Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ez a tempo üt rendesen bár néha még mindig koppan egyet a szélvédőn.
COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming
#14143
Na de valaki aztat mondta nekem, hogy a B'Rel "papírhajó". :-P
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#14142
Szerintem mindenre,mert az is protonos anti.
#14141
Az Ancient Obelisk Set által adott antiprton bónusz a fluidic antiprotonra is jó?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#14139
én 4m-ra lőttem be a kívánt eladási árat. még mindenképpen várni kell, 1-2 hónapot még szerintem, aztán ha akkor sem megy fel az ára, akkor lehet várni tovább vagy eladni, most még semmiképpen.
delta prime, passz, most még nagyon itt a promo vége szinte, várj azzal is szerintem még.
delta prime, passz, most még nagyon itt a promo vége szinte, várj azzal is szerintem még.
Kérdés, a Delta pakkokkal és az Attack Pattern Delta Prime-okkal szerinted még érdemes várni egy kicsit hogy visszapakoljam exre?
#14137
Ah, megnyugodtam akkor 😄
#14136
fene, akkor nem vagyok gazdag, egyiket sem vitték el (vagy elvitték de ugyan azon az áron tett fel más is, nem valószínű), ebből ma nem lesz sok kulcs.
#14135
Galor 399,475,499,500.
Temporal 395,399,400,410,420,437,450,500.
Temporal 395,399,400,410,420,437,450,500.
#14134
Nem vagyok,de feltudok ugrani talán.
#14133
platac, ha bent vagy sto-ban, vagy valaki más ha bent van és nem esik nehezére, nézzen már fel exre pls, Galor van-e fent 499 millióért, illetve Temporal Sci van-e fent 399 millióért, köszi.
#14132
Nono,nem pénzért vettem,hanem zenért,zenért is meg lehet,akciósan 12k zen volt most asszem 15k.
#14131
zen-ért is megvehető.
#14130
Ouch 143 dolcsi? ... azt hittem the teljesen freebie vagy
#14129
Én nem fogom felrakni azt a pajzsot.az ur végül meg csak elment 2.3 milláért annak ellenére hogy 14-ről indult első nap.még maradt egy vr ha sokáig nem látok benne fantáziát akkor majd a flottának adományozom.most azon gondolkodom hogy újra előveszem a Faeht warbird-öt.teszek rá full ikoniai szettet.a simire meg csak a buli kedvéért ap DHC-t.
Utoljára szerkesztette: Zemanov, 2015.09.07. 15:31:44
Utoljára szerkesztette: Zemanov, 2015.09.07. 15:31:44
#14128
Igen mert megvettem a Delta Rising Operations Pack-ot.Abban benne volt.
#14127
Brühühüüü, hát nem ott van a fleet mathája nekije <#rinya>#rinya>
#14126
Van akinek külön boffok vannak stf-re és külön pvp-re meg egyébre.
#14125
Elvileg ha olyan accountod van, akkor lehet max. 10 BOF slot, ha jól tudom, plusz a C-Store-ban vehetsz plusz slotokat. De voltaképpen mi értelme van annyi BOF-ot tartani? Ha külön csapatod van a hajón, és külön az away team-re, akkor a 9-10 BOF elég kell legyen. Na jó, kivéve mondjuk a Xindi Insectoid hajót, aminek 12 BOF helye van. :-)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#14124
Szerintem nagyon fun,fun karinak pont kiváló.
A Matha szintén fun karinak van.

A Matha szintén fun karinak van.

#14123
Jól néz ki, egyik zenes fed kis cruiser, róla point defense system, az ilyen automata turret, pár secig fossa a lövedékeket. scatter volley dhc-vel, területre szórja az áldást, t5u heavy escort carrierrel zen store-ban, ami torpedó spreadhez hasonló konzolos, kilő vagy 20 photon torpedót, mellé quantummal spread 3, régen csak azért használtam, mert baromi jól nézett ki a scatter, point defense, konzolos 20 spread piros photonnal meg spread kék quantummal. sebezni nem sebez sokat, de tüzijátéknak első osztályú.
