Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
SAjnos én még fél éves vagyok, szóval én max csorgathatom a nyálam de ki nem vehetek semmit 😞
@Darkblake: reputation ablak, alul az events fül majd a store gomb. De csak olyan dolgokat vehetsz ki amiket már egyszer megszereztél...
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
MSI970A-G43;FX-4320/4x4,4GHz;4x4GB DDR3;RX 460 4GB;KINGSTON 120GB SSD
Az életben az jó játékos, aki a rossz leosztást is jól játsza meg!
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
CLR—Infected Space<13:39>13:39>— Dmg(DPS) —Garon 21 838 436(26 928) Romaan 10 887 709(13 425) Etilen Ben 6 676 208(8 212) Av8tor 3 875 703(4 732)
Egyszer sem haltam be,pedig az összes tetű rajtam lógott.
Ez az etilen meg egy kemocite vitéz volt,sokat nem ért vele,ha jól láttam 1.2k dpst adott neki.
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Bio neural+ pattern beta+beta doff együtt hílel.
Combat log readerrel nézzem?
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy skillekben mit tolsz? Gondolom nem nyomod a spreadet (mert az nem egy NAGy bumm), egyesével vadászod le a célpontokat?
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.25. 13:32:00
Múltkor ISA-n volt egy másik torpedós,600+K-t sebeztem konzollal meg 500 fasz tudja már mennyit bioval,oszt a gyerek rám írt hogy mocskosul brutál a sebzésem.Kíváncsi volt mi van a hajómon.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.25. 13:24:52
Egyébként 300k felett is lehet vele sebezni,mert volt szerencsém egy hasonló lökött alakhoz mint én,neki is torpedós karija volt csak neki roma,és azzal a szarral 300 valamennyit lőtt.De nekem a 300 is kevés,amíg a B'rel konzol 500-600k közt critel addig nem fogok át térni egy fele olyan erősre.És annak a marhának csupa fleetes epic szar konzolja volt.Meg mittomén milyenek.Nem olyan szedett vedett mint az enyém.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.25. 13:05:58
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.11.25. 11:47:54
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
@Plata
Tac Sci mindegy a lényeg Engi hajó lesz és én ennek nagyon örülök 😄
Tehát:
ENG:62
Science:33
Tactical:31
Ebből biztos, hogy 5 Engi konzolja lesz a többi már kérdéses konzolok szempontjából.
A harcsáról annyit, hogy én még semmit nem hallottam, mármint olyat, ami kicsit is alátámasztaná, hogy lesz belőle T6-os verzió az ilyen TT csetes pletykák meg csak spekulációk én addig nem tervezek előre míg legalább egy olyan mondatot nem látok leaks-es információkban, amikből kiderülne ,hogy jönne, de, ha mégis jönne szerintem majd S11-el, DE, ha valamit tudok róla kiírom neked ide vagy játékban írok neked. 😊 Mondjuk, ha van valami új érdekes dolog azt ide mindig kiszoktam írni.
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.25. 11:40:48
Kit érdekel a breen rézgatya,azt mond meg mikor jön a karfiol.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.25. 11:36:07
És a Winter event December 4. kezdődik, de én ezeket már a másfél hónap alatt többször is kiírtam 😄
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.11.25. 11:34:12
Csak a roleplay, hogy romulán hajóra, romulán repus szettet rakunk...
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Utoljára szerkesztette: alyr2, 2015.11.25. 10:59:54
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Amúgy próbáljátok ki a plasma/romulan plasma helyett a Plasmatic Biomatter fegyvereket exchangeről. Az alap plazmákhoz képest új hang és fényeffektjeik vannak, marha jók. (Amikor végre az STO fejlesztői rájöttek hogy nem kéne minden beamnek és cannonnak ugyanolyan hangúnak lennie, merthogy ez is hangulatteremtő elem. Persze ugyan mit tudnak ők a hangulatteremtésről 😄)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
<#buck>#buck>
CLR—Infected Space<4:28>4:28>— Dmg(DPS) —RomiboyTvaroban 14 159 017(43 116) Bugajakab 8 100 996(25 996) buktarin 7 767 123(23 417) pomogats 5 117 999(14 765) pikatsu 1 707 936(1 992)
Max. One-Hit: 575 119 (RomiboyTvaroban)
Max. One-Hit: 575 119 (Transphasic nuclear emission big-bang torpedo warhead from da zen store)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2015.11.25. 09:10:49
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce