Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#41127
First contact day.
Link.

#41126
Na ennyit arról hogy a Legendary scimitar nem erős.
CLR—Infected Space<2:39>— Dmg(DPS) —Novara 17 478 432(110 623) Kaitlyn 15 582 680(98 004) Halbok 6 642 802(41 779) Stefan 4 358 705(29 253) Maverick 1 411 245(8 876)
Kb a felére saccoltam.Mivel még az űr szettje sincs rendben.Meg a konzoljai is csak átmenetiek.

#41125
Sikerült újra működésre bírni combatlog-ot,de még ISA-n mindkétszer pechem volt.
Nem tudtam jó helyzetben használni az eventes szettet.
CLR—Infected Space<2:41>— Dmg(DPS) —T'Por 19 294 748(119 843) Falduran 9 203 592(57 165) Stark 6 241 346(39 008) Destiny Ad 4 434 730(28 068) Ruby 2 359 433(15 028)
Max. One-Hit: 565 676 (T'Por)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.26. 19:35:30

#41124
Tegnap véletlenül idő előtt ki hírdették az új eventet.Sajnos túl gyorsan javították,de valami új pet-et kapunk.
Valami harci pet lesz.Meg sem tudtam nézni,törölték gyorsan.

#41123
TR mindig is kinetikus fegyver volt,át lő a pajzson.
Én is nimbus-on szoktam csinálni,de ott is van bank,tudsz fegyvert cserélni,be futsz a kocsma ajtóba és kiveszed a fegyvert majd csere.
Egyébként meg tényleg egyszerűbb temporal boffal csinálni.
Annyi az egész hogy a boffodnak amit groundra viszel tanítsd meg a temporal spec-et,ilyen spec tanító vackot te is gyárthatsz,vagy ha nincs kedved veszel exen,bár szoktak adni küldetésért is.
Link.
A küldetés idejére a boff spec-ét temporalra váltod és négy temporal képességet adsz neki.Szinte mindegyik fizikai sebzést nyom.
De te is rakhatsz be magadnak ilyen kit modult.
Link.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.26. 09:22:46

#41122
A facér kombinálják túl az ilyesmit is...
Ráadásul pont előtte rakosgattam a küldetéses bat'leth-eket a bankban, mondván, nem kell, mer' ott a puska - eredetileg a boff-okat szereltem volna föl és irány a Nimbus, de a TR + Nuk' egyszerűbbnek tűnt.
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2022.03.26. 09:04:57

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#41121
Figyelj,vigyél egy temporal spec boffot,annak a képességei fizikai sebzést tolnak.
Vagy zevran cochrane shotgun.

#41120
"Okozz fizikai sebzést" - ha-ha, ott a TR-puska, majd azzal..., ja, nem, mer' az "kinetikai" sebzést okoz... <#falbav>

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#41119
De egyébként eddig volt romulány,klingon,TOS és Diszkó legendary captain pack,lehet hogy most jő a Dominion legendary captain pack.

#41118
Hát szerintem még odébb van,akkor már inkább nyárra hozakodnának elő vele.
Állítólag most talán valami klingon cucc jön.
Én örülnék neki.
Ha T7-re akarnának váltani az évforduló előtt hozták volna ki.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.25. 20:24:56

#41117
Eddig mindig azt hittem, hogy csak poén (a devek mondták régebben, hogy nincs tervben T7 hajó).
Elég nehéz így is követni, hogy mit adnak ki, de ha még T7 is lenne... 😞

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41116
Pedig már sokszó volt téma.

#41115
Kael egy lego hajót ígért áprilisra (redditen), amúgy meg most láttam talán először a chaten emlegetni a T7-es hajókat <#falbav>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41114
Jah és mai Peccs:
General:
Resolved an issue that was causing the game to crash when equipping a personal shield.
Resolved an issue that would sometimes prevent completion of the TFO, “Counterpoint”.
Resolved an issue that would sometimes incorrectly grant AFK status when completing the TFO, “Counterpoint”.
Resolved an issue that prevented an alert letting you know when Terok Nor is disabled during the TFO, “Counterpoint”.
Intelligence Team may no longer be activated if you are under the effects of an ability which disables Cloaking Devices

#41113
Úgy érzem nem sokára új bundlit kapunk vagy legendary packot.<#szeret>
Addig is mindenféle sale.

