzol, akkor kell Starship Flow Capators skillre is tenni.

    De ez fordítva nem igaz, a Flow Capacitors skillt lehet más célra is használni: pl taktikai kapitányok esetén subsystem targetting-nél, vagy ha van Plasmonic Leech konzol (energiaszint növelés céljából).

    Legalábbis így értelmeztem a dolgokat. :)
  • Plata
    #5848
    Ha arra vagy skillezve,de minek lennél arra skillezve?
  • RoboKutya78
    #5847
    Srácok kérdés mikor kell ezt a conzolt használni
    [Console - Science - Flow Capacitor]
    Ha flovra vagyok skillezve vagy ha nem?

  • gunji
    #5846
    Számít valamit a doff faja? Vagy a sulibannál az accuracy/perception buffolósra gondoltál? Exchangen suliban conn officert csak olyat látok.
    Valószínűleg akkor bevállalok egy Hamletet, nem fogok tökölni hetekig Tíz tized farmolásával. Köszi :)
  • Plata
    #5845
    Nem tudom pontosan hány másodperc,de nekem 1 lilával sem szokott gondot okozni.De ha beteszel egy lila conn és egy lila suliban conn-t akkor már tuti jó lesz.
  • gunji
    #5844
    Jah, értem, köszi. Bár engem nem zavar, mert be szoktam számítani az indulásba a patchelési időt. :)


    Szeretnék kérdezni a hozzáértőktől :)
    A jelenlegi szabályok szerint lehetséges-e 1 db tactical team-et 2 lila conn officerrel folyamatosan aktívan tartani? Fórumbeli források szerint igen, de nekem számszakilag nem jön ki: a TT 10 sec buffot ad, a cd-je meg 15 sec, így marad 3-5 sec-ig inaktív. Vagy rosszul gondolkodok?
  • Kolln
    #5843
    Igen asszem az a 200k-s változat, azt Fleet Holdings-ból lehet venni.
  • Plata
    #5842
    Boffot vehetsz exen,de doff küldizéssel is szerezhetsz eleget.Nem nem kapsz ambassadot osztályú hajót ami jó lenne 50-es szintenm,egy 20-as vagy 30-as cruisert kapsz csak.Az 50-es ambassador csak tavaly februárban járt.Most asszem a flottánál lehet megvenni fleet creditért talán.
  • Gundark 1 1
    #5841
    Lenne két kérdésem amin nevetni fogtok :)

    Szükségem lenne főtisztre (aztán többre is) az előző karakteremmel valahogy sikerült beszerezni, de most valahogy elvesztettem a fonalat. Megmondanátok hogy lesz egy új mérnököm? :)

    A másik, a temporal ambassadortól nem kapom meg az Ambassador osztályú hajót? Vagy legalább a lehetőségét? Nem látom sehol. Mondjuk csak a földi dokkban néztem. Lehet nem is kell?

    Köszönöm!
  • DarkBlade
    #5840
    Csak? Nekem egy kicsit többet ... :D
  • Kolln
    #5839
    Tisztelt fórumozók, szíves figyelmetekbe ajánlom a HGF oldalát, friss információk a Season 9-ről a heti leállásokról és egyéb STO hírekről, melyek számunkra is érdemlegesek. :)
  • Kolln
    #5838
    Igen ezt szándékosan így szokták, hogy a még nem szükséges fájlokat a játékod után tölti le, hogy ezzel amikor belépsz ne várj mondjuk fél órát. Ez teljesen jó, már előpatchelhető a S9 :)
  • gunji
    #5837
    Most, hogy kiléptem, elkezdett 2,5 GB patchet letölteni (igen, kilépéskor). Maaaargit?
  • RoboKutya78
    #5836
    Lehetne ilyen játékot kitalálni ki ismeri fel a helyet kép részletekből:)
  • gunji
    #5835
    Jah. Eh, valamiért én a dobogót árnyéknak/világításnak véltem. Utána már az, hogy hajó, sokat segít :P

    Hm, nem is tudtam, hogy ilyet is lehet. XD Kicsit lemaradtam a négy katakteres részecskevadászattól.
  • RoboKutya78
    #5834
    Ha valaki triblizne ez még jobb családfa mint a wikié

    http://www.stoacademy.com/guides/tribbles.php
  • RoboKutya78
    #5833
  • Fabio Capello
    #5832
    Suliban cellship.
  • RoboKutya78
    #5831
    Szerintem a dobogó jellegzetes szimbólum
  • RoboKutya78
    #5830
    :) az ablak nem segít a helyszinben:) elárulom
    A karakter hajón van.