#14122
Nem valószínű hogy lejjebb megy, ha nem történik valami jelentősebb változás/változtatás a játékban, kis ingadozás előfordulhat, az elmúlt 2-3 hónapban ez volt az ára, most promó első napján ment le 3 körülre, mert aznap senki nem vett kulcsot, mindenki promózott, de aztán visszaállt.
#14121
Sajnos overwheilming trait csak a zeneshez jár.Fed oldalon a trait olcsó,pár százezer max 1-2 milla.Legalább is pár hete ilyen volt az ára.Fleet matha-ra a simáról kell átrakni.
#14120
Máris megindult a nyálelválasztásom. 😊
A KDFes altommal marháskodok - egy Mirror Universe Qin Heavy Raptor-ral. Törékeny a raptor, de az elachin marha jól néz ki amikor a barrage meg a spread beleszól a tömegbe 😄
(ki is néztem egy Fleet Mat'Ha Raptor-t neki, ha egyszer sikerül vele összekalapolni 20K FC-t - 5 slot előre nyami 😊 )
A FEDes BCmmel annyira nem jó, lomhán fordul a nyavajás (cserébe ő nem törik).
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.07. 12:12:31
A KDFes altommal marháskodok - egy Mirror Universe Qin Heavy Raptor-ral. Törékeny a raptor, de az elachin marha jól néz ki amikor a barrage meg a spread beleszól a tömegbe 😄
(ki is néztem egy Fleet Mat'Ha Raptor-t neki, ha egyszer sikerül vele összekalapolni 20K FC-t - 5 slot előre nyami 😊 )
A FEDes BCmmel annyira nem jó, lomhán fordul a nyavajás (cserébe ő nem törik).
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.07. 12:12:31
#14119
Nos a roma repus torpedó+spread+overwheilming az igen mókás,elmondom miért.
Overwheilming trait minden hy torpedóra ad egy buffot,ami egy shockwave.
Csakhogy a roma repus torpedó alapból hy torpedót lő,vagyis ha te spread 3 skillel kilősz baromi sok hy torpedót akkor minden retkes kilőtt torpedóra rak shockwave-t.Ez eszement fun,főleg ha a célpont egyben van,akkor olyat szól hogy első alkalomnál be is tojsz.<#vigyor>#vigyor>
Spread 3 skillnél 5x8 torpedót lő ki a hajód,de speckó torpedónál ez kevesebb,asszem 5x4.
Szóval képzeld el hogy kilősz 20 darab hy plasma torpedót,ami beérkezéskor shockwave-t nyom.Ha Gravity well-be bevan fogva vagy 10 teszem azt borg és közéjük durrantod,baromi nagyot szól,és a shockwave volt már hogy 11-17 kilóméterre kivágta egyik másik borgot.<#zavart1>#zavart1>
Overwheilming trait minden hy torpedóra ad egy buffot,ami egy shockwave.
Csakhogy a roma repus torpedó alapból hy torpedót lő,vagyis ha te spread 3 skillel kilősz baromi sok hy torpedót akkor minden retkes kilőtt torpedóra rak shockwave-t.Ez eszement fun,főleg ha a célpont egyben van,akkor olyat szól hogy első alkalomnál be is tojsz.<#vigyor>#vigyor>
Spread 3 skillnél 5x8 torpedót lő ki a hajód,de speckó torpedónál ez kevesebb,asszem 5x4.
