45162
  • akyyy
    #244
    :DD
  • Borg
    #243
    Hát hogyne, biztosan már most is ott malmozik a terjesztő, hogy mikor jelentkezik végre egy néhány tagú magyar klán, akinek olcsóbban adhatják :DD
  • UFH Skyliner
    #242
    Nem lesz gond a magyar játékosok terén, ebben biztos vagyok :)
    Tudniillik én egy magyar star trek online gamer klán vezetője vagyok és amint megjelenik a Legacy és az Online, mindkettőt játszani fogjuk az eddigi játékainkon kívül (Bridge Commander, Elite Force, Armada 2).
    Lassan elkezdünk támogatókat szerezni hozzá, hogy a tagjaink kedvezményesen juthassanak hozzá az új játékokhoz és esetleg az online esetében mivel nyilván havidíjas játék lesz, ezért ott a havidíjas játékidő vásárlás árából igyekszünk majd kedvezményeket kicsikarni.

    Aki itt szereti a Star Treket, annak szerintem mindenképpen megéri kipróbálni a klánunkat, bár így is alig bírjuk a szerverek hosztolását arra a kb. 25-30 aktív tagra ami jelenleg van, de szívesen várunk mindenkit aki betartja a szabályainkat :)

    A klánunk a United Federation of Hungary nevet viseli. Látogassatok el oldalunkra és döntsétek el akartok-e a jövőben közénk tartozni és szerves részévé válni a jövő magyar trekközösségének.
  • Sanko
    #241
    na mi jó hír van ?

    http://startrek.perpetual.com/
  • TasManXT
    #240
    http://www.frappr.com/startrekonlineplayers
  • Magnetic
    #239
    Megnéztem....tényleg nagyon jók, bár kicsi az esélye, hogy ezek lesznek a játékban.
    Remélem jó lesz és nem kapkodják el a fejlesztést. Még egy év.....
    Kiváncsi leszek mennyi magyar fog játszani és itt most nem csak az esetleges beta tesztelőkre gondolok.
  • gvarga12
    #238
    interview
    ezt elolvasva azert par dolog kiderul
    kivancsian varom meg egy ev ehhh
  • gvarga12
    #237
    nem semmi kivancsi leszek hogyan valositjak meg a harcot
    mert egy kicsit bonyolultnak tunik a dolg (ezzel amiknak is kellene jatszaniuk ugye)
    meg nemtudom hogy ha pl. egyes feladatokat mas mas emberek latnanak el egy hajon az mekkora elonyt jelenetene azzal szemben ahol mindenki viszi a hajojat, vagy NPC-ket nem is lehet majd postokhoz rendelni ?, lesz egyaltalan harc ?
  • Petko
    #236
    http://atwell.stgu.com/displays/Surprises/Master%20Systems%20Display.jpg
  • Petko
    #235
    van itt egy elvetemült fan, aki elvetemült dolgot csinál
    Méghozzá hobbyból kidolgozott egy csomó panel artworkot. Bár sajnos tudom hogy nem kerül bele a játékba, de isten adná ha mégis ilyen szintű lenne:
    http://atwell.stgu.com/
  • [NST]Cifu
    #234
    Néztem, nem rossz, alapjában véve jól néznek ki és hangulatos a beltér, a Galaxy-class hub pedig elég méretes, mint egy város. :)
  • TasManXT
    #233
    Néztétek az új képeket?
  • Monoton
    #232


