Star Trek Online

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#42459
jó h szólsz elfejettem be állítani ott a két factorost bejelentkezést
#42458
/off Nem volt az accountra beállítva születési dátum és adtak reá egy kis parental controlt. Aztán, hogy közben fel is törték-e, nem tudom. Mindenesetre amúgy is tele a törpöm az ilyen védjünk meg mindenkit mindentől baromságtól, meg eléggé csapágyasra is hajtanak a melóhelyen éhbérért, így nemigazán van hangulatom kuncsorogni egy szintén túlhajtott helpdeskesnek. Talán majd egyszer, ha jobb kedvem lesz.
Ja bocs, hosszú volt. Inkább on: holnaptól upgrade hétvége meg jön az új Picard-rész. Mibe, hogy a készítők nem merték meglépni a szolanagén-vonalat 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42457
mm hogy?
#42456
Engem múltkor megsz*vatott az Epic, úgyhogy mostantól nekik egy fillért se soha többet. 😞

Maradok az arc-kliensnél, ott nekem most rendben működött.

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42455
Megpróbálnám megint de félek ugyan úgy járok. 😛
Mármint zent venni.
Utoljára szerkesztette: GaborST, 2023.02.22. 19:58:02
#42454
Na lehet megoldódott a problémám, visszatérítésről kaptam e-mailt, bár azt írja eltarthat pár napig míg megérkezik a számlámra.

Utoljára szerkesztette: GaborST, 2023.02.22. 19:56:08
#42453
Nekem most 30 nap sem kellett.

#42452
én 500 zent akartam volna venni a legútóbbi nagy event ideje alatt de még januárban is fent volt
#42451
én ezért veszek mindig epicen zen-t
#42450
Reddit cseten valaki azért rinyált mert három hónapja nem kel el a dili zen exchangen,mert az idióta 25 diliért akart zent venni.Szerintem annyiért 100 hónap alatt sem talál vevőre.

#42449
Szerintem kapsz rendeset is.
De most biztos el vannak havazva mert kismillió bug van. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.22. 16:28:23

#42448
Na kaptam is választ bár szerintem automata.


Your request (866097) has been received and is being reviewed by our support staff.

To add additional comments, reply to this email or login to the support site and update it there.
#42447
Nézd meg az email fiókod,elég gyorsan reagálnak,ha csak nem freemailed van,akkor lehet sosem kapod meg.

#42446
oksa köszi
Nem tudom de ma jó lett volna a zen mert sokat melózok és ki akatram venni az eventes hajót 900 zen-nyi hílya volt. Bár azt se tudom hol látom ha válaszóltak a jegyemre.
#42445
Én sem tudok angolul,de guglival már párszor írtam ticketet,mindig segítettek,igaz ilyen gondom nekem nem volt.Mert sosem vettem igazi pénzért zen-t.Az első vásárlásért járó jutalmat is úgy kaptam meg hogy arc pontot be váltottam zen-re.
De talán Ákos tud segíteni,ő már írt hasonló ticketet.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.22. 13:06:49

#42444
Na írtam jegyet a supportnak bár szerintem ezt a pénzem benyelik.
#42443
Na azzal nem megyek semmire nem tudok angolul. Meg megnéztem a supportott de azt se tudom milyen opcióba illik ez.
#42442
Cryptic játékok közt nem tudod át vinni.
Jó is lenne.
Neverwinterben is maradt zenem.
Írj supportnak és segítenek,biztosan.

#42441
Ami fura mert azzal a CO-val nem is játszok.
Utoljára szerkesztette: GaborST, 2023.02.22. 11:29:19
#42440
Hali. Kérnék egy kis segítséget ha valaki tudadni ez ügybe. Nos a probléma az, hogy nagy nehezen rá vettem magam arra, hogy zent vegyek. Nem is volt gond a vásárlással csak annyi, hogy az STO helyet a Champion Online-hoz írta úgy hogy direkt a játékon belül linkelt zen vásárlásra.
Ilyenkor mit lehet tenni, vagy áttudom vinni az STO-ra?
#42439
Nagyon sok bug van.
Operation riposte TFO-n sci karival a nagy klingon csatahajót asszimiláltam,mi lett belőle?
Három kis klingon hajó.
Az meg hogy a francba jött ki?

#42438
amúgy tegnap válaszoltak a ticketemre amit küldtem h groundon nincs a fegyver hang a karakteremnél mondták h feb 16-i patch bug-ja és nem tudják mikor fogják ki javitani a ground hang hibáját.
Utoljára szerkesztette: Orbancapitan, 2023.02.21. 16:52:23
#42437
mert volt még pvp és mindenki t5-ös akirával ment pvp-zni 😄
#42436
Úgy látom tojnak rá hogy az új konzol bugos.
Javítás nuku.Régen ha valami brutál bug volt javították gyorsan.
Mint amikor a használhatatlan fos sebzésű point defense konzol elkezdett milliárdokat sebezni.
Azt nagyon gyorsan javították.

