Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Raul, a technology boostokat (ami ugy 600K - 3 milla per darab közt mozog) is nagytételben egyben szoktad kitenni?
----
Tegnap meg kiraktam 2.5ért pár 2.2-ért vett "Fleet support duty officer pack"-ot (hirtelen felindulásból vettem párat mert gondoltam nyitok fleet ship modulért, de aztán meggondoltam magam látva az esélyeket, szóval visszaraktam hogy likvidáljam a pénzt), erre ma 4ért van az exen. Sose fogok rájönni mi miért mozog 😊
Mondjuk igaz, mindenkit 50esre felhúzni az tényleg munka...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.10. 13:50:44
A nagy macera inkább a 10 account felhúzása volt 50-es szintre, azt is ezzel a másoló programmal csináltuk, pvp farmmal, de akadtak néha bonyodalmak, mert pl használtuk a jobb katt valamit ott kattintás parancsot, de aki közel állt a másikhoz, annak ott egy sorral lejjebb volt a trade miatt ami kellett volna, és így egy csomó accrol ignoráltunk egy csomó másikat véletlen, aztán néztünk hogy miért nem lehet csapatba hívni 😊
Vagy űrben sem volt egyszerű ugyan arra menni, nem ugyan olyan szorzós hajtóművet kaptak és egészen máshogy kanyarodtak vagy más volt a sebességük. Vezér karival 90 fokot jobbra kanyarodtam, egyik 135 fokban ment el, másik csak 45 fokot fordult 😄
Aki felrobbant respawnolt, tök másol, oda kellett vinni.
Meg 10 sto azért már egy jobb gépet is megdolgoztat, akkor is ha a másik 9 minimumon futott csak.
Legegyszerűbb ha ablakban futtatod sto-t és újra elindítod launchert,ha több kliens megy teljes képernyős módban képes errorozni a kicsike.Legalább is nálam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.10. 09:45:35
"Raulblanco lenni kici kinai farmer, keresni szok EC, venni szok occó"
(na nem mintha én nem tákolnék össze néhanapján apró segédprogramokat, legutóbb az advanced pakkok vásárlására és kibontására volt egy szakosodott rabszolgaprogramom hogy ne fáradjon el a pici ujjam 😄)
(hogy lehet elindítani több klienst?)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.10. 09:35:09
16k dps is összejön slaverekkel,sci karival.Szóval egész jól sebeznek.
2 x 5-ös csapatban bementem stf-re, 1-1 karival kitakarítottam a kezdeti kockát és gömböket advanceden, utána mindegyikkel beálltam 11km-re a kaputól és betargeteltem a kaput, szóval a slaverek mentek rá és raboltak, szétlőni nem tudták, mert a generátor healelte 2 oldalról, szóval kilépésig ment a farmolás.
az egyik program a hotkey-t nyomogatta a vadászok kiküldéséhez, ha tele volt a hangár akkor nem küldött újat, ha volt üres hely akkor kiküldte.
a másik program pedig annyit csinált, hogy az éppen nagyban lévő ablaknál történteket továbbmásolta és leutánozta a másik 9 ablakban is, szóval azok is mind nyomkodták a hotkey-t, ha elpusztult valahol egy vadász, mindig ment új így helyére.
este beálltam, otthagytam, másnap délután kijöttem, karakterenként 150-250 között, átlag 200 contra per nap, szóval 2000 contra, baráti 80m per nap.
csináltam kb 2-3 hétig, aztán egyik este mikor mindent beállítottam, jött egy cd hullám és mind a 10-et kidobta, úgy voltam vele hogy akkor baszódj meg, ma nem farmolok, és ellustultam, 2 hétig nem is csináltam, utána pedig mikor mentem volna újra már a kapu nem adott contrát.
Szóval bocsi, így jártatok 😊
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.09.09. 12:46:54
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Régen STF-en 18-26 contra is jött.Sima STF-en,de ha farm stf-re mentél több ezer.De az más volt.
Bementünk Infectedre,lelőttük a tac kockát meg a társait,utána megálltunk 11 kilóméterre a kaputól és a kapura rá küldtük a slavereket,ha meghaltak slaverek újat dobtunk ki,a slaverek meg lopták a contrát a kapuból.És ezt addig lehetett csinálni ameddig akartad,kérdezd meg Raul-t,szerintem több tízezer contrát szedett így.
De ezt lehetett még csinálni N'Vak systemben is,feltéve ha nem tévedt arra egy ellenséges klingon.
Asszem deltában még nem voltam red alerten.Megmondom őszintén a vuki nekem nem tetszett,lassú tohonya jószág.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.09. 09:25:57
Mi a meglátásod, megérheti bepróbálnom a pakkokkal szerezni?
(Tekintetbe véve hogy a Fleet Support Duty officer Pack (ebből jön ugyi?) ára most 2 mill körül van, nekem meg kell 5 darab module (az most 70 mill), vehetek vagy 20-30 darabot belőle)
Ah, közbe megtaláltam, 0.6% esély, hát ehhez megint Raul factor kell 😊
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.09.09. 09:16:26
Amúgy Mirror Vo'Quv carrierre (a hajam égnek álla klingon hajók neveitől) is rá lehet operálni ezeket a peteket? Mert akkor mi újocok is viszonylag olcsón ki tudjuk próbálni mi és mennyi esik, igen olcsó ez a hajó (2.5 mill)Mondjuk az elite slaverek ára nem emberi (45K dili, 100K fleet credit 😄), de ha jól látom az olcsóbb advanced is megfelelhet (az csak 30K dili)
Amúgy plata nézted már az alerteket a delta szektorban? Asszem pont a lopkodás kapcsán beszéltünk róla, hogy ott az alert sokszor egyedül megy, mintha senki nem jönne (2-3on voltam régebben és mindig egyedül küszkodtem a noobshipemmel), szóval ott nem halnak gyorsan az ellenfelek.
Egyébként többnyire az befolyásolja, hogy van-e valami új zenes hajó amihez kellene a module-ok.
Ha jól látom csak storeból lehet venni - tehát nincs köze lockbox nyitogatáshoz, az elmúlt eventekhez se tudom kötni. Jó lenne megérteni hogy mi mozgatja (hacsak nem egy Raul klón aki éppen most úgy döntött hogy milliárdjait éppen ennek a terméknek a piacán akarja kamatoztatni 😊 )
illetve mire lehet feldobni?
Utoljára szerkesztette: RoboKutya78, 2015.09.09. 07:42:37
COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming

jah az én lopós hajómon 2 elite slaver van.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Jah tényleg,azt mondta valami okostojás hogy mivel az ikony szezon lezárós képen simi bortas és ody van valószínű hogy jön a t6 változat.
Én meg néztem azt a képet kinagyítva de szerintem azok T5 hajók.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.09.08. 18:50:34
COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Volt 3 darab C64em is, de egyiket se sikerüt beüzemelni. (mind működöt amikor eltettem). El is keseredtem rendesen, azóta nem néztem feléjük... csak tudnám a polcon mitől romlik egy egy elektronikus eszköz.
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
De ha ügyelsz rá akkor bírni fogja.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ez a tempo üt rendesen bár néha még mindig koppan egyet a szélvédőn.
COMTRAYA.Steam:Robokutya;Asus RX460 4GB DDR5 Intel I5-7400 3GHz Memoria: 16 GB DDR4 B250G Gaming
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"