Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Tholian-ra nem egészen ideális ez, mert azok nagyon sokan és eléggé távol is vannak egymástól, de egyből megindulnak a társaikat vegzálók felé és ezt az össztüzet egyedüli hajó úgysem bírná - de, legalább a Borg-okkal nem volna problémám...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
A terv az volt, hogy a GW összerántja egy kis masszává a sokaságot és ebbe durran bele a területre ható torpedók özöne és 15 sec múlva a Tyken's Rift is. (azonos skill-ezést igényelnek, "csak" 15 sec-kel eltolják egymás indíthatóságát, de, ha együtt még hatásosabbak lennének...)
Mindenképp nagyobb "szívóhatást" és sebzést várnék el a GW-től, tehát konzoloznom kell - ehhez meg egy 5 sci konzolhelyes hajó jobban jönne a Vukinál.
Tényleg jobb volna, ha pontosabb lenne a wiki és nem kéne ua-okat a kérdéseket 500x feltenni, mert nem konkretizálja a dolgokat - egyáltalán: hol a fórumtémán belüli kereső; régen még láttam, de most... <#fejvakaras>#fejvakaras>
Aux battery?
Ahhoz jó lenne a skill-je is, de arra meg nem raktam pontot... <#shakehead>#shakehead>
Mindenesetre: köszönöm, mindkettőtöknek a segítséget! <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Igaz nekem nem sok hajlandóságom van ahhoz hogy 500-ra vigyem a partgent.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
A particle generator konzol csak a sebzését növeli, de őszintén szólva a GW nem sebzésre való, hanem crowd controlra.
Utoljára szerkesztette: bgabor911, 2015.11.08. 17:08:59
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.08. 16:27:14
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De nem csak az hat rá,ha rá még a graviton generator skill is.
Katt.
De ne ilyen szutyok konzolt vegyél,vegyél flottásat,atom erős és durva flottás konzolok vannak.
A sci karakterem mindkét skill-jét (Starship Particle Generators, Starship Graviton Generators) max-ra húztam és adok neki 75 AUX energiát (némi pluszt ad még hozzá a Vuki) is, de nem esetem hasra a mutatványtól, így vmivel kéne még erősíteni azt, akár a védelem gyengítése árán is!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Tegnap fedes klingonnal egy nap alatt 2 spec pont jött össze.Pedig 60-as kari.Az volt az egyetlen fedes kari amit felhúztam 60-ra,a többi az admiraltytól lett 60.Mióta megy az admiralty rengeteg szintet léptek a karijaim.Mondjuk xp event is van.
A sok TD teszi játszhatatlanná a játékot! 3 éves múlttal rendelkez? modok nélküli 1.10-es túlél? MC szerver, amin a staffnak sincs GM1-e. Minden információ a http://lavstud.hu/ weboldalon.
Szerk.
+30K Dilithium Ore.
Utoljára szerkesztette: DarkBlade, 2015.11.08. 07:08:20
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.07. 18:19:02
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Föderációs hajók(kompok nélkül): 137 darab
Föderációs kompok: 11 darab
Klingon Védelmi Erők hajói(kompok nélkül): 100 darab
Klingon Védelmi Erők kompjai: 5 darab
Romulán Köztársaság hajói(kompok nélkül): 67 darab
Romulán Köztársaság kompjai: 4 darab
Lock Box/Lobi/Promóciós/Ingyenes Event-en megszerezhető hajók(kompok nélkül): 49 darab
Lobi kompok: 4 darab
Összesen minden kompot és hajót összeszámolva minden kasztnál 377 darab hajó található meg a játékban jelen pillanatban. Az tény, hogy a Craptic előre tervez, de biztos nem most fog még több, mint 150 hajót kiadni Föderációs oldalra legalábbis ez a 137 darab hajó is 5 év termése bár az tény DR óta egyre több hajó, de, hogy kitudjuk használni azt a rengeteg slotot az nem az elkövetkezendő 3 évben lesz.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.07. 18:16:17

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Mivel annyira ráérek össze is számolom az összeset a kompokkal együtt, mert majd azokat is lehet használni.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.07. 17:53:10
Azt néztem, hogy Curse tagként a shipyardban is meg vehetném, ha igaz.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De ha KDF roma karid van akkor kdf tvarora is.<#hawaii>#hawaii>
Nekem Kdf roma cruiseren és KDF roma simin is ment.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Meg jött egy cikk,amiből egy büdös kukkot nem értek.