#42435
Igen, az nekem is feltűnt.
Cryptic nagyot ment mióta Picard sori elkezdte a hajó dizájnjait asszimilálni a kánonba.
Igaz az elachi gulyásokat úgy tűnik generic alien hajóknak használják.
Legalábbis eddig.
#42434
Kár,az az experimental eddig is eszetlen jóvolt,de most szerintem bugos,irtózatos nagyokat lő.

#42433
A kicsik a rész elejéről
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
egy az egyben elachi qulash fregattok:
a részből egy kép: https://twitter.com/_Pundus_/status/1626141636412735488/photo/1
játékból egy videópillanat: https://youtu.be/zIttHQfFzoc?t=1412

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42432
Értük ugysem kár.
#42431
már el spoilerezték rég h son'a lesznek a rossz fiúk
#42430
Son'a? Nekem az ugrott be elsőre.
#42429
Picard - spoiler - veszély: és most esett le, hogy az idegenek hajója mire hasonlít :o

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42428
Nincs meg a t6-os a tokkent el vertem a phantomra a traitje miatt
#42427
Közben elkezdődött csütörtökön az ötrészes nagyfarm is. Remélem senki nem felejtette el, kár kihagyni 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42426
Tedd fel Hydra-ra a Kumari experimental fegyóját,azt hiszem az is bugos.
Szinte mindig critel és defense starbase one-on szemből is flank sebzést lőtt.

#42425
Amúgy most skill cd problémával küzdök túl sok a cd az intel skilleken xd Entwined Tactical Matrices ugye én eddig ezt is használtam faw és torpspd kb állandó volt de a hydran cannon és dbb van satter volley meg még mindig pontatlan hiába mondják h hűűűű de nagy dmg csinálja, jah persze csak ott kell lenned az ellen seggében a szoródás miatt a hydranak meg defi v bop
tulajdonságai vannak inkább. cloak ki, multi-vector , tűz tűz, cloak be, enchance cloak, tűz,tűz, hydra konzol, bele a tömegbe és bumm robban az összes pláne ha vki előtte gw-t nyomott a csapatban. jah amúgy én nem kaptam meg a kit-et a bundle-ból ma akartam megnézni de semmi nincs sehol se invetory se dilistore se zenstore.
#42424
Nem tudom hogy a neutronic miatt bugos-e vagy sem,de az nem csatlakozik a buliba,particle dyson és disco torpedó imád együtt bulizni,ha használsz spread-et észreveszed hogy együtt bandáznak mert látványos ahogy torpedók tucatjait köpi ki a hajó.
Particle és dyson torpi szinte mindig együtt bandázik,de sokszor a diszkós is csatlakozik a buliba.
Ha jól figyeltem meg spread skillnél ha nem a nautronic sül el,akkor a particle és dyson 80% eséllyel kb együtt megy bulizni és olyan 50% eséllyel meghívják a diszkóst is.Ami spread 3-as skillnél nagyon látványos.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.17. 09:03:36

#42423
Hydra erős úgy is hogy elmebeteg felszerelés van rajta és a fő cél a csapattársak idegesítése.
Bár a tetvek javították a roma torpedó régi bugját,vége a végtelen ökörködésnek.
Bár azért most is poén ha beüt egy adag hy torpedó és az ellenség szétrepül a frászba.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.02.17. 07:40:09

#42422
Pont h a neutronic miatt bugos
amúgy a hydra nagyon op surgical skillel
#42421
Én mondtam.
Nem normális hogy egyszerre 2-3 torpedóval lövök spread-et.
Leszedi a torpedókról a shared cd-t és mindet elsüti egyszerre.
Kivéve a neutronic-ot,azt valamiért nem komálja.

#42420
plata az eagle konzolja bugos tényleg most írták a dps league dc-jén
#42419
már az
#42417
Hát Riker régi Titan hajóját átépítik és lesz belőle az új connie.
Érdekes, hogyan lesz egy totál más classből egy új connie varriáns.

Tuti promo hajó lesz.
#42416
Áháááhhhá... Elsőre fel se tűntek a hajók, mert a beszédet/feliratozást figyeltem. Nem semmi! 😄

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42416
A legjobb fajta! 😄
Az ending is adja a tng theme-el.
Meg érdekes a grafikák mikor hajókat mutogat.
Van ott pár sto féle is.
#42415
Keményen fan service 😉

#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe

#42414
Azt hiszem a 13-adik évfordulós csomag legjobb cucca az EV suit.
Saját kit modulja van.
Viszont elég pitik.
A T6 ship coupon nem átadható.

#42413
Hopp,mást is akartam írni,csak kimaradt mert megzavartak.

#42412
Légy szives és több infót.

#42411
Megnéztem Picard harmadik évad első epizódját.
A cselekmény izgalmas volt és felbukkantak régi karakterek is.

Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Ennek hála jön az új promo-s hajó, a Neo-Constituion class. Nem semmi.


Azt hiszem jól indul az évad.
#42410
Nekem az Aquarius trait kell,sajnos nem legendaryk.
Az aquarius trait szuper jó.Plusz csak akkor kapod meg a spéci skineket ha az egész packot veszed.
Ha a hajókat megveszed zenért vagy 100% adómentes zug tokenből akkor sem.
Hogy a rossebbe híjják má azt a tokent. XD