45853
  • Agamemnon69
    #854
    Ha működő komm jelvény lenne, még meg is venném :D

    Vajon a sima trial hány napos lesz? (Mert itt a meghívós trial 10 napos a kép alapján.)
  • Monoton
    #853
    Jól néz ki.

  • Agamemnon
    #852
    A nyilatkozatok alapján írtam Blue és ott azt írták, hogy lehet a hídon mászkálni, illetve át is mehetsz más hídjára.

    Persze abban igazad van, hogy azt Ők a megjelenéskori állapotra írták/gondolták, és nem a mostani béta fázisra :)
  • Xbluereaper
    #851
    Még a hídon sem lehet, most készítik a híd szerkesztőt, szerintem karácsonyra meg lesz és akkor át lehet menni a másik hídjára.
  • Xbluereaper
    #850
    Ha nem tetszik a bill.-es irányítás használd az egeret. A shift+w a sprintelés.
  • Agamemnon
    #849
    Blue bétabeszámolójának folytatása itt olvasható.
  • Agamemnon
    #848
    Egyenlőre csak a hídon lehet. Viszont vannak "pályák", amik hajókon játszódnak.
  • akyyy
    #847
    hajón lehet mászkálni?
  • karajjj
    #846
    tegnap sikerült végre kipróbálnom a bétát, hát meg kell hogy mondjam, személyszerint én jobbra számítottam... max grafikán egész szép, meg a karaktergenerálás is jó, viszont az irányítás nekem olyan, mintha valami autóversenyzős játékkal játszanék, kanyarodni kell az emberrel :\ meg már említették többen is, hogy a futás kifejezetten lassú, az űrhajós résszel meg vagyok elégedve, az teljesen korrekt, viszont ezért én biztos, hogy nem fizetnék havidíját, bár csak másfél órát játszottam vele
  • Agamemnon69
    #845
    Jó, a hivatalos oldal is csak hivatkozva mutatja :) De itt meg is lesheted: IGN Video
  • akyyy
    #844
    Hol van új videó?
  • Agamemnon69
    #843
    Hihetetlen mennyiségű interjút adnak naponta, kár, hogy szinte mindegyikben a megszokott sablon szöveg olvasható, és nagyon kevés hír értékű információ morzsa van elrejtve bennük.

    pld.: Klingont majd a Federation tutorial után lehet kezdeni.
    Szokásos crafting nem lesz a játékban, bár lehet gyűjtögetni mindenféle dolgot, amit majd a Memory Alpha átvált fejlesztésre, új dolgokra.
    Nem kell követni a story vonalat, lehet csak explorationnal/pvp-vel fejlődni.
    Bridge officerek már megtanult skilljeit el lehet dobni, és helyette megtanulhatnak egymástól más skilleket.

    Jah, és egy új videó is megtekinthető a honlapon.
  • Agamemnon69
    #842
    Köszi, jó kis írás. (oldal meg +fav :D )
  • Xbluereaper
    #841
    Egyelőre ennyi az össz amit kiírhatok: Beszámoló: Béta teszt
  • Agamemnon
    #840
    Na, egyre többen bejutnak, pedig már kezdtem azt hinni, hogy lezárták a CB-t.

    Annak örülök, hogy azt mondod, hogy jól is néz ki, illetve hogy hangulatos, az viszont aggaszt, hogy szerinted sincs kész/nem lesz kész határidőre...

    Sok-sok beszámolót szeretnénk olvasni a bétázóktól :D
  • Xbluereaper
    #839
    Na végre én is kipróbálhattam. Klingon oldal még nincs, de lehet klingon karit csinálni. A karik futása tényleg nagyon suta, legalább is akción kívűl, a bevetésekhez szerintem passzol az a járás. A karakter testreszabásánál rengeteg opció van, de még így is csak nagyon kevés rész érhető el belöle. Rengeteg dolog még nincs kész, nem hiszem, hogy februárra vagy 2010 első felére kész lesznek. Maga a játék nagyon hangulatos, nekem a felszini összecsapások a kedvenceim. Jelenleg a szerver piszkosul leterhelt, percenként vágja le az embereket. Én 2 óra alatt 4-szer reloggoltam, most meg neki állt peatchelni 3 gb-ot. Mindig spontán frissítéseket akar csinálni, valószínűleg csak a meglévő fájlokra másolja rá ugyanazokat. Maga a játék alacsony graffon elfut a legolcsóbb gépen is akadásmentesen, maxra húzva pedig (szerintem) az Entrópia cryengine 2-es külsejét is űbereli. Ami pedig az eggyenruhákat illeti, a sorozatok szabói elbújhatnak a cryptic tervezői mögött...
  • Agamemnon69
    #838
    Aki bétázhat az inkább ingame szerzi be az infót, csak mi kintrekesztettek vagyunk kénytelenek olvasni a játékot :)
  • Agamemnon69
    #837
    Az előrendelők még kódot is kapnak hozzá
  • hippy
    #836
    Többet kéne járnod a hivatalos oldalra.

