Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2022.01.04. 22:01:43
Természetesen mindig a legrusnyábbat válaszd..., mer' akko' a szépek megmaradnak nekünk! <#idiota>#idiota>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Másodszor meg kéne kis help.
Szerintetek melyik hajót érdemes ki venni eventből?
Nem tudok dönteni melyxik hajó legyen a T6 prémium szarból.
Most meg 2 napig a c-store-ban mindenből 25% árengedmény van, ha jól nézem <#eljen>#eljen>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.30. 16:28:54
Ma este öttől hétfőig dupla xp jő: link <#eljen>#eljen>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Minden nap bónuszos karival tolom le.
Ha az egyiknek elfogy jön másik.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Admiraltys 50%-ot bele számoltad?
Szerk: közben átszámoltam, hogy napi winter eventes tevékenységgel 187500 dili jön össze <#zavart1>#zavart1>
Utoljára szerkesztette: gunji, 2021.12.29. 19:21:08
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ezt hogy érted?
Most az elébb 15.45-kor a hógolyózás közben megint láttam a fézerpuskás hóposszum-ot. Valami easter egg lesz, de még nem jöttem rá, mit jelent. (Lehet, hogy azért nem támadták meg őt a hóemberek <#hehe>#hehe>)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Gondoltam hátha lesz kis zen fölösleg.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nekem egy kicsivel több volt.Majdnem hétszer annyi.
(Eh, de sokat kéne visszaolvasni <#email>#email> <#eplus2>#eplus2>)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Most ugrottam fel a játékba,exen ott várt a sok fincsi zenecske.<#szeret>#szeret>
12/29 11:38]
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.29. 11:43:09
Ha duplázódik azt nem szokták javítani.
Nekem is van dupla eventes,sosem javították.
Valamelyiknap éjjel én is találtam egy vicces bugot,nyomtam print screent,de marha álmos voltam,gondoltam majd másnap berakom fórumba,aha,azt elfelejtettem hogy a képet mentsem is.De már iszonyú álmos voltam.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.29. 11:14:16
Vagy ez is egy hiba, ami javítva lesz?
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.27. 12:13:47
Azt elismerem, hogy a(z) MWO háza táján nagy lehet gond - vagy belátták, hogy inkább kevesebb, de a biztos pénzük meglegyen - , mert ekkora akciók nem voltak 6-8 éve még: most nem is az event-lapon, hanem a tournament-en kell keresni a jutalmak "javát" (credit-ek és egyéb "apróságok" - meg egy csatáért 2 mech': ilyen nagyon nem volt akkoriban).
Ne tartsad vissza: hülyézz le te is, mint Plata tette és STO-zunk végre! <#worship>#worship>
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Hát, sajnálom hogy amit írtam abból kb semmi nem ment be és a 4 évvel ezelőti emlékeid meg az előítéleted még azt is megkadályozza hogy egy linkre rábökj. Enneka beszélgetésnek igy kb semmi értelme.
(az hogy kitaláltad hogy a meta gyorsan változik simán eldönthető lenne a buildek dátumáról - mindegyik minimum 1.5 éves - ami szintén ott van az oldalon, de ezt már be sem linkelem, minek....)
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.12.26. 03:36:21
Anno 3-6 hónapig csak pénzért árulták az egyedeket az első felbukkanásukkor és veszettül "megérte" őket beszerezni, mer' sokkal többet tudtak, mint a credites időszakukban. A kiemeltjeid is inkább ebbe a csoportba tartoznak, mert akkor még nem róluk szólt a meta - idő közben leporolhatták őket..., aztán, hogy meddig "élnek"...
Hogy a kiadó azóta megszelídült-e és beérné kevesebbel is, azt nem tudom.
Sorolni én is sorolhatnám, hogy mennyi jószágot tettek tönkre, csak az én időszakom alatt - ezek legfeljebb a közepén találhatóak meg a listádnak. (Kipróbáltam most egy anno még jónak tartottat..., a másik, az akkor nevesincs jobban teljesített.)