Szóval képzeld el hogy kilősz 20 darab hy plasma torpedót,ami beérkezéskor shockwave-t nyom.Ha Gravity well-be bevan fogva vagy 10 teszem azt borg és közéjük durrantod,baromi nagyot szól,és a shockwave volt már hogy 11-17 kilóméterre kivágta egyik másik borgot.<#zavart1>#zavart1>
#14118
Most néztem, hogy most 3,75 millió körül van a kulcsok darab ára. Ha jól emlékszem nemrég még 3,2 milla körül is láttam. Vissza fog ez majd menni a tapasztalatok szerint?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
#14117
Na erre gondoltam. Van esetleg vmi spéci torpedó (küldis, repus vagy olcsóbb exes) ami esetleg eszedbe jutna? Vagy csak maradjak vmi klasszikusnál...? Főként a látvány meg a feeling miatt, a DPS olyan amilyen, leszarom 😊
(nevermind, átsiklottam a válaszod felett)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.07. 11:40:44
(nevermind, átsiklottam a válaszod felett)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.07. 11:40:44
#14116
Én is néztem exen hogy már 800K-kért dobálják az emberhez.
Amúgy próbálta vki, jó ez? Nem nagyon tetszik nekem hogy minden lövés engem is "sebez" (már ha jól értettem a leírását), csak vizionáltam hogy a beamboatom permanens FAW-al futtatva saját magát nyírja ki...
Amúgy próbálta vki, jó ez? Nem nagyon tetszik nekem hogy minden lövés engem is "sebez" (már ha jól értettem a leírását), csak vizionáltam hogy a beamboatom permanens FAW-al futtatva saját magát nyírja ki...
#14115
Cluster torpedókra nem hat semmilyen skill,se hy se spread.
ma éjszaka valami űber balszerencsések voltak a mara küldijeim, 15-ből 4 siker, 7 failure, 4 disaster -_-
#14113
Torp spreadhez romulan hiper aktív vadmarha torpedó kell.<#hawaii>#hawaii> meg Overwheilming trait.Ha fedes vagy az olcsó.
Jah a roma hiper aktív torpedó az a romulán repus torpedó.
Jah a roma hiper aktív torpedó az a romulán repus torpedó.
#14112
Jaja, tiszta Ferengi business school 😄
#14110
küldd át, megyek vele egyet azt megmondom milyen 😄
#14109
Juteszembe torpedó man 😊
Torpedo Spread skill mellé te milyen torpit használnál ha csak 1 darab van elől? A battlecruiseremre ideiglenesen felraktam egy DHC fegyverrendszert és előre játékból egy torpedót. (már untam a beam FAWot, ez se több DPSben meg figyelni is jobban kell, viszont sokkal jobban néz ki amikor megszórom az előttem lévőket). Nincs semmi más kiegészitő/konzol hozzá, csak a spread...
Most asszem csak egy sima XII-es quantum van, de van a raktárban mindenféle cluster meg egyéb torpedó, csak úgy rémlik sok nem megy a spread skillel. Persze ki is próbálgathatnám őket egyesével, de megkérdezlek ha már itt vagy 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.07. 11:31:37
Torpedo Spread skill mellé te milyen torpit használnál ha csak 1 darab van elől? A battlecruiseremre ideiglenesen felraktam egy DHC fegyverrendszert és előre játékból egy torpedót. (már untam a beam FAWot, ez se több DPSben meg figyelni is jobban kell, viszont sokkal jobban néz ki amikor megszórom az előttem lévőket). Nincs semmi más kiegészitő/konzol hozzá, csak a spread...
Most asszem csak egy sima XII-es quantum van, de van a raktárban mindenféle cluster meg egyéb torpedó, csak úgy rémlik sok nem megy a spread skillel. Persze ki is próbálgathatnám őket egyesével, de megkérdezlek ha már itt vagy 😄
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.07. 11:31:37
#14108
A heavy escort packot is megvettem,de eddig még ki sem próbáltam klingon roma hajót,de a fedes nagyon jó.
