Star Trek Online
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
#42558
Kíváncsiságból ma összeszámoltam mennyi flottás dili voucherem van és több mint 14 misi van,bár vegyesen,mert a hócipőm tele lett mire így is megszámoltam,nem hogy még két felé vacakoltam volna vele.
#42557
CLR—Infected Space<2:56>2:56>— Dmg(DPS) —T'Por 22 782 314(129 445) L'iina 8 725 017(49 857) Theodore 4 383 730(25 339) Amalic 2 501 860(14 296) Abadon 2 492 152(14 160)
CLR—Hive Space<1:17>1:17>— Dmg(DPS) —T'Por 12 898 430(169 716) phoenix 12 889 964(171 866) Joona'kat 12 862 011(167 039) black 520 626(8 976) Ghoul Eye 390 506(15 019)
Revolutionary szett OP.
CLR—Hive Space<1:17>1:17>— Dmg(DPS) —T'Por 12 898 430(169 716) phoenix 12 889 964(171 866) Joona'kat 12 862 011(167 039) black 520 626(8 976) Ghoul Eye 390 506(15 019)
Revolutionary szett OP.
#42556
Mentem ESD-re szektor űrben és belement a hajóm Kinjer system napjába út közben,nem neki ütközött hanem szimplán mintha ott se lett volna bele ment már majdnem ki jött a hajó a másik oldalon mikor elteleportálódott new romulus mellé. XD
#42555
Nincs valami jó ötletetek hogy melyik a legjobb polaron egy tac karinak?
Már több mint egy éve hogy a jem karim meg van de még mindg nem tudtam eldönteni milyne polaron legyne a hajóján,aztóta is aza alap fegyó van rajta.
Már több mint egy éve hogy a jem karim meg van de még mindg nem tudtam eldönteni milyne polaron legyne a hajóján,aztóta is aza alap fegyó van rajta.
#42554
Na nagy nehezen sikerült beüzemelni.
CLR—Infected Space<1:58>1:58>— Dmg(DPS) —T'Por 15 086 068(127 848) Kalee Kel 9 634 174(83 775) Lyssa 9 390 214(80 950) Cheachirch 4 507 986(38 203) R'me'Tss 1 756 889(15 016)
Max. One-Hit: 1 001 050 (T'Por)
Nem túl nagy de nem volt nagy tömeg.
CLR—Infected Space<1:58>1:58>— Dmg(DPS) —T'Por 15 086 068(127 848) Kalee Kel 9 634 174(83 775) Lyssa 9 390 214(80 950) Cheachirch 4 507 986(38 203) R'me'Tss 1 756 889(15 016)
Max. One-Hit: 1 001 050 (T'Por)
Nem túl nagy de nem volt nagy tömeg.
#42553
Azt hiszem az edigi legnagyobbat sebeztem ma sci karival,de mivel dps mérő döglött így fingom sincs mekkorát sebeztem.Borg red alerten a borgra rálőttem a szett képességet és oneshotolta a két tac kockát.
Vagy az is felmerült bennem talán covidos volt a borg. XD
Vagy az is felmerült bennem talán covidos volt a borg. XD
#42552
Úgy látom a játék nem bugos. XD
Klingon karival jelenntkezem red alertre ds9-en.
Be hív,töltőképernyő majd egy klingon pofa képe jön fel aki üdvözöl a tzenkethi battlezoneban. 😮
Ez az idióta játék borg red alert heylett gon'cra systembe dobott.
Ez most tényleg komoly?
Klingon karival jelenntkezem red alertre ds9-en.
Be hív,töltőképernyő majd egy klingon pofa képe jön fel aki üdvözöl a tzenkethi battlezoneban. 😮
Ez az idióta játék borg red alert heylett gon'cra systembe dobott.
Ez most tényleg komoly?
#42550
Nem a Cryptic írta azt a játékot is? 😛 (tudom, h nem, bocsi 😊
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42549
tudom nekem is az első patch előtt ultra-n nem szaggatott ray tracingel meg volt a 40-30 fps 16gb rammal ami ugye 32gb igényelne szerintük de a patch után még a mediumon is szaggatott ray tracing off-al aztán az egyik modder fix tette helyre az ultra-t igaz h lassabban töltibe a textura részleteséget de nem szaggat
#42548
Hát legyen bármi is ez,szar.
