45169
  • TasManXT
    #131
    én mennék a delta kvadránsba is borg piknikre :)
    első karakterem tuti, hogy egy vulkán lesz. Live long and prosper!
  • bah
    #130
    "delta quadransba is."
    Bocsi gammát akartam írni!
  • bah
    #129
    Már régebben olvastam hírt erről azonban a topicot csak most fedeztem fel.Én is trek fannak tartom magam annak ellenére hogy nem szoktam írogatni trek fórumokban,találkozókra sem járok.A TOS-t kivéve mindegyik sorozatból láttam majdnem az összes részt amit leadtak mo-n.A TOS-ból kb 10 20 részt láttam.Mind a 10 trek filmet volt szerencsém megnézni.A sorozatok közül a ds9 tetszett a legjobban.

    Hát szeretném megvenni ezt a gamet biztos jó lessz.Gondolom lesznek magyar guildok, és klánok.Ha nem lessz magyar szerver akkor általában a németen fog jáccani minden magyar mivel ott a legjobb a ping.A leírtak alapján az npc-k elleni harc lessz a legmeghatározóbb,de lessz human vs human is.Ha jól olvastam saját kabinunk is lessz? :) Amibe gyűjthetjük majd a kacatokat(klingon distruptor,romulan sör,dominium transzporter,latinummal bevont szemeteskuka....)
    És ilyen küldetések lesznek hasonlóan a wowhoz.
    A hajók irányítását nem tudom hogy oldják meg szerintem csak a főtisztek lesznek emberek.Gondoljatok bele ha teszem azt 2000 ember egy szerveren az mondjuk 50 fős hajóval 40 hajót jelent egyszerre,egy hatalmas univerzumra.Szerintem 300 hajó inkább felel meg az igénynek.A trekben az egyik lényeg hogy nagy legyen az univerzum.Most vagy a bolygókat kell ehez naggyá tenni ami kevésbé lenne szines,vagy a naprendszereket ami már izgalmasabb lenne.Ha dominium is lessz benne úgy tartom logikusnak hogy a dominium háború időszakán játszódik majd vagy a másik ami jobb lenne el lehetne jutni a delta quadransba is.Ami azt jelenti hogy nagyonnagy területek lesznek.A másik amire kiváncsi vagyok hogy oldják meg a 3d-s térképet.Egy térkép feltétlen fontos egy ilyen játékhoz.