#14107
Hú b+, át kell olvasnom megint ezt a két posztot rendesen 😄
#14106
Az assault cruiser asszem nem érdekel,battle cruiser ami még megmozgat,de,és itt jön a de,akkor is jobban kell a B'Rel pack,kell a guramba és kell a sci pack.Ha vennék cruisert akkor még gurambát és B'relt megvehetném,de a nagy sci packról lemondhatnék.Abban reménykedek hogy a winter eventet nem basszák el,éás winter eventen megint keresek majd olyan 12-15k zent.És akkor utólag majd megveszem a battle cruisert.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.07. 11:26:18
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.07. 11:26:18
#14105
nem lehet minden hajót kiadni egyszerre, majd jön az lassan, a t6 assault cruiseremről még kép sincs.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.07. 11:06:48
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.07. 11:06:48
#14104
Őszintén szólva most a pénz csinálás sem izgat,olyan régóta várom már hiába a Defi/B'rel/T'varo packot,már májusban volt róluk kép,de azóta semmi,és emiatt rossz a kedvem is.vagy legalább kiadnának egy T6 Gurambát vagy T6 Karfiolt,azzal is el lennék amíg kijön B'rel.De semmi.
#14103
Hát az előző két eventkor én is csináltam anyagot bőven,de én szépen elpakoltam magamnak,és gyártottam egy csomó cuccot,nem sokat kerestem velük mert sok szar statos lett,a két ShHp exciter is lófing áron ment el.Most is azt hiszem ez lesz,ha lesz anyag abból majd gyártok egy rakás cuccot,ami olyan lesz azt berakom magamnak vagy eladom,többit meg elajándékozom vagy berakom flotta bankba.
Ui:Remélem 3 soros acc bank elég.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.07. 10:35:52
Ui:Remélem 3 soros acc bank elég.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.07. 10:35:52
#14102
passz, legutóbb nem bukott akkorát mint az első alkalommal. első alkalommal nem voltak fent 999-es tömeges ajánlatok mindenből, így a hirtelen rengeteg anyag levitte az árakat, de mostmár sokkal több van mint kellene, 10.000 helyett 15.000 db van exen, annyira nem befolyásol majd. lejjebb fognak menni az árak, de nem hiszem hogy sokat.
R&D event, pl tudom hogy az egyik nagy tradernek 1500 nagy r&d packja van betárazva, bár ő pont az a gyűjtögető fajta, nem tudom hogy tervezi-e eladni, az viszont biztos, hogy emiatt közeledve a csütörtökhöz nem igazán fektetnék már be acceleratorokba, neki még 2m-ért vett packjai vannak, ha gondol egyet és eladja az acceleratorokat, akkor leeshet az áruk.
R&D event, pl tudom hogy az egyik nagy tradernek 1500 nagy r&d packja van betárazva, bár ő pont az a gyűjtögető fajta, nem tudom hogy tervezi-e eladni, az viszont biztos, hogy emiatt közeledve a csütörtökhöz nem igazán fektetnék már be acceleratorokba, neki még 2m-ért vett packjai vannak, ha gondol egyet és eladja az acceleratorokat, akkor leeshet az áruk.
#14101
nem jól értelmezed. pont ezt írom, hogy utána kell számolni az aktuális áraknak.
minipack 25 - 25 kék quality és tech accelerator, 125 - 125 zöld quality és tech accelerator aktuális exchange áraikkal számolva. eredményt osztod százzal, és megvan hogy mekkora összegre számíthatsz az acceleratorokból / pack. ennyiért véve vagy olcsóbban elvileg jó áron van a mini-pack ha átlagos drop lesz. drágábban is vehetsz, mert még mindig ott a catalyst, componens, material, ami nincs beleszámolva az előzőbe.
nagy pack ugyan ez, csak 30-30 kék és 170 - 170 zöld (ennyi lesz ugye 100-ban). és több a catalyst, componens material is benne, szóval több van benne tartalék.