Én a saját, utolsó reward-omról nyilatkoztam és igen, látatlanban és feltételes módban a tiédről, mer' nem hiszem, hogy a kutyából szalonna lesz - bár, ennek meg ellentmond az állítólagos MC-özön...
Gané sok új pálya van és a 2+1 gombos egérrel alig pár mech'-em játszható csak.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Ha megnézed a linkeket látod hogy milyen eventekről és rewardról van szó 😊 De ezek szerint meg se nézted mi a reward...
Nagyobbat nem is lőhettél volna mellé... 45 tonnás, höhöhö 😄
"A tier-listádban nem sok, még az én időben futó, vagy jól teljesítő egyed van"
Nem tudom mikor játszottál de csak úgy random vegyüka heavy tier lista legtetejét, mikori mechek vannak ott...
Hellbringer - 2014
Summoner - 2014
Rifleman - 2016
Warhammer - 2016 (Black widowról 6 évvel ezelőtti gameplay videók vannak, Hero mech de most vehetnék belőle még 2-t az ingyen MCből ha nem lenne már meg 😄 )
Catapult - ?
Champion - ?
Quickdraw - ?
Linebacker - 2016
Ha a kérdőjelesekről azt mondjuk ők a power creep (újabb mechek), a tier list tetején lévé 8 mechből 5 igy is 5-7 éves mech.
Release date forrás: https://wiki.mwomercs.com/index.php?title=Mech_Release_List
Szóval lehet te egy másik játékkal játszottál vagy nemtom mi van, de a tények szerint még csak akkora power creep sincs amit már elvárna az ember. Nem is értem miből él a Piranha games...
Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.12.25. 18:34:50
A tier-listádban nem sok, még az én időben futó, vagy jól teljesítő egyed van: ezek inkább az "újabb" szériákból kerülnek ki.
Az én időmben nem szórták ennyire az MC-t: nekem 2,5 évembe került annyit összekalapozni, pedig akkor folyamatosan rajta csüngtem és mindent megcsináltam.
Ja, és az event: ha ezek is olyanok, mint a legutolsó, amit megcsináltam, akkor inkább le se töltöm az MWO-t. Akkor vmi 45-tonnás 1-1-1 fegyverzetű, tisztán ágyútöltelék semmit dobtak a nép elé - igaz, nagyon nem is kellett megizzadni érte.
...
STO:
15%-os leárazás van a dili's és Zen-es, 1-4 tier-es hajókra (is), sz'al, akinek még nincs meg a gyorsan pörgethető alapflottája, az most némi kedvezménnyel juthat hozzá. Karakterenként kell megvenni őket, sajnos. Az acc' wide tier 5-től él és csak a Zen-esekre vonatkozik.
Nekem a tier 2 (Nova) és 4 (Intrepid) fed-es SCI hajók a "kedvenceim", mer' a nagyok közül ezekből van a legkevesebb - most már a klingon oldalnak is lehet fed-es hajókat adni és náluk még kevesebb SCi hajó volt elérhető, ezidáig.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Olyan sok ládát szoktam kapni hogy általában 5-10 darabjával nyitom ki,így nem írja ki kitől kaptam.
Mindenki küldözget mindenkinek,mert a küldözgetésért is jár jutalom.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.25. 11:56:30
A power creepnek az égadta egy világon semmi köze nincs az általunk tárgyalt témához (suttyomban belenyúlkálás a játékos teljesítményétől függően).
EZ szinte minden MMOban megvan, hiszen az érdeklődést fenn kell tartani.
----
Az hogy néhanap átalakítanak paramétereket szintén normális. Azért ha megnézed a tier listát az OP mechek döntő többsége sima cbilles, hero mecheket meg simán be lehet húzni az eventek során osztogatott MCből.
Nem egy köztük nem éppen mai darab mech, szóval még az sem igaz hogya régi mechek szarok és csak az új meg a fizetős a jó.
----
Április óta tolom, egyszer kltöttem 10USD-t a játékra, jelenleg 48 teljesen felszerelt mechem van (többsége a fenti lista S és A tierje), abból 5 hero, jelenleg 217 millió cbillen ülök. Minden hónapban legalább 1 hétig úgy vagyok prémiumon hogy esik valami eventből - most éppen 25 nap prémem van igy. Még 8 mechbayem üresen áll....
