92
a rabok gyurnak
  • Ron Ragm
    #1
    #1
  • Bandew
    #2
    Ez fantasztikus!
  • maxtor
    #3
    Fekvenyomó bajnokság a börtönben

    Ezt az rtl honlapjan olvastam.Azt eddig is tudtam hogy kondiznak a rabok de ez teljesen felhuzott.
    Remek amig bent vannak edzenek hogy aztan ha kiszabadulnak bosszut allhassanak
  • maxtor
    #4
    cikk
  • Bandew
    #5
    Jesszusom, ez nem erről szól! Mi az, hogy bosszút állnak? Ha ölni akarnak, akkor edzés nélkül is tudnak ölni. Ha börtönbe kerülsz, jobban teszed ha te is elkezdesz gyúrni vagy különben úgy segge kúrnak a zuhanyzóba, hogy ülni se fogsz tudni!!!
  • maxtor
    #6
    Veszelyesek a civilekre!
  • DePreSsZYo
    #7
    "A múltból megvan a hírnevem, Én vagyok Goér Gabi, és ezt tiszteletben tartja mindenki, s aki nem, azt lebokszolom, de nem bántok senkit"
    :DDDDDDD
  • Bandew
    #8
    Na ne vicclej. Él kint szabadon rengeteg barom, aki szintén veszélyes a civilekrel, holott ő maga is az.
    Egy a lényeg: a börtönben tényleg erősnek kell lenni!
  • FREAK
    #9
    lol mekkora faszkalap
  • RaSTaBaNDiTa
    #10
    nekem volt 1 roma osztálytársam kis nyüzüge csávó volt, lehúzott 2.5 évet tökölön és gyúrós kancigány lett belőle ...
  • maxtor
    #11
    Hat persze hogy erosnek!
    Ez meg is latszott a rendorgyilkos Engelsen is!
    De o meg ennek fejeben jobban lott mint a rendor
  • I.C.ram
    #12
    Az a poén, hogy a börtönben szart se változik az ember, sőt még ki is gyúrhatja magát, hogy utána könnyebb tudja beverni a merci ablakát.
  • [HUN]PAStheLoD
    #13
    mennyunk gyurni a dutyiba :D
  • Z
    #14
    csak utánad! :D
  • Dynamic
    #15
    LOL
    A gyúrásnak egyébként megvan a pozitív pszichológiai hatása is.Az elzártság és egyéb korlátozások miatti feszültséget lehet levezetni.Méghogy bosszút állni!Edzeni 20 évvel ezelőtt is lehetett, nem ettől lesz valaki veszélyes a társadalomra.Mellesleg ha nem lenne lehetőség kondizni, akkor is megoldható lenne ha valaki nagyon akarná.Fekvőtámasz, tolódzkodás, húzódzkodás stb.
  • FREAK
    #16
    hát igen, ezek nem börtönök inkább igen olcsó (ingyenes) buzipanziók.... 1x1x1m lámpa nélkül, na az börtön lenne, 1 hónap ott, és jézus a legjobb barátod :D
  • RaSTaBaNDiTa
    #17
    nekem 1 csapattársam vácon melózik mint smasszer és szokott azért érdekes dolgokat mesélni, nem éppen hawai ