45651
  • Reg5
    #2304
    Jól van, semmi. Már megvan, hogy kell.
  • Reg5
    #2303
    Na ja. STF-ekből van vagy 62 millió, csak Terradome-s egy se.... Na mindegy, majd figyelem hátha.
  • bgabor
    #2302
    Igen, TAB-al próbálok átváltani rá, de túl sok torpedó jön, túl kis távolságról, és egy is elég a halálhoz. Azért köszönöm a segítséget.

    Találtam egy nagyon jó tesztet a játékkal kapcsolatban, jól megragadja az előnyeit és a hibáit.
  • Fabio Capello
    #2301
    "Próbálom befogni és lelőni a közeledő torpedókat, de a kezelési rendszer annyira gyengén kivitelezett, hogy az már fáj"

    1. Van hotkey arra hogy rotálja a targetet, nem kell klikkolni

    2. TS, FaW automatikusan betargeteli.

    "Tractor beam"

    1. Polarize Hull

    "viral matrix"

    1. Science Team, Engi team, pikkpakk lenn is van.

    "A Star Trek Legacy első osztályú zenéje és irányítása után ilyet kiadni."

    Azt a Beteshda adta ki, nem a Cryptic. A kettőnek semmi köze nincs egymáshoz, sőt, az STO jóval az eredeti saga után játszódik.

  • Fabio Capello
    #2300
    érdekes, háromszor meg tudtam ölni csont nélkül, mindhárom hajótípusban.
  • Jammal
    #2299
    Persze, még 4 ember, mert group küldi. Tudtommal ez STF volt régen, de nem megbízható a forrásom :p
  • Reg5
    #2298
    Van egy olyan küldetés, hogy Terradome. Ugye az állomás környékén van egy imposztor hajó amit eliminálni kéne, de gyakorlatilag esélyem nincs ellene. Erre van valami taktika?
  • Skill
    #2297
    biztos , hogy jó skilljeid vannak ? megfelelő a hajód a szintednek ? a fegyverzete ? polarize hull ha jól tom traktorbeem ellen van. skillek elosztásnál is van olyan ami traktor ellen van.
  • bgabor
    #2296
    Én is itt akadtam el. Gyönyörű, négyesével eregeti a nehéztorpedókat, és ha egy is eltalál, felrobbanok. Próbálom befogni és lelőni a közeledő torpedókat, de a kezelési rendszer annyira gyengén kivitelezett, hogy az már fáj. Tractor beamjét és a viral matrixot külön szeretem. Hiába próbálok távol maradni tőle, rámnyomja a viral matrixot, nem tudok mozogni, közel jön és jönnek a torpedók négyesével, meg a tractor.

    Mindegy, amúgy is halálosan unom már a jellegtelen kületések soha véget nem érő sorozatát. Sajnálom, mert nagy ST rajongó vagyok, de ez a játék vérgyengén lett kivitelezve. Kedvencem a bolygókon játszódo csata szörnyű, elviselhetetlen zenéje, le is kellett vennem teljesen a zenét. A Star Trek Legacy első osztályú zenéje és irányítása után ilyet kiadni...nagy kér érte.
  • Skill
    #2295
    nincs szerkesztés gomb =(
    kéket elírtam.
    1 kék csip 1 tizes cucc
    2 kék 11es a wiki szerint.
  • Crokin
    #2294
    jaja, XII-est mark-ot csak prototype-ért kapsz.
  • Jabar
    #2293
    Lehet én látom rosszul (meg emlékszem rosszul, így legyen mert akkor csak jó hír) de rare (kék)-ből is csak mk 10/11-et tudsz kiváltani nem? Mk12-höz csak a lila (prototype) a jó.
  • Skill
    #2292
    ds9es űrállomáson . először a csipeket beváltod tokenre vagy mire aztán azt az ittemre. nem tudom mért kellet ezt bonyolítani.
    ha tudsz angolul : http://www.stowiki.org/Special_Task_Force
    ha nem röviden :
    5 zöld cuccból egy darab 10es lila cuccot tudsz venni
    10 ből 11es lilát
    1 kék egy 11es
    2 kék egy 12es cucc
    1 lila egy 12es cuccot ér
    persze ha linket megnézed látni fogod elég sok mindenre jó

    annyit még hozzátennék, hogy ha calendárt megnézed vannak olyan napok amikor több dilithium oret és csipet kapsz ha az adott stfet csinálod.
  • Kope91
    #2291
    borg küldetéseken STF-eken lehet olyan jutalmakat kapni, amiket ha később beváltok hasonlo kis chippeket kapok mint amik craftolásnál kellenek, de ezek ugye zöldek, de még nem igazán jötttem rá hogy ezeket hol lehet majd felhasználni, vki meg tudná ezt mondani nekem?
  • Mr Csé
    #2290
    megcsináltam !! :D egész közelmentem 1km azt valahogy sierült nemtommiért
  • bgabor
    #2289
    No igen, de én küldin kívül is szívesen visszamennék. Az Odesseyt persze én se hagytam ki, nagy lehetőség volt.
  • Mr Csé
    #2288
    nemá pont egy ilyen hulyeségen akadok el :C

    ha távolmaradok tole 5-10 km odaköröz mellém azt nemtudokeltávolodni fegyvereim et nemlehet tovább fejleszteni a hajon :/
  • Fabio Capello
    #2287
    Akkor másik küldetés. Esetleg megkérhetsz valakit, hogy társuljon be hozzád addig, amíg legyőzitek :)
  • Mr Csé
    #2286
    én nem kaptam semmilyen flottát :C
  • Fabio Capello
    #2285
    5-10 km. távolságból puttyogtasd, úgy nem tud befogni tractorral, és a shockwave nagy részét is kikerülöd.