    Ti melyik fajjal lesztek majd?Szerintem mindenki csillagflottás lessz :) Én szerintem klingon leszek.
    Remélem majd találkozhatok siskoval is :
    Addig meg kéne tanunom normálisan angolul.Az ilyenekbe létfontosságú az angol nyelvtudás.Nah megyek tanulok angolt holnap doga.
  • TasManXT
    #128
    kevés az a 2000 1 szerverre :) meg persze azért lesznek npc-k is bőven.
  • Adam5
    #127
    Sztem a STO-ban olyan 30-50 ember lex a legénység egy hajón (igaz hogy a sorozatban többszáz legénységes egy hajó) mer ha 500 emberes hajók lennének akko nem lenne túl sok hajó :D, és végülis ha úgy szamoljuk hogy lex a serveren 2000 ember akko lex kb 40 hajó ami pont jó vagy eggyesek szerint lehet hogy még kevés is, namármost ha több frakció lenne, mittom en 4-5 akko ez a 40 is osztodna pl 4felé és akkor minden frakcionak lenne 10csillaghajója. de perxe akko még nem vettuk szamitasba azokat az embereket akik épp nincsenek szolgalatban hanem máshol töltik az idejüket.
  • TasManXT
    #126
    a faq alapján az elején nem lesznek frakciók. Kár, hogy mindenki csillagflotta tisztként fog kezdeni. Na de mindegy, ők tudják.
  • Cat #125
    8472es faj
  • Ottto
    #124
    Ahogy akarod, én a "klán" elnevezést azért szeretem mert egyszerű és könnyű leírni :)
  • Since
    #123
    MMORPG játékokban mindig vannak klánok, bár n a guild elenevezést jobban szeretem vagy társaságot :-)
  • Ottto
    #122
    Erre vannak a klánok, amik vaszeg innen sem fognak kimaradni!
  • Borg
    #121
    Nem csak RPG...
    "míg mindemelett egy nemrég leállított Star Trekes játék folytatását emlegette"
  • Hmuda
    #120
    Egyelőre most még ugysincs valódi infó a STO-ról szóval ez csak egy alternatív játékötlet volt, mivel most úgyis holtszezon van ezen a téren. Nem kapcsolódik az STO-hoz.
  • Since
    #119
    Szerintem egy kis startégiával érdekesebbé lehetne tenni a gamet.
  • Ottto
    #118
    Ennek már erősen stratégia szaga lenne, itt meg RPGre számítunk!
  • Since
    #117
    Űrhajók irányítását hogyan képzeled el?
  • Hmuda
    #116
    Én igazából egy olyan játéknak tudnék örülni amiben a Borgokat kellene irányítani (kizárólagosan) és szépen meghódítani a galaxist. Lehetne rengeteg faj mindegyik különböző technológiákkal (baromi-irtóra-iszoynatosan sok technológiával) amit lehetne asszimilálni, néha lerohanni bolygókat, hogy drone-okat szerezzünk, néha visszaverni a másik dimenzió lényeit (nem jut eszembe a nevük), gyártani a hajókat stb. Mindezt mai köntösben, tuti siker lenne.
  • Since
    #115
    De lehet esetleg egy Bridge Commander 2 is nem? :)
  • Borg
    #114
    Mi, folytatása?
    A BC2 csak tervben volt, de lefújták. Remélem azt csinálják meg mégis.
  • Since
    #113
    Messze van az biztos, de én személy szerint imádom az enterprise-os dolgokat (Captain Kirk vagy Captain Pika bocsi nemtudom hog írják, és ha mindazt beleteszik amit megálmodtam akkor nekem ez tökéletes lesz :-) Még elég korai de azért kíváncsi vagyok a véleményetekre, milyen features-t látnátok szívesen a játékban?
  • Ottto
    #112
    Inkább csak az MMORPGt várom igazán, de 2006 rohattmessze van, még bétának is :(
  • akyyy
    #111
    szerintem a Borg assimilator
    de komolyan, volt egy ilyen......

    Bridge Commander már van, jóideje :P
  • Borg
    #110
    Utóbbi remélem a Bridge Commander.
  • Since
    #109
    Hmmm érdekes játék lesz majd, kíváncsi vagyok a kivitelezésre...Az lenne a jó ha egy hajón több "játékos" is szerepeet vállalhatna, az lenne az igazi mmorpg :-) Ha lesz screenshot várjuk
  • akyyy
    #108
    Harry Lang jelentett. A Star Trek Online fejlesztései jól haladnak - a bétateszt valamikor 2006-ban várható, míg a megjelenés 2007-ben. De van más érdekesség is az MMOG hírei mellett: hamarosan új Star Trek játékokat fognak bemutatni. Elsőként egy stratégiát, amellyel singleben és multiban is kalandozhatunk, másodikként egy moddingolásra fejlesztett játékot, míg mindemelett egy nemrég leállított Star Trekes játék folytatását emlegette.
    _
    Gamestar
  • akyyy
    #107
    az télleg igaz.... de mondjuk a föderáció elejéről jó sokat megtudni meg ilyenek....szerinbtem egész jó az enterprise
  • Hmuda
    #106
    Pláne hogy még Kirk előtt játszódik, márpedig az első Enterprise Kirké volt, előtte nem volt ilyen nevű hajó (egyértelmű utalás az egyik film elején), és olyan modellt használtak fel a hajóhoz, ami már a TNG-s időszakban volt használatos mint modern hajó. :P
  • Tuvok #105
    Na ja, volt benne pár logikátlan, következetlen dolog, tényleg eléggé erőltetve is van, amit én láttam (V3), az alapján nekem se jött be, de állítólag később már vannak jobb részek, ha egyszer leadják valahol megnézem, de az Ent-et én személy szerint akkor sem tartom a Star Trek világába tartozó sorozatnak ...
  • Hmuda
    #104
    Bár ne készítenék, irtó gagyi a többihez képest (és abbol az egy átszenvedett részből már két szarvashibát látni lehetett, a többit el se merem képzelni).
  • Tuvok #103
    Nekem mondod ? :P


