45797
  • finaltrekker
    #358
    Szerintetek a bolygókon, lesznek nagyobb városok, amik gócpontokként szolgálnak a játékosok számára (raktár, fegyver árusok, piac...) vagy csak ilyen erdös, mob ölős felszínek lesznek?
  • Monoton
    #357
    szerepjáték általában skillkliggelgetős

    már a kezdetektől tudni lehetett hogy ilen lesz a game
  • Petko
    #356
    nem ismerek olyan jellegű számítástechnikai architekturális, vagy programozásbeli korlátokat ami alapján egy sokrésztvevős játék csak számrepkedős, skillklikkelős lehet
    magyarán, elmehet az összes fantáziátlan, bugyuta, csak másolásra képes gyökér játékfejlesztő a picsába
  • Monoton
    #355
    hát ez általában alap az mmorpg knél
  • Petko
    #354
    nekem az hogy azonnal rosszul leszek ha látok egy screenshotot egy játékról és azon mindenféle figura van akiknek a fejük felett szines számok repkednek, illetve lennt meg egy kis taskbar mindenféle bugyuta ikonokkal
    ez a kettős szindróma elég ahoz hogy többet az életbe ne foglalkozzak azzal a játékkal
  • Monoton
    #353
    egyenlőre még nyugodt vagyok :)

    amugy kinek mi a problémája?
  • Petko
    #352
    ez borzalom :(
    (megj.: egyáltalán nem a grafikai minőséggel van bajom)
  • Zsolo007
    #351
    Ez egyre rosszabb lesz :(
  • Khabbas
    #350
    Van már valami E.T.A. a megjelenésre?
    Gondolom hülye kérdés, de hátha :)
  • Adam5
    #349
    Új infók: Link

    Kép

    :O
  • finaltrekker
    #348
    Pedig én akartam ezt belinkelni :P

    Úgy tűnik hanyagolják az LCARS külsőt... Jól teszik, mert már elég unalmas.
  • Zsolo007
    #347
    Első ingame kép...
  • Herold
    #346
    Az EVE Online-t hányszor kellett újrakezdeni? Na ugye.
  • Zsolo007
    #345
    Nem-e? Találkoztál már a NavyField-el? Igaz mostmár van benne item shop, de nem dörgölik az ember orra alá folyamatosan és pontosan ugyanolyan jó a játék mint ingyenes béta korában, persze azt is hozzá kell tenni, hogy bonyolultság távol áll a Star Trektől...
  • Pluskast
    #344
    Az ingyenes mmo játékokból még sosem jött ki egy komoly játék. Márpedig a Star Trek egy scifi és annak meg semmi értelme ha planétákon rohangálunk össze-vissza és írtjuk az ellent azt kész. Nincs kedvem egy guild wars-hoz sem egy gods and heroes-hoz. Ez nem az a stílus.
  • finaltrekker
    #343
    A fizetős játékokkal az a baj, hogy mindent megtesznek, hogy eladják (ami természetes), de ebből az adódik, hogy populáris szutyok lesz belöle: Az összes küldetés arról szól, hogy ölj, ha pedig nem küldizel akkor épp pvp-zel... Így lehet a leggyorsabban megunni. Az ilyen játékokat egyből ellepik a 12 éves amerikaiak. Aztán félévente jönnek ki az új verziók új szerverekre, kezdheted újra az egészet, majd (vagy még elötte) megpróbálsz tört szervereken játszani, ami persze egy rakás sz... Látom előre. De remélem nem cseszik el, mint ahogy azt szokták 10 mmo-ból 9-nél.
  • Muki100
    #342
    Így van, többet érdemelnének a Star Trek játékok annál ami mostanában kijutott nekik (pl. Legacy), egy MMO-val pedig igazán fel lehetne dobni a fanbázist, amíg néhány év múlva jön az új film, nem is beszélve arról, hogy mekkora pénzügyi lehetőség rejlik ebben a játékban.
  • Hmuda
    #341
    A többség problémája szerintem abban gyökerezik, hogy:

    a: a free MMO-k minőségileg NAGYON ritkán közelítik meg a fizetős társaik szinvonalát.
    b: a játékosok jórészének heveny hányingert okoz az itemshopnak még csak az említése is, az "instant win" típusú tárgyaknak - amikkel az ilyen shopok tökig vannak zsúfolva - maximum az újgazdag hülyegyerekek tudnak örülni.