én is mindig elvégzem ezt a számítást, mielőtt eldöntöm, hogy veszek-e.
esetemben legutóbb a 30-30-170-170 összesen 340m volt, exen pedig 100db-ot 353,5-ért tudtam venni, a hülyének is egyértelmű, hogy 100 packból 13,5m-nál sokkal de sokkal több értékű material, componens és catalyst lesz... de persze a jó nyitás miatt már az accelerator több volt.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.07. 10:18:54
minipack 25 - 25 kék quality és tech accelerator, 125 - 125 zöld quality és tech accelerator aktuális exchange áraikkal számolva. eredményt osztod százzal, és megvan hogy mekkora összegre számíthatsz az acceleratorokból / pack. ennyiért véve vagy olcsóbban elvileg jó áron van a mini-pack ha átlagos drop lesz. drágábban is vehetsz, mert még mindig ott a catalyst, componens, material, ami nincs beleszámolva az előzőbe.
nagy pack ugyan ez, csak 30-30 kék és 170 - 170 zöld (ennyi lesz ugye 100-ban). és több a catalyst, componens material is benne, szóval több van benne tartalék.
én is mindig elvégzem ezt a számítást, mielőtt eldöntöm, hogy veszek-e.
esetemben legutóbb a 30-30-170-170 összesen 340m volt, exen pedig 100db-ot 353,5-ért tudtam venni, a hülyének is egyértelmű, hogy 100 packból 13,5m-nál sokkal de sokkal több értékű material, componens és catalyst lesz... de persze a jó nyitás miatt már az accelerator több volt.
Utoljára szerkesztette: Raulblanco7, 2015.09.07. 10:18:54
#14100
Csökkenni is fog szerintem,xp event miatt tuti nagyot bukik majd az áruk.
#14099
Majd minden nyersanyag ára ami az advancedből esett csökkent 25-40%ot, szóval a promó 25%os bónusza jó esetben is csak kompenzálja az árfolyam esést.
#14098
Jól értelmezem a múlt időt hogy ez már nem megy, igaz?
#14097
Elitet próbáltam nyitogatni (a craylonból mindíg van pár darabom), de sztem nem éri meg - 480Kért elviszik egyben, az egyetlen nagy érték belőle a Salvaged Technology, ez jelenleg 380Kért megy, az aprólék meg alig 100K körül hozott, tehát nem éri meg pöcsölni.
#14096
Remélem nem javítják ki a delta karis xp event dolgot,mert akkor fölöslegesen vettem acc bank bővítőt meg új kari slotokat.
Tegnap néztem még neten pilot ship leírásokat és azt írták hogy jobb mint a bugship.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.07. 09:18:16
Tegnap néztem még neten pilot ship leírásokat és azt írták hogy jobb mint a bugship.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.07. 09:18:16
#14095
már most is elég nyomottak az árak. r&d promo most valószínűleg nem lesz, de nem garantált, nem is mertem megvenni tegnap 54.000 lobi értékben lobis hajót 6 milliárd ec-ért, mert nagyon kis esély még van arra, hogy csütörtöktől Jem'hadar recon ship promó lesz, de nem valószínű. ha viszont mégis, akkor nagyon hiányozna az a 6 milliárd ec, így vételi ajánlatot adtam csak csütörtökre, ha nincs promó. 54k lobi értékben vesz ki lobi hajót, ez 800 / 900-as hajók darabszámától függően 60-67 hajó, de inkább lesz az 62-63 max, a 900 lobisak jobban fogynak. kb 1 milliárd haszon lesz rajta, csak idő eladni, de amíg ennyire nincs mibe fektetni nagy tételben, addig jó az.
R&D event úgyis felejtős promo nélkül, nincs nagy tételben r&d pack, akkor nincs mibe befektetni.
Az árak pedig amúgysem mennek majd fel gyorsan, nem sokkal utána xp event és delta karis material / componens dömping.
Majd talán s11 hozhat valamit, ha tesznek be új cuccokat.
R&D event úgyis felejtős promo nélkül, nincs nagy tételben r&d pack, akkor nincs mibe befektetni.
Az árak pedig amúgysem mennek majd fel gyorsan, nem sokkal utána xp event és delta karis material / componens dömping.
Majd talán s11 hozhat valamit, ha tesznek be új cuccokat.