Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#18060
Bővebben?
Ezt már évek óta tudjuk.<#zavart1>

#18059
Egy kis információ a közelgő dolgokról bizonyára mindenki tudja már, de egy kis ráerősítés.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)


•New Episode - (Anniversary episode!) Time and Tide


•New Lockbox - Terran Lock Box


•New Ships - Tier 6 Flagship Bundle


•New Ship - (Possibly Anniversary) Krenim Science Ship


•New Promotion - Tholian Tarantula


•Q!




Utoljára szerkesztette: harryke, 2015.12.30. 15:21:29
#18058
BUFF aztán meg elsütöd.
#18057
Szerintem nagyon fun gw-zni.

#18056
9-10k dpst csinaltam en is a scimmel anno fegyverpontok nelkul!

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18055
Damage: 3 052 159 (10 939,64 /s)
Hull: 2 665 325 (9 553,14 /s) <87,33%>
Shield: 386 834 (1 386,50 /s) <12,67%>
Max. One-Hit: 112 687 (Heavy Temporal Disruption Device II - Heavy Temporal Disruption II)

Gw max sebzése 11362 volt ezúttal.A karimnak nincs rakva a fegyver skillekre pont szóval a sebzése elég szár.
Jah és a fegyverei is nullák.<#zavart1>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)


#18054
Nah elugrottam ISA-ra fun Gw-s sci karimmal.
A Gw legkissebb sebzése 727 volt a legnagyobb 7261.
Nem lett valami jó stf,kb a közepén megzavartak és arra jöttem vissza hogy már csak kocka él..
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.30. 11:19:31

#18053
Igen, még egy sci konzol sincs a GW-hez rajta, de a kis vadászgépeket mind összegyűjti és össze is roppantja őket, már így is.
Le kellett állnom a fejlesztésekkel, mert nem bírta a csapat az anyagiakat megtermelni hozzá: piszkosul fölment mindennek az ára!
Mondjuk, fleet modult meg 13,5-ért láttam a minap, 16 helyett...

harryke #18050:
Tehát, akkor előtte volna célszerű elsütni, mert az aux-változások nem hatnak rá... <#heureka> <#worship>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18052
Sebez gw sokkal többet is,több partgen kell és több aux,Gw-hez jó ha felnyomod maxra aux-ot.

#18051
Jo is az mikor 10 kilometerrol beszippantassz mindent es torpedo spreaddal megkinalod a csapatot 😄

Gigabyte 970A-UD3P rev 2. AMD FX-6300@4520MHz, Radeon R9 380 4Gb Windforce

#18050
Mint minden skill, a BUFF csak akkor érvényes rá mielőtt el nem sütjük, utána hiába sütöd el nem fogja megkapni az adott bónuszt, tehát, ah erősíteni akarod mindent előtte.
#18049
Másodpercenként 500 környékén sebez /sec, modulok nélkül - 100 körüli skill-ponttal és 75 aux-szal.
Van egy modulom, ami 15 másodpercre +40 pajzs-moci-aux energiát ad (2 percenként <#shakehead> ). A GW-nek meg idő kell, mire behúzza középre az áldozatokat és középen sebezne a legtöbbet.
Ezért érdeklődnék, hogy mikor volna jobb elsütni ezt a buff-ot: a GW előtt, vagy ráérek akkor, amikor már bent vannak középen...
Lényegében: hat-e az aux energiaszintjének változása a sebzésre?

...

Az epohh-okkal + korcsolyázással egész szép repu-pontmennyiséget lehet összeszedni: az első karakteremnek csak ebből meglett egy egész és még van pár epohh-ra valója.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18048
De ha partgen és grav gen is 250 fölött van akkor atom poén,mindent behúz 10 kilóméterről.

#18047
A gw nemkimondott sebzős skill,minél nagyobb az auxod annál több hajót húz be,elméletileg.
#18046
Passz,de sci karinál az aux minél magasabb annál jobb.Az Aux-tól sebez jobban.

#18045
Kérdés: a Gravity Well sebzését hogyan befolyásolja az aux energiaszintje? Az ellövés pillanatában élő szinten sebez végig, vagy lehet játszani és csak akkor buff-olni az aux szintjét, ha már beértek a célpontok a darálóba?

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18044
Az a torpedó bármelyik hajóra átrakható és igen csak egy lehet fent egyszerre, tehát a Thermonic torpedó bármelyik hajóra átrakható.
#18043
Szerinted torpedó is átrakható?Nem vagyok játékban így nem tudom hogy csak 1 lehet-e fent belőle vagy több.

