Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
CLR—Infected Space<2:39>2:39>— Dmg(DPS) —Novara 17 478 432(110 623) Kaitlyn 15 582 680(98 004) Halbok 6 642 802(41 779) Stefan 4 358 705(29 253) Maverick 1 411 245(8 876)
Kb a felére saccoltam.Mivel még az űr szettje sincs rendben.Meg a konzoljai is csak átmenetiek.
Nem tudtam jó helyzetben használni az eventes szettet.
CLR—Infected Space<2:41>2:41>— Dmg(DPS) —T'Por 19 294 748(119 843) Falduran 9 203 592(57 165) Stark 6 241 346(39 008) Destiny Ad 4 434 730(28 068) Ruby 2 359 433(15 028)
Max. One-Hit: 565 676 (T'Por)
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.26. 19:35:30
Valami harci pet lesz.Meg sem tudtam nézni,törölték gyorsan.
Én is nimbus-on szoktam csinálni,de ott is van bank,tudsz fegyvert cserélni,be futsz a kocsma ajtóba és kiveszed a fegyvert majd csere.
Egyébként meg tényleg egyszerűbb temporal boffal csinálni.
Annyi az egész hogy a boffodnak amit groundra viszel tanítsd meg a temporal spec-et,ilyen spec tanító vackot te is gyárthatsz,vagy ha nincs kedved veszel exen,bár szoktak adni küldetésért is.
Link.
A küldetés idejére a boff spec-ét temporalra váltod és négy temporal képességet adsz neki.Szinte mindegyik fizikai sebzést nyom.
De te is rakhatsz be magadnak ilyen kit modult.
Link.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.26. 09:22:46
Ráadásul pont előtte rakosgattam a küldetéses bat'leth-eket a bankban, mondván, nem kell, mer' ott a puska - eredetileg a boff-okat szereltem volna föl és irány a Nimbus, de a TR + Nuk' egyszerűbbnek tűnt.
Utoljára szerkesztette: Kotomicuki, 2022.03.26. 09:04:57
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Vagy zevran cochrane shotgun.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Állítólag most talán valami klingon cucc jön.
Én örülnék neki.
Ha T7-re akarnának váltani az évforduló előtt hozták volna ki.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.25. 20:24:56
Elég nehéz így is követni, hogy mit adnak ki, de ha még T7 is lenne... 😞
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
General:
Resolved an issue that was causing the game to crash when equipping a personal shield.
Resolved an issue that would sometimes prevent completion of the TFO, “Counterpoint”.
Resolved an issue that would sometimes incorrectly grant AFK status when completing the TFO, “Counterpoint”.
Resolved an issue that prevented an alert letting you know when Terok Nor is disabled during the TFO, “Counterpoint”.
Intelligence Team may no longer be activated if you are under the effects of an ability which disables Cloaking Devices
Addig is mindenféle sale.
Ami érdekes volt hogy az eventen a hajóm fura bubikat lövöldözött.
Azt hiszem a neutronic torpedó szokásos animációja helyett valami fura izéket lőtt.Leginkább olyanok voltak mint a pici szappan buborékok.Csak volt a buborékokban egy hókristály szerű csillogó valami.
Először meg is lepődtem hogy mi a bánatos szart köpköd a hajóm ezerrel,de a torpedóim ugyanazok voltak mint tegnap,még is valahogy marhára nem úgy néz ki mint tegnap.Event mindenesetre gyorsan kész lett,utána elmentem még egy ISA-ra,de ott nem csinálta.
Másik,hogy eventen volt még egy fura dolog,az eventen az egyik bázist valami láthatatlan hajó foglalta.<#eplus2>#eplus2>

Egyébként űrben sem kell minden sebzéshez fegyver.
Trait vagy MW képesség edetleg repus trait.
Plasma sebzést sokszor simán MW képesség elsütésével csinálom.
De antiproton sebzős trait is van,nukara trait meg tetryont tol ha jólemlékszem.
Endevor ground sebzésre ott van az a fegyver ami minden fajta sebzést tud.
Ráadásul ingyenes eventes fegyó.
/bind u "CharacterStatus $$ Inventory"
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.23. 13:37:14
Engem meg nem zavart, hogy "telerakta a képernyőt", mert a nem kívánt részt hamar bezárta, ha nem azon folyt tovább a kattintgatás.
"Oh, you misunderstand me, Lieutenant. All I meant was it's a little foolish to worry about your careers at a time like this when there's a good chance we're all about to be killed." (Garak)
Trade cseten meg hisztiznek hogy a promós boxok drop rate-ja milyen szar.
A cseten mindig beszélnek sokmindent.
Veszélyes hely.
Mióta játszom a játékkal mindig kinyílt ilyenkor a táska is,ami idegesítő,de már nem.