    Egy Star Trek-hez hasonló univerzum ennél milliószor többet érdemelne.

    Én még személy szerint reménykedek, hogy a pletyka pletyka marad (mert egyelőre nem több annál) és valami szinvonalas csapat karolta fel a projektet.
  • finaltrekker
    #340
    Nem értem miért baj a free mmo... Aki játszana a fizetőssel az úgy is fizetne az ingyenesben is a plusz cuccokért.
    Egyébként a kész változat most akkor 2008 végén vagy 2009-ben jön?
  • Petko
    #339
    a helyzet változatlan... a perpetual mint kiderült amúgy is egy eve klónt csinált volna belőle, ahol a nagy star trek hangulat az, - hogy kis hajókkal cirkálnak összevissza az emberek az űrben buta questekért
  • Adam5
    #338
    Nyugii! Azért egy kicsit korai még szentségtörésről beszélni, nem? Még nemtudunk semmit a tényleges "koncepcióról". Majd amikor jönnek ki az első infók !
  • Pluskast
    #337
    Jaaaj neeeeee!! Szentségtörés egy ilyen játékot csinálni belőle! Pláne a Star Trekkel! Igen is tessék egy komoly játokt csinálni. Ha meg nem teszik akkor el is lehet felejteni. A star Trekkel amúgy is csak fanatikusok játszanának ha meg azoknak nem tetszik - márpedig állítom, hogy ha ezt így akarják megcsinálni nem fog nekik tetszeni- akkor csődbe megy az egész és a kutya nem fog foglalkozni vele.
  • Adam5
    #336
    Is-is xD. Mivel családban nincs semmi amivel lehetne neten fizetni, és nem is hajlandó senki csináltatni (ősök). És ha lenne sem engednék hogy ilyesmire használjam >_< .
  • Herold
    #335
    Lehetőséged nincs, vagy pénzed nincs? Nem mindegy.
  • Adam5
    #334
    Mondjuk nekem nincs lehetőségem sajnos fizetős mmo-kal játszani. Szóval ha ingyenes lesz, akármilyen "gagyi is", én tuti tolom majd :).
  • Adam5
    #333
    Hát ha ingyenes lenne...az többé-kevésbé jó. De ha emiatt elszúrják a játékot, az már nem annyira .
  • Hmuda
    #332
    It's a sad day for STO folks.

    Kezdődhet a világvégehangulat.
  • Pluskast
    #331
    Bocsi helyesbítek lehet aktív szerepet szánnak nekik
  • Pluskast
    #330
    Hu ezt nem tudom. Szerintem biztosan bár én úgy tudnám őket elképzelni mint olyan karaktereket akik feladatokkal látnak el téged. Pl: Janeway admirálistól vagy Picar kapitánytól megkapod a feladatot. Vagy mondjuk a tutorial résznél elmagyarázza neked az alapokat:) Valami ilyesmiként. Bár mondom ez csak az én elképzelésem és aztán lehet, hogy a készítők aktív szerepet játszanak majd a gameban.

    Topic OFF
    Tudtátok, hogy készűl az új Enterprise film? Kirk kapitány világában. Az új Kirk Matt Deamon lesz:)
    Topic ON
  • Herold
    #329
    És a Space Cowboy?
  • akyyy
    #328
    és eredeti karakterek lesznek benne?

  • Pluskast
    #327
    A hivatalos oldalon ott van, hogy időben az uccsó entrprise-os mozifilm után pár évvel játszódik.
  • akyyy
    #326
    remélem nem teszik majd a TOS korszakba a film miatt:(

    játékokban trek a tng korszakban a legjobb... vagyis a voy után, nemezis környékén, lásd elite force, armadák, meg majdnem az összes game:D


    bár legacy se volt rossz.
  • Pluskast
    #325
    Dehogynem fogsz
  • TasManXT
    #324
    addig ott az Eve Online
  • [NST]Cifu
    #323
    Reméljük az Infinity ki fogja elégíteni a Sci-Fi mániás MMORPG fanokat, mert jó lenne már egy normális sci-fi MMORPG, ha egyszer a Galaxies-t tönkrevágta a SOE...
  • Herold
    #322
    Kapják be, akkor már nem is fog érdekelni.
  • Sanko
    #321
    a beta verzió a következő nyáron debütál, a játék végleges verziója pedig 2009 második felében érhető el.
  • Sanko
    #320
    messzi lesz az még
  • Herold
    #319
    Nem erre a nyárra ígérték a public beta-t?