Most karácsonykor 3200 MC esett az eventből, azt se tudom mire költsem. Ráadáasul minden hónapban van féláras sale, sima és hero mechekre is.
Szóval messze nem arról van szó hogy a balanceolással a játékosokat szivatják, hiszen bárki megszerezheti valódi pénz elköltése nélkül az éppen kurrens metát alkotó mecheket, amelyek az esetek többségében régóra játékban lévő, sima mechek.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.24. 16:12:52
Most ugynais ha játszol kaphatsz bélyeget a játékban,a béllyeggel egy random csomagot küldhetsz egy barátnak.
Jó eséllyel csak egy kis láda dísz van benne,de néha átváltozik spéci csomaggá és akár camo-t vagy spéci crew member-t és egyéb különlegességet adhat. Szóval tőlem amíg nem szóltál kaptál pár ládát.De szerintem csak az event végéig lesznek meg.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.24. 15:55:15
Ebben a játékban különösen szemet szúró a power creep: a fél évig csak valódi pénzért megvehető új jószágok mindig OP-k a csatatéren, aztán, hogy az alja nép is ráteheti a kezét és/vagy jön egy új széria, egyből beállítják őket a "sorba", jobb esetben nem lesznek teljesen kiherélve, hogy 1-2 év után, megint csak pár hónapra, újra használhatóak legyenek.
Anno a JM-6-osomon 4 db AC 5 ágyú volt, a 180 lőszer (maximum 900 sebzés/csata) miatt se páncél, se mozgás nem jellemezte, de a 100 tonnás gépek is húzódtak vissza előle, mert a hűtése elbírta ezt a folyamatos tűzerőt...
Aztán megváltoztatták: a 3 db AC5-tel nem lehetett egy hosszabb sorozatot leadni, mert beragadt a túlhevüléstől, pedig az ágyú helyre ment hűtőpanel és nagyobb motor, jobb hűtéssel is.
Régen milyen királyság volt a hasonló elven működő, 4 db Gauss-t, vagy AC 10-et használó Dire Wolf..., de azt is kicsinálták!
Sz'al, ez sem mentes a játékosszívatástól, sajnos.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Mozgóbudit átalakítja egy gőzmozdonnyá,cseszett jó,a hangja az effektek állati jók.
Ha valamikor géphez jutok megmutatom,pont megkaptam,azóta játszom újra mozgóbudival.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.24. 12:30:52
Egyik lövés sem sebzett.Na az aztán az RNG bazd,a mozgóbudi tornyát csak a gólyafos nem üti át.<#vigyor>#vigyor>
Előtte meg két másik csapattársát küldtem egy lövéssel garázsba,erre a fos papírról lepattantunk.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.24. 09:45:59
Most Mechwarrior Online megy ezerrel, játékmenetben ugynaz mint a WOT (lobbyban mech konfigurálás, utána 12 v 12 random ember verekszik random térképen) csaj a random faktor nincs benne. Sebzés adott, a lövedék oda megy ahova a célkereszt mutat, nincs átütés mágia.
És még igy is van olyan hogy egy meccs 12 - 2 meg hasonlók. Meg vannak napok amikor kevésbé megy, van amikor meg olyan szériát nyomok hogy én vagyok a top sebző még olyan mechhel is amin fegyver sincs (kis túlzással 😄)
Amire persze mondhatjuk hogy itt is biztos belenyúltak... 😊
Tehát, maradok azon 100ezrek között, akik nem térnek vissza a wg "játékaihoz"!
Belekukkoltam a wártündérbe is, de ott se jobb a helyzet, így azt is töröltem, pedig abba se 2 órát raktam bele anno.
...és ez még pimaszul azt is megkövetelte, hogy egy anticsaló programot telepítsek, amikor a "csalás" már eleve a programkód része!
Sz'al, bárminemű netes PvP-től örökre elzárkózom a továbbiakban!
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
És a WoT nem 14v14 hanem 15v15 vaaagy 30v30.<#vigyor>#vigyor>
Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.12.23. 12:18:05