45548
  • gunji
    #39661
    Inkább utóbbi, részben chaten elhangzottak alapján, de lehet, h tévedés. A 200k-s becsült napi játékosszámot nem tartom reálisnak, ahhoz kevés instance van szerintem. De ha mégis igaz lenne, s ebből csak minden ezredik játékos megvenné a hajópakkokat, latinumból építenék a főhadiszállást a cégnek.
  • Daeus89
    #39660
    nem kell . nagyon sok olyan játékos volt mint én vagy platac akik kifarmolták a zent admival én még nerf elött 1-5 ével meguntam és befejezetem de pl plata nem. felhalmozott 100k zent ilyenböl volt sok csak ugye ez elfogyott mer gyakorlatba minden dili/zen kiment most elég csak a mudos pakkokra gondolni 120k és le vagy nullázva. nem csak az a baj hogy kevés a kinálat de a kereslet is sajnos.
  • lammaer
    #39659
    " mert több kőgazdag fickó elment."

    Ezt kicsit furcsállom.... néhány játékoson múlik az hogy egy becslések szerint 100K körüli aktiv játékoslétszámú MMO él vagy hal? van erről vmi konkrét infó vagy csak mindeki erre a következtetésre jutott abból hogy jelenleg a zen kereslet nagyobb mint a kínálat?
    Utoljára szerkesztette: lammaer, 2021.07.28. 16:23:10
  • Plata
    #39658
    Nem hiszem hogy 10-ért 60k-t kérnének.Max 45k.
    Négy szárnyas egy rakás szár.
    A többi ajó külsejét nem újítottáék fel,vagyis valszeg nem jönnek.
  • Daeus89
    #39657
    5tac +1 mw /a maradék meg mind 1 mekora kiosztás mer nem érdekel lehet 5/3/3 vagy más a tac a lényeg . Van simi van didi van d7 mer az kell van a szétválasztható nagy 4 szárnyas van a valdor beteszik a 2 roma boxosat is a nagy bányász hajót meg talán végre nero hajóját jah meg a vulkán scout veselt azt pá 60k
  • Plata
    #39656
    5sci hogy legyen hova tenni a flottás sci konzolokat és két univerzális,ha MW.
    5+1/x/x azt hogy?
    Nézd 10 hajót akkor sem szednek össze,ha lesz 4-5 akkor sem lesz 60k.
  • Daeus89
    #39655
    oszt az minek ? a legtöbb sci kopnzol amit használsz az sima uni legyen jó kis 5+1/x/x konzolos hajócska mw vel sci pfuu bakker minek ez olyan mint a tank :D nem 2 hajó lesz ! úgy be tesznek megint hitvány ladikokat
  • Plata
    #39654
    Nem hiszem hogy 60k lenne két hajó.
    Nekem sci kiosztású mw/temporal scimitar kellene.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.28. 14:20:06
  • Daeus89
    #39653
    Simi jöhet bár nem lesz olyan mint amit én akarnék 2 hangjára mW pilóta dolgokkal 5/3 . A didi csak kinézetre op de sose fogott meg a 4/4 és engem kiosztás. Amúgy ahogy őket ismerem csomagba jön az első legendás romulan birodalmi csomag 60k zenért
  • Plata
    #39652
    Jön a legendary simi és didi.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.27. 22:51:19
  • gunji
    #39651
    Egy bizonyos keletről származó óramárka, aminek reklámja itt balra terpeszkedett.
    És igen, ennyire nincs zen a játékban, részben a sok dili miatt, részben, mert több kőgazdag fickó elment.
  • Plata
    #39650
    Igen.
  • Daeus89
    #39649
    Az miaz a "nyúlavej" ? nem beszélek bordori nyelven.

