45842
  • marci555
    #1604
    Hú ez jól hangzik. Szállítással együtt? Tudsz küldeni linket vagy vmi elérhetőséget?

    Köszi!
  • Fehercsoki
    #1603
    2 megabit elég,az hogy megéri-e döntsd el,12kt nem ér meg,külföldről csak 9k a gyűjtői változat.(vagy valami furcsa mert adnak hozzá pólót,térképet,valami kártyákat stb.)
  • marci555
    #1602
    Helló!

    Nagyon szeretem a Star trek világát és gondolkodom hogy beruházom a játékra. Szeretném megkérdezni, mivel nem nagyon értek az ilyenekhez, hogy 2 megabit/sec-es sávszélesség elég-e a játékhoz? A gépigénnyel nincs gond, elég jó vasam van. Továbbá azt szeretném még megkérdezni, hogy megéri-e valóban havonta kifizetni érte a pénzt, meg azt az egyszer 12000-et? Őszinte válaszokat kérek :D

    Üdv: Marci
  • Optimus Prime
    #1601
    Időközben a Steam fórumán született megoldás. Erre a linkre kell menni és bejelentkezni, ezzel aktiválni lehet az accounthoz a demo hozzáférést.
  • Fehercsoki
    #1600
    Próbálj meg csinálni egy újat!Lehet megzavarja hogy bétáztál.
  • Optimus Prime
    #1599
    Üdv!
    Itt a demó/triál a Steamen is, de hiába szedtem le nem enged belépni. Korábbi Cryptic accountom van STO béta vagy Champions Online lévén lett létrehozva.
    Új account kell neki vagy nálam van a gond?
  • Xbluereaper
    #1598
    Azt nem írták, hogy lenne ilyen jellegű korlátozás, de +40es helyre csak 40 felett lehet menni és klingon részre alapból nem lehet átmenni fedeseknek.
  • Fehercsoki
    #1597
    Köszi!A demóban akármerre mehetek?Tehát galaxys térképre felmehetek és ott átmehetek más területekre vagy csak az alap Földes szektor van?
  • Xbluereaper
    #1596
    demó hír és letöltés
  • Fehercsoki
    #1595
    Én sehol sem találom,esetleg tudnád linkelni?
  • raga
    #1594
    Megjelent a demo.
  • Xbluereaper
    #1593
    A free weekend sajnos csak azoknak az előfizetőknek jár, akik inaktívak. A demó május vége/nyár eleje fele várható.
  • Sh3rmanData
    #1592
    A Free Máj 7. 19:00-tól Máj 10. 19:00-ig tart.
  • mrzoltan
    #1591
    Free Weekend lesz a hétvégén...
  • Fehercsoki
    #1590
    Lesz demó és trial!Kíváncsi vagyok mikortól!
  • Sh3rmanData
    #1589
    Küldök PM -et HGF oldalon sasold majd meg.
  • m1garand
    #1588
  • Sh3rmanData
    #1587
    Hali m1garand!
    Megírtam az oldalon a választ, persze semmi akadálya sztem, csak idő meg "hogy ráérés kérdése"
    Bocsi, hogy itt nem reagálok gyorsan. Munkában szoktam felnézni, ahogy eszembejut. De láttam az oldalunkon, hogy írtál és lestem ide is .
  • m1garand
    #1586
    Szia Sh3rmanData!
    Létre hoztuk induláskor a coRDHA flottát, de mostanra csak hárman játszunk aktívan vele, és csinálgatnánk a raideket, de tele van a tökünk a jött ment idegen csapattársakkal. Szoktatok vagy szeretnétek e napi szinten raidet játszani? Akkor szívesen betársulnánk.
  • Sh3rmanData
    #1585
    Maniac kerestem erre a névre kidobott egyet aki online volt, ráírtam pm et, de angol csávó volt. Írd le a teljes neved. (név@név)
  • m1garand
    #1584
    Van valakiknek kedve ma délután egy raidhez, 2-3 RA5 kellene?
  • Sh3rmanData
    #1583
    Dehogynem láttál, csak nem emléxel rá
  • m1garand
    #1582
    Szép hosszú, pontosan megvan mindenkinek a feladata nem maradhat le egy másodperccel se senki, a pontért amit kapsz antiproton és tricobalt cuccokat tudsz venni. Hétvégén megakarjuk csinálni a 2 raidet, de lehet kijön addigra a 3. is.
  • maniac001
    #1581
    Maniac az ingame nevem. Kicsit elbizonytalanodtam az endgame tartalommal kapcsolatban. A wow-ot toltam 5 évig, és elkerülhetetlenül hasonlítgatok. Kíváncsi vagyok egy STO instára például.
  • Agamemnon
    #1580
    Jéé, egy Data, még nem is láttalak az sg-n :D
  • Sh3rmanData
    #1579
    Nyugodtan jelentkezhetsz a HGF -be, jó társaság.
    A te döntésed.
  • mrzoltan
    #1578
    Az infected-et meg kell csinálni hogy megjelenjen a Cure.
    Oks, mondasz egy ingame nevet?
    Jöhet ide vagy PM-be is.
  • maniac001
    #1577
    Az infected küldi megvan de a cure nincs pedig RA5 vagyok. Ha esetleg majd kell egy casual pilóta a flottába, ne habozz felkeresni :)
    Egyenlőre az engit húzom, a RA5 taktikai pihen.
    Köszönöm az infókat.
  • mrzoltan
    #1576
    Igen van benne, eddig két Raid Episode, hétvégén jön a harmadik.
    Egy kis leírás:
    Infected
    The Cure
    Khitomer Accord

