46292
  • zsigerpuding
    #3946
    A pajzsos rész mindenkinek szólt. ;>
  • zsigerpuding
    #3945
    Mk X-es szettekkel is vígan el lehet lenni. Én sokáig egy Jem'hadar Mk XI szettel toltam az STF-eket.

    Más:
    A Resilient pajzsok működése.
    Egy példa:
    Eltalál egy lövés (legyen plazma), amely 1000-et sebezne a hajótesten, ha nem lenne pajzs.
    Resilient pajzs esetén (ahol tegyük fel, hogy van 10% ellenállás minden típusra):
    1000*0,9 = 900, ennyit sebez a pajzson elvileg.
    900*0,05 = 45, ennyit a hajótesten, mivel csak 5% energia jut át.

    vagy

    1000*0,95 = 950, mivel az 5% elnyelést értelmezhetem úgyis, hogy elenyészik, erre jön a 10%, 950*0,9 = 855, ennyit sebez ténylegesen a pajzson.
    855*0,05 = 43 (kerekítve), ennyit a hajótesten.

    Melyik a helyes? Ha egyik sem, akkor mi a helyes számítás?
  • Jakuza1
    #3944
    Nem o pont nem azt mondja, hanem hogy ne vedd ki a X-est es a XII is, mert felesleges, csak egyiket vedd ki a ketto kozul.
    Es a XII nelkul is meglehet lenni ez egy teljesen masra vonatkozo felvetes.
  • Zero 7th
    #3943
    Egyébként a kinetic cutting beam sokkal jobban mozgatja a fantáziám, azt szeretném már akcióban látni. De az is asszem vasárnap lehet majd leghamarabb...
  • Zero 7th
    #3942
    Plata pont nem ezt mondja, hanem azt, hogy CSAK a XII kell, és ne is vegyek X-eset.

    És szerintem is, azért két hónapot ezzel a szedett-vedett felszereléssel nem akarok genyózni, akkor inkább bukok rajta 45ezer dilit, meg 1500 omega markot. Ha meg majd meglesz a XII, akkor az X-est majd vagy rárakom a siklómra, vagy elpasszolom exchange-en.

    Őőő, Tier3 adja az X-et? Akkor Tier1 milyet ad? Azt hittem X-XI-XII, de akkor ezek szerint benéztem.
  • Plata
    #3941
    Jah nekem a legtöbb karimnak mk12 maco pajzs és mk11 borgok vannak.
  • Jakuza1
    #3940
    Az se 1500i elhiheted nekem, amugy ahogy plata is mondja, nem feltetlenul szukseges az Mk XII.
    Nekem boven eleg az Mk X M.A.C.O.
    Es a tier3 sokkal hamarabb elerheto repuban is.
  • Zero 7th
    #3939
    Ja, kerek százezer repu XP kell a tier5höz, az kicsit több, mint 714 óra. Az majdnem kereken 30 nap, abban az esetben, ha minden nap játszom, és benyomom a projectet azonnal, ahogy lejárt. Ez szerintem a gyakorlatban lehetetlen, reálisan inkább két hónap.
  • Plata
    #3938
    Én nem szoktam venni MK12-ig semmit,max enginek és scinek aegis szettet,de tac-al nem.Az kibírja amíg lesz szett.
  • Zero 7th
    #3937
    Azért "kell", mert a kettő közt van egy hónap játék. És nem azért, mert én vagyok a lassú, hanem mert a repus genyóság minden 2800XP-ért 20 órás büntit ad, és össze kell szedni mittudoménhány tízezer XP-t tier5höz.

    Mire odáig felszopom magam, úszni fogok a diliben úgyis...

    HA lesz türelmem egyáltalán az egészhez.
  • Plata
    #3936
    De minek megvenni az MkX és MkXII szettet?Csak az egyiket vedd meg és kész.Én a MACO pajzs borg defi hajtómü felállást szeretem,de klingon scinek full Adapted KHG van,sebzős enginek KHG mk12.
  • Zero 7th
    #3935
    Tier 1-et néztem, játékon belül. Az asszem X szintű. De az tényleg gyanús, hogy két szint ekkora különbséget jelentene... Majd este megnézem jobban.

    Nem lesz maco, kell nekem az assimilated setből jövő képesség.
  • Jakuza1
    #3934
    Amugy ha jol emlekszem inkabb M.A.C.O-t szoktak hasznalni, a XII-es shield az 7,775.9 HP-s.
  • Jakuza1
    #3933
    1500 ?
    Te mit talaltal ? :P
    http://sto.gamepedia.com/Assimilated_Regenerative_Shield_Array
  • Zero 7th
    #3932
    Ja, közben megtaláltam, tényleg store cucc. És C-store, nem Z-store... Mindegy...
  • Zero 7th
    #3931
    Olvasom devblogon, hogy jön valami romulan survivor doff pack. Ez z-store-os cucc, ugye? Mert mindent leírnak róla, csak épp azt nem, hogy hogy lehet megszerezni...

    Viszont jön a romulan reassignment contact, ami dilithium nélkül cseréli le a doffokat jobbakra, az viszont NAGYON hasznos lesz! Felszerelésre gyűjtögetés közben nem jut a doffok cserélgetésére...
  • Zero 7th
    #3930
    Csak mert már attól kicsit kivagyok, hogy kell ~60ezer dilithium az alapszintű szetthez, ami önmagában egy hét a beváltás lassúsága miatt, és akkor még a tier V cuccok hol vannak..? Az kb kétszázezer lesz összesen...
    Az a helyzet, hogy órabérben jobban jövök ki, ha inkább dolgozom és veszek Z-t, mint ha "játszom" és farmolok.