Tegnap a frissítés után az egyik átvezető videóban elkezdett a fal világítani és ahogy ment a videó úgy egyre durvábban és durvábban világított,videó végén alig láttam valamit.
Az első patch előtt szinte tökéletesen jó volt ajáték,az első peccs elkúrta az árnyékokat kicsit,de sikerült orvosolni.Most meg ez.
A külvilág nem gond,csak a házak bent este vagy az eleve sötét helyek falai világítanak.
azt nem értem roxfortban mért éjszaka van nappali világosság.
Frissítés előtt jó volt.

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.09. 16:17:44
Tegnap a frissítés után az egyik átvezető videóban elkezdett a fal világítani és ahogy ment a videó úgy egyre durvábban és durvábban világított,videó végén alig láttam valamit.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Az első patch előtt szinte tökéletesen jó volt ajáték,az első peccs elkúrta az árnyékokat kicsit,de sikerült orvosolni.Most meg ez.
A külvilág nem gond,csak a házak bent este vagy az eleve sötét helyek falai világítanak.
azt nem értem roxfortban mért éjszaka van nappali világosság.
Frissítés előtt jó volt.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.09. 16:17:44
#42547
ez downgrade
#42546
A patch után ultra gagyi a fény az épületekben.Roxfrort falai belül reflektorként világítanak,eltünt a sötétség szinte mindenhol.
#42545
Jah volt minimális downgrade de stabilabb és a modderek fixje megoldja majd a downgrade problémát
#42544
rá nézek
#42543
Én minden nap le toltam eventet.
Mellesleg a hogwarts mai patch nagyon szar.
Tök fura lett a grafika tőle.
XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.09. 02:03:49
Mellesleg a hogwarts mai patch nagyon szar.
Tök fura lett a grafika tőle.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)

Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.09. 02:03:49
#42542
Én most 950-nél mert 3 napig teljesen be szimpatott a hogwarts legacy. amúgy tuti h bele nyúltak
#42541
1000-nél fejeztem be mostanit, SB1-ből jó kis szólózható tfo-t sikerült rittyenteni, 8-10 perc alatt kész gyengébb hajóval is.
Kíváncsi vagyok a voth-os tfo-kba belenyúltak-e.
Kíváncsi vagyok a voth-os tfo-kba belenyúltak-e.
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42538
Van szeró.
#42537
Nyolcig, ha jól számolom (5am pt = 14.00cet + 6 => 20 óra)
Nem lenne ezzel baj, ha normális lenne a kommunikáció, s nem kellene több helyről összeszedni az infókat (twitter, két honlap, reddit, stb.)
Amúgy tippre vagy backend karbantartás vagy pl. törlik a bannolt fékeket az adatbázisból (kell hozzá bátorság 😄)
Nem lenne ezzel baj, ha normális lenne a kommunikáció, s nem kellene több helyről összeszedni az infókat (twitter, két honlap, reddit, stb.)
Amúgy tippre vagy backend karbantartás vagy pl. törlik a bannolt fékeket az adatbázisból (kell hozzá bátorság 😄)
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42536
Általában mikor azt írják ki fél hétig döglött akkor már hat körül jó.
Talán ha most 7 van írva akkor már fél hét fele jó lesz.
Talán ha most 7 van írva akkor már fél hét fele jó lesz.
#42535
tudom
#42534
Elvileg 7 óráig döglött a szeró.
#42533
amúgy csak a konzolosoknak nem írtak
#42532
Mai Peccs:
General:
The Digitizer Torpedo is now exempt from the Extra Large Torpedo shared cooldown. While initially a bug, having it exempt from the cooldown opened healthy build paths.
Improved the damage dealt by the probes created from the trait, Digital Compilation.
Resolved an issue with the text for the Zen Store product, Valdres Command Strike Wing Escort, to correctly describe the captain trait that is connected to the ship.
