Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Tehát: Repus szettek...
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Epic a max szint,egyenlőre.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.01. 21:05:12
...
Raulblanco7 #17393:
Tehát, azt mondod, hogy koncentráljunk a Hull-ra a pajzs helyett (HP, gyógyítása/regenerálása), így spórolva meg pár pöttyöt (szigorűan PvE esetén)?
...
Kérdés: ha egy tárgy elérte az Epic státust, akkor onnantól nem kell dili' a további szintlépéseihez?
Azaz: kezdőként jelentős mennyiségű dili'-t tudnék megspórolni azzal, ha a saját gyártású/exe-ről vett, Mk II-es, de "jóképű" cucokat Mk XIV-esíteném a dili'-ben eléggé húzós, repus szettek vásárlása és MK II-ről Mk XIV-re és epic-re alakítása helyett?
Mert pl. a mezítlábas pulsewave többet sebez, mint a speciálisok (távolságinak maradna a TR-116B, pajzsnak a küldikből jövő Mk II/IV rare Cap+Res, stb.) és MK II-ről húzva csak előbb lenne epic és olcsóbb is lenne az előállítása, miközben nem sokkal maradna el a szettek hatékonyságától, ha egyáltalán elmaradna tőlük... <#fejvakaras>#fejvakaras>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Azt hittem lesz új,de csak át színezték.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
De ha türelmetlen vagy akkor megveheted lobiért is,de akkor nem vagy ép eszű.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.01. 19:46:38
Utoljára szerkesztette: asolyom, 2015.12.01. 19:46:17
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Polaron cannon
Tetryon array
Disruptor turret
Dual diruptor banks
Dual heavy polaron cannon
Chroniton torpedo
Nyilván nagyon sok dps-t tett hozzá a csapathoz. <#ravasz1>#ravasz1> Na ő nem halt meg egyszer se, viszont nekem szégyenszemre sikerült. Minden boff és egyéb ability elsötétült, és csak néztem ahogy elfogyok. Nyilván azok a rohadt viral probeok voltak.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Próbál visszatérni,ha lesz rá ideje.
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Na az is nagyon mókás volt,de azt javították sajnos,pedig pvp-n vicces volt.Mikor poénból be mentünk pvp-re Raul ellen akkor is működött,ha kiszedtek álcából a hajó vissza ment.<#vigyor>#vigyor>
Tudod ha érzi a hajód hogy szereted meg is hálálja.<#duhos2>#duhos2>
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
- gondolom sci meg engi boff skillek hull javításra
- rock and roll + evasive manovering benyomása
Egyéb?
Mondjuk az elején sztem nem kell aggódnom majd hogy rámjön mindenki 😄
Az STO kb egy singleplayer mmo 😊, nekem pont megfelel.
Vagy STOban mindig a shieldre építünk hatankolni akarunk? (bennem ez van, hogy a shield legyen minél erősebb, de az EVE onlineban emiatt estem már pofára, mert ott van shield tank is meg armor tank is - ott sok olyan hajó van, akinek picsafüst a pajzsa, lehántják róla pikk pakk, de aztán armorral kitankol mindent.
Sajnos túl hamar belegyalogoltam a sok karakterrel egyszerre akarok haladni szindrómámba, aminek az eredméye az hogyha belépek játszani, nem bírom ki hogy ne állítsam be mind a 10 karinál a doff küldiked, a dili finomítást, az admiralitity, a contraband küliket stb stb... a vége az hogy nem jutok el a játékhoz.
Azt meg nem bírom elviselni hogy tudom, az egyik karival nem égetem a contrát, mert akkor hiányérzetem van. 😊
driver coil, 0 pont kell rá. sector space-ben gyorsabb a hajód, erre nem kell költeni.
engine performance-ra 6 pontnál több teljesen felesleges, de én már 3nál sem tennék többet rá.
armor reinfocement-re 3 pont azért lehet beférhetne, az npc-k a legnagyobb sebzéseket inkább torpedókkal viszik be mint energia fegyverekkel.
impulse truster is elég 6 ponton.
hull planting 6 miközben armor 0 elég érdekes, inkább 3-3 vagy ha már az egyikre nem raksz akkor inkább hull plantingra ne rakj és armorra igen.
aux elmegy 6nál, de az sem gond ha leveszed 3 pontra, de ez még oké, ha használod az aux offense repu traitet.
efficiency és warp core potential-t elég 6-7 pont is.
shield performance elég 3 pont is.
weaponre hagyhatod fent a 9-et, ez amolyan urban legend, hogy állítólag jobb ha az maxolva van. ártani mondjuk nem árt ha egy intel hajóval oss-t is használsz, akkor addig megkapod a plusz energiát.
flow capacitor maxra, két féle dps hajó van, az egyiken van plasmonic leech, a másikon még nincs de lesz, szóval kell hozzá a pont.
insulator, végülis ígyis úgyis leveszik a pajzsot, akkor meg annyira nem lényeg.
Amire te gondolsz hogy skill jkell hozzá az az online lövöldözős játék (mondjuk CS vagy battlefield), ahol a jó reflexekkel játszó kezdő lenyomhatja a több éves playert. Persze ott meg a pályaismeret meg a rutin a hosszú grind eredménye.
bővebben később
Nekem, mint kezdőnek, sokat nem mond egy skill-ezés, mert magát a hajót és az azon lévő dolgokat nem látom át: pl. mivel tartod életben a járgányt, ha még a Starship Armor Reinforcements-re sem tettél pöttyöt (ez segítene csökkenteni a bekapott sebzés mennyiségét, pl. a Neutronium konzolsor "bővíthető ki" vele), így erős(ebb) Boff- és szett-támogatást igényelve az öngyógyításhoz, ami a támadóerő rovására is mehet.
Ez egy eléggé fordulásra kihegyezett skill-ezés. Igényelne ennyit egy escort, vagy ez segítene azzá tenni egy BC-t (pl.lehetne-e csippenteni a forgásokból és azt fleet-es Neutronium+turn-sorral helyettesíteni)?
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.01. 08:46:08
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
TacDPSkezdő ezt a skill-t raktam össze neki, szívesen fogadok minden tanácsot/kritikát hogy elqrtam. 😊
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.11.30. 20:31:16
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"
Ja, és Platának üzenem, hogy abszolút nem torpedós karival a T'Varo konzoljával már rendszeresen lövöldözök 120K fölött. <#ravasz1>#ravasz1>
"Roger, Roger! Mi a vektor Viktor?"