45291
  • Mr Csé
    #2225
    pve vel lehet dilitiumot kapni ?
  • baly94
    #2224
    Jaja, szombatonként nyílik meg új ha minden igaz.
  • Kope91
    #2223
    vannak ezek az uj future missionok, és megcsáltam az első, a következőt mikor, lehet mert azt még nem tudom hail-elni, vagy mindegyik küldetést hétvégénként lehet elérni?
  • baly94
    #2222
    Nemrég kezdtem egy engineer KDF karriert, és arra lennék kíváncsi, mennyire életképes egy engineer class a Vo'quv hordozóval. Sok helyen néztem, elvileg használható mindennel, kivéve taktikai tisztel, de gondoltam itt is megkérdezem. Előre is köszi :)
  • DarkBlade
    #2221
    Hogy repül az idő.. azt a cruisert alig 2 hete vágták hozzánk.. hehe.. :P :D
    Amúgy én is kis hajóval vagyok, jó kis retrofites defikével.. :D
  • Juhasz27
    #2220
    A kis hajó nem feltétlenül jelenti azt hogy gyenge,nekem is kis hajóm van mert Taktikálos vagyok .Annó kaptam a Cruisert a 2 éves game miatt,de én gyengébbnek érzem mit a kis csodamasinámat.Fürge és erősek a fegyók,kevesebb a HP de ez így nekem tökéletes.
  • Mr Csé
    #2219
    :) egyébként jo a game csak a hajom picike és gyenge :C
  • ronnie89b
    #2218
    Kerratba menjél borgot gyilkolászni és azért kapsz dilitiumot :), a sima küldetésekért nem nagyon jár.
    Energy creditért is lehet cuccokat venni + a Memory Alpha állomáson magadnak is gyárthatsz, ha akarsz.
  • Mr Csé
    #2217
    hogy lehet az hogy egy csomo kuldetést megcsináltam és soha nem kaptam dirithiumot ?
    igy meg nemtudom fejleszteni a hajom :C
  • gabor145
    #2216
    Megoldódot a probléma, nem komálta a játék a Realtek kártyát.
    Megoldás: Commandlineba beírtam: -ignorex64check
    hátha másnak is lesz hasonló problémája.
  • gabor145
    #2215
    Sziasztok!

    Nos sikerült nagynehezen lepatchelnem a játékot de előált egy olyan probléma hogy nincs hang a játékban. Sehogy sem bírom működésre a dolgot. Eddig tökéletesen jó volt a patch elöttig.
  • Skill
    #2214
    klingonként hol találok trader npct az űrben?
  • Crokin
    #2213
    Ja, otthon megnéztem és rájöttem én is.
  • aricsi
    #2212
    Vót má? http://www.youtube.com/watch?v=8u1i4UWizTE

    Kötelező megnézni, szinte egy remekmű a videó.
  • Lightman
    #2211
    Nem vagy túl aktuális, induláskor volt 1,5+ millió, tegnap 900000-nél járt.
  • Lightman
    #2210
    Kár, hogy ilyet nem lehet.
  • Me0w
    #2209
    hf :) Masfel mill a legolcsobb kulcs ;)
  • Crokin
    #2208
    Hagy akkor a régi hajódon :)
  • bgabor
    #2207
    A bridge officereket lehetséges valahogy tartalékba helyezni? Tehát ha az a mostani hajómon ugyan nincs hely egynek, akinek az előző hajón volt, de nem szeretném végleg elküldeni, mert egy későbbi hajón még szükség lehet rá. Mert most más hajóosztályt választottam mint az előző volt, és mivel négynél több embert nem enged a hajóra kinevezni, ezért most van egy emberem aki nem csinál semmit, és egy betöltetlen taktikai posztom, amire nem tudok embert kinevezni merthogy nincs hely a hajón.
  • Reg5
    #2206
    Köszi, akkor ebből excahnge lesz.
  • Lightman
    #2205
    Ja és persze nem csak c-storeból szerezhetsz kulcsot, hanem exchangeből is.
  • Lightman
    #2204