    RA3-tól elérhetőek.
    5fős party kell hozzájuk,nehezek és taktikusak.
    A Loot egész jó illetve kapsz értük Mark of Valor pontot amit Borg elenni spéci fegyókra tudsz költeni.
  • maniac001
    #1575
    Raid? Olyan is van? Mondanál 1-2 szót erről?
    Van egy RA5 taktikai karim de alt. Az engi lesz a main.
  • mrzoltan
    #1574
    Nincs itt két olyan ember aki jönne napi szinten Raidelni? Elegünk van a sok külföldiből akik állandóan kilépkednek meg stb.
  • maniac001
    #1573
    Nekem egy kisebb haveri casual közösség kellene. Na majd megnézem köszi az infókat mindenkinek.
  • mrzoltan
    #1572
    Sok flotta van, bár sok értelme nincs csak a másik segítése.
  • HAF Rigel
    #1571
    Én sem vagyok egy vér profi St fan még is a Flottában vagyok . Szerintem nyugodtan jelentkezhetsz.
    Másik flotta amiről tudok az itt található

    http://lastenclave.sitefarm.hu/swtor/index.php?option=com_jfusion&Itemid=2
  • maniac001
    #1570
    te flottában vagy?
  • Zoolesz
    #1569
    Infected annyira már nem nehéz igaz hogy csak 4* csináltam végig, de pl cure-t csak 2* de még mindig érdekes és sokkal több jobb cucc jön belőle no meg a pont is kell amit kapunk érte még a hajóm se teljes így arra is lehet gyűjteni de a pvp rész sem olyan rossz ha bejut az ember, egyszer azt is ki kellene próbálni úgy, hogy együtt vagyunk.
  • maniac001
    #1568
    Most egy engi karit húzok, a taktikai annyira nem jön be. Az engi nagyon trükkös űrben és földön egyaránt. Emellett eléggé unom az egészet. Max szinten semmi nincs, állandóan az infectedre meg a cure-ra keresnek partyt az emberek. Vagy kell egy klán / flotta vagy hagyom a vérbe. De én nem vagyok ST fanatikus, tehát a HGF-be nem is mernék belépni. Ahogy olvastam az oldalukat ők vérprofik. Én elég casual módon tolnám és engivel ami most LC7.
  • Zoolesz
    #1567
    Ha tactical tiszt vagy akkor ez így nagyon nem jó mert nincs elég dps és nem fogod bírni se pajzsal se hull-al
    Ilyenről még nem is halottam 1x tricobalt dual heavy cannon amúgy ha kicsit utánanézel akkor megtalálod hogy elég a dual cannon mivel az is úgyanannyi dps-t oszt mint a heavy ( csak akkor kell variálni ha döbbet akarsz belőlük) amúgy tényleg kicsit sok a torpedó mert azért a pajzsot is le kellene húzni valamivel.
    Én pl 2 dual cannon 2 torpedó elől és hátul 1 torp+2beam-el tulom turret sem rossz de azt is nézni kellhogy mennyit esik vissza a weapon energia mert azzal együtt csökken a dps-is így hiába van 5 fegyvered ami állandóan tűzel lehet kevesebbet sebzel mint 2-vel.
  • Herkulles
    #1566
    Még nem.

    Tudja valaki ez melyik hajó?
  • maniac001
    #1565
    Nem hülyeség.