Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#14191
A research minipack még mindíg működőképesnek tűnik... jelenárfolyamon 2.5 milla esik a packokból (csak a boostokból), a nagyból meg 3.2... (ez utóbbiból napközben láttam 2.6-ért is kirakva pár darabot)

Raul, a technology boostokat (ami ugy 600K - 3 milla per darab közt mozog) is nagytételben egyben szoktad kitenni?

----

Tegnap meg kiraktam 2.5ért pár 2.2-ért vett "Fleet support duty officer pack"-ot (hirtelen felindulásból vettem párat mert gondoltam nyitok fleet ship modulért, de aztán meggondoltam magam látva az esélyeket, szóval visszaraktam hogy likvidáljam a pénzt), erre ma 4ért van az exen. Sose fogok rájönni mi miért mozog 😊

Fabio Capello
#14190
hát kíváncsi vagyok hogy fog alakulni most a piac, 120 millán állok, jó lenne még fialtatni, hosszú a bevásárlólistám 😄

#14189
Hát én simán, a contrabandolásra elmegy napi 15-20 perc per kari.... ezzel meg megcsinálnám pár nap alatt a szükséges mennyiséget

Mondjuk igaz, mindenkit 50esre felhúzni az tényleg munka...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.10. 13:50:44

#14188
Ma már nem csinálnék ilyet, akkori vagyonomhoz képest jó pénz volt, ma már kevés ahhoz hogy ennyit vacakoljak vele.
#14187
A játék mappában van 2 ikon ami ilyen sto badge kinézetű, az egyikkel elindítva új ablakban lehet más accounttal elindítani.
A nagy macera inkább a 10 account felhúzása volt 50-es szintre, azt is ezzel a másoló programmal csináltuk, pvp farmmal, de akadtak néha bonyodalmak, mert pl használtuk a jobb katt valamit ott kattintás parancsot, de aki közel állt a másikhoz, annak ott egy sorral lejjebb volt a trade miatt ami kellett volna, és így egy csomó accrol ignoráltunk egy csomó másikat véletlen, aztán néztünk hogy miért nem lehet csapatba hívni 😊

Vagy űrben sem volt egyszerű ugyan arra menni, nem ugyan olyan szorzós hajtóművet kaptak és egészen máshogy kanyarodtak vagy más volt a sebességük. Vezér karival 90 fokot jobbra kanyarodtam, egyik 135 fokban ment el, másik csak 45 fokot fordult 😄
Aki felrobbant respawnolt, tök másol, oda kellett vinni.

Meg 10 sto azért már egy jobb gépet is megdolgoztat, akkor is ha a másik 9 minimumon futott csak.
#14186
Mikor milyet,van hogy steamről indítom vagy hogy arc launcherrel.

#14185
Hmm... te nem steamest használsz, igaz e?

Fabio Capello
#14184
azt a programot elfogadnám ;D

#14183
Egyszerre tudsz futtatni több klienst,csak más és más acc kell hozzá.
Legegyszerűbb ha ablakban futtatod sto-t és újra elindítod launchert,ha több kliens megy teljes képernyős módban képes errorozni a kicsike.Legalább is nálam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.10. 09:45:35

#14182
Te kis botter, teee 😄

"Raulblanco lenni kici kinai farmer, keresni szok EC, venni szok occó"

(na nem mintha én nem tákolnék össze néhanapján apró segédprogramokat, legutóbb az advanced pakkok vásárlására és kibontására volt egy szakosodott rabszolgaprogramom hogy ne fáradjon el a pici ujjam 😄)

(hogy lehet elindítani több klienst?)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.10. 09:35:09

#14181
CLR—Infected Space<11:29>— Dmg(DPS) —Kosmic-The 14 752 515(21 411) Dahak 11 413 538(16 565) Xlazith 5 667 473(8 226) Indarin Tr 4 515 839(6 554) Sung 1 479 946(2 193)
16k dps is összejön slaverekkel,sci karival.Szóval egész jól sebeznek.

#14180
jaja, 10 accounttal csináltam, és 2 programmal.
2 x 5-ös csapatban bementem stf-re, 1-1 karival kitakarítottam a kezdeti kockát és gömböket advanceden, utána mindegyikkel beálltam 11km-re a kaputól és betargeteltem a kaput, szóval a slaverek mentek rá és raboltak, szétlőni nem tudták, mert a generátor healelte 2 oldalról, szóval kilépésig ment a farmolás.
az egyik program a hotkey-t nyomogatta a vadászok kiküldéséhez, ha tele volt a hangár akkor nem küldött újat, ha volt üres hely akkor kiküldte.
a másik program pedig annyit csinált, hogy az éppen nagyban lévő ablaknál történteket továbbmásolta és leutánozta a másik 9 ablakban is, szóval azok is mind nyomkodták a hotkey-t, ha elpusztult valahol egy vadász, mindig ment új így helyére.
este beálltam, otthagytam, másnap délután kijöttem, karakterenként 150-250 között, átlag 200 contra per nap, szóval 2000 contra, baráti 80m per nap.
csináltam kb 2-3 hétig, aztán egyik este mikor mindent beállítottam, jött egy cd hullám és mind a 10-et kidobta, úgy voltam vele hogy akkor baszódj meg, ma nem farmolok, és ellustultam, 2 hétig nem is csináltam, utána pedig mikor mentem volna újra már a kapu nem adott contrát.