    Amúgy annál a küldetésnél nem kapsz egy komplett flottát magad mellé?
  • Mr Csé
    #2284
    i.r.w REA ship-et hogy kell elpusztitani? semmiesélyem nincs :C
  • Lemming
    #2283
    Mármint ő lő le téged?
    Az ilyenkor szokásos kérdések jönnek:

    Milyen class, hajó, felszerelés, Bridge Officer skill kombinációval játszol?

    Illetve nem-e raktad véletlen advanced/elite difficultyba a játékot?
  • Mazarex
    #2282
    investigate iconia defeat IRW Intrakhu rész, hogy a picsába lehet az hogy nem tudom leölni??? kezdi felbaszni az agyam...
  • ronnie89b
    #2281
    Az Utopia Planitia-t és a Marsot meg lehetett nézni pár hete az évforduló alatt. Az Odyssey class-t lehetett megszerezni ajándékba:).
  • DarkBlade
    #2280
    Sehogy.
    Azok még készülnek. Már másfél éve.
  • bgabor
    #2279
    Lenne egy hülye kérdésem:
    Merre találom a játékban a naprendszerünk bolygóit a Földön kívül? Ugye ha a Sol Rendszerbe bemegyek, ott a Föld és az Űrállomás. De hol vannak a többiek? Mars, Jupiter, stb? Oda hogy jutok el? Elvileg az Utopia Planitia hajógyár is a marson van.
  • Sunsetjoy
    #2278
    Na emlékeztek a több konzolos mérnökhely stb. bambulásomra? Most, 30-as captain rangon már minden oké :)
  • Plata
    #2277
    Rear admiral, a hajódra olyan szintű cuccot raksz amilyet csak akarsz.Hajód szintje nem számít csak a tied.
  • Plata
    #2276
    Az nekem unalmas.
  • Plata
    #2275
    HGF buildja jó,azzal nincs semmi bajom,mert én is onnan nézem,de a külföldi oldalon lévő buildekben sok hülyeség van.Én erősnek érzem a hajómat,küldetések közben sosem tart tovább pár másodpercnél egy csata.Igaz sok kék cucc van rajta meg pár lila is.
  • Reg5
    #2274
    Értem, köszi.
  • Skill
    #2273
    na a hasonló emberek miatt nem látni gyakran , hogy hal az a szörny =(((
    a lézerek lövésére gondoltam tűzijáték alatt . na meg ha lenne chat ablak meg is kérdezhetnéd a csapatot , hogy merre vannak .

    mekkora egy szemét vagyok. +1 ember aki hátráltatni fogja az embereket =(
  • Reg5
    #2272
    Mmint milyen tűzijátékra gondolsz? Engem konkrétan betesz a pályára (már amikor) de csak várunk és várunk, nem történik semmi. Ezen kívül kívül ha jól értem akkor figyelni kéne a chat ablakot? Az nekem alapban le van csukva.
  • Skill
    #2271
    szerintem nagy mák kell ahhoz , hogy megcsináld. mindig akad 1-2 ember aki nem olvassa el mit írnak a többiek és olyan dolgokat csinál, ami felgyógyítja csystallic lényt.
    volt már nekem is hasonló, aztán valaki mondta, hogy figyeljem a tűzijátékot . lehet elég közel kerültem a csatához de megláttam. azt hiszem 5en el lehet már kezdeni de 10 ember minimum ajánlott.
  • Reg5
    #2270
    Van egy olyan PVE feladat, hogy Crystallic catastrophe. 2 hete meg akarnám csinálni, de sehogy nem akar menni. Vagy nem voltunk elegen vagy maga a kristályos életforma nem volt jelen a pályán.. Namost előbbi érthető, de utóbbi miért van? Esetleg találkozott valaki hasonlóval?
  • Skill
    #2269
    ja meg a nehézséget állítsd át normálról ;)
  • mrzoltan
    #2268
    Pl. ha a Spanish Inquisitors ellen, ha őket "szétkapod", akkor tényleg joggal lehetsz büszke magadra.
    Addig is ezeket a "szétkapok bármit" jellegű idiótaságokat mellőzük, köszönöm.
    Másik, a fleet oldalán levő buildekkel, konkrétan mi bajod van ?
  • Skill
    #2267
    menyél pvpzni. ha nem gyökerek ellen rak be lesz kihívás.
  • soulhunter85
    #2266
    Még egy kérdés:
    rare admiral hajóra felrakható a 10-es fegó, illetve ha a rangom megvan akkor kisebb hajó, fel meg a ranghoz illő fegyó?
    Köszi!
  • Plata
    #2265
    Szerintem inkább itt nézz körül.Megnéztem a buildeket és szerintem némelyik igazi hülyeség.Nekem 31-es taktikai tisztem van Defiant hajóval.Full plasma fegyverzettel,és átkozottul hatékony.Elöl 2 plasma dual heavy cannon,és egy disruptor-plasma hibrid dual heavy cannon és egy plasma torpedóvető,hátul plasma turret és plasma akna.Amihez van mine trail skillem.Ezzel a leosztással bármit szétkapok másodpercek alatt.Küldetéseknél egyszerűen nincs kihívás,kerraton is nagyon hatékony akár klingon ölésben akár borg ölésben.