45842
  • Valen
    #43
    Remélem a SWG és az EVE tökéletes egyvelegét tudják majd megcsinálni, vagyis:

    az ürben EVE szerüen lehetne közlekedni, ha te vagy a hajókapitány

    a bolygókon, állomásokon meg SWG szerüen illetve a hajókon, ha pl. szakács vagy (Neelix :)
  • Since
    #42
    Hát igen. Mondjuk még nem játszottam EVE-vel, de olvastam róla infókat, annyira nemfogott meg, mivel csak űrharc van ha jóltudom. Annak meg mi értelme van?
    Egy olyan gamma kéne, amiben több lehetőség van (pl bolygók kutatása, kolonizálása stb).
  • Hmuda
    #41
    Ha olyan lenne akkor meg se közelíteném. Anynira unalmas és jellegtelen game mint az EVE a világon nincs mégegy.
  • Since
    #40
    Majd kiderül hogy milyen lehetőségek lesznek a gameben. De szerintem ilyen EVE szerű lesz.
  • Ottto
    #39
    Szép. Ígéretesnek lászik. De remélem nem olyan lesz mint az EVE. Azért jó lenne ha első személyben vagy valahogy lehetne mászkálni a hajókon, bolygókon, bázisokon.
  • akyyy
    #38
    De jó....nemrég volt városba Forgács Péter, jó öreg Fönök magyar hangja. :P. épp róla jutott esezmbe star trek, erre egy online játékot belőle...........el se hiszem
    én maradok a földön majd :D vagy a jupiter állomáson
  • sanyiiiii
    #37
    Én inkább a U.S.S. Prometheus (NX-59650) fedélzetén lennék.
  • Pluskast
    #36
    Pontosan! Mióta meg kellett volna ezt csinálni!
  • Adam5
    #35
    Terrorista csomporrtal
  • Adam5
    #34
    Meg kompot csórni , átvenni a hajó felett az irányítást, ó igen már látom ez nagyon fasza játék lesz :D
  • Hmuda
    #33
    Ha csak flottások lehetünk akkor tuti az lesz a tutorial.
  • Adam5
    #32
    Előre látom
    nézzük a Star Treket a TV-ben és ha mondanak vmit benne akko "Te hülye nem azt kell hanem át kéne kalibrálni a..." :D
  • Adam5
    #31
    Meg olyasmire gondoltam hogy ha a flottába akarsz beállni akkor először akadémia ott megtanulod amiket kell, utána vizsa tehát hogy vmi tudással kerülj egy hajóra.
  • Hmuda
    #30
    developer=fejlesztő
  • Adam5
    #29
    dev az mi?
  • Hmuda
    #28
    Csak bugok, illetve a nemtörődöm és kellőképpen hülye devek nélkül gondolom. :-)
  • Adam5
    #27
    PL Csillagbárt vezetni? :D
    Én SWG szerüre számítok.
  • _Vegeta_
    #26
    Az also kep nagyon megfogott.. :D
  • Hmuda
    #25
    Oh yeah! Imádom a St-ek és remélem nem csak a flottánál lehet lenni, hanem civilnek is. Meg remélem nem űrMMOG lesz hanem rendesen karakterrel kell kalandozni.
  • FREAK
    #24
    változó, van amit már a tervezési fázisban bejelentenek, van, amit csak akkor, amikor megvan a kiadó, van amit csak béta állapotban

    gondolom fél éven belül ebből is lesznek képek
  • Adam5
    #23
    Ha ma volt a bejelntés napja akkor kb mikorra lehet számitani az első képekre? (hülye kérdés de nem nagyon vagyok otthon abban hogy vmit a bejelentéstől várok)
  • _Vegeta_
    #22
    Addig hibernaljuk ?
    2ev hmm addig eljutunk az m31re is akar. ;D
  • Adam5
    #21
    cool, akkor majd 2év múlva elővesszük a topicot
  • Adam5
    #20
    itt pedig egy kis FAQ
  • Adam5
    #19
    "Star Trek MMORPG hivatalosan!
    [2004. szeptember 07. @ 09:54 - ZeroCool]
    A minap elhintettem, hogy valószínűleg ma hivatalosan is bejelentenek egy új Star trek játékot. Ez pediglen most meg is történt. A csak online játszható művet a korábban EA.com-nál dolgozó emberkékből alakult Perpetual Entertainment fejleszti. Az egyetlen problémám az egész projekttel, hogy cska 2006-ban tervezik a beta tesztelését, a megjelenésre pedig csak valamikor 2007-ben számíthatunk. Másfelől, ha belegondoltok, akkor legalább már sokkal fejlettebbek lesznek mind a hardverek, mind a játék grafikája :)"

    Infó: Gamestar

    Hát elég sok idő :(
  • FREAK
    #18
    wow

    és mennyi lehet max? :)
  • Cat #17
    1014 fő van az enterpriseon, a voyageren 400, az NX-01-en (ENT) pedig 90-100
  • Since
    #16
    Hehe ott még nemtartunk :-)
  • Punkerwork
    #15
    mennyi lesz a havidíj?
  • Since
    #14
    Ez eddig eléggé sovány
  • Since
    #13
    Hmmmm engem is érdekelne :-) Más infó nincs a játékról?
  • _Vegeta_
    #12
    Na csucs! En egy borg dolgozo leszek. ;D
  • Adam5
    #11
    Talán mire kijön addigra elő tudok fizetni egy MMORPG-re.
  • Bat
    #10
    A csíterek meg hologrammok :p
  • Bat
    #9
    Először mindenki statisztaként kezd.
    Lesugárzásnál őt lövi az ellen, ő hal meg először :)
  • FREAK
    #8
    fav+

    jó topik lesz ez :D
  • FREAK
    #6
    mé, az Enterprise olyan kicsi? aszittem van rajta vagy ötvenezer borg :)
  • Adam5
    #5
    Nemtom, mert a Star Trek világában nem 10-20-30 fős egy csillaghajó
  • Bat
    #4
    Tyűűűű
    Az jóóó
  • FREAK
    #3
    és mindenki ez Enterprise űrhajón lesz?