#18042
Orb konzolja igen, de a Recluse konzolja nem tehető át az Orb hajóra.
#18041
Kérdésem lönne,tholian web konzol át tehető recluse-ra?

#18040
jó is lenne,egy büdös Ec-t sem szereztem még.<#zavart1>
Jön dili event akkor majd eladok 1750 contrát.az remélhetőleg lesz vagy 80 misi.

#18039
Szerintem már össze is szedte <#banplz>
#18038
Inkább 2 hónap,mert winter event miatt nincs contrázás.

#18037
Ahogy te farmolsz két nap alatt megvan.
#18036
Raul ma elbasztam egy kis pénzt,320 misiért találtam egy ilyet exen.

Viszont most újra el kell kezdenem pénzt farmolni,mert csak 574 misi maradt.<#whatever>

#18035
Na ma gondoltam megint megszámolom mennyi dilit jön össze winter+admiraltyból.egész jól ment már 127k után jártam,amikor buktam a dolgot,jöttek hozzánk,én meg kikapcsoltam a gépet elfelejtettem megnézni mennyi a pontos dili.A számítógép számológépébe mentegettem a dilit,de mivel kikapcsoltam buktam.Pedig ma egész jól jött,most tudtam folytatni a játékot,de mivel lőttek a mérésnek így már nem is folytattam.

#18034
De azóta változott.<#zavart1>

#18033
Javítás! Kimaradt egy elem:

- Events
- Store
- Account Reward Claim

(már megint túl fáradt vok a hibamentes kommunikációhoz <#falbav>)

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18032
Egen, az összes többivel kivehető - ha egy karakter már végigcsinálta a "korcsolyázást"! <#nezze>

Ha esetleg lenne köztünk, hozzám hasonlóan zöldfülű, akkor szájbarágósan:
- "U"
- Reputacion
- Events
- Account Reward Claim
- kiválasztani a megfelelő "dobozt", majd "Buy"
- az inventory-ban doboznyitás, majd névadás
- elballagni a hajóválasztóhoz és elsődlegesként kiválasztani
Innentől meg csak a finomított dili', EC és FC mennyisége korlátozza a féktelen tombolást!

...

harryke #18028:
Nem is DPS volt a cél, hanem a T6 (át)érzése - de, ehhez is rengeteg befektetés kell (még)!
Ha megvan az előző 2-3 fetured event(?) küldetésből a fézerre (a fed-es alapfegyver típusa) +X%-ot adó, univerzális konzol és át van szerszámozva a hajó fézerre, akkor már "4 tac-konzolhellyel" bír, ami jót tesz a sebzésnek - én ennyit tudtam kihozni belőle.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18031
Sztem én voltam még régebben, de már a PHn is lefotóztad annó 😊

(el van ám mentve a tudás - link 😊

#18030
Igen, ha már egy karival egyszer kiszedted bármikor kiszedhet akár egy újonnan létrehozott karakterrel is.
#18029
Így emlékeztem én is, ezért kérdeztem rá (hátha rosszul tudom). Később is ki tudom majd venni a hajót? Olyan karira gondolok, ami még kicsi hozzá, de majd felnő....

#18028
Nincs

@Kotomcuki

Az a hajó tankolásra/healelésre jó a BOFF kiosztása alapján akkor ne akarjunk már vele DPS huszárok lenni és ne panaszkodjunk, hogy nem jó arra. Ez olyan, mintha sokáig egy Phantom Intel Escort-ban lettünk volna és volt vele például 50k DPS-ünk, majd átülünk egy Guardian Cruiserbe és ugyanazt várjuk el, hogy jól forduljon és kiosztást letojva jó DPS hajó legyen.
Hexex86
#18027
Üdv!
Van hajó leárazás? 😊
Lehet meglepem magam egyel. Zen-es hajóra gondolok.

Discord | https://discord.gg/JnaAPcB Twitch | https://www.twitch.tv/hexariusofficial Youtube | http://www.youtube.com/c/Hexarius

#18026
A breen hajót elég egy karival kivenni,a többinek ingyen jár asszem.

#18025
Hát, a rakodni való hely miatt mindenképp, de titkon reméltem, hogy mindegyik karakterem kaphat egy T6-os hajót!

...

A jutalom hajó hihetetlenül csúf, szerencsére a kinézeténél egy fokkal használhatóbb: a "Shadow Play" "ajtónállóján" elsőre átvitt, pedig még csak VR 10-12 a felszerelése. A méretéhez képest egész tűrhetően fordul: némi rásegítéssel az ágyú/torony + torpedó is játszható vele.
Ami nagyon nem tetszik benne, hogy minimum 2 konzolhelyet vesz majd el a legénység életben tartására és "visszaszaporítására" a hül'e játékrendszer miatt: 500 fő fölött hihetetlenül gyorsan vész el a crew és visszatérni sem akaródzik neki oly gyorsan, mint egy 2-300 fős ladikon.
Szerintem, megérte a "befektetést", bár, még pár millámba belekerül, mire kész lesz!

