45715
  • Fabio Capello
    #2609
    tetszik nekik a seggem. :3
  • mrzoltan
    #2608
    Hát igen, aki szó nélkül lelépett, még ajándékot is kap ? :D
  • DarkBlade
    #2607
    Ejnye, ejnye.. hol a kód? a Kódot akarjuk.. :D
  • Fabio Capello
    #2606
    Nocsak

    As a special bonus for beaming back into the action, enjoy a FREE Enterprise Era uniform pack on us! You can redeem the code below here.
  • mrzoltan
    #2605
    Az a baj, hogy elszaporodtak a trollok, szóval kénytelen leszek moderálni.
  • Plata
    #2604
    Bírom hogy olyanok hőbörögnek itt akik nem is játszanak a játékkal,bejönnek ide trollkodni.
    Admirális meg a fővezér közt van egy kis különbség.De mivel te fő hülye vagy ezt biztosan nem tudod még főfogni.
  • uwu420
    #2603
    Azért ez nem akkora találmány ám hogy titkolni kelljen, aki nem teljesen hülye, úgyis rájön magától, ha meg nem, akkor nincs olyan szinten, hogy érdemes legyen ilyen játékokkal játszania.

    Jobb helyeken büszkén hirdetik, ha valaki kitalál valami ütős kombinációt...
    Ez a titkosítás annyira szánalmas és értelmetlen próbálkozás, hogy nehéz szavakkal kifejezni.
  • uwu420
    #2602
    JÚJ
    It most tényleg az a téma hogy valami rettentő okos rájött, hogy egy kis logikával jó buildet is lehet csinálni?

    Hát gratulálok neki hogy felfedezte, hogy egy játékban lehet gondolkodni is XD
    Az egész klán ilyen "fiatalos", vagy csak a fővezér?
  • DarkBlade
    #2601
    Release Notes: November 30, 2012
  • bgabor
    #2600
    "Addig viszont nem vagyok és vagyunk hajlandóak segíteni az olyan külső erőket, akik a háttérben elevickélve halásznak a zavarosban és másokon élősködnek."

    Nem tudom most itt kiről beszélsz, merem remélni hogy nem rólam. A doksijaitokat nekem likelte be Plata segítő szándékkal, de nem én kértem rá. Szerintem a #2588 hozzászólásomból érezhető volt, hogy pont leszarom ki milyen dokumentumokat csinál és rejteget. Ami információ kell, azt a stowiki.org-ról bárki bármikor beszerezheti.

  • Zero 7th
    #2599
    Kedves írástudatlan barátom, meg tudod mutatni, hol állítottam, hogy a wiki fordítása lenne? Azt mondtam, hogy semmi olyan nincs benne, amit a wikiből meg minimális játéktapasztalattal ne lehetne kitalálni.

    Vicces, hogy én vagyok a megosztó, mikor ti játsszátok itt az elitkedő sznobot.

    Egyébként nekem mindegy, hogy magyarázod meg magadnak a dolgot, csak gondoltam elmondom, kívülről ez hogy néz ki.
  • Sir Quno Jedi
    #2598
    Na mosmá akkor nekem is foglaljátok össze ki-kivel van és ki ellen és kit kell elküldeni az anyjába, mer mosmá nem világos! :DDDDDD

    Én simán csak játszogattam ezzel a fossal, egész jóak, bár néha nehéz kihámozni hogy úgy mégis mi a küldetés (merthogy nem az amit ír, vagy nem történnek meg a dolgok, az is biztos). Én perpé engivel tolom, mert nem szeretem ha leradíroznak, így abszolúte lehetetlen helyzeteket is simán túl lehet élni némi ésszel. (két tisztem is két különböző pajzsnövelő/erősítő skillel elég jól fel tudja húzni a pajzsokat, a harmadik meg torpedókat tolja ezerrel, plusz a hull javítás a hobbim :D) Én szoktam legjobban meglepődni, hogy győztesként jövök ki a végén, mikor egy petákot nem tettem volna magamra... :DD
  • mrzoltan
    #2597
    Kedves agyonművelt honfitársam, a lentebb említett cikkekben, nem az STO Wiki fordításai találhatóak, hanem saját tapasztalatból összeállított anyagok, amik még nincsenek készen teljesen, fejlesztés alatt vannak. Arról meg nem én tehetek, hogy a kedves magyar játékosok többsége nem képes az egyszerű logikai következtetéseket értelmezni. Bevallom őszintén, szoktam g*ci, paraszt módon viselkedni - egy gyengébb pillanatomban - de próbálom ezt visszafogni. Viszont itt vagy te, mint "külső szemlélő" aki táplálja a szokásos magyar mentalitást és elősegíti a sztereotípiák kialakulását, rögtön támadóan állsz neki a dolgoknak, minden értelmes indokot lesöpörsz, csak neked van igazad. Hát el kell keserítselek, nincs. Mivel úgy se fogod belátni, csak tovább ócsárolsz engem és a flottát, így nincs értelme a további beszélgetésnek.

