Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#17430
Most meg az "R" maradt le az elejéről! <#falbav>
Tehát: Repus szettek...

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17429
Javítás: a "epus szettek vásárlása és MK II-ről Mk XIV-re és epic-re alakítása" helyett a "epus szettek vásárlása és MK XII-ről Mk XIV-re és epic-re alakítása" értendő -> sokkal kevesebb a lehetőség Mk XII-ről uprage-lve epic-hez jutni, mint Mk II-ről felfejlesztve és mintha "fönt" több dili'-t is igényelne ez a dolog, szvsz.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17428
Kari bound.
Epic a max szint,egyenlőre.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.01. 21:05:12

#17427
De nem lehet több karakterrel is megcsinálni a napi egyszerit és acc'-bankon keresztül összerakni a szajrét?

...

Raulblanco7 #17393:

Tehát, azt mondod, hogy koncentráljunk a Hull-ra a pajzs helyett (HP, gyógyítása/regenerálása), így spórolva meg pár pöttyöt (szigorűan PvE esetén)?

...

Kérdés: ha egy tárgy elérte az Epic státust, akkor onnantól nem kell dili' a további szintlépéseihez?
Azaz: kezdőként jelentős mennyiségű dili'-t tudnék megspórolni azzal, ha a saját gyártású/exe-ről vett, Mk II-es, de "jóképű" cucokat Mk XIV-esíteném a dili'-ben eléggé húzós, repus szettek vásárlása és MK II-ről Mk XIV-re és epic-re alakítása helyett?
Mert pl. a mezítlábas pulsewave többet sebez, mint a speciálisok (távolságinak maradna a TR-116B, pajzsnak a küldikből jövő Mk II/IV rare Cap+Res, stb.) és MK II-ről húzva csak előbb lenne epic és olcsóbb is lenne az előállítása, miközben nem sokkal maradna el a szettek hatékonyságától, ha egyáltalán elmaradna tőlük... <#fejvakaras>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17426
Ez a veszély nem fenyeget, hiszen nincs is lobim, vagy max. 5 db az egyik karakteremnél.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17425
Nekem még semmilyen winter cucc nincs. Újszülöttnek minden vicc új....

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17424
Viszont az új ruhák szarok.
Azt hittem lesz új,de csak át színezték.

#17423
Hát azt mondom, hogy a 25x40 az 1000 és akkor jön a hajó.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17422
Napi 1 korcsolyázás és kapsz 40 szart.

#17421
Akkor elvileg 25 nap alatt összegyűjthető, ha minden nap tudod csinálni.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17420
40.
De ha türelmetlen vagy akkor megveheted lobiért is,de akkor nem vagy ép eszű.<#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.01. 19:46:38

#17419
És naponta mennyi voucher jön? Kb. úgy, mint a markok, hogy egy pve-ből 120+ is jöhet?
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.01. 19:46:17

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17418
Semenynire.Napi egyszer csinálhatod,max.

#17417
És mennyire melós ezt az 1000 vouchert összeszedni?

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17416
Winter hajó.
Katt
Winter cuccok.
Katt.

#17415
Hát, ma is volt egy érdekes figura a Gateway to Grethoron. Emilyen fegyverzettel:

Polaron cannon
Tetryon array
Disruptor turret
Dual diruptor banks
Dual heavy polaron cannon
Chroniton torpedo

Nyilván nagyon sok dps-t tett hozzá a csapathoz. <#ravasz1> Na ő nem halt meg egyszer se, viszont nekem szégyenszemre sikerült. Minden boff és egyéb ability elsötétült, és csak néztem ahogy elfogyok. Nyilván azok a rohadt viral probeok voltak.

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17414
Remélem ma már adnak ki több infót winterről.Pár új csinos ruha nem ártana.

#17413
Szerintem nem tudta eladni.

Fabio Capello
#17412
Ő nem eladta az accountját? Eskü mintha láttam volna playerauctionson eladásra

#17411
Köszönöm a segítséget srácok. Egy beam boatra akar lenni ez a skillezés és az egyetlen értelmes hajóm hozzá a ferengi nandi warship. nuk-rom-nuk set-el van és flottás mag herald antiprotonokkal meg persze 5/3 flottás tac konzol. Ikony setre épp gyűlik a mark.
#17410
Nem hiszed el kivel beszélgettem az előbb,Padre fent van.
Próbál visszatérni,ha lesz rá ideje.

#17409
Nekem csak 5 karim van, de többnyire a remanomat tolom, a többi farmolásra van (contra, dili).