    Kinyitni. Itt (http://www.stowiki.org/Cardassian_Lock_Box) megnézheted, hogy mit találhatsz a Cardassian lock boxban, és itt (http://www.stowiki.org/Cardassian_Lock_Box_-_Gold) megnézheted, hogy miket kaphatsz, ha a gold verzióból nyitsz egyet. Ha teheted inkább csak goldot nyiss.
  • Fabio Capello
    #2203
    veszel kulcsot c-storeban, ha mákod van akkor kapsz egy kardassziai galor-cirkálót, ha nincs mákod, akkor valami boostot (xp/cp), vagy itemet
  • Reg5
    #2202
    Ha már lock box, azokkal mit lehet csinálni?
  • Lightman
    #2201
    A ketracel, meg a többi új commodity nem hiszem, hogy van tradereknél, mert ezek a Dominiumos sztorival jöttek be. Alapvetően cardassian lock boxból lehet beszerezni, meg néha duty officer mission is ad jutalomként, meg hát az exchange is ott van mint fő forrása bárminek, de egyenlőre nem éri meg beszerezni semelyik forrásból sem.
  • Skill
    #2200
    ez egy jó kérdés. nem tudom a választ. exchangében szoktam látni jó drágán. amúgy ne replikátorból vedd meg ezeket hanem a trader hajóknál tankolj fel mindből. olcsóbb és nagyon sokat el fogsz használni.
  • Kope91
    #2199
    olyan problámába ütköztem, hogy duty zásnál már olyan dolgok is kellenek küldetésekhez, amikeh replicátorral nem lehet előállítani, az ilyeneket hol lehet beszerezni? (kis virgminta, ketracel minta)
  • Sunsetjoy
    #2198
    Általában amcsi PMT idő szerint reggeltájban, illetve ilyesmi időpontban szoktak variálni ha előre tervezett leállás van. A PMT-hez képest meg +9 óra a GMT+1, vagyis mi.

    Anno nagyon szívtam azzal, hogy a rossz netem valami oltári játszhatatlanná tette a játékot, mivel ugye amerikai szerverhez kapcsol, így 300-2000 ms között volt játék közben a ping (/netgraph 1 parancs), de utána meg átléptem EU proxyra, azóta 50 alkalomból 1x volt lag, akadás. Azelőtt meg 50-ből 45-ször.

    Megzavart az, hogy általában a proxy (pl. országkorlátozás kikerülésnél) a lassabb megoldás, meg a launcherben az van, hogy ha proxyn keresztül update-elsz, lassú. Na a patch lassú, mert szerintem nem arra van kitalálva, de játékhoz nagyon szuper.
  • Caliph
    #2197
    üdv,új vagyok látom hogy épp leállás van de azt nem sikerült kideríteni meddig? 10ig?
  • Fabio Capello
    #2196
    az alap leállási idő délután 3-5, 4-6 szokott lenni itteni idő szerint.

    Mert még friss a rendszer, előbb nyilván felmérik az igényt mielőtt vakon bővítésbe kezdenek.
  • bgabor
    #2195
    Ezt én értem, de szervert bővíteni bármikor lehet, nem? Ha más játékoknál meg lehet oldani akkor itt is. Nem értem miért nem fejlesztik/bővítik ha kell, mint mindenki más.

    Amúgy meg az amcsiknak se hinném hogy sokkal kellemesebb lenne ez az időpont. Egy ilyen vasárnap este nyolc óra körüli leállás itt kelet európában odaát vasárnap délelőtt 11 és 14 órát jelent, szerintem erősen csúcsidő.
  • Fabio Capello
    #2194
    "New respawn point unlocked" = mentés.

