45133
  • cokika
    #1736
    Sziasztok
    a stártrek online ban nem találom azt a magyar flottát
    milyen névvel keressem? hgfleet?
    amugy egy darab magyart nem találtam még
    mit csináljak segitsetek
  • foxxi
    #1735
    Minden megoldva. Szóval - Lifetime acc + digital deluxe - 20k.

    Aki 9.5ös fokozat fölé akar kapcsolni, az írjon privit.

    Pénz helyett mást is elfogadok ( games - estébé ).
  • foxxi
    #1734
    Az accom ( lifetime ) elcserélhető egy ropogós Gods & Heroes accountra!
  • MarkBlade
    #1733
    Ha érdekel valakit 60 napos gamecard 4200 ft-ért írjon privit.
  • foxxi
    #1732
    Dehogynem :) priviben megdumálhatjuk a részleteket :)
  • cokika
    #1731
    forint nemjo?,mert engem lehet hogy érdekelne
  • foxxi
    #1730
    dollár ( és ha valaki megtisztel, azt én is megtisztelem egy baráti alkudozással )
  • cokika
    #1729
    bocs a tudatlanságomért, mi az a dodo?
  • foxxi
    #1728
    No szal eladó egy lifetime account ( 250 dodó volt ), most 165 dodóért vihető. Akit érdekel, írjon. És nem kérek olyan mailokat hogy "ez ingyenes, igy vicc az ár." - nem ingyenes, csak van olyan része is. Csak értelmes emberek keressenek, komoly szándékkal. Köszi!
  • cokika
    #1727
    Engem érdekelne
    szolj pliz hamajd lessz
  • foxxi
    #1726
    Nekem meg lesz egy lifetime accom hamarosan eladó, ha lenne olyan fan akit érdekel, szólok mikortól.
  • LupusAdmiral
    #1725
    Igen, van rajta 30 nap :D
    Szerintem nagyon megérte megvenni, 1-et én is vettem plusz-ba :D
    Akartam többet is, csak le volt húzva a kártyámról minden lé... Jellemző hogy a hónap végére teszik az ilyen Akciókat...

    Am mostantól új címen is elérhettek minket:

    http://stohungary.eu/

    valamint ezen kívül a régi címünk is ugyanúgy működik:

    http://startrekonline.hgfleet.hu/


    Friss Hírek a Star Trek Online-ról, Aktív Fórum és Közösség, TeamSpeak Szerver, valamint Magyarország legnagyobb Star Trek Online Flottája vár :)

    Gyertek bátran :D
  • darkling
    #1724
    Tartalmaz 30 nap játékidőt.
  • Optimus Prime
    #1723
    Steamen most 24 óráig 2,75 euró a deluxe edition! Csak nem vágom, hogy ehhez van-e 30 napos gamecard.
    Egyébkét tényleg van már mindenféle... Trekes izé benne? Mint az epizódikus update-ek meg minden, 8472-es faj, stb.
  • cokika
    #1722
    Már megrendeltem náluk 4 honapja, még semmi :(

    köszi
  • simon7108
    #1721
    http://www.supergamer.hu/star-trek-online-60-napos-feltoltokartya-p-9168.html
    itt van MO-n kártya.Igaz nincs raktáron de ide Szlovákiából hozzák az árut szóval ha nagyon kell rendeld meg hátha megjön valamikor:D
    Vagy pedig ha van itt SK-ban ismerősöd akkor rendelj hozzá innen
    http://brloh.sk/pchra.php?id_hry=9179
  • foxxi
    #1720
    Mo-n nem beszerezhető, hacsak valakinek elfekvőben nincs v külföldről nem tud szerezni. Használj netes fizetésre alkalmas bankkártyát.
  • cokika
    #1719
    a startrek onlinhoz?
    nincs a cd galaxisban már jópár honapja
    szerintem sehol nem lehet kapni
  • Neton
    #1718
    CD Galaxis. :P
  • cokika
    #1717
    Sziasztok
    pliz irjatok ha lehet kapni valahol magyarországon feltöltökártyát

    thx
  • foxxi
    #1716
    Szia! Nekem anno regisztrációs kód problémám volt. Más helyre lett regizve a játék kód, és másra a lifetime. Rendszerhiba miatt. Ezt sikerült mára visszaállítani. ( nem kell havonta fizetnem ). De ahogy nézem magyarországon nem nagyon kapható már. Igy marad a bankkártyás fizetés.
  • cokika
    #1715
    Foxxi hogy tudtad aktiválni? tudtál venni feltöltökártyát?
    ha igen akkor hol? egész magyarországon nem tudtam venni