Szóval bocsi, így jártatok 😊
#14179
Ja, hát akkor nem barmolok vele. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14178
Öt account kell hozzá,partyt csinálsz velük bemész velük ISA-ra és valami progival.

#14177
De hogy csinálod, hogy 24 órán át szedi? Hogy, vagy hol kell kiküldeni? Vagy ez csak carrier hajókkal műkszik?
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.09. 12:46:54

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14176
Akkor nem úgy, mint egy tegnapi borg alertemen, ahol annyi baráti hajó volt, hogy nekem nem sokat kellett hozzátenni. :-) Ma reggel viszont csak ketten voltunk az adott szektorban, de így is győztünk.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14175
24 óra folyamatos használat (nem egy napig játszol és itt ott kiküldözgeted, hanem 24 óráig szedi folyamatosan) kb 250 contra / 2 hangár.
#14174
S6-al kicsit nerfelték,S7-el szarrá nerfelték,és utána is mindig nerfelték,most asszem az idén tavasszal vagy télen kapott egy lófing buffot.
Régen STF-en 18-26 contra is jött.Sima STF-en,de ha farm stf-re mentél több ezer.De az más volt.
Bementünk Infectedre,lelőttük a tac kockát meg a társait,utána megálltunk 11 kilóméterre a kaputól és a kapura rá küldtük a slavereket,ha meghaltak slaverek újat dobtunk ki,a slaverek meg lopták a contrát a kapuból.És ezt addig lehetett csinálni ameddig akartad,kérdezd meg Raul-t,szerintem több tízezer contrát szedett így.
De ezt lehetett még csinálni N'Vak systemben is,feltéve ha nem tévedt arra egy ellenséges klingon.

#14173
Közben találtam egy 2 éves reddit posztot, már akkor se érte meg a contra miat a slaverezés, gondolom azóta se lett jobb mert egy 2014-es STO hivatalos post cime is az hogy "Are Slavers Still Worthless". Akkor ez az ötlet kuka 😄

#14172
Bezony a doffozással jobban jársz,mirror vukira is rámegy a slaver,nekem is vukim volt karfiol előtt,még kezdő voltam nagyon mikor a karfiolos karit csináltam,mikor megvettem neki a karfiolt és rá a 2 advanced slavert én egy hét alatt visszaloptam az árát.De az még akkor volt amikor nem volt nerf.Utána szarrá nerfelték.Még Raul is farmolta velük annó,igaz ő egyszerre 10 karival.<#whatever>
Asszem deltában még nem voltam red alerten.Megmondom őszintén a vuki nekem nem tetszett,lassú tohonya jószág.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.09. 09:25:57

#14171
Fene ebbe az STOba.

Mi a meglátásod, megérheti bepróbálnom a pakkokkal szerezni?
(Tekintetbe véve hogy a Fleet Support Duty officer Pack (ebből jön ugyi?) ára most 2 mill körül van, nekem meg kell 5 darab module (az most 70 mill), vehetek vagy 20-30 darabot belőle)

Ah, közbe megtaláltam, 0.6% esély, hát ehhez megint Raul factor kell 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.09. 09:16:26

#14170
Nekem is mozgatja a fantáziámat, de mintha múltkor trécseltünk volna platával, és abból én azt szűrtem le hogy nem váltja ki a rendes doffos contrabandozást (megnerfelték a belőle eső contrákat). Abból is gyanús hogy neten a contra szerzős guideoknál nem nagyon említették meg ezt az opciót.

Amúgy Mirror Vo'Quv carrierre (a hajam égnek álla klingon hajók neveitől) is rá lehet operálni ezeket a peteket? Mert akkor mi újocok is viszonylag olcsón ki tudjuk próbálni mi és mennyi esik, igen olcsó ez a hajó (2.5 mill)Mondjuk az elite slaverek ára nem emberi (45K dili, 100K fleet credit 😄), de ha jól látom az olcsóbb advanced is megfelelhet (az csak 30K dili)

Amúgy plata nézted már az alerteket a delta szektorban? Asszem pont a lopkodás kapcsán beszéltünk róla, hogy ott az alert sokszor egyedül megy, mintha senki nem jönne (2-3on voltam régebben és mindig egyedül küszkodtem a noobshipemmel), szóval ott nem halnak gyorsan az ellenfelek.

#14169
Nem csak store-ból lehet, eshet lockboxból is a duty officer pack amiből eshet 4 fleet ship module. Én tegnap nyitottam 10 olyan doff packot pont.
Egyébként többnyire az befolyásolja, hogy van-e valami új zenes hajó amihez kellene a module-ok.
#14168
Azt érti valaki hogy a fleet ship module ára milyen logikát követ? Cirka 1 hónapja 15 milka volt darabja, aztán elkezdett csökkenni, a múlt héten már 9-10 körül volt, most meg mikor kellene megint felment 15-re.