#41112
Voltam eventen az előbb.
Ami érdekes volt hogy az eventen a hajóm fura bubikat lövöldözött.
Azt hiszem a neutronic torpedó szokásos animációja helyett valami fura izéket lőtt.Leginkább olyanok voltak mint a pici szappan buborékok.Csak volt a buborékokban egy hókristály szerű csillogó valami.
Először meg is lepődtem hogy mi a bánatos szart köpköd a hajóm ezerrel,de a torpedóim ugyanazok voltak mint tegnap,még is valahogy marhára nem úgy néz ki mint tegnap.Event mindenesetre gyorsan kész lett,utána elmentem még egy ISA-ra,de ott nem csinálta.
Másik,hogy eventen volt még egy fura dolog,az eventen az egyik bázist valami láthatatlan hajó foglalta.<#eplus2>

#41111
Meg kerestem wikin a fegyót.
Link.
Basszus,ez már két éve volt.
Marha gyorsan telik az idő.

#41110
Nem giveaway fegyó volt?
Egyébként űrben sem kell minden sebzéshez fegyver.
Trait vagy MW képesség edetleg repus trait.
Plasma sebzést sokszor simán MW képesség elsütésével csinálom.
De antiproton sebzős trait is van,nukara trait meg tetryont tol ha jólemlékszem.

#41109
már akinek meg van
#41108
Kicsit túlbonyolítjátok.
Endevor ground sebzésre ott van az a fegyver ami minden fajta sebzést tud.
Ráadásul ingyenes eventes fegyó.

#41107
default gomb az i szóval minek ide bind
#41106
Redditről:

/bind u "CharacterStatus $$ Inventory"
#41105
Azt nem kell,van olyan fegyver ami minden sebzés tipust tud.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.23. 13:37:14

#41104
Viszont, most már többet kattintgatnod, ha vmit akarsz a karakterednél változtatni: pl. fegyvert az éppen kellő sebzéstípus miatt.
Engem meg nem zavart, hogy "telerakta a képernyőt", mert a nem kívánt részt hamar bezárta, ha nem azon folyt tovább a kattintgatás.

"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)

#41103
Nem tudom de nagyon nem tetszett nekik a drop rate.

#41102
nyilvánvaló volt h megint csökkentették......... kiváncsi lennék hány jegyű az a tizedes szám most épp
#41101
Azért van ami nem változik.<#buck>

Trade cseten meg hisztiznek hogy a promós boxok drop rate-ja milyen szar.

#41100
Hátha valami értelmesebb bagász veszi át az irányítást.

#41099
Passz. Sok mindent nem tudnak megcsinálni.
#41098
Érdekes újdonság,de eddig hogy nem tudták megcsinálni?

#41097
Hmm ezt észre s vettem.
A cseten mindig beszélnek sokmindent.
Veszélyes hely.
#41096
Egyébként észrevettétek hogy a játékban többé nem nyílik meg a táskátok is ha a karakteretek lapját megnyitjátok?
Mióta játszom a játékkal mindig kinyílt ilyenkor a táska is,ami idegesítő,de már nem.

#41095
Én még nem is láttam a Picard-ot,nem akarom addig nézni amíg nincs vége az évadnak,rühellek várni a következő részre.
De a cseten egy csomót dumáltak erről.
Különben mi a francért tartana már három órája az admiraltyzás.
Az elején mikor még fed karikkal voltam figyeltem a csetet.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.19. 19:44:42

#41094
Borg designation 3783: Romulans

Szóval ennél nagyobb ostobaságot rég hallottam mint hogy a romulánoktól származna a borg.
Ennel már csak a v'ger teória a nevetségesebb.

Btw. Befejeztem Discovery-t. Az utolsó pár epizód az évadból igazi ST hangulatú volt.
Egy valamit viszont nem értek. Disco legelején mikor a gomba hajtóművet magyarázták. Nem az volt, hogy a gomba hálózat az egész univerzumot lefedi? Mert, és ez már SPOILER.. új évadban el kell hagyniuk a galaxisunkat, de a gombahajtás le kapcsolt pár fényévvel a galaxis szélétől mert ott már nincs tovább a gomba network.
Furcsa ellentmondás.
Kivéve ha rosszul emlékszem, és gomba csak a tejútat hálózza be.