    Ma akartam venni zent mivel ez a lobis taliga bejön de 3 óra volt amig lehetet venni enyire nincs zen a játékba ?
  • Orbancapitan
    #39648
    igen
  • Plata
    #39647
    Valami lobis hajó?
    Bocs nem olvastam el csak láttam.
    link.
  • Plata
    #39646
    Most sem százas,de valamivel jobb.
    És az a cseszett nyúlavej reklám sincs már itt.
  • gunji
    #39645
    (Na, működik a reply :)
    Ha 'Defense of Pahvo' event kezdődik most, akkor a zen buyout option-nál miért a 'To Hell with Honor' eventet lehet kivásárolni?
  • Plata
    #39644
    Mai peccs:
    Event Campaign – Part III:
    The Defense of Pahvo Event:
    This Featured Event is the third of a series of upcoming Events that will participate in the third installment of our multi-event system known as an Event Campaign.
    This Event will include multiple TFOs previously featured individually in a combined Featured Event that will allow players to choose their preferred trial each day.
    The event versions of “Pahvo Dissension” and “Peril Over Pahvo” can be accessed via the new Event UI, accessible within your Mission Journal by pressing on the “Events” Tab.
    Participating in this Event will give all players the opportunity to win Universal Console – Crystal Prism for their entire account!
    Pahvo Dissension and Peril Over Pahvo TFO Updates:
    Each completion will reward a Choice of All Marks (replacing the usual Mark rewards)
    Both TFOs have had their Cooldown Timers temporarily disabled
    Both TFOs have been temporarily removed from Random TFO eligibility
    Rewards:
    Players will be able to earn their Daily Progress once every 20 hours.
    Accruing a total of 14 days’ worth of Daily Progress will allow you to claim all of these rewards:
    Universal Console – Crystal Prism (Account-Wide Reward)
    25,000 Dilithium Ore (once only).
    3x Featured TFO Reward Boxes (once only).
    Each gives a choice of 1x Specialization Point or an Enhanced Universal Tech Upgrade.
    Bonus Rewards:
    After claiming the Grand Prize, you will unlock the option of earning additional Dilithium Ore each day, beginning at 8,000 Dilithium Ore for the first day’s completion, and increasing for subsequent days.
    Zen Buyout Option:
    For players interested in instantly completing the To Hell with Honor Event event, we will be offering the option to purchase the remaining progress of this event at a scaling amount of Zen, as with other recent events.
    A Second Chance:
    Progress after the Event has ended will remain in an all new Second Chance interface, allowing the option to buyout rewards long after the Event has expired.
    For more information, please visit the “Hold the Line at Pahvo!” blog at: https://www.arcgames.com/en/games/star-trek-online/news/detail/11491753-hold-the-line-at-pahvo%21



    General:
    Added additional optimizations to improve performance when various UI menus are open.
    Added additional backend optimizations on all social zones in a continued effort to improve performance and stability.
    Added filter options to Friends list.
    Resolved an issue that was causing an incorrect icon to display for the "Pilfered Power" Trait Unlock item.