Ha jól látom csak storeból lehet venni - tehát nincs köze lockbox nyitogatáshoz, az elmúlt eventekhez se tudom kötni. Jó lenne megérteni hogy mi mozgatja (hacsak nem egy Raul klón aki éppen most úgy döntött hogy milliárdjait éppen ennek a terméknek a piacán akarja kamatoztatni 😊 )

#14167
Bármilyen KDF hangáros hajóra,kidobod őket ès harcolnak veled,közben lopkodnak.

RoboKutya78
#14166
ezek a slaverek hogy működnek? stf alatt kiküldöd és a melletted harcoló baráti egységektől kommunikálják el a cuccot?
illetve mire lehet feldobni?
Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.09.09. 07:42:37

COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming

#14165
Nagyon változó,ec-t azt lopnak mindig,olyan 300-400 körül.Contrát meg kék commoditiest már ritkábban.Főleg nagyobb hajókból,red alerten a szivarhajóból főleg,vagy tac kockából.STF-en is a nagyobb hajókból szoktak 3-6 drabot lopni.Ha az ellenség gyorsan hal akkor nem nagyon lopnak.

Fabio Capello
#14164
lassan elérek a carrierek szintjére a klingonommal, esetleg tudsz statokat mondani, hogy átlag mennyi EC-t/contrabandot/prisonert lopnak?

#14163
A slaverek lopnak és harcolnak.

#14162
Mi az hogy,szerinted miért van nekem lopós hajóm?
jah az én lopós hajómon 2 elite slaver van.

#14161
Most nézem, hogy az advanced orion slaver contraband-et is tud lopkodni az ellenségtől. De harcolni is tud, mint to duj?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14160
A búbánatos ragya rúgná meg a retkes mamájukat,mé ez a ronda bogár.
Jah tényleg,azt mondta valami okostojás hogy mivel az ikony szezon lezárós képen simi bortas és ody van valószínű hogy jön a t6 változat.
Én meg néztem azt a képet kinagyítva de szerintem azok T5 hajók.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.08. 18:50:34

Fabio Capello
#14159
Raul - igazad volt - link

#14158
Sziasztok Sajna elérkezett az ídő már nem nagyon tudok a játékkal foglalkozni "munkám végett" ha valaki szeretné csak elcserélem "Steamen keresztűl" pénzért nem adom az irjon [email protected] mail címemre "-kibővitett ec , nemtulsok de 3x3x3 pénzes hajó minimum mind a három oldalon nem ideértve amit ajándékba kaptunk és még sok sok minden
RoboKutya78
#14157
Azé maco mert valamelyik nagymenő ezt javasolta illetve azé mert minden ami rajta van tempolar holmi és gondoltam temolár hajó már csak használhatja.

COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming

#14156
Kondik kiszaradnak. esetleg a para atnedvesit ezt azt aminek nem tesz jot...stb. Én hugomnak akartam a regigepemet osszerakni a dobozaibol de pl nem indult el..pedig mikor szetszedtem elotte meg ment..

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#14155
Én asszem tavaly gondoltam hogy előkapok a pincéből egy C64et azt megmutatom a kölyköknek hogy fater milyen játékokon nőtt fel.

Volt 3 darab C64em is, de egyiket se sikerüt beüzemelni. (mind működöt amikor eltettem). El is keseredtem rendesen, azóta nem néztem feléjük... csak tudnám a polcon mitől romlik egy egy elektronikus eszköz.

#14154
Á nem fogok vele pöcsölni.

Sunsetjoy
#14153
Ha listát csinálsz róluk, képet, akkor tudom, hol lehet megszabadulni tőlük. Nem ingyen odaadni, hanem rendes vevőket találni rá.

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#14152
őrizd meg még 1000 évig és egy múzeum biztos sokat ad érte, gazdag lehetsz.
#14151
Jah régi játékokról jutott eszembe hogy találtam elpakolva egy nagy sport táskányi ezeréves 8 bites játékot,csupa régi nes vagy milyen konzolos játék,szerintem minimum 20 évesek.

#14150
Elolvastam.

Sunsetjoy
#14149
Egy kis önreklám, Star Trek játékretró visszatekintés: link

Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...

#14148
Tudni kell hogy atom papír,és ha rosszul néz rád egy arra járó bolha már szétesik.<#zavart1>
De ha ügyelsz rá akkor bírni fogja.

Fabio Capello
#14147
Miért MACO, miért háromféle fegyverfajta, és kétféle tac konzol?

#14146
Kétségtelen, hogy ki fogom próbálni, mert ez az enhanced battle cloak nagyon érdekel, de éppen most kezd a szívemhez nőni a command battlecruiser. :-)

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14145
B'rel papír,de ha szereted és érzi hogy szereted bármit kibír.<#szeret>

RoboKutya78
#14144

Ez a tempo üt rendesen bár néha még mindig koppan egyet a szélvédőn.

COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming

#14143
Na de valaki aztat mondta nekem, hogy a B'Rel "papírhajó". :-P

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#14142
Szerintem mindenre,mert az is protonos anti.