45172
  • Monoton
    #734
    Jó erős pajzsa van :DDD
  • Burca
    #733
    http://www.youtube.com/watch?v=epIQPBC5fBA
  • Torzonborz
    #732
    már megint ? korábban is volt . na mind1 erre is jelentkeztem . :)
  • karajjj
    #731
    reggeltem
  • XenHai
    #730
    ZÁRT BETA
  • Xbluereaper
    #729
    Azt hiszem ez sokakat érdekelhet: 11k STO bétáért
  • Fenrir
    #728
    Hangulatra egy az egyben SW:Tor.
  • Xbluereaper
    #727
    Úgy tűnik elkészültek a grafikával véglegesen: 20 ingame kép
  • akyyy
    #726
    ??
  • XenHai
    #725
    Meglepő módon nem...
  • Herold
    #724
    Tippelnék a legtöbbször feltett kérdésre:
    - Mikor jelenik meg?
  • XenHai
    #723
    Ty már írtam is.
  • Xbluereaper
    #722
    Aki szeretne kérdést feltenni a STO producerének a játékkal kapcsolatban (akár magyarul, majd mi lefordítjuk) az most megteheti vasárnapig: Link
  • XenHai
    #721
    1.Az 1 hetet csak szimbolikusan mondtam.2Tévedés szerintem nagyon is + ívum ha több hajó van mert nagyobba választék inkább megyek 1 kisebb gyorsabb hajóval álcázva mint 1 nagy dömperrel ami át megy mindenen röhögve..Abban viszont igazad van ,hogy 1 hajó 1 kapitány ezt nem is vitatom de ez nem zárja ki a 2.-at.
  • XenHai
    #720
    Nekem sem tetszik a sovv inkább mennék 1 romulán d vel...
  • [NST]Cifu
    #719
    1.: Nem a választék fáj, csak az, hogy ha ennyire szerteágazó lesz a hajók rendszere, akkor annak legyen alapja, és legyen felépített, működőképes háttere is. Az, hogy hetente cseréled le a hajódat elég meredeknek tűnik, ahogy föderációs oldalról az is furán venné ki magát, hogy egy működőképes és harcképes hajó a hangárban dekkoljon, mert a "kapitánya" éppen egy másik játékszerével van kint. Innentől kezdve az a megállapítás, hogy minél nagyobb a választék, az pozitívan befolyásolja a játékélményt nem igaz.

    Nem lenne jó, ha a hajóidat úgy váltogathatnád, mint a ruháidat. Érezd, hogy egy hajó kapitányának lenni nagy megtiszteltetés, és igenis, becsüld meg, amit a feneked alá toltak (vagy toltál)...

    2.: Én tipikusan az a játékos vagyok, akit nem érdekel a "legjobb", én például föderációsként sose hajtanék a Sov. osztályra. Eve onlineban is a Tempestel jártam küldizni, pedig az nem egy jó küldizős hajó, a Typhoon sokkal alkalmasabb nála erre. Nekem viszont a Tempest volt a szívem csücske, ezért azzal mentem. Persze ehhez az kellene, hogy legyen is realitása ennek. Az Eve-ben ez volt/van sajnos elszúrva, mert akadnak hajóotípusok, amik egyértelműen X vagy Y dologra jók, sőt, olyan is van, hogy egyikre sem. Az ilyesmit pedig csak növeled azzal, ha nagyon szerteágazó lesz a hajóválaszték.

    3.: A kis választék nem azt jelenti, hogy 1 hét alatt beleülhetsz a "legjobb" hajóba. Sőt. Én abban reménykednék, hogy egyáltalán ne lehessen rövid idő alatt jobb hajóba ülni, igenis meg kelljen küzdeni az "előléptetésért", érezze az ember, hogy most elért valamit. Ebből a szempontból megint az Eve-et hoznám fel, ahol ezt a tanulás valós idejűségével oldották meg. Ott egy igazán nagy hajóba, mint a Dreadnought vagy Carrier csak cirka egy év után ülhetsz be. De egy ilyen capital ship nem is mindennapos látvány, nem fogsz naponta találkozni vele - hacsak nem egy olyan corpba vagy, amely megengedheti magának, hogy egy flottát tartson fent belőle, és te közöttük dolgozhatsz.
  • Xbluereaper
    #718
    Ez erről szól. Az adott világban, még akkor is ha az virtuális, mindenki a legjobbat akarja magának. Nekem személy szerint nem tetszik a Sov., de nem gond, hisz lehet "customizálni".