    nem tudom volt e már belinkelve de gondoltam beszúrom
  • PxE
    #231
    valakinek meg vanak a filmek DvD szinkronal???Torenten nem találom öket!!
  • Tuvok #230
    Jah .
  • Borg
    #229
    Szerintem a BOP robbanási jelenetét 1:1 átvették az ST6-ból, amikor az excelsior meg az enterprise szétlövi Chang-ét.
  • Borg
    #228
    EZ sajnos igaz.
  • Tuvok #227
    Szörnyű szinkronnal .
  • Borg
    #226
    hm ST7 van a viasaton :)
  • PLaci #225
    Te nem láttad a Nemesis-t? Mert a Nemesis-ben Janeway admirális küldi az Enterprise-t a Romolus-hoz... ;)
  • PxE
    #224
    pontosan hol lehet sok infot találni hogy hogyan állnak a fejlesztésel??
  • mrzed001
    #223
    Egy kissé egyetértek, bár a színész Patrick Stewart sztem zseniális, de a szerepe elég hmmmm üres talán a jó szó?
    Spock és Leonard Nimoy viszont igazi személyiségek. Már vagy 4x meghallgattam a Spock VS Q audiojátékot. Leonard Nimoy és John de Lancie két remek színész. Csak a hangjukkal jobb előadást képesek összehozni, mint a fél Hollywood úgy cuzammen.
    Szóval én szívesebben "látnám" ismét Spock-ot
  • Zsolo007
    #222
    Én imdáom Picardot! :) Pontosabban nem is őt, hanem az őt megszemélyesítő szinészt! :)
  • [NST]Cifu
    #221
    Kétségkívűl logikus az érvelésed, és logikus lépés is lenne a fejlesztőktől Spock "felhasználás", de ők úgytünik valamiért Picardot jobban szívlelik. A saját véleményem mondjuk az, hogy én már kicsit unon Picardot, a csapból is ő folyik, ahol a Trek csak szóba kerül egyáltalán. :\
  • mrzed001
    #220
    Igen, jóval tovább. No de azért nem 300 évig (max 200?).
    Ha belegondolsz, hogy TNG-ben halt meg Sarek (Spock apja) aki gondolom nem 20 évesen hozta össze gyermekét (inkább 60), tehát még legalább 20-30 éve volt hátra Spocknak is ami belefér a storyba (Spock elhivatottsága pedig az újraegyesítése a vulkáni és romulán fajnak, ami megint csak egyezik a romulánok egyezkednek és békülőznek résszel)
  • [NST]Cifu
    #219
    'Asszem a Vulkániak sokkal tovább élnek, hiszen T'Pol is valami 63 éves az ENT első szezonjában. Bár végülis Spock csak fél-vulkáni.
  • mrzed001
    #218
    Miért is gondoltam Spock-ra?
    1) Mert ott volt (TNG végefelé) a Romuluson, és mint vulkáni mély benyomás gyakorolt rájuk (amire egy ember nem lenne képes)
    2) Persze igazatok lehet, tényleg Picard lesz az, de a TNG végén már tényleg ~70 éves (3-4 évre rá tér vissza a Voyager talán)?
    3) Meg aztán Picard ember, >90 évesen igencsak erőtlen és butuló, pláne ha az utolsó TNG részben előrejelzett miacsoda szindrómája tényleg eluralkodik rajta (ami ugyebár gyógyíthatatlan genetikai betegség, és mivel Q egy lehetséges jövőjét mutatta, így egyértelmű, hogy ez elkerülhetetlen)
    4) Spock nem nézett ki 140-150 évesnek amikor ott járt Picard :)) Jól tartotta magát? De tényleg jóval idősebb.
  • [NST]Cifu
    #217
    Inkább egy bizonyos földi származású emberre kell gondolni, aki 2305-ben született, és elbukta az első felvételi vizsgáját a Csillagflotta akadémiájára, és teamániás. :)

    Spock már csak azért sem lehetne az a bizonyos nagykövet, mert ő 2230-ban született, így 2400-ban már 170 éves lenne.
  • Borg
    #216
    Spock nem lehet 94 éves 2399-ben, ha már a TOS-ban is benne volt.
  • mrzed001
    #215
    94 éves egy galaxis szerte elismert diplomáciai szakértelemmel rendelkező földi nagykövet és Romulus ?
    Csak nekem dereng egy bizonyos fél ember, fél vulkáni Spock nevezetű nagykövet neve

    Egyébként tetszik a sztori, és elég jól tovább viszi a történetet (hál isten, hogy a DS9-t hanyagolták, az hiányozna még egy Sisko (isten) szimulátor :pp )
  • DreddHUN
    #214
    Boldog új évet mindenkinek. Egy kicsit elkéstem vele de jobb később mint soha. A klingonok már a spejzban vannak.
  • akyyy
    #213
    újabb ével lettünk közelebb a vulkániak megérkezéséig:D
  • DreddHUN
    #212
    Mivan wazz hibernálódtatok. Valaki szóljon már a viasatnak hogy már három és félszer levetítteték az enterpriset már jöhetne az új ENT vagy Voyager vagy DS9 vagy megint az összes filmet minden hétvégén. Szarintem a gém hasonlítani fog az X2 X3 ra egy kicsit már mint igazgatási de lehet harci részről. monfűdjuk elég régen hallottam vagy olvastam hogy olyan szerű lessz mind a wow csak több bolygó egy kicsi fl bele szal ilyen keverések lesznek de remélem jólessz bár ha szarlesz akkor is előfizetek. ja és már nincs is olyan messze 2006 és már csak egy év 2007 jeee halad az idő na megyek vissza hibernálódni.
  • [NST]Cifu
    #211
    Jelenleg meglehetesőn kevés info kering a játékról, szerintem azért várjuk meg az első képeket, videókat és az open bétát a végleges véleménynyílvánítás elött.
  • PLaci #210
    Az a gond, hogy (valszeg) amcsik csinálják, és ők az átlag amcsiknak is eladhatóvá akarják tenni... (amcsi = IQ-nuku)
  • Zsolo007
    #209
    Hát sajnos megondták, hogy nem akarják, hogy "bonyolult" legyen...

    Tudod..a kis tizenévesek is 5 perc alatt felfogják mivan
  • PLaci #208
    Én pont a Bridge Commander mintájára képzelem el az űrcsatát...
    Külső nézet nélkül? Nem találtad meg a space gombot? :P

    Multiban a BC 1.0 és/vagy 1.1 unalmas (Pláne DM-ben, TDM-ben már élvezhető 4+ játékosnál), de pl. a [http://www.bckobayashimaru.de/]KMO 0.9/0.91 eléggé feljavítja, kibővíti az opciókat :)
  • PLaci #207
    Öö... ez a 204-re akart menni ;)
  • PLaci #206
    77021.1 = 2400. Jan. 08. 00:00 :)

  • Pluskast
    #205
    sorry