    Open beta
  • Monoton
    #835
    Ti olvastátok valahol hogy lesz OB? Mert én nem hiszem hogy lesz.
  • Agamemnon69
    #834
    Akkor azt majd az open beta-n tesztelik, bár félek, hogy utána már sok idejük nem lesz a javításra...

    Vagy tényleg csak a pvp-re fókuszálnak, és egyáltalán nem írnak neki akkora story-t, mint ami a Federation oldalon van -persze akkor hatalmas felháborodás lesz, jogosan.
  • Monoton
    #833
    Nincs, legalábbis én nem találkoztam klingon opcióval :D
  • Agamemnon69
    #832
    Tényleg, egy bétás nem árulkodna nekünk egy kicsit, hogy hány választható klingon hajóval találkozott, vagy van egyáltalán klingon oldal a bétában?
  • XenHai
    #831
    Engem a kilngon oldal jelenlegi elhanyagolása aggaszt....
  • Fenrir
    #830
    Engem sajnos már az első ingame videók sem győztek meg, szerintem félelmetesen gagyi benyomását keltette mind az animációk, mind az egész koncepció :\
  • Agamemnon69
    #829
    Off: Nem a grafikájával van gond, hanem a "távolságokkal", és így ez miatt a grafikaként megjelenő +-el :D

    Igen ingame videóval készülnek, csak éppen az online töltött időd 99%-ban nem olyat látsz, mint a videókon...
  • Monoton
    #828
    A garfikára nem lehet panasz.
  • Paladin
    #827
    Így jár aki egy töredéke alapján ítél meg egy játékot... :)
    Mellesleg a videok ingame grafikával szoktak készülni, a legfrissebb is.

    De ha lehet hagyjuk már az eve-et, arra is megvannak a megfelelő helyek.
  • Agamemnon69
    #826
    Rendesen ontják az interjúkat ezek a Cryptekes srácok, kár, hogy a honlap tartalmát nem nagyon bővítik (hajók, eszközök, emberek/személyzet...).

    Amit nagyon szeretnék, az egy hosszabb ingame videó, ami nem 2-5 másodperces jelentekből van összevágva :) Valami olyasmit, mint amilyet az EVE-s srácok dobnak mindig össze. (Persze azzal meg az a baj, hogy maga a játék korántsem úgy néz ki, illetve nem azt látod, mint a videókban... - főleg nem egy Raven-el való küldizés során; legnagyobb piros + kijelölése, leöléves, következő piros + lelövése, majd a következő, és a következő...)
  • XenHai
    #825
    Ezek alapján tuti...
  • Agamemnon69
    #824
    Egy egész jó kis interjú olvasható itt. Egész sok részletet mesél a játékról - Klingonról még itt sem, lehet, hogy tényleg nincsenek készen vele?
  • Agamemnon
    #823
    Nem magára az ST világára gondoltam, hogy kevesebb fajta klingon hajó van, hanem magára az STO-ra. :)

    Illetve valóban folyamatosan fejleszteni szeretnék/fogják, csakúgy mint az EVE-et.
  • Agamemnon
    #822
    "
    Thunder_Child: It's been recently reported that Klingons will have the Bird of Prey, Raptors, Battle Cruisers and a Carrier. What are the major differences in how these ships handle?

    The Bird-of-Prey is a fast-attack ship that is equipped with a battle cloak, slipping on and off sensor readings while within combat to deliver bursts of damage. Raptors are highly versatile due to their flexible bridge officer seating configuration. Battle Cruisers are sturdy and powerful, yet not very maneuverable. Carriers rely on their nimble fighter squadrons to cover their own lack of agility.
    "

    Sajna már nem emlékszem melyik interjúban volt a Klingon hajókról a leírás, bár nekem olyasmi rémlik, hogy ezekből a hajókból lesz admiral fokozatig, csak itt nem lesz más a nevük, úgy mint a Federation-nál. Persze, lehet, hogy egyáltalán nem ez volt leírva...
  • XenHai
    #821
    Tök jó lenne mikor sovival üldözik a kvort-odat mert nincsen nagyobb hajó a játékban.
  • Herold
    #820
    Gondolom ezt is folyamatosan fogják fejleszteni, mint az EVE-t. Később még berakhatnak újabb hajóosztályokat.
  • PLaci #819
    Sztem előbb a Föderációt csinálták meg, és most dolgoznak a Klingonokon :)
  • XenHai
    #818
    Akkor már nem veszem meg azért a 2 hajó az vicces.Egyébként minimum van annyi hajó osztály klingon oldalon is mint Federation .
  • Agamemnon69
    #817
    Nem is lesz ott más. Klingon oldalon kevesebb hajótípus lesz/van.
  • XenHai
    #816
    Ez majd kiderül....Még csak 2 hajó típus van meg klingon oldalon..
    Semmi science semmi cruser........
  • Herold
    #815
    És mi abban a kihívás? Klingonnal a hülyék is tudnak nyerni.