    Ha bárki is képes 1 hét alatt maxolni a kariját, akkor már most lehet temetni a játékot, mert a vége után nincs semmi szórakoztató, semmi cél.
  • XenHai
    #717
    Nem éppen erre gondoltam de ha van válszték hajókból az neked miért fáj.. Másik szerinted az jó , hogy vér pistike 1 hét alatt
    Sovereign osztályú hajót kap és veri a mellét , hogy ő a fasza gyerek és megy PvP-zni..Aztán meg minden hulye gyerek Sovereign hajókal megy mert az jó??.....
  • akyyy
    #716
    Pont, hogy van. hisz anno az egyilm filmbe megölték spockott, erre a következő rész meg róla szólt, és lám, a 11. filmbe is szerepel.
  • Monoton
    #715
    Többek között ezért nem tetszett a film. Egyébként sok rajongó bízik benne, hogy a következő filmek valamelyikében helyrehozzák az idővonalat, amire szerintem szinte semmi esély nincs.
  • [NST]Cifu
    #714
    Kétlem, hogy attól, hogy az idővonalban kötődik a legújabb ST filmhez, hivatalos lenne...

    Persze azon oldalról is meg lehet közelíteni, hogy végül is a játékban szereplő idő irreleváns lett. Az új ST film ugyebár egy alternatív idővonalat hozott hétre, ahol elpusztult a Vulkán anyabolygó. Valószínűtlen, hogy a "klasszikus" idővonallal ezután akár TV sorozat, akár mozifilm foglalkozni fog...
  • Monoton
    #713
    Ja, mondjuk nekem a mozifilm csalódás volt :)
  • Xbluereaper
    #712
    Az mondjuk érdekes, hogy az egyik idősíkban a Vulcan, a másikban a Romulus pusztult el, és ezt kell megemészteniük a Cryptic íróinak:D
  • Monoton
    #711
    Ja értem, így világosabb a dolog :)
  • Monoton
    #710
    Bár most már kicsit meg vagyok zavarodva, mert az egy dolog, hogy a film kint volt, de a történetről szinte semmit nem lehetett tudni.
  • Xbluereaper
    #709
    Én nem tudom mi számít hivatalosan a star trek univerzum részének, de a cryptic írói egyeztettek a film író és rendező gárdájával, hogy ne legyen ellentmondás. Tehát a ST 2009, a Countdown és a STO passzolnak egymáshoz - elméletileg.
  • Monoton
    #708
    Ja mondjuk most nezem a datumot, a film elobb kesz volt :)
  • Monoton
    #707
    Pontosan erre gondolok - ez annak az előzménye, amikor Spock visszamegy a múltba.
  • [NST]Cifu
    #706
    Nem az. A Cryptik találta ki. Semmi köze nincs az új filmhez, hiszen az új film a TOS időszak (Kirk, Spock, McCoy), míg a játék Nemesis (TNG/DS9, VOY időszak (Picard & Co.), az előző mozifilm) után játszódik 30 évvel...
  • Xbluereaper
    #705
    Szerintem nem lesz választék. Mindig a saját szintednek megfelelő hajó lesz a legoptimálisabb. Romulán hajód úgy sem lehet, csak föderációs vagy klingon attól függően, hogy a játék elején melyik oldalt választod.
  • Monoton
    #704
    Ja most olvasom, hogy ennek a háttértörténeteknek köze van az új filmhez tehát gondolom hivatalos.
  • Monoton
    #703
    Az játék előzmény idővonala az hivatalos a ST univerzumhoz, vagy csak a Cryptic stúdió kitalációja?

    Lehet hülye kérdés de érdekel :D
  • [NST]Cifu
    #702
    Miért? Nekiállsz majd gyűjteni a hajókat? Az lesz a cél, hogy minél több hajót szerez meg, építs meg?

    Remélem nem. Hülyén nézne ki, ha itt is egy hangárra való föderációs hajód lenne, és mindig azzal mész, amelyik épp alkalmasabb a küldetésre, a'la Eve Online. Rohadtul nem illene az ST hangulatába.
  • XenHai
    #701
    Egyébként minél nagyobb a választék annál jobb a "játékélmény" és a játék idő is.
  • Borg
    #700
    Legyenek bizony. Inkább, mint ilyen sosemlátott fan-made torzszülöttek...
  • [NST]Cifu
    #699
    Ezzel az erővel akkor Excelsior osztályú föderációs és D7 osztályú Klingon hajók is legyenek bene? :)
  • karajjj
    #698
    mert akkor mindenki azzal a haJóval nyomulna
  • XenHai
    #697
    De egyébként attól még hogy a Scimitar túl erős volt ...Ez alapján miért ne lehetne belőle 1 osztályt csinálni csak a tahion ágyú nélkül meg 1-2 gyengítéssel aztán meg ki tudja ,hogy a fedes halyók milyen erősek itt az NX-91001 gondolok.
  • XenHai
    #696
    A romulán hajók felépítése nekem is jobban be jön.
  • sanyiiiii
    #695
    Scimatar egy wtfpwn tulerositett cucc volt csak és kizárólag azert hogy az E méltó véget érhessen vele szemben. Nem engedhetjuk a fold kozelebe mert oneshotolja az egesz lakossagot stilusban...

    D'deridex meg igenis legyen benne mar csak az en kedvemert is ha masert nem tekintve hogy a kedvenc hajoosztalyom az ST univerzumban :D