Katt
Gondolom plata úgy értette, hogy majd lehet slotot venni ez az 5-10 meg ajándék én így értelmeztem, de mivel ez is Admirality rendszerrel kapcsolatos nem igazán vagyok tájékozott ezen a téren.
Figyelem SPOILER veszély!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
•Winter Event:
•http://imgur.com/a/MWxmj
•Ice Gateway Device: •Creates a Shaved Ice Gateway to damage Snowmen with a continuous beam
•Ice Trap Device: •Creates a Shaved Ice Flurry which chases after and traps Snowmen
•Ice Turret Device: •Creates a turret to fire shaved ice at snowmen in a cone.
•Lockbox 18 (probably Terran Lockbox):
•Weapon Proc: •Ground 5% chance: Stun {Duration} (half duration vs. player) and {Magnitude} Physical Damage Per Second {Duration} (Ignores Shields)
•Space to target: 2.5% Chance: Disable for 2.5 sec (once per 10 sec) and {Magnitude} Phaser Damage per sec for 15 sec (Ignores Shields)
•Passive Kit Frame Enhancement: •+{Magnitude}% Duration of Confuse, Disable, Hold, Placate, Root, and Run Speed Debuff from Kit Modules
•Terran Phaser Rifles with
•BOffs:
•New Eng BOff Power: •Endothermic Inhibitor Beam: •Increases Damage to Target's Shields by {Magnitude}% {Duration} and {Default} (Ignores Shields)
•Might be obtainable through Winter Event
•Na'kuhl NPC Powers:
•Biotoxin Clouds (DoT)
•Melee Weapon (Blade)
•Toxin Mines
•etc
•Other Stuff:
•Icons for the weird Traits i found
•New Khitomer Space Map
•New Khitomer Ground Map Video(...)
Új traitok/passzív képességek:
http://imgur.com/a/edtr2
Khitomer Űr új térkép:
Ez a herald antiproton jó tipp volt. Ár érték arányban jó kis fegyver. <#circling>#circling>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
(addig volt jó Hétkilenced, amíg nem jött T'pol 😄)
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...
A TNG tényleg nagyon jó. Annyi hogy én úgy szoktam nézni, mert szerintem úgy érdemes ezeknél a régi ST sorozatoknál, hogy megnézi az ember a felütést az elején, ami az intró előtt van, aztán ha az bejön, akkor mehet, ha valami hülyeség akkor skip.
Az Enterprise harmadik évadja az az ST, ami a legjobban megfelel a mai sorozatok ritmusának, üörgős, izgalmas végig, nagyon jó.
A Voyager is jó egészen az utolsó évadokig amikor már a részek 80 százalékában Hét kilenced volt a középpontban (elhiszem én hogy eszméletlenül gyönyörű volt meg hogy együtt hetyegett a sorozat producerével a forgatás évei alatt, de azért az már durva túlzás ami ott ment)
A eredeti szériát én nem tudom nézni, nem megy. 😄
Nem is olyan rossz a B'rel.
- Nekem a TNG az első közöttük, ha levesszük az első évadot belőle (amit Yar hadnagy viselkedésének és mentalitásának beállítottak, az nagyon nem jött be, örülök, hogy lecserélték kedvenc klingonunkra). Azt ajánlanám újoncnak, ott az a küldetéses kalandozós téma kap új keretet, mint az eredeti sorozat- és nem egy űrállomáson dekkolnak, nem hazafelé tartanak többtízezer fényévről, vagy merészkednek először ki a naprendszerből 😊
- A Voyager nekem a második helyen áll (de nem a kapitány miatt), bár ott is a második/harmadik évad utántól igazán.
- Az Enterprise-nak is csak később sikerült felnőni, ott a korszak és a karakterek tetszenek.
- Az eredeti szériát meg inkább rajongóknak ajánlanám, ők könnyebben elvonatkoztatnak a megvalósítás milyenségétől is, meg a kissé ripacs kapitánytól 😄
- A TAS (a rajzfilm-sorozat) az meg csak úgy van, sokan még csak a létezéséről se tudnak .)
Present: http://sunsethungary.atw.hu/ Past: http://fallouthun.hu | http://retemu.blog.hu | ...