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18024
Köszi.<#buck>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.26. 10:06:01

#18023
Még mindig a te hajódnak van a legszebb neve az egész kvadránsban.
#18022
Elfelejtettem ki kérte de itt torpedós hajóm felszerelése meg traitje.Asszem a skillezést át küldtem privibe,csak közben elfelejtettem kariváltásnál hogy ki kérte.<#vigyor5>
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

#18021
Klingon és roma is defketet kap xp eventen,mert a klingon sem szinthez kötött hanem küldihez.

#18020
Ez jutott 😊
Köszi, azokat ismerem, el is indítottam mindet, miután megcsappant a létszám. Eddig mindig eladtam a megszerzett doffokat, de most már van csöpp pénzmag, inkább beforgatom majd őket.
(Amúgy az én karim, aki megakadt hajóilag nem romulán, hanem klingon)

@Kotomicuki
Hajó miatt még kari? Miért? (mostanában hanyagolom a játékot, több másikkal játszom, ide csak korcsolyázni jártam fel eddig 😄 )

#18019
Thx! <#worship>
Aha, akkor nem méltatlankodok!
Pedig, már megkapta a 4. Boff-ját is, a loot is szintjéhez igazodik (a küldetési jutalmakban is)...
A hajó miatt meg még egyet KELL indítanom - 96%-on állok a winter event-ben! <#hehe>

(amint láttam, nem én egyedül kezdtem új romulán karaktert, mert sokan rohangáltak a kezdő faluban...)
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2015.12.25. 20:38:45

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18018
Mi féle balfász flottában vagy?
Tizenöt ezer fc az lófasz.Az akadémián a kertben 3 Npc ad doffokat küldiben,a kör alakú kis épületben 4 ingyenes doffokat adó küldi van.

#18017
Jézus anyám,milliószor elmondtam tilos roma karit kezdeni xp eventen,mert megszopod,xp event előtt felhúzod 10-es szintig utána folytatod.
A romulánok nem szintre kapák a hajókat,hanem küldetésre.Az első hajót xp eventen 20-as szinten kapod.

#18016
Van konkrét doff termelő küldi? Lehet tudni melyek azok?
Fedes human karim flotta tag szerencsére s ma láttam egy körlevelet, hogy aki x időn belül nem csinál 15k creditet attól búcsút vesznek. Mákomra volt elég sok fehér doff, talán ha 10-et vettem hozzá, de ha így megy, akkor simán tudnám pótolni és több creditet csinálni.

#18015
Hehe. Nekem van egy 30+-os amelyik miután tudott doffozni, nem csinált mást. és semmi hajó tokenje. Arra bírtam gondolni, hogy talán a sztorival kellene kicsit haladni, mert még a Pomotion küldiket se kapja szerencsétlen 😊

#18014
Őőő, még nem volt romulán karakterem, de most a jutalom hajó és az XP-hét miatt indítottam egyet.
Kissé furcsállom, hogy már 17. vok vele, de semmiféle hajó-tokent nem kaptam, hogy nagyobbra cseréljem a kezdő ladikot - dili'-ért és zenért vehetnék, de tier II-es gépért nem adok 10k dili'-t, pláne, amikor közel a szintlépés. Továbbá, már kellene, hogy doff-ozhassak, de még ezt sem engedi - a doff-csomagot kibontani se... <#shakehead>
Emitten hogyan megyen az ingyenes hajóvételezés mikéntje?

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#18013
chh, felvágós <#taps>
#18012
Hát igen azért volt 3 óra mert leálltam csetelni.<#nevetes1>
30+ kari,pontosan nem tom.
De jobb napokon,amikor rendesen tolom az admiraltyt,mindig van olyan kari aki kap 20-30 ezer dilit.Ma is lett volna tour 10/10 küldi,csak lusta voltam vacakolni vele.<#nyes>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2015.12.25. 18:38:37

#18011
Boldog karácsonyt !

Azért azt odakarcolhatod, hogy mennyi karakterrel csináltál ennyi dilithiumot.
( a múltkor is írtad, hogy 3 óra volt mire befejezted a doffozást. nem semmi....<#confused> azért remélem étkezni is szoktál)

Utoljára szerkesztette: istikovacs, 2015.12.25. 18:36:50