Updated the text for the 13th Anniversary Bundle in the Zen Store, to reflect that the EV Suit and Kit Module are unlocked as part of a combined product in the items tab of the Zen Store, after purchasing the bundle.
Updated the Patrols UI to sort patrols alphabetically.
Known Issues
Mudd’s Forged Alliance Choice Pack Incorrectly shows the image of the Elite Bridge Officer Upgrade Tokens in the Zen Store instead of the T6 Ship Upgrade Coupons it actually grants.
General:
The Digitizer Torpedo is now exempt from the Extra Large Torpedo shared cooldown. While initially a bug, having it exempt from the cooldown opened healthy build paths.
Improved the damage dealt by the probes created from the trait, Digital Compilation.
Resolved an issue with the text for the Zen Store product, Valdres Command Strike Wing Escort, to correctly describe the captain trait that is connected to the ship.
Updated the text for the 13th Anniversary Bundle in the Zen Store, to reflect that the EV Suit and Kit Module are unlocked as part of a combined product in the items tab of the Zen Store, after purchasing the bundle.
Updated the Patrols UI to sort patrols alphabetically.
Known Issues
Mudd’s Forged Alliance Choice Pack Incorrectly shows the image of the Elite Bridge Officer Upgrade Tokens in the Zen Store instead of the T6 Ship Upgrade Coupons it actually grants.
#42531
Ma nagyon hosszú 6 órás leállás lesz.
Hogy miért azt nem írja.
Hogy miért azt nem írja.
#42530
Hát ha igaz akkor a farmerek fejenként többszáz accountal farmolták a dilit bot progival.
Valószínűleg kissebb lesz a lag és hiány lesz a dili. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.06. 22:40:15
Valószínűleg kissebb lesz a lag és hiány lesz a dili. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.06. 22:40:15
#42529
Nem kelll egy nap,már szinte azonnal el kel.
Már 500 alatt van a zen.
Már 500 alatt van a zen.
#42528
lehet h igen mert jött a 231zen amit venni akartam 2 hete
#42527
Chaten írták, hogy egy nap alatt elkélt a kitett dili :o A backlogot a farmerek tartották volna fenn?
#saveSTO #bringbackoldUItoSWTOR #GoogleMondjonLe
#42526
Biztosan.
Mi a túróért akartál venni dilit?
Főleg zenért?
Na jó,igazából az nekem jó ha veszed zenért a dilit,mert akkor lesz zenem. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.06. 16:38:07
Mi a túróért akartál venni dilit?
Főleg zenért?
Na jó,igazából az nekem jó ha veszed zenért a dilit,mert akkor lesz zenem. XD
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.06. 16:38:07
#42524
Hát nem tudom, ebből a zen-dili exchangeből efy mukkot nem értek. Egyszer beírtam, hogy mennyi dilithiumot szeretnék, meg mennyi zent szánok rá, erre megkaptam a dilit, a zenem meg maradt ugyan annyi. Wtf? Benéztem volna vmit?
#42523
Már megen bugos a fórum.
#42523
Igen, emlékszem. :-)
Amúgy a klingonok csak a súlyos/halálos sebesülteket és a betegeket hagyták meghalni/segítették át őket Sto'vo'korba, a kb elsősegéllyel elláthatóakat és az egyszerűbb fertőzéseket kezelték.
Amúgy a klingonok csak a súlyos/halálos sebesülteket és a betegeket hagyták meghalni/segítették át őket Sto'vo'korba, a kb elsősegéllyel elláthatóakat és az egyszerűbb fertőzéseket kezelték.
#42522
Ébresztő emberek,a zen 493.
És csökken.
És csökken.
#42521
Elfelejtettétek hogy a klingonok az Enterprise-ban hogy gyógyítottáka betegeket?
Torpedóval. XD
Úgy emlékszem a betegeket megölték,nem foglalkoztak a gyógyítással.
Vagy kétszer is volt a sorozatban hogy a klingonok knyírták a betegeket inkább minthogy a betegség elterjedjen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.06. 08:54:54
Torpedóval. XD
Úgy emlékszem a betegeket megölték,nem foglalkoztak a gyógyítással.
