45797
  • akyyy
    #318
    November 10én jelenik meg a dvd/hd dvd a tos felujított részeiből, és az extrák közt interjúk, képek(tán még videók) lesznek a játékból!!!
  • Magnetic
    #317
    Vajon mikor lesz ebből valami ? 2009?
  • Monoton
    #316
    lol a forum ideugrik :)
  • Monoton
    #315
  • gyuriii
    #314
    Nem reklámnak szántam, de megtaláltam az első, magyar, kifejezetten erre specializálódott oldalt. LINK
  • Ottto
    #313
    2009... :CC
    De az infok kecsegtetőek!
  • Monoton
    #312
  • akyyy
    #311
    Az STO-nak még nincsen hivatalos listája a játszható fajokról, ám néhány nevet már megemlítettek, ezek között ott van a kilenc kedven, a vulkániak, a bajoriak, a klingonok, a kardassziaiak, az andóriaiak, a tellaritok, a bóliánok, a ferengik és természetesen az emberek. A játék körülbelül az utolsó mozifilm, a Nemezis után 20 évvel helyezi el a cselekményt. Az események kiindulópontja egy új ellenfél feltűnésében rejlik, mely azzal fenyeget, hogy felborítja a galaxisban uralkodó békét. Mintegy 8000 négyzetfényévnyi terület érhető el felfedezésre és küldetésekre, ebben benne foglaltatik az Alfa és Béta szektor.
  • Magnetic
    #310
    Nem hivatalos infók szerint nyár végén lesz open beta.
  • [NST]Cifu
    #309
    Nem csak te érzed így. Amikor az ST.com fórumán ezt szóvá is tettem, akkor meg egyszerre hárman ugrottak a torkomnak, hogy mégis mit képzelek, majd lesz hír, ha lesz. Azóta inkább kerülöm is a hivatalos ST:O fórumokat. :))
  • Monoton
    #308
    olyan titkos hogy még a fejlesztők sem tudnak semit :D
  • Khabbas
    #307
    Csak én érzem így, vagy azért néha napján igazán írhatnának valamit, hogy hogy állnak a fejlesztésben. :S
  • Magnetic
    #306
    Szerintem is csak min. 2008-ra lesz belőle egy BETA.

    Hykao: Min nem tudsz problémázni....
  • SiSkO76
    #305
    Szép képek, bár ez nagyon kevés.Gyanitom, hogy idén már nem lesz belőle semmi.Pedig ezért a játékért még új gépet is vennék
  • hykao #304
    Ne legyél már veszélyes bazz... Természetesen amikor beírtam a hozzászólást, akkor még nem volt átjavítva kattintható forbára...
  • Magnetic
    #303
    Akkor meg ne panaszkodj...

    Köszi moderátor...sietősen csináltam(00:27) :)
  • akyyy
    #302
  • hykao #301
    Rákattintani nem nehéz, az még jó is lett volna (ha használtad volna az URL beszúrása gombot...)...most így már jó, hogy egy moderátor megcsinálta kattinthatóra helyetted...
  • Magnetic
    #300
    Az ,hogy jogvédelem mond valamit ?
    Ha nehéz rákattintani, nem kell megnézni.
  • hykao #299
    Nehezedre esett volna a képbeszúrás gombokat használni?
  • Magnetic
    #298
    Pár új kép is felkerült.

    Modiszerk: legközelebb használd az URL vagy IMG tag-eket. Nem viccből vannak.




  • Magnetic
    #297
    Flash alapú a weblap :D
    Tessék történt valami az oldallal :D
  • [NST]Cifu
    #296
    Az, hogy vérszegény, enyhe kifejezés. Két hónapos a legfrissebb hír, egyetlen kép sincs, stb...