    ui.:
    - Majd ha a kedves polgártársaim is úgy állnak hozzá a dolgokhoz, ahogyan kéne, nem önös érdekeket bújtatnak a közös megállapodások mögé, nem elsődleges céljuk a másik kihasználása és képesek egy nagyobb dologért összefogni anélkül, hogy egyéni gyarapodásuk biztosított legyen, majd akkor én is ehhez tartom magam. Addig viszont nem vagyok és vagyunk hajlandóak segíteni az olyan külső erőket, akik a háttérben elevickélve halásznak a zavarosban és másokon élősködnek.

    - A magyar emberek származását meg inkább hagyjuk. A keveredés, bevándorlás és egyéb demográfia változások miatt nem egyértelmű. Viszont amit Plata írt, az megfontolandó. De bizton állíthatom, az ilyen stílust amit te megengedtél magadnak, azt ilyen jelzővel sem illetném.

    Köszönjük mi ebből nem kérünk.
    Maradok tisztelettel,
    Zoltán
  • Plata
    #2596
    Nos magyarország 90%-a paraszt származású akár városi akár nem,és ez meg is látszik azon ahogy egymással viselkednek online játékokban.Én nem tagadom hogy paraszt vagyok,elvégre annak születtem.
  • Zero 7th
    #2595
    Meg olvastam is már. De ez a "van ilyenünk, de te nem kapsz" ez paraszt.

    Az meg tipikus, hogy vagyunk összesen tízmillióan, de azért megtaláljuk, hogy hogyan szopassuk EGYMÁST.
  • Plata
    #2594
    Ha még nincs flottád,akkor javaslom az UHF-et,Ben flottájában kapsz segítséget hogy hogyan alakítsd a hajót és a karaktered,Hun cseten kérdezz rá,szerintem szívesen bevesznek.De vigyázz ha hun cseten keresel flottát lecsaphat rád Werta,na az ő flottáját kerüld.
  • Plata
    #2593
    Elég sok magyar flotta van,szokás szerint a magyarok közt nem mindig jó a kapcsolat.
    De nem tudom téged miért izgat ez ennyire,hisz nem is játszol a játékkal.
  • Zero 7th
    #2592
    Lol. Mintha a világon olyan gecisokan beszélnének magyarul, meg rengeteg 'ellenséges' magyar klán lenne.

    Meg nem mintha a hivatalos wikiből nem lehetne kifilózni bármit, amit ekkora titokként őriztek.