Vagy kétszer is volt a sorozatban hogy a klingonok knyírták a betegeket inkább minthogy a betegség elterjedjen.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.06. 08:54:54
#42520
- Legyen medcenterünk!
- Minek?
- Mer' a föciknek is van!
- Ja, ok... vannak itt ilyen izé.. bioágyak vagy mik..
- Hogy kell használni?
- Nem tudom... szerintem így, tegyük mellé...
- Na? Használ már?
- Hööörgghöh....
- Szerintem rakjuk kicsit közelebb, hátha úgy jó lesz....
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.03.05. 20:15:01
- Minek?
- Mer' a föciknek is van!
- Ja, ok... vannak itt ilyen izé.. bioágyak vagy mik..
- Hogy kell használni?
- Nem tudom... szerintem így, tegyük mellé...
- Na? Használ már?
- Hööörgghöh....
- Szerintem rakjuk kicsit közelebb, hátha úgy jó lesz....
Utoljára szerkesztette: pajer_csaba, 2023.03.05. 20:15:01
#42519
Orvost? minek h becstelenül éljünk tovább azért mert nem haltunk hősi halált? xd
#42518
A klingonok sosem voltak túl jók az orvosi ellátásban... XD


#42517
Jaja, azaz.
#42516
a second wave-re gondoltam lost dominion story arcban volt mivel a köztes infó hiányzott h ki v minek a hatására tették
#42515
Kérlek ne adj nekik ötleteket. XD
#42514
Ha a 2400 küldikre gondolsz akkor ők nem szakadárok voltak. Legalábbis az elején haha
Ők voltak A Sisko és az Égi szentély lakói által eltűntetett flotta.
Csak úgye a semmibe nem tűnhettek akkor el ezért csak időben lettek áthelyezve.
Utána meg lázadoztak.
Meg is kapták ami jár érte.
Odo flottája pedig szintén hivatalos Dominion haderő. Itt viszont pont az elcserélt "nő" a soriból az aki ármánykodott.
Ő is megkapta ami jár.
Ha már Odo. Most, hogy Picardban újra elcseréltek szaladgálnak itt lenne a remek alkalom, hogy ő is újra felbukkanjon.
Sajnos a színész már befejezte a földi pályafutását( 😞 ) ezért ez nem nagyon reális.
Max cgi vagy újra kasztingolással.
Ezt viszont nem hiszem, hogy megtennék.
Ez van.
Ők voltak A Sisko és az Égi szentély lakói által eltűntetett flotta.
Csak úgye a semmibe nem tűnhettek akkor el ezért csak időben lettek áthelyezve.
Utána meg lázadoztak.
Meg is kapták ami jár érte.
Odo flottája pedig szintén hivatalos Dominion haderő. Itt viszont pont az elcserélt "nő" a soriból az aki ármánykodott.
Ő is megkapta ami jár.
Ha már Odo. Most, hogy Picardban újra elcseréltek szaladgálnak itt lenne a remek alkalom, hogy ő is újra felbukkanjon.
Sajnos a színész már befejezte a földi pályafutását( 😞 ) ezért ez nem nagyon reális.
Max cgi vagy újra kasztingolással.
Ezt viszont nem hiszem, hogy megtennék.
Ez van.
#42513
"le kell nyelni a békát és nem szarozni az új trekeket inkább örülni h legalább ismét van" - valahol megértem ezt a gondolkodást, de közben meg minden porcikám tiltakozik az efféle megalkuvás ellen. Kicsit arra a mondásra emlékeztet, hogy mivel mindig az okos enged, ezért már régen a hülyék uralkodnak. És erre rátesz egy lapáttal az olyan agresszív kussoltatás is, mint ami Gyűrűk Ura sorozatnál jött be, majd a Kurtzmann Trek rajongói is átvettek a kommentszekciókban: ha nem tetszik, akkor rasszista, homofób, náci, idióta szarember vagy. Így azért kurva nehéz lenyelni bármit is. És szerintem nem is kellene.
#42512
Nekem meg se a disco, se a picard nem tetszik. Na bumm. Nem vagyunk egyformák. :-)
"Még nem nézem meg,majd akkor ha az összes rész ki jött.