A kint felfedezett új faj pedig nem gonosz. Csak számukra a humanoid életformák nem tűntek fejletnek/magasabb rendűnek. Ezért az arató anomáliájuk amivel kintről bányásztak simán letarolt egy egész fajt a bolygójukkal együtt. S a föld+vulkán következett volna.
Kemény az élet a galaxisban.
#41093
Transzwarp megint vacakol.
ESD-ről warpoltam nimbus 3-ra endevor miatt,megérkezéskor kiírta hogy meghaltam.<#hehe>

#41092
Nem tudom ti láttátok-e azt a teóriát hogy a borg-ot a romulánok hozták létre.
Cseten volt róla szó,hogy a Picard sorozat világít rá hogy a borg valódi készítői a romulánok,a romulánok állítólag marha régen,nem jegyeztem meg,de ugye elindultak nagy hajókkal új hazát keresni,a végén megtaláltárk romulust,de nem minden romulán költözött le a romulusra,hanem maradtak fent klánok hajókon.A teória szerint mielőtt a romulusra értek vóna megtalálták az ikony bolygót és ikony technnológiára tettek szert,mivel kevesen voltak a romulánok,klónozással teremtettek maguknak sereget,akiket még fel is szereltek mechanikus végtagokkal egyéb szarral és az első drone-ok így lettek,a picard sorozatban ugye az egyik bolygón a zakkant romulán szekta ahol a figyelmeztetést találta,az is ikony bolygó.Csak az ikony mesterséges intelligenciával megbuherált drone-ok irányítására alkotott első úgy nevezett királynő bekattant és öntudatra ébredt.Vagy elgurult a gyógyszere.<#nyes>
A borgoknál minden fajnak van száma,aszerint hogy a borg mikor találkozott vele,a romulán a species 001.
Még szövegeltek egy rakás fasságot az ikonyokról meg ilyesmiről,de egy részéről le maradtam kariváltás miatt.
De azt is mondták hogy valszeg ez a Picard-ban is ki fog derülni.
Bár azt nem értettem hogy a borg mi a ragyáért menekült el a romulánoktól a delta kvadránsba.

#41091
Tudod hogy ha nekem egy hajó nem tetszik akkor nem is kell,lássuk be egyik sem néz ki jól,kivéve a vadkutya,mert annak vicces a külseje.
Hazari meg krenim hajó traitje jó,de akkor sem repülnék vele,az undi hajó meg nagyon undi.
Plusz most csak 50% engedmény van belőle,majd úgyis lesz 75%-os event,inkább akkor nézek rá.
Plusz még egy hogy a mudd choice pack után biztos jön valami jó legendary vagy egyéb Op hajó pack.
Legendarynak örülnék,mert szeretem őket,meg mondom miért,mert lusta vagyok.
Legendary hajó messze a legdrágább,de a traitje acc wide,egy karival kiveszed és minden karid hűde boldog vele.Hazari traitjét minden karival külön kéne kivenni.
Hazari és Krenim traittel tudnék mit kezdeni,csak ne kéne ki venni,mert az uncsííííííííííí.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.19. 15:55:25

#41090
Mudd alapból túlárazott packokat kínál. Szóval a válaszom egyiket sem. Haha.
Vagy amelyik 3d model vagy xml tetszik.
Wiki-n fent van melyik mit tud.
Hajrá!
#41089
szerinted csak az a jó ...
#41088
Nem tudom,csak a vadkutya jó,a többi az elég kell a francnak kategória.

#41087
A vaadwaur hajó mellett melyik két hajót érdemes kiszedni az új Mudd-csomagból? <#fejvakaras> <#help>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41086
Counterpoint megváltozott.
Ha terok nor hp-ja lecsökken nem javítja meg magát.
Régen mindig újra javította magát,na persze akkor is le halt másodpercen belül,de akkor is más volt.

#41085
Én is szeretem ezt az asszimilációs feature-t. Más helyeken is mindig kipróbálom, hogy az ellen npc-k mennyire asszimilálhatók (Nukarán nem, a tzenkethik sem, a vothok és a vaadwaurok viszont igen).

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41084
Romulán karimnak jó poén lesz a Janeway boff,kár hogy csak egy lehet belőle.
Nem tudom van-e másik asszimilálós boff.
A romulán karimat direkt asszimilálósra csináltam mert poén.
Kár hogy Janeway nem romulán.<#hehe>
Most is voltam eventen és nagyon poén volt a sok borg drone.


#41083
Láttátok hogy az eventes Janeway boff borg is?
Photonic boff,de assimilálja az ellenséget.
Assimilate dead traitje van.

#41082
STO Canon sale.
Link.

#41081
Majd egy éve maxos az endevorom.
A klingon recruit karim arzenálja minden sebzés tipusra kiterjed.
Max ha nagyon elmebeteg akkor hagyom ki.

#41080
Legalább egyet emeljünk ki:
Personal Endeavor Reroll Tokens once more have a chance of appearing in Personal Endeavor Rewards, from all difficulties. <#taps>

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#41079
Egy karival biztos unlockoltad.

#41078
Közben én megtaláltam magamnál a Picard egyenruhát, a lista végefelé van. Nem is tudtam róla, hogy ilyenem is van.