    Ez egy szánalmas kis fasszopó húzás, ne is próbáld megideologizálni.
  • mrzoltan
    #2591
    Igen ott még úgy volt, de be kell látni, hogy ez nem működőképes. Nem láttam még egy flottától sem, oktatóanyagot, se semmilyen ilyen irányú kezdeményezést. Nem azért fektetünk bele időt, energiát, hogy bárki bárhol olvashassa. Ezzel a saját tagjainknak ártanánk.
  • Plata
    #2590
    A régi honlapon bárki elolvashatta,én sem voltam tag és elolvastam sőt aszerint alakítottam a karakteremet,igaz kicsit más volt az írás.
  • Plata
    #2589
    Ha nem tag úgysem olvashatja el.
  • bgabor
    #2588
    Remek, akkor gyarapodjatok. Mindegy amúgy is, nem fontos.
  • mrzoltan
    #2587
    Evidens, nem teszünk közzé olyan anyagokat mindenki számára, amivel órákat dolgoztunk. A saját gyarapodásunk az elsődleges cél, nem tömegkommunikáció.
  • bgabor
    #2586
    Hát igen, nem is férek hozzá, pedig már regisztrálva vagyok nálatok egy ideje. Nyilván csak a klántagság férhet hozzá.
  • mrzoltan
    #2585
    Pont. :)
    Amúgy ez az anyag a flotta tagok számára készült !
  • Plata
    #2584
    Ezt olvasd el esetleg.
    engi
    tac
    sci
  • Plata
    #2583
    Azt hiszem a fórum házigazdája pont a HGF admirálisa.
  • Plata
    #2582
    Sharien sword,ad egy mk11 prototype lila hajtóművet.Egyébként flottában vagy?És ha igen az magyar?Mi a neve?Tudom ajánlani a HGF vagy UHF flottát,én HGF-ben vagyok.Egyébként meg van HUn cset,Chat settingsben a channels fül alatt az ablakba írd be hogy hun és join.Ha ismered akkor bocs.
  • bgabor
    #2581
    Köszi, rajta vagyok!
  • Plata
    #2580
    Szívesen,mk11 kék neutronium alloy konzolt félóránként szerezhetsz ingyen,15 percnyi munkáért.Csak csináld meg A light in the dark küldetést,elsőre kitet kapsz,ismétléskor mk11 kék konzolt.Skirmish küldi ad neked egy Subspace field modulatort.
  • bgabor
    #2579
    Meg is találtam, az exchangen a special requsition packok azok, tényleg hihetetlenül olcsók. Nagyon köszönöm, ez remek ötlet volt!
  • bgabor
    #2578
    Tudom, hogy sebezni a legjobban a tacok tudnak a képességeikkel. De az engineerben azt szeretem, hogy tele van olyan BO abilitikkel amik sebítenek egyben tartani a hajót még a legrázósabb csatában is..
  • bgabor
    #2577
    Milyen piacon?
    Én úgy tudtam hajót venni csak a shipyardban meg a C-storeban lehet.
  • Plata
    #2576
    Mirror hajók olcsók,sztem egy mirror sci hajó olyan 200 ezer körül van a piacon.Pontos árat nem tudok,de könnyen lehet hogy sokkal olcsóbb mert rengeteg van belőle és nem nagyon kapkodják el.Ha komolyan akarsz sebezni legyél tac.
  • Plata
    #2575
    Engi tank,nem épp sebzésre tervezték,ha sebezni akarsz egy engivel ahhoz másfajta skillezés kell és főleg nem beam fegyver és cruiser.Nekem is van fun engim,Guramba siege destroyerrel.
  • bgabor
    #2574
    Pedig egyszerű megérteni:
    Amikor a legelején választani kellett, még semmit se tudtam a játékról, így science captaint választottam. Mai tudásommal már engineert csinálnék, hogy a legdurvább engineer abilityket trainelhessem az embereimnek. Mellesleg tervezem, hogy szerzek egy reconnaisiance science vesselt, hogy a science ág teljesen megmutathassa a képsségeit.
  • Plata
    #2573
    Ja és ha már annyira rámentél a fordulékonyságra,szerez be egy lila mk11 vagy 12 hajtóművet amin van (Turn).Általában kurva olcsó,olyan 40-50k között szoktam feldobálni.
  • Plata
    #2572
    Esetleg craftolj össze egy Aegis szettet,nem tudom most mennyi exen,de mikor én készítgetem magamnak két szettet azt megtanultam hogy olcsóbb ha exen veszem.Esetleg szerezz egy jem hadar vagy breen szettet.látom a breen deflectort a tatyódban.Vagy csináld meg a colisseum küldit és kapsz egy mk 11 reman prototype pajzsot,az is nagyon jó,főleg gyönyörű.
  • Plata
    #2571
    Hát repuval tudsz szerezni,vagy exvhangen rá keresel a vice admiral upper-re.Vagy esik stf-en illetve egyéb helyeken.Nem tudom megérteni minek cruiserrel akarsz menni scivel,ha még híler lennél megérteném,de támadó sci cruiserrel elég fura,a sci az űrben nem a fegyvereivel sebez igazán hanem a képességeivel.Legalább kék cuccokat szerezz a hajódra.Borg repuval szerezhetsz Maco Omega és Borg szettet.Elite stf-re nem ajánlom hogy így menj,mert esélyed sincs a túlélésre sztem.És szerezz egy subspace modulátort a gázturbina helyett,nem jut eszembe mi a rendes neve.
  • bgabor
    #2570
    Még annyit akartam kérdezni, hogy XII-es szintű fegyvereket merre találok? Exchangen nem szoktam látni.