Hogy egyszerre nézhessem végig. " - ezzel én is pont ugyan így vagyok.
"Még nem nézem meg,majd akkor ha az összes rész ki jött.
Hogy egyszerre nézhessem végig. " - ezzel én is pont ugyan így vagyok.
#42511
""meg lassan járókeretes karaktert (nosztalgia-vonat, csúúú-csúúú...)", oh látom csak eddig tart a nagy ST rajongás.
Ez sajnálatos, hogy valakinek csak annyire futja.
Ezzel ki is szálltam a további diszkurzusból. "
Remélem, nem felejtetted el eltartani a kisujjad miközben megsértődtél. "Báncsák a kedvenceimet!" Mi az, neked meg csak ennyire futotta? Ennyit sikerült megértened az egészből? Gondolom, az, hogy egy színész kiöregszik egy karakterből, az mint olyan nem létezik a számodra. Én értem, hogy a 82 az új harminc, legalábbis Sir Patrick Stewart fejében, de attól még baromi kínosan néz ki egy méltóságteljesen színészkedni próbáló öregúr egy akciófilmben, akinek ráadásul még a a karakterét is teljesen kiherélték.
És ne mond nekem, hogy az, hogy összeszuszakolták egy évad erejéig a régi TNG csapatot, mert kínjukban már képtelenek voltak mást kitalálni, az nem a nosztalgiavonat effektusa.
A rajongás meg olyan, hogy lehet eszetlen hülyeként, kritikátlanul mindent kétpofára zabálni (és mindigaz ilyenek vannak a leghangosabban megsértődve minden kritikára), amire rásütik a brand logóját, meg lehet kritikusan is rajongani vmiért, és kimondani, ha valami hibádzik a rajongásunk tárgyában.
További kellemes durcáskodást.
Ez sajnálatos, hogy valakinek csak annyire futja.
Ezzel ki is szálltam a további diszkurzusból. "
Remélem, nem felejtetted el eltartani a kisujjad miközben megsértődtél. "Báncsák a kedvenceimet!" Mi az, neked meg csak ennyire futotta? Ennyit sikerült megértened az egészből? Gondolom, az, hogy egy színész kiöregszik egy karakterből, az mint olyan nem létezik a számodra. Én értem, hogy a 82 az új harminc, legalábbis Sir Patrick Stewart fejében, de attól még baromi kínosan néz ki egy méltóságteljesen színészkedni próbáló öregúr egy akciófilmben, akinek ráadásul még a a karakterét is teljesen kiherélték.
És ne mond nekem, hogy az, hogy összeszuszakolták egy évad erejéig a régi TNG csapatot, mert kínjukban már képtelenek voltak mást kitalálni, az nem a nosztalgiavonat effektusa.
A rajongás meg olyan, hogy lehet eszetlen hülyeként, kritikátlanul mindent kétpofára zabálni (és mindigaz ilyenek vannak a leghangosabban megsértődve minden kritikára), amire rásütik a brand logóját, meg lehet kritikusan is rajongani vmiért, és kimondani, ha valami hibádzik a rajongásunk tárgyában.
További kellemes durcáskodást.
#42510
Szerintetek lehet hogy 500 alá megy újra a Zen?
Mert egyre kevesebb a dili a piacon.
Gondolom a bot farmerek be vannak szarva.
Mert egyre kevesebb a dili a piacon.
Gondolom a bot farmerek be vannak szarva.
#42509
Remélem vége ennek az idióta diszkó érának és jön valami normálisabb.
Hát ha a következő sorozatban ki találják hogy tehénszar hajtóművel megy a hajójuk mert az kurvára csúszik és attól az űrben gyorsabban megy a hajó azon sem csodálkoznék.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.03. 12:17:12
Hát ha a következő sorozatban ki találják hogy tehénszar hajtóművel megy a hajójuk mert az kurvára csúszik és attól az űrben gyorsabban megy a hajó azon sem csodálkoznék.
Utoljára szerkesztette: Plata, 2023.03.03. 12:17:12