45376
  • Lightman
    #2191
    Hát igen, elég elcseszett pálya, baromi nehéz, és sokan feladják. Három nekifutásból egyszer sikerült befejezni, amikor normális csapattársakkal kerültem össze. Meg sajnos bugos is, legelső alkalommal ketten beszorultunk az egyik spawnpointnál található lámpaoszlopba, de egy másik alkalommal is láttam beszorulva valakit ugyanabban a lámpában.
  • mrzoltan
    #2190
    Nincs, legtöbb játékban nincs, hagyd ki majd visszamész, fullos csapattal.
  • Dave000
    #2189
    Mint írtam, nem 2-en voltunk... az nem a mi hibánk, hogy rajtunk kívül mindenki feladta az egészet még a generátor beüzemeléseknél. Ellenben ilyenkor miért nincs valami más megoldása a feladatnak? engem ez zavar, ez a baj a pályának. Ha már 2 óra alatt a többi szerencsétlen helyett megcsináltuk majdnem az egész feladatot, és utána lelépnek - erre nincs opció.
  • mrzoltan
    #2188
    Az egy fleet action, nem 2 személyes.
  • Reg5
    #2187
    Az engem is felhúzott, úgyhogy 1 hete inkább pihetetem. Majd ha lesz időm és idegileg rendben leszek nekiesek :)
  • Dave000
    #2186
    Hát én tegnap majdnem kidobtam gépestül az egész játékot az ablakon, úgy felidegesített... Mission Big Dig - romulan temple, hát ilyen egy elcseszett abszolút túlerőben lévő pályát hogy lehet kiadni én nemtudom. A másik meg a többi nyomi aki képtelen csapatmunkára... Barátommal 2-en próbálkoztunk, de a spawnpontról nem jutottunk ki többségében, csak én mert nekem van stealth-em, így egyedül néha tudtam továbbvinni a feladatot, de nagyon lassan... a többi gyökér meg lövöldöz mindenre ami mozog, pedig nem is az a feladat... este 11-től hajnal fél5-ig ezen a pályán voltam és nem tudtuk megcsinálni, mert a végén rajtunk kívül mindenki kilépett és 2-en meg esélytelen volt bármit is csinálni (captainokat kellett volna írtani, de a közelükbe se jutottunk el) Aki találkozott ezzel a pályával gondolom úgyis tudja miről beszélek, de úgy felcseszett agyilag, hogy nemigaz... elbaszott egy pálya.
  • hippy
    #2185
    Amiket duty officeres assignment-ből kapsz azokat úgyanúgy assignment-ben tudod használni.Azt hiszem a shipboard feladatoknál van olyan ahol össze lehet rakni ezeket a prototípus platformokat.
    DS9-en az STF-ekből eső prototípus dolgokat lehet beváltani.
  • Juhasz27
    #2184
    DS9-en ott ahol 1 scafanderes ürge áll az ajtó elött,a csajnál bent középen
  • mrzoltan
    #2183
    Deep Space Nine
  • Kope91
    #2182
    a prototipus dolgokat kis datachipeket, amiket monjuk duty-k hoznak küldetésekről hol lehet felhasználni R&D vagy vmelyik állomáson van külön árus?
  • nipponia
    #2181
    Így leszedte. Köszönöm a tippet és a segítséget.
  • Juhasz27
    #2180
    Kinek megáll a letöltés és nem mozdul jó ideig (én újratelepítés után csináltam!!!),az a telepített mappán belül LIVE mappából törölje ki a patch,piggs,prepatch mappát és indítsa el a játékot hogy újból letöltse az egész fost.

    Vmi gubanc van a letöltött fájlokkal,lehetséges hogy hibásak.

    Nekem ez segített!