    Phalanx azt írta 4 sorozatot látott, de az Ent-et nem láthatta, meg még most is készül ...
  • Hmuda
    #102
    Van az Enterprise nevű sorozat is, de az nekem túl eröltetettnek tűnt és van benne hiba rendesen.
  • Tuvok #101
    Már mi számít újnak ? Mert TNG (azaz új) érás sorozat csak 3 van ...
  • phalanx
    #100
    én mind a 4 új trek sorozatot láttam és mind nagyon tetszett (legjobban mégis a voyager) a régi ST filmeket és a TOS-t viszont nem komálom jah és énse szoktam írogatni az ST fórumba, de ettől föggetlenül még ST fan-nak tartom magam
  • Pluskast
    #99
    tuti, hogy jó lesz, ugyan is a fan-ok nem fogják hagyni, hogy szar legyen, másrészt meg időközben bővíteni fogják majd a gamét a játékosok igényei szerint. Én a ww2 online-al szoktam játszani előfizetek rá és ott is mindent a játékosok igényei szerint csinálnak havonta minimum 1 patch kijön szóval nagyon jó és élvezetes játék.
  • Ottto
    #98
    sry hogy csak most teszem be, de csak most néztem meg a mélemet (hírevlél)

    Röpke leírás:

    The Trekkies have had a busy weekend. Rumors started floating around about a possible Star Trek MMORPG and the fan base went speculating, while pros and cons were exchanged.

    Today won't be any less busy as Perpetual Entertainment announced that the rumors were indeed founded as it has secured the exclusive worldwide rights from Viacom to develop and publish a massively multiplayer online game based on Paramount Pictures' Star Trek franchise.

    The obtained license covers all live-action motion pictures and television series including, Star Trek, Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine, Star Trek: Voyager, and Star Trek: Enterprise.
    "The scope of the content license is extraordinary for a game of this kind, giving us the opportunity to immerse fans and players in the incredibly rich, diverse and exciting universe of Star Trek," said Joe Keene, CEO of Perpetual Entertainment.
    Star Trek Online will deliver action, adventure and combat mechanics unique to persistent world games. Its design will include a rich array of solo and multiplayer missions set in space, on planets and in starbases throughout the universe. At launch, it will take place during the 24th century timeline in the series with other aspects of the Star Trek universe to be interwoven and added through expansions.
    "Players will encounter characters, places, and situations from their favorite Star Trek movies and television series; will explore incredible new worlds; and will cooperate with or battle friendly and hostile races throughout the game," said Chris McKibbin, President of Perpetual Entertainment.

    "Fans of Star Trek have been longing for a game that lets them participate in and explore the Star Trek universe," said Terri Helton, Executive Vice President of Viacom Consumer Products. "We have been searching for the right partnership for our time-honored Star Trek to create a game that not only appeals to fans but a broader audience as well. Perpetual's experience, technology and vision for this game make them the clear choice."
    Star Trek Online is expected to enter public beta testing in 2006 and to launch by early 2007.

    Ha ezt tényleg így megcsinálják, hát annak hatalmas sikert jósolok
    Forrás: gamespy
  • Tuvok #97
    Pedig vállalkozó lenne, hidd el .
    Mi a városban a Trekklubosok felajánlottuk egy megyei lapnak, hogy minden héten írunk vmit a Trekről, ha indítanak neki rovatot 0 juttatás fejében, de nem lehet, mert "nincs rá igény" ...
    Kérdem én, ha nem próbálják, honnan tudják, hogy nincs rá ????!!
  • Pluskast
    #96
    Na ja, csak pl német sat1.-en gondoskodnak a star trek fan-ról. Ott megy az Enterprise. Már lassan a 3. szezonnál tartanak. A sat1 oldalán is külön star trek oldal van naponta új infók érdekességek stb. Itthon meg semmi ilyet nem találok egy tv adónál sem:(
  • Tuvok #95
    A Voy-t is akkor vették meg, mikor az utolsó season-t még forgatták, majd később megvették azt is, ráraktak egy szar szinkront, mi meg szoptuk a kékerest, DE legalább láttuk !
    Valszeg ez vár az Ent-re is ...
  • Adam5
    #94
    ja
  • Pluskast
    #93
    Hát ja. Én sajnálom, hogy az új Enterprise sorozatot nem vetítik
  • Since
    #92
    jah captain picard :-) nagy arc