    Valószinüleg azért indították, hogy vége legyen annak a sírásnak, hogy "nincs weboldal". Most van, hurrá, de minek... :\
  • Petko
    #295
    elindúlt a hivatalos weboldal, de hogyismondjam... elég vérszegény: http://www.startrekonline.com/
  • TasManXT
    #294
    Úgy legyen.
  • Khabbas
    #293
    Boldog Új Évet, és kezdődő bétatesztet 2007-re a Star Trek online rajongótáborának! ;-)
  • Petko
    #292
    csak érdekességként, hogy én hogy képzelném el az STO-t ha normálisan megcsinálnák:
    http://www.clickitaliansoftware.net/public/vgcgroup/ST3D/DL/ST3DAlpha014.rar

    Ez csak egy technológiai demo, semmi más.. de nagyon fasza szerintem.
  • gvarga12
    #291
    hehe igen de a befektetok az oltonyos p*tkanyoknak adjak oda a pezuket, mert ugye nem ertenek a jatekokhoz csak az oltonyt latjak
  • Petko
    #290
    helyette ami van, hogy a cég aki fejleszti máris pénzügyi problémákba ütközött és leépítés alatt van... annak ellenére hogy még be se fejeztek egy játékot se, és 9 millányi részvényt is felvásároltak koreában

    http://www.gamasutra.com/php-bin/news_index.php?story=12116

    Én egyszerüen kurvára nem értem meg a játékipart. Az az istentelen sok barom, gyökér, agyatlan öltönyös gecit akik menedzsernek nevezik magukat és a prémium kategoriás kocsijukkal furikáznak és úgy tesznek mintha értenének valamihez, közbe meg egy 10 éves gyereknek több esze van egy játékfejlesztő céget vezetni.
  • Petko
    #289
    sajnos ezek már régóta ottvannak :(
  • akyyy
    #288
    Sztem frissültek a képek, meg vmi rajzok is vannak fent amiket nem láttam.

  • Pluskast
    #287
    NA igen és 2007 márciusára ígérik. Az meg már nincs is annyira távol....
  • [NST]Cifu
    #286
    Sacc per kábe ugyanezek fogalmazódtak meg bennem is. További szépsége, hogy még mindig nincs hivatalos weboldal. Azért ennyi idő alatt már csak össze kellett volna ütniük valamit.. :\

    Ettől függetlenül én még nem írtam le teljesen. Kicsit olyasmire gondolok, mint az SWG volt. Igen, kutya köze nem volt a "canon" SW-hez (Vader egyszerre 5 helyen volt, a jedik úgy rohangáltak fel-alá rajokban, mintha ez lett volna a legtermészetesebb dolog, stb.), de volt egy olyan világa, ahol mindenki jól szórakozhatott, és volt egy nagyon jó egymásra épülő crafter (engineer, architect, shipbuilder, stb.) és szolgáltatóipari (doctor, dancer, musician, stb.) része, ami működő kereskedelemet jelentett. Ja, meg lehetett saját házad, és csinálhattatok saját várost (ami egyben hiba is volt, mert a végén a térkép egyik oldalától a másikig csak lakott településekkel találkozhattál az elvileg ritkán lakott Tatooine-on).

    Itt is ilyesmi lehetne egy olyan dolog, ami működhet. Ha csinálnak egy jó Skill rendszert, amely a tanulásra épül, és egy olyan küldetésrendszert, ami elősegíti a rendes játékot a többi játékossal, akkor van remény. A kereskedelem mondjuk alapból kiesik. :)
  • Petko
    #285
    Így most Legacy után aktuális erről is beszélni. Én, - amikor ez a project elindult - nagyon lelkes voltam, végre valami egyedi, igazi szerepjáték, ami igazi élményt nyújt.
    Viszont ahogy halad az idő és egykét Daronn Stinett (a producer) interjút hallottam, kezdek ebben is marhára kételkedni. Vannak olyan elszólások, amelyek a mezei ember számára nem sokat jelenthetnek, de én felkapom a fejem.
    Lássuk pl. az egyik legjobbat: Folyamatosan hangsúlyozta hogy nem akarnak hardcore játékot a Trek fanoknak, hanem olyat amelyel a nem-Trek fanok is szívesen játszanak.
    Na most kérdezem én, miben különbözik egy Trek és egy nem-Trek fan elvárása egy játékot illetően? Mert szerintem a Trek fan csak annyiba akar többet, hogy a canonba belepasszoljon a játék világa, semmi olyan speciális igénye nincs amely kizárná a nem Trek fanokat.
    Ennyi erővel 66 ban nem szabadott volna sorozatot indítani, amely ezek alapján csak (az addig nem létező) Trek fanoknak készült.
    Szóval csak az a lényeg hogy az univerzum passzoljon, és szerintem ha valaki csinál egy játékot aminek amúgy is kell egy univerzum, megvannak a franchise jogok a CBS-től, és persze ott egy nagyon koherens jól felépített közkedvelt, és talán leghíresebb scf-fi világ, a játékra pedig rábiggyesztik a "Startrek" nevet, akkor kézenfekvő lenne a meglévő jól-kiforott univerzumra támaszkodni, és nem bajlódni pl. egy teljesen új világ megtervezésén. Óriási ökörség azt gondolni hogy valaki nem fog tudni egy Startrek világra hűen épülő MMO-val játszani, mert nem ismeri úgy a Startrek világát mint a fanok. Sőt egyértelműen így tud a Startrek új fanokat szerezni ha azt igényesen és hűen tálalják azoknak akik még eddig nem találkoztak vele.
    Szóval ha negatív akarok lenni nekem ez a kijelentés azt is mondhatja hogy: "Nem fogunk bajlódni vele hogy végignézzük a sorozatot és a filmeket és minden passzoljon, hanem ha valahol egy adott munkafolyamatot (pl. egy hajó modell tervezése, történet összeillesztése) éppen adott pillanatban kényelmesebben meg tudjuk oldalni ha kicsit változtatunk, akkor azt megtesszük." a la Startrek Legacy mentalitás.