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17408
Mikor bejött a DR és a specialization,az intel spectől volt egy olyan bugja is hónapokig hogy ha kiszedték álcából magától visszament a hajó.
Na az is nagyon mókás volt,de azt javították sajnos,pedig pvp-n vicces volt.Mikor poénból be mentünk pvp-re Raul ellen akkor is működött,ha kiszedtek álcából a hajó vissza ment.<#vigyor>

#17407
Van aki ért hozzá,van aki nem.<#vigyor>
Tudod ha érzi a hajód hogy szereted meg is hálálja.<#duhos2>

#17406
de csak nala bugos masnal nem 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17405
a bugos immunos álcázás segít be, egyébként 5 mp-ig nem maradna életben.
#17404
Attack pattern beta meg omega,meg hasonlók,na és a brel mozgékonysága meg a bugos álcája is besegít.

#17403
És milyen furmányságaid vannak túlélésre? 😊

- gondolom sci meg engi boff skillek hull javításra
- rock and roll + evasive manovering benyomása

Egyéb?

Mondjuk az elején sztem nem kell aggódnom majd hogy rámjön mindenki 😄

#17402
Nem csak raid volt ott,hanem sok sok guild event meg egyéb szarság.Bár azért eleinte az sem volt rossz amikor még 40 fős raid-ek voltak.Ott aztán tényleg kellett a csapat munka.

#17401
Azok nekem kimaradtak, de értem mire gondolsz (pl amikor a wowosok mennek raidre)

#17400
Nem pont EVE-re gondoltam,hanem WoW vagy egyéb MMo,ahol azért van rendesen közösségi élet.

#17399
Hát tudod amikor elkezdek 400-600 ezreket lőni rám moccan minden,főleg ha sok retardált van és szart sem sebez.Olyankor van hogy 10-20 borg próbál kiszedni,ha ügyes vagyok túlélem és nem tudnak kiszedni.De tény pajzs nélkül csinálom,mert álcában nincs pajzs.

#17398
Ez mondjuk igaz, bár nekem ez +, mert nem kell igazodnom senkihez, akkor játszok amikor akarok/tudok. A másik véglet az eve online volt, ahol meg akkora az egymáson való függőség, hogy volt hogy hajnali 2-kor be kellett jelentkeznem mert segíteni kellett a többieknek védeni egy állomást megy ilyesmi....

Az STO kb egy singleplayer mmo 😊, nekem pont megfelel.

#17397
Te plata, mintha párszor már említetted volna hogy néha kényszerből szoktál ISAt tankolni a B'rel-el... csak azon agyalok hogy ugye neki elvben nincs pajzsa (hiszen cloakból operálsz), akkor a tankolás itt armor tankolást jelent vagy mi?

Vagy STOban mindig a shieldre építünk hatankolni akarunk? (bennem ez van, hogy a shield legyen minél erősebb, de az EVE onlineban emiatt estem már pofára, mert ott van shield tank is meg armor tank is - ott sok olyan hajó van, akinek picsafüst a pajzsa, lehántják róla pikk pakk, de aztán armorral kitankol mindent.

#17396
Azért a STO kicsit elmarad a többi MMO-tól.Sajnos STO-ban nem lehet közösen csinálni semmit,semmi lehetőség semmire.

#17395
Na eztet bebookmarkolom jól 😄

#17394
Egy ideje fél szemmel "figyellek" és bevallom kicsit irigyellek, mert valahogy sikerült egy dologra fókuszálnod és ezért jóval előrébb jársz mint én, pedig később kezdted (én asszem nyár elején vágtam bele).
Sajnos túl hamar belegyalogoltam a sok karakterrel egyszerre akarok haladni szindrómámba, aminek az eredméye az hogyha belépek játszani, nem bírom ki hogy ne állítsam be mind a 10 karinál a doff küldiked, a dili finomítást, az admiralitity, a contraband küliket stb stb... a vége az hogy nem jutok el a játékhoz.
Azt meg nem bírom elviselni hogy tudom, az egyik karival nem égetem a contrát, mert akkor hiányérzetem van. 😊

#17393
tac oké, bár én a manővert is mindig maxra húzom, de ez személyes beidegződés, láttam olyat is aki konkrétan nullán hagyja.