    Amúgy meg akkor fordul elő ilyesmi, ha valami zűr volt és "korábbra" rakják vissza a szervert

    Mivel most lett f2p, ezért elég sok leállás van, hogy optimalizálják a dolgokat, igen. És a szervert sem ennyi emberre találták ki.

    A szerverleállások pedig csak nekünk kellemetlen időpontok, ne felejtsd el, ez egy amerikai játék, amerikai szerverparkkal, nekik ez az ideális.
  • Lightman
    #2193
    MMOknál sosem létezett olyan, hogy mentés. De azt, hogy egy küldetésben éppen hol tartasz, mit oldottál meg, azt nyomonköveti a rendszer. Nekem is volt már, hogy egy bugos küldetésből ki kellett lépnem, de amikor visszaléptem, a már teljesített célok megmaradtak. Ha viszont PVE vagy PVP aréna ill. fleet action küldetésnél csinálta ezt neked, az meg természetes.
  • bgabor
    #2192
    Azt szeretném kérdezni, hogy a mentési rendszer hogyan működik a játékban. Mert mentési lehetőséget nem láttam sehol, és többször megesett, hogy egy jó kis egyórás küldetés vége felé vágott ki a szerver disconnentel, és kezdhettem az egész marhaságot előről.


    Én eddig csak a WoT-al és anno a COHO val játszottam online játékokkal, de ez a kétnaponta szerver leállás van meg esténként vannak akik nem jutnak be a szerverre mert limit van téma teljesen új nekem, ilyennel még soha nem találkoztam.
  • Lightman
    #2191
    Hát igen, elég elcseszett pálya, baromi nehéz, és sokan feladják. Három nekifutásból egyszer sikerült befejezni, amikor normális csapattársakkal kerültem össze. Meg sajnos bugos is, legelső alkalommal ketten beszorultunk az egyik spawnpointnál található lámpaoszlopba, de egy másik alkalommal is láttam beszorulva valakit ugyanabban a lámpában.
  • mrzoltan
    #2190
    Nincs, legtöbb játékban nincs, hagyd ki majd visszamész, fullos csapattal.
  • Dave000
    #2189
    Mint írtam, nem 2-en voltunk... az nem a mi hibánk, hogy rajtunk kívül mindenki feladta az egészet még a generátor beüzemeléseknél. Ellenben ilyenkor miért nincs valami más megoldása a feladatnak? engem ez zavar, ez a baj a pályának. Ha már 2 óra alatt a többi szerencsétlen helyett megcsináltuk majdnem az egész feladatot, és utána lelépnek - erre nincs opció.
  • mrzoltan
    #2188
    Az egy fleet action, nem 2 személyes.
  • Reg5
    #2187
    Az engem is felhúzott, úgyhogy 1 hete inkább pihetetem. Majd ha lesz időm és idegileg rendben leszek nekiesek :)
  • Dave000
    #2186
    Hát én tegnap majdnem kidobtam gépestül az egész játékot az ablakon, úgy felidegesített... Mission Big Dig - romulan temple, hát ilyen egy elcseszett abszolút túlerőben lévő pályát hogy lehet kiadni én nemtudom. A másik meg a többi nyomi aki képtelen csapatmunkára... Barátommal 2-en próbálkoztunk, de a spawnpontról nem jutottunk ki többségében, csak én mert nekem van stealth-em, így egyedül néha tudtam továbbvinni a feladatot, de nagyon lassan... a többi gyökér meg lövöldöz mindenre ami mozog, pedig nem is az a feladat... este 11-től hajnal fél5-ig ezen a pályán voltam és nem tudtuk megcsinálni, mert a végén rajtunk kívül mindenki kilépett és 2-en meg esélytelen volt bármit is csinálni (captainokat kellett volna írtani, de a közelükbe se jutottunk el) Aki találkozott ezzel a pályával gondolom úgyis tudja miről beszélek, de úgy felcseszett agyilag, hogy nemigaz... elbaszott egy pálya.