    Ez a omega assimilated pajzs ez ér valamit egyébként? Oké, hogy a set3 kell majd a vonósugár miatt, meg kap egy automata töltő képességet, de az az 1500 shield strength nagyon karcsúnak tűnik. Most ami van, az 5000 körüli, és van ellenség, ami egy lövésből lyukasztja át...
  • Zero 7th
    #3929
    És vajon nehéz lesz összekaparni azt az ezer péniszpiercinget hozzá? (Éljen, tizedik fajta pénznem!)
  • Jakuza1
    #3928
    Jah mar latom mit is tud a szovegben van.
  • Jakuza1
    #3927
    Ez alapjan nem nez ki rosszul, mar csak azt kene tudni mit tud a Console – Universal – Subspace Wake Generator
  • DarkBlade
    #3926
    Ship Statistics:

    Rank Required: Rear Admiral / Brigadier General / Subadmiral I
    Hull Strength: 27,000
    Shield Modifier: 0.9
    Crew: 150
    Weapons: 4 Fore, 3 Aft
    Device Slots: 2
    Bridge Officer Stations: 1 Lieutenant Tactical, 1 Commander Tactical, 1 Lieutenant Commander Engineering, 1 Ensign Science, 1 Lieutenant Universal
    Console Modifications: 4 Tactical, 3 Engineering, 3 Science
    Base Turn Rate: 21 degrees per second
    Impulse Modifier: 0.25
    +5 Power to Weapons; +15 Power to Engines
    Increased Defense based on speed, up to +15%
    Can Load Cannons
    Console – Universal – Subspace Wake Generator
    R.X.S. Registry Name Prefix Option

    Risa Lohlunat Festival Rewards
  • Kolln
    #3925
    Valami OP konzolt tesznek bele vagy a layout lesz valami pont jó. :D
  • Jakuza1
    #3924
    Azert majd errol akkor nyilatkozom, amikor latom a hajo tulajdonsagait.
  • Plata
    #3923
    Szerintem ha rendes választ akarsz csináld meg skillplannerrel,de annyit mondhatok szerintem sok hülyeségre tettél.
  • ronnie89b
    #3922
    skill1
    skill2
    Ez lemaradt.
  • ronnie89b
    #3921


    Skillezési tanácsokat kérnék cruiseremhez, mivel beruháznék a visszaállítós tokenre vagy mi a fenére:) . Ilyen a jelenlegi, mit változtassak rajta? Phaser beamek és quantum torpedó a fegyverzet.

    Ground nem érdekes, az űr a lényeges és stfre kéne legfőképpen optimalizálni. Csak képet csináltam, nem vacakoltam a skillplannerrel.
  • Zero 7th
    #3920
    Eheh, nemrég néztem azt a részt, amikor Picard járt a Risa-n, ahogy nézem a fejlesztők kitettek magukért, hogy minden egyes részletet abból a részből betegyenek a játékba... :)
  • Kolln
    #3919
    Nekem tetszik, a Breen Chel-t úgyse vettem ki, de ez tetszik, szóval ez ki lesz szedve! :P Köszi az infót!
  • mrzoltan
    #3918
    CTRL-F5 és jó lesz.
  • DarkBlade
    #3917
    Csütörtöktől, augusztus 15. -éig lesz a nyári event.
    Risa Tropical Getaway
    Lehet megint gyűjteni 1000 bigyót egy fölösleges hajóra.
  • zsigerpuding
    #3916
    Singurality = singularity.
  • zsigerpuding
    #3915
    http://sto.perfectworld.com/news/?p=921251

    Ennek nyomán:

    - Csökkenteni lehet a dili bolt árait.
    - Csökkenteni lehet a flottaprojektek dili, fleet mark és egyéb szükségletét (olcsóbb lesz fejleszteni).
    - Naponta lesz dilibányász misszió.
    - A napi kereten felül kaphatsz dilit egy speciális misszión keresztül.
    - Csökken a "teleközért lehűlési ideje" (másként az Azurát gyakrabban hívhatod).
    - Lesznek flotta mérnöki konzolok (három szint).
    - Lesz elite és advanced warp ill. singurality core.
    - Lesznek bányász doffok és hozzátartozó missziók.


  • Jakuza1
    #3914
    Tehat azok a cuccok amik eddig a bazison kaphatok voltak diliert a dilithium koltsege csokkenni fog a dilithium mine szintjevel ?
  • Plata
    #3913
    Ja hogy pontos és átfogó?Nézz szét a STO honlapon leírnak mindent.
  • Plata
    #3912
    Olcsóbban vásárolhatsz a fleet bázison ha kiépítitek,és vehetsz tápos Fleet konzolokat és fleet warp core-okat és singularity core-okat.
  • Jakuza1
    #3911
    En nem latok semmilyen valtozast. Ugyanugy fekete betuk semmi alahuzas vagy egyeb tag.
  • mrzoltan
    #3910
    Nah remélem így már felismeritek a linket.
  • Jakuza1
    #3909
    Tud valaki adni nekem, egy pontos es atfogo leirast adni arrol, hogy mi is ez az uj dfleetes dilithium mine, mit lehet ott csinalni es mire is jo pontosan ?
  • Kolln
    #3908
    Stowiki
  • Agamemnon
    #3907
    Van bővebb FAQ, vagy melyik a legjobb wiki a STO-hoz? Így két év után lvl 45-ön újrakezdeni egész vicces :D