    köszi
  • simon7108
    #1714
    azt mondták nekem,hogy kell egy előfizetést aktiválni ahhoz,hogy meg kapjam a 30 napot.tehát vagy bankkártyával vagy GC-vel.már rendeltem GC-t elvileg ma megkapom vagy legkésőbb hétfőn és remélem ugy már menni fog.ha nem akkor betelefonálok vagy írok emailt.
  • foxxi
    #1713
    KisCsaj@Foxxika néven vagyok mától ismét online. Kezdem előről az egészet, szal aki még tolja véssen rám, vagy vegyen fel. Persze ha segítőszándék is szorult bele..
  • foxxi
    #1712
    Szerintem ez hülyeség. Nekem annó, beírtam és már tolhattam is. Semmilyen 24 óra nem volt. A support 0-24 van, igy semmi akadája nem lehet hogy azonnal aktív legyél. Bár rég nem néztem már, szal lehet variáltak valamit, igy érdemes utánaolvasni. De majd jön egy nálam felvilágosultabb, és segít.

    Az hogy többször írtad be elvileg mind1, ha már az elsőnél elfogadta.
  • foxxi
    #1711
    No, mégis ugy látszik hogy a support felfogta hogy mit akarok tőlük már 1.5 éve, és ma "vissza aktiválják" a lifetime accom. Igy visszatérek végre a játékba. Darkspore mellé pont jó is lessz, minden a szabadidőm, szabadidejét kitöltő játékoknak

    mindenképpen új karit kezdek, igy név később
  • simon7108
    #1710
    megvettem a játékot,aktiváltam a kódot(vagyis próbáltam) de nem adta meg a 30 napot...
    már többsör is próbáltam de mindig csak behoz egy oldalat,hogy
    "You subrscribe to 30 Day Free(meg még valami van ott)"
    de sem az accountomnál sem a játékban nem a teljes megy még:(
    elkezdtem kutakodni és valami olyasmit találtam,hogy csak 24 óra után aktiválják majd.Jól értelmeztem a szöveget?mert nem épp a legjobb az angol tudásom.és ha igen akkor az baj,hogy többször írtam be?Melyikhez mérten lesz 24 óra?Az elsőhöz?vagy az utolsó próbálkozáshoz?
  • simon7108
    #1709
    passz.
    Én Szlovákiában élek.Itt van egy helyen 20 euroért árulják.
    Nézz szét a pesti boltokban.
  • cokika
    #1708
    Kérdeznék tényleg valmit, lehet hogy már téma volt a fórumban de megmondaná valaki mi az istennek nem lehet kapni feltöltökártyát ilyen normális helyeken mint cd galaxis vagy 576kb stb, nincs rá kereslet?
    pedig én ugy látom vólna

    köszönöm.
  • cokika
    #1707
    Tudtommal csak ez a trial demo van sajnos azzal a pár küldivel.
    Énis előfizettem rá pár honapja és nagyon tetszett, sajnos azóta nem tudtam szerezni feltöltő kártyát, és igen bármikor folytathatod onnan ahol abbahagytad nincs változás.
  • simon7108
    #1706
    üdv.
    az imént töltöttem le a demót és eddig tetszik a játék de nincs valami trial a demo helyett?:S
    mert ez így kevés.Olyanra gondolok mint pl a WOW-nál,hogy 10 napig játszhatsz és fejlődhetsz amíg tudsz.Mert ebben a demóban volt 2 kuldetés és nem is lehet sehová menni.Amugy szeretném megvenni de előbb ki akarom jobban tapasztalni.Igaz már nem drága (17 euro) de akkor sem akarok kidobni semmit egy olyan játékra ami esetleg nem is nyújt annyit mint a demo alapján gondoltam.
    És még valami.
    Ha dobozosan veszem meg akkor ott folytathatom a karakterem ahol abba hagytam a demoban?Vagy inkább újra kezdjem?Van valami + ha újra kezdem vagy nincs értelme?
  • Neton
    #1705
    Nekem sikerült regelnem most pár napja. Avatarnak meg passz, sztem semmit, ha nem akarsz. :D
  • cokika
    #1704
    Szia Neton
    probáltam a weboldalon regisztrálni de nem engedi
    az avatarhoz mit kell beirni??
  • cokika
    #1703
    köszi
  • Neton
    #1702
    http://startrekonline.hgfleet.hu/news.php
  • cokika
    #1701
    Sziasztok!

    Tudnázok adni egy flotta nevet ahol magyarok vanak, szeretnék csatlakozni hozzátok

    köszönöm.
  • Neton
    #1700
    Költsd el a pontokat, amiket szereztél. :D
  • cokika
    #1699
    Sziasztok
    szeretném megkérdezni hogy tudnátok e segiteni valamiben?
    uper admirális vagyok level 42 es szint, de hiába csinálom a küldiket nem emelkedik az xp tovább, miröl nem tudok, segitsetek

    köszönöm
  • mrzoltan
    #1698
    Ahol szoktunk most nincs, így pihi van.
  • Matusy
    #1697
    Sziasztok!

    Ti hol szoktatok feltöltőkártyát venni?