    Known Issues:
    The “Console – Universal – Crystal Prism” incorrectly states that it can be boosted by Crystal Prisms created by teammates.
  • gunji
    #39643
    Ma leállás: PC Patch Notes for 7/27/21
    Feltételezem, csütörtökön is lesz. Végre, mikor szabin az ember, meg együtt az off SWTOR-ral, lol
  • Kotomicuki
    #39642
    Pontosan ez a bajom: idén mintha többet adnának jutalomként, de ennek ellenére sem jött úgy, mint kellett volna a "zsé".
    Szerintem, itt is "visszacsavartak" és tovább tolták a "játékot" a minél többet legyél bent, ha akarsz vmit is irányába: lehet, hogy nem csak a túltolt event-ek miatt nincsen Zen a piacon és kompenzálniuk kellett a kiesett létszámot. Hát, engem ezzel inkább tovább taszítanak maguktól, de ők tudják...
  • Plata
    #39641
    Mert nem figyeltél oda,vagy nem csináltad annyit mint tavaly.
    Az idén több favor jön,mert ha nem vetted volna észre random event ad 25-50 favort is csak úgy.
    Csak részt kell venned az eventen és ha a csaj el üvölti magát kapsz random ingyen favort.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.24. 11:23:13
  • Kotomicuki
    #39640
    Nem szoktam "vadászni" a LF-ra, mert eddig enélkül is bőven jött a HH-os event-tel - amíg lehetett eladni, addig se: NEM a "csak ezért lépek be" vezérelt. Uazon hozzáállással sokkal szerényebbre sikeredett ez az év!
  • Plata
    #39639
    Szerintem valamnit eltoltál.
    Először is favort nem csak aktuális futó programmal lehet szerezni,hanem a szigeten mindenféle egyébbel 20-30 perces cd-vel.Ha van 20 karid le teszed őket ahhoz amelyik neked legjobban tetszik és tolod.
    Én szoktam homokvárat is építeni vagy repülni.Azért is jön 50 favor.Az előbb repültem romulán karival 50 favor meg 18k dili.
  • Kotomicuki
    #39638
    Összesen egy (1!) tojást találtam HH-n, amibe szintén ritkábban tudtam becsatlakozni és LF-ből is alig 2k-t sikerült összeszednem, ez messze elmarad az előző szezonok "bevételétől".
    Nagyon visszafogottá vált a STO is, ha az ingyenes dolgok osztogatásáról van szó F2P játékosok irányába.
  • Plata
    #39637
    Én volt hogy egy horghan hunton két tojást találtam.
  • Kotomicuki
    #39636
    Az idei Risa-event-en alig kaptam vmit az előző évekéhez képest: se madártojás, se LF - igaz, Horga'hn-vadászatba se botlottam bele annyiszor, mint régen.
  • Plata
    #39635
    Nevezhetjük ezt is dilisink-nek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.23. 11:17:32
  • gunji
    #39634
    A héten beígértek egy jó kis dil sinket. Erre lett bundle sale 35% és mudd pack sale 50%. Így persze nem is csoda, hogy megint elfogyott a zen, rip
  • Chak
    #39633
    Welcome..
    Erre a wcre felpakolod a jó öreg engie skill-t, és mehet a plasma kieresztés.
    Aztán nem tudod eldönteni, hogy éppen a Cryptices céges bulájról tartanak hazafelé, és csak a hányás csíkot ereszt a hajó vagy valami léket vágott a mobil wc tartályon, és valami egészen más kezd kiáramlani a wc testből. Rögtön tárcsázod is az intergalaktikus vízszerelő, és duguláselhárító kisvállakozót Madran-t.
    S már csak egy gondolat suhan át az agyadon.. ez beszarás..
  • gunji
    #39632
    Vááá, most beleégett a szemembe a vécékagyló, mindig ez fog eszembe jutni e szerencsétlen hajóról
    A 'wc'-ről meg az jut eszembe, hogy amikor játék közben fél szemmel figyelem a chatet, s többször is jön valaki, hogy 'hi, hows are u?' vagy valami hasonló, tehát most lépett be a játékba és köszön. És utána rögtön a következő sorba írja, hogy 'wc'. Namost itt tényleg mit jelent? Gondolom nem azt, hogy tíz emberből hat-hét ha belép a játékba, rögtön pisilni kell menni
  • Chak
    #39631
    Bizonyos szögből nézve egy wc csésze jut az eszembe.
  • Plata
    #39630
    WC?
    Mondjuk kb oda való.
    De itt most mit jelent a WC?
  • Chak
    #39629
    Gombás wc hajó.
    Mondjuk ez jobban működne ha egy űrállomás akarna lenni.
    Ezek a 32. századi dizájnoknak tuti nem én vagyok a célközönsége.
  • lammaer
    #39628
    Betett a designereknek a home office :D
  • Plata
    #39627
    Szent isten, a következő promós hajó de cseszettül hülyén néz ki.
    Courage command science destroyer.


    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.22. 11:01:16
  • Plata
    #39626
    Hogy mondhatsz ilyet.
    Ez egy teljesen úgy egyedi cucc.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.21. 10:47:36
  • lammaer
    #39625
    Kreativ reward lett az új eventhez... jó kis copy paste :)
  • Plata
    #39624
    Mert bunkók.
    Egyébként én meg új álcázót vettem a B'rel-re,bazi nagy hajónak álcázza a hajómat.

    Utoljára szerkesztette: Plata, 2021.07.20. 20:16:57
  • gunji
    #39623
    Dobozban jött a hajó (nekem nem működik a válasz :(
    Amúgy meg milyen már az, hogy pont a hétvége közepén, szombat délután ötkor ér véget Risa? Miért nem hétközben, mint régen?
  • Plata
    #39622
    Gyün pahvo event.
    Link.