    vmi 6ezer akárhány száz MB akar letölteni,de nekem hamar leszedte,kb 1 óra volt és 10Mb-es netem van.
  • nipponia
    #2179
    Amúgy nem lehet valahonnan leszedni a felpeccselt full install verziót valahonnan?
  • nipponia
    #2178
    Mi a fenéért nem tudom már két napja lefrissíteni a játékot? Amióta volt egy nagy szerverleállás, azóta nem frissíti le, csak darabokat. De az uccsó 200 mega nem jön le.
  • Reg5
    #2177
    A mirror eventeket hol lehet felvenni, illetve milyen ikonnal jelzi a map?
  • Plata
    #2176
    Nekem frissítette és nem hajlandó elindulni.
  • gabor145
    #2175
    Ez nem a reggeli, hanem még a tegnap délutáni. Még azt sem tudtam letölteni. A Pr telecom a netszolgáltatóm. Aszem lebegőpontos I.P. kiosztás van. Wiffis routeren keresztűl van a net. Eddig semmi hasonló probléma nem volt.
  • Plata
    #2174
    Csak engem nem enged fel a játék?
  • Mazarex
    #2173
    áh ez HUD rendező gyönyörűen meg van csinálva:D
  • Lacimanyó
    #2172
    Igen.. Nyomsz egy ESC-et és ha jól emlékszem a legelső ikonra katt és voálá..
  • Mazarex
    #2171
    a skillbar elmozgatható? kicsit zavar mikor átfedi azt a kis panelt ahol a fegyvereket mutatja, meg a BOeket a skilljeikkel
  • Lemming
    #2170
    Nekem relatív rossz netem van, 1szer "szakadt" tegnap de amúgy jó.
    Most megint patchel valamit a drága.
  • Lacimanyó
    #2169
    Ez még a reggeli frissítés??? Ami nem jött le neked?
    Nálam semmi gond sin, kb egy perc alatt lent szokott lenni!
    Melyik szolgáltatónál vagy? Fix az IP-d?
  • gabor145
    #2168
    Hát én nekem meg is szakad a frissítés, szóval abba hagytam az egészet, majd valamelyik nap próbálkozok vele.
  • Lightman
    #2167
    Na, sikerült. Beletellett jópár órába, de lefrissítette végre.
  • Reg5
    #2166
    Az mitől lehet, hogy a kijelölt ellenfelet nem követi a kamera, csak ha direkt ráfordulok? Volt egy küldetés amit komppal kellett megcsinálni azóta nem bír beállni a kamera fixen.
  • gabor145
    #2165
    Értem. Köszi szépen. Hát akkor majd pár nap múlva megpróbálom. Csak tudod az a furcsa hogy másnak meg rögtön lefrissül még 10 perc se kell hogy le tudja tölteni. Nekem meg nem megy:S
  • Lightman
    #2164
    Nem hiszem, hogy a készülékedben van a hiba, valószínűleg csak túlterhelt a rendszer. Nekem tegnap este 4%-nál akadt meg a frissítés, most 11%-nál nem megy tovább. Nem tehetünk mást, mint türelmesen kivárjuk.
  • gabor145
    #2163
    Nekem is rettenetesen lassan tölti, sőt néha egyáltalán nem tölti le a patchet, valaki esetleg tudna segíteni mi a probléma. Ugyanis tényleg borzalmas lassan tölti és már azt is próbáltam hogy kilövöm a tűzfalat, de nem történt semmi változás.
  • bgabor
    #2162
    És ezeket az üzeneteket nem lehet valahogy kikapcsolni? Valahogy nagyon nem érdekel, ki mikor mit szerez meg.
  • Jabar
    #2161
    Esnek lockbox-ok mob-okból, ahoz kell venni security key-t C-storeban (100) vagy Exchange-en 1-1,5mill-ért. Elég kis eséllyel esik belőle.
  • Kope91
    #2160
    a cardassian crusiert hogyan lehet megszerezni, vagy azt nem lehetséges, mert előttem csomószor felvillan hogy vki megszerezte?
  • Lacimanyó
    #2159
    Az Exchange-t ajánlom, mert van amit jóval olcsóbban meg lehet venni:)
  • Juhasz27
    #2158
    Exchange-nél az Earth Space Dock,Dozana System,Starbase 39,DS9 stb...
  • Juhasz27
    #2157
    Csak nekem tölti csiga lassúsággal le a patch-et ?
  • Reg5
    #2156
    Hol tudok az embereimnek fegyvert venni? Egyszer már vettem, de elfelejtettem hogy hol.
  • Skill
    #2155
    beteg. tuti fun.
  • m1garand
    #2154
    oFF!
  • Lacimanyó
    #2153
    Én az összes skillemet fejlesztettem és igen jól sikerültek, persze még fejlődöm. Szerintem ha a BO-id jól vannak felfejlesztve akkor megbirkóznak jobb híján az ellenel még egy OD fedélzetén is. Én is Tactikai vagyok de nekem ezzel nincs bajom. Nagyon sokat számítanak a különféle konzolok és a BO-k. Nekem a Taktikai BO a támadásra és a zuzásra vannak felfejlesztve az Eng. BO-k a pajsz és a regenerálódás a Sience BO-k pedig a különféle bénításokra és sensor megtévesztére szakosodtak. Lényegében ez a hajód épp olyan amilyenek a rajta szolgáló emberek. Jobb mindenre odafigyelni a kezdetektől, mert a legvégén kezd körvonalazódni az, hogy mindenki és minden számít egy hajón! :)
  • Skill
    #2152
    http://forums.startrekonline.com/showthread.php?t=183374

    http://www.stowiki.org/Bridge_officer_abilities