    Egy másik gyakorlati dolgot is mondjak amit én kiolvastam a sorok mögül, hogy a Startrek Onlineról nekem eddig az a bíztató és felemelő benyomásom volt hogy gyakorlatilag fps, vagy tps jellegű játék lesz ahol az űrben cirkáló hajókon mozgunk, és tevékenykedünk karakterünkel, aki ott mint a legénység tagja kezeli az LCARS paneleket, a napi teendőket elvégzi, eligazításokban vesz rész, holodeck gyakorlatokra jár, tudományos-kutatómunkát végez, embereket kezel a Sickbay-ben, parancsokat osztogat illetve végrehajt stb. és persze away missionok keretében a hajóról gyakran bolygókra, űrbázisokra, idegen hajókra beamel. Ezt eddig abból is gondoltam hogy egy Galaxy egyész deckjének az artworkjét kiadták, és az eddigi screenshotokban is a belső tere le volt szépen modellezve.
    Ehelyett az interjúkból kiderül hogy a nagy hajók mint a galaxy csak azért vannak kidolgozva, mert ezek gyakorlatilag a más MMO-k ban megszokott statikus "város" szerepét képezik ahol a játékosok találkoznak kereskednek stb., de maga a játék gerince egy kissebb hajó (shuttlepod?) nagy valószínüséggel külső nézetű irányítgatásából áll mint az EVE-onlineban. (vagy persze Legacy MMO-ban) Nekem ez kemény csalódás lenne, pont a lényegét vesztené el az egész.
  • akyyy
    #284
    igen ( aki tudja mi az, tudja, aki nem, hát nem:D )
  • ZSOOLT2
    #283
    #281:majomra?
  • TasManXT
    #282
    Huh, szerintem az Armada II már csak nehezen beszerezhető. Esetleg kéz alól tudod beszerezni használtan, de bármikor előfordulhat, hogy megjelenik valami olcsó verziós csomagolásban.
  • akyyy
    #281
    Figy, attól hogy Online a topik neve, nem azt jelenti, hogy itt le lehet tölteni valamilyne star trek játékot, hanem egy játék neve!
    Talán a topikjában próbáld meg..
    amugy, dc++, torrent:) majomra nemrég tették fel.
  • Johnson 88
    #280
    Hello!

    Lenne egy nagy kérdésem.
    Tudna valaki segíteni vhogy megszerezni a Star Trek Armada II játékot? A demováltozatot már leszedtem a szoftverbázisról, és nagyon megtetszett. Ha nem lehet egyben letölteni a full verziót, nem tudtok esetleg olyan internetes áruházat, ahol meg lehet venni???
    A segítségeteket előre is köszönöm!

    Üdv: Johnson 88
  • Sanko
    #279
    reméljuk azért elöbb lesz az....