driver coil, 0 pont kell rá. sector space-ben gyorsabb a hajód, erre nem kell költeni.
engine performance-ra 6 pontnál több teljesen felesleges, de én már 3nál sem tennék többet rá.
armor reinfocement-re 3 pont azért lehet beférhetne, az npc-k a legnagyobb sebzéseket inkább torpedókkal viszik be mint energia fegyverekkel.
impulse truster is elég 6 ponton.
hull planting 6 miközben armor 0 elég érdekes, inkább 3-3 vagy ha már az egyikre nem raksz akkor inkább hull plantingra ne rakj és armorra igen.
aux elmegy 6nál, de az sem gond ha leveszed 3 pontra, de ez még oké, ha használod az aux offense repu traitet.
efficiency és warp core potential-t elég 6-7 pont is.
shield performance elég 3 pont is.
weaponre hagyhatod fent a 9-et, ez amolyan urban legend, hogy állítólag jobb ha az maxolva van. ártani mondjuk nem árt ha egy intel hajóval oss-t is használsz, akkor addig megkapod a plusz energiát.
flow capacitor maxra, két féle dps hajó van, az egyiken van plasmonic leech, a másikon még nincs de lesz, szóval kell hozzá a pont.
insulator, végülis ígyis úgyis leveszik a pajzsot, akkor meg annyira nem lényeg.
#17392
Az MMO-k mindig is arról szóltak, hogy az emberek grinddel erőforráskat gyűjtenek, és akinek több erőforrása van az értelemszerűen jobb lesz (nagyobb DPs, erősebb hajók stb). Persze szerepe van többé-kevésbé minden játékban a skillnek is, de a lényeg, hogy az MMO azt jutalmazza aki időt/energiát öl bele. Különben értelme se lenne a grindnek, ha a végeredmény az hogy a grind végén nem leszel erősebb mint előtte.

Amire te gondolsz hogy skill jkell hozzá az az online lövöldözős játék (mondjuk CS vagy battlefield), ahol a jó reflexekkel játszó kezdő lenyomhatja a több éves playert. Persze ott meg a pályaismeret meg a rutin a hosszú grind eredménye.

#17391
röviden: borzalom.
bővebben később
#17390
Tehetnének be infót az Új Winter eventes fegyverekről,kitekről,ruhákról.Bár a cukor lirpa meg cukor bathlet elég hülyén néz ki.

#17389
A pálya széléről, "bekiabálva", tehát: nem kell figyelembe venni...:
Nekem, mint kezdőnek, sokat nem mond egy skill-ezés, mert magát a hajót és az azon lévő dolgokat nem látom át: pl. mivel tartod életben a járgányt, ha még a Starship Armor Reinforcements-re sem tettél pöttyöt (ez segítene csökkenteni a bekapott sebzés mennyiségét, pl. a Neutronium konzolsor "bővíthető ki" vele), így erős(ebb) Boff- és szett-támogatást igényelve az öngyógyításhoz, ami a támadóerő rovására is mehet.
Ez egy eléggé fordulásra kihegyezett skill-ezés. Igényelne ennyit egy escort, vagy ez segítene azzá tenni egy BC-t (pl.lehetne-e csippenteni a forgásokból és azt fleet-es Neutronium+turn-sorral helyettesíteni)?
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.01. 08:46:08

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#17388
Torpedora en sem tettem 1 pontot sem megsem fawos 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#17387
Nem rossz,de tudni kéne azt is milyen hajó,mivel,faw és bím vagy dhc vagy egyebek,bár ahogy elnézem tuti faw,mert torpedóra nem tettél 1 pontot sem.

#17386
Szeretném a main karakteremet (ami az első is egyben) skill ügyileg rendbe tenni.

TacDPSkezdő ezt a skill-t raktam össze neki, szívesen fogadok minden tanácsot/kritikát hogy elqrtam. 😊
#17385
Ne parázz poénból írtam,azért volt vigyorgós smile,én T'varoval örülök ha lövök 90 ezret,na persze ha elővenném.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.30. 20:31:16

#17384
Majd amikor annyi ideje játszom, mint te, akkor nekem is kevés lesz. Szolíd 4 hónapnyi játék után, nekem minden kis fejlődés öröm. <#circling>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17383
Neked semmi se jó, csak a torpedós B'Rel. <#eplus2>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"

#17382
Kevés mint sünben a vaj.<#zavart1>

#17381
Eh...most voltam egy Gateway to Grethoron. Sajnos befigyelt két elég gyenge csóka, az egyik közülük mondjuk mást nem csinált, mint magát gyógyítgatta, de még így is megdöglött 3x. <#szomoru1> Így aztán hármunknak kellett volna időre megcsinálni a feladatot, ami nem sikerült végül. Azért még így is beesett 50+ mark, meg egy gömb.

Ja, és Platának üzenem, hogy abszolút nem torpedós karival a T'Varo konzoljával már rendszeresen lövöldözök 120K fölött. <#ravasz1>

"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"