De a cseten egy csomót dumáltak erről.
Különben mi a francért tartana már három órája az admiraltyzás.
Az elején mikor még fed karikkal voltam figyeltem a csetet.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.19. 19:44:42
Szóval ennél nagyobb ostobaságot rég hallottam mint hogy a romulánoktól származna a borg.
Ennel már csak a v'ger teória a nevetségesebb.
Btw. Befejeztem Discovery-t. Az utolsó pár epizód az évadból igazi ST hangulatú volt.
Egy valamit viszont nem értek. Disco legelején mikor a gomba hajtóművet magyarázták. Nem az volt, hogy a gomba hálózat az egész univerzumot lefedi? Mert, és ez már SPOILER.. új évadban el kell hagyniuk a galaxisunkat, de a gombahajtás le kapcsolt pár fényévvel a galaxis szélétől mert ott már nincs tovább a gomba network.
Furcsa ellentmondás.
Kivéve ha rosszul emlékszem, és gomba csak a tejútat hálózza be.
A kint felfedezett új faj pedig nem gonosz. Csak számukra a humanoid életformák nem tűntek fejletnek/magasabb rendűnek. Ezért az arató anomáliájuk amivel kintről bányásztak simán letarolt egy egész fajt a bolygójukkal együtt. S a föld+vulkán következett volna.
Kemény az élet a galaxisban.
ESD-ről warpoltam nimbus 3-ra endevor miatt,megérkezéskor kiírta hogy meghaltam.<#hehe>#hehe>
Cseten volt róla szó,hogy a Picard sorozat világít rá hogy a borg valódi készítői a romulánok,a romulánok állítólag marha régen,nem jegyeztem meg,de ugye elindultak nagy hajókkal új hazát keresni,a végén megtaláltárk romulust,de nem minden romulán költözött le a romulusra,hanem maradtak fent klánok hajókon.A teória szerint mielőtt a romulusra értek vóna megtalálták az ikony bolygót és ikony technnológiára tettek szert,mivel kevesen voltak a romulánok,klónozással teremtettek maguknak sereget,akiket még fel is szereltek mechanikus végtagokkal egyéb szarral és az első drone-ok így lettek,a picard sorozatban ugye az egyik bolygón a zakkant romulán szekta ahol a figyelmeztetést találta,az is ikony bolygó.Csak az ikony mesterséges intelligenciával megbuherált drone-ok irányítására alkotott első úgy nevezett királynő bekattant és öntudatra ébredt.Vagy elgurult a gyógyszere.<#nyes>#nyes>
A borgoknál minden fajnak van száma,aszerint hogy a borg mikor találkozott vele,a romulán a species 001.
Még szövegeltek egy rakás fasságot az ikonyokról meg ilyesmiről,de egy részéről le maradtam kariváltás miatt.
De azt is mondták hogy valszeg ez a Picard-ban is ki fog derülni.
Bár azt nem értettem hogy a borg mi a ragyáért menekült el a romulánoktól a delta kvadránsba.
Hazari meg krenim hajó traitje jó,de akkor sem repülnék vele,az undi hajó meg nagyon undi.
Plusz most csak 50% engedmény van belőle,majd úgyis lesz 75%-os event,inkább akkor nézek rá.
Plusz még egy hogy a mudd choice pack után biztos jön valami jó legendary vagy egyéb Op hajó pack.
Legendarynak örülnék,mert szeretem őket,meg mondom miért,mert lusta vagyok.
Legendary hajó messze a legdrágább,de a traitje acc wide,egy karival kiveszed és minden karid hűde boldog vele.Hazari traitjét minden karival külön kéne kivenni.
Hazari és Krenim traittel tudnék mit kezdeni,csak ne kéne ki venni,mert az uncsííííííííííí.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.03.19. 15:55:25
Vagy amelyik 3d model vagy xml tetszik.
Wiki-n fent van melyik mit tud.
Hajrá!
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Ha terok nor hp-ja lecsökken nem javítja meg magát.
Régen mindig újra javította magát,na persze akkor is le halt másodpercen belül,de akkor is más volt.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
Nem tudom van-e másik asszimilálós boff.
A romulán karimat direkt asszimilálósra csináltam mert poén.
Kár hogy Janeway nem romulán.<#hehe>#hehe>
Most is voltam eventen és nagyon poén volt a sok borg drone.

Photonic boff,de assimilálja az ellenséget.
Assimilate dead traitje van.
A klingon recruit karim arzenálja minden sebzés tipusra kiterjed.
Max ha nagyon elmebeteg akkor hagyom ki.
Personal Endeavor Reroll Tokens once more have a chance of appearing in Personal Endeavor Rewards, from all difficulties. <#taps>#taps>
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe