Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Ezt már évek óta tudjuk.<#zavart1>#zavart1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
•New Episode - (Anniversary episode!) Time and Tide
•New Lockbox - Terran Lock Box
•New Ships - Tier 6 Flagship Bundle
•New Ship - (Possibly Anniversary) Krenim Science Ship
•New Promotion - Tholian Tarantula
•Q!
Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.30. 15:21:29
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Hull: 2 665 325 (9 553,14 /s) <87,33%>87,33%>
Shield: 386 834 (1 386,50 /s) <12,67%>12,67%>
Max. One-Hit: 112 687 (Heavy Temporal Disruption Device II - Heavy Temporal Disruption II)
Gw max sebzése 11362 volt ezúttal.A karimnak nincs rakva a fegyver skillekre pont szóval a sebzése elég szár.
Jah és a fegyverei is nullák.<#zavart1>#zavart1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

A Gw legkissebb sebzése 727 volt a legnagyobb 7261.
Nem lett valami jó stf,kb a közepén megzavartak és arra jöttem vissza hogy már csak kocka él..
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.30. 11:19:31
Le kellett állnom a fejlesztésekkel, mert nem bírta a csapat az anyagiakat megtermelni hozzá: piszkosul fölment mindennek az ára!
Mondjuk, fleet modult meg 13,5-ért láttam a minap, 16 helyett...
harryke #18050:
Tehát, akkor előtte volna célszerű elsütni, mert az aux-változások nem hatnak rá... <#heureka>#heureka> <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce
Van egy modulom, ami 15 másodpercre +40 pajzs-moci-aux energiát ad (2 percenként <#shakehead>#shakehead> ). A GW-nek meg idő kell, mire behúzza középre az áldozatokat és középen sebezne a legtöbbet.
Ezért érdeklődnék, hogy mikor volna jobb elsütni ezt a buff-ot: a GW előtt, vagy ráérek akkor, amikor már bent vannak középen...
Lényegében: hat-e az aux energiaszintjének változása a sebzésre?
...
Az epohh-okkal + korcsolyázással egész szép repu-pontmennyiséget lehet összeszedni: az első karakteremnek csak ebből meglett egy egész és még van pár epohh-ra valója.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Jön dili event akkor majd eladok 1750 contrát.az remélhetőleg lesz vagy 80 misi.
Viszont most újra el kell kezdenem pénzt farmolni,mert csak 574 misi maradt.<#whatever>#whatever>
- Events
- Store
- Account Reward Claim
(már megint túl fáradt vok a hibamentes kommunikációhoz <#falbav>#falbav>)
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ha esetleg lenne köztünk, hozzám hasonlóan zöldfülű, akkor szájbarágósan:
- "U"
- Reputacion
- Events
- Account Reward Claim
- kiválasztani a megfelelő "dobozt", majd "Buy"
- az inventory-ban doboznyitás, majd névadás
- elballagni a hajóválasztóhoz és elsődlegesként kiválasztani
Innentől meg csak a finomított dili', EC és FC mennyisége korlátozza a féktelen tombolást!
...
harryke #18028:
Nem is DPS volt a cél, hanem a T6 (át)érzése - de, ehhez is rengeteg befektetés kell (még)!
Ha megvan az előző 2-3 fetured event(?) küldetésből a fézerre (a fed-es alapfegyver típusa) +X%-ot adó, univerzális konzol és át van szerszámozva a hajó fézerre, akkor már "4 tac-konzolhellyel" bír, ami jót tesz a sebzésnek - én ennyit tudtam kihozni belőle.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
@Kotomcuki
Az a hajó tankolásra/healelésre jó a BOFF kiosztása alapján akkor ne akarjunk már vele DPS huszárok lenni és ne panaszkodjunk, hogy nem jó arra. Ez olyan, mintha sokáig egy Phantom Intel Escort-ban lettünk volna és volt vele például 50k DPS-ünk, majd átülünk egy Guardian Cruiserbe és ugyanazt várjuk el, hogy jól forduljon és kiosztást letojva jó DPS hajó legyen.
Van hajó leárazás? 😊
Lehet meglepem magam egyel. Zen-es hajóra gondolok.
Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius
...
A jutalom hajó hihetetlenül csúf, szerencsére a kinézeténél egy fokkal használhatóbb: a "Shadow Play" "ajtónállóján" elsőre átvitt, pedig még csak VR 10-12 a felszerelése. A méretéhez képest egész tűrhetően fordul: némi rásegítéssel az ágyú/torony + torpedó is játszható vele.
Ami nagyon nem tetszik benne, hogy minimum 2 konzolhelyet vesz majd el a legénység életben tartására és "visszaszaporítására" a hül'e játékrendszer miatt: 500 fő fölött hihetetlenül gyorsan vész el a crew és visszatérni sem akaródzik neki oly gyorsan, mint egy 2-300 fős ladikon.
Szerintem, megérte a "befektetést", bár, még pár millámba belekerül, mire kész lesz!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.26. 10:06:01
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Köszi, azokat ismerem, el is indítottam mindet, miután megcsappant a létszám. Eddig mindig eladtam a megszerzett doffokat, de most már van csöpp pénzmag, inkább beforgatom majd őket.
(Amúgy az én karim, aki megakadt hajóilag nem romulán, hanem klingon)
@Kotomicuki
Hajó miatt még kari? Miért? (mostanában hanyagolom a játékot, több másikkal játszom, ide csak korcsolyázni jártam fel eddig 😄 )
Aha, akkor nem méltatlankodok!
Pedig, már megkapta a 4. Boff-ját is, a loot is szintjéhez igazodik (a küldetési jutalmakban is)...
A hajó miatt meg még egyet KELL indítanom - 96%-on állok a winter event-ben! <#hehe>#hehe>
(amint láttam, nem én egyedül kezdtem új romulán karaktert, mert sokan rohangáltak a kezdő faluban...)
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.25. 20:38:45
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Tizenöt ezer fc az lófasz.Az akadémián a kertben 3 Npc ad doffokat küldiben,a kör alakú kis épületben 4 ingyenes doffokat adó küldi van.
A romulánok nem szintre kapák a hajókat,hanem küldetésre.Az első hajót xp eventen 20-as szinten kapod.
Fedes human karim flotta tag szerencsére s ma láttam egy körlevelet, hogy aki x időn belül nem csinál 15k creditet attól búcsút vesznek. Mákomra volt elég sok fehér doff, talán ha 10-et vettem hozzá, de ha így megy, akkor simán tudnám pótolni és több creditet csinálni.
Kissé furcsállom, hogy már 17. vok vele, de semmiféle hajó-tokent nem kaptam, hogy nagyobbra cseréljem a kezdő ladikot - dili'-ért és zenért vehetnék, de tier II-es gépért nem adok 10k dili'-t, pláne, amikor közel a szintlépés. Továbbá, már kellene, hogy doff-ozhassak, de még ezt sem engedi - a doff-csomagot kibontani se... <#shakehead>#shakehead>
Emitten hogyan megyen az ingyenes hajóvételezés mikéntje?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
30+ kari,pontosan nem tom.
De jobb napokon,amikor rendesen tolom az admiraltyt,mindig van olyan kari aki kap 20-30 ezer dilit.Ma is lett volna tour 10/10 küldi,csak lusta voltam vacakolni vele.<#nyes>#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.25. 18:38:37
Azért azt odakarcolhatod, hogy mennyi karakterrel csináltál ennyi dilithiumot.
( a múltkor is írtad, hogy 3 óra volt mire befejezted a doffozást. nem semmi....<#confused>#confused> azért remélem étkezni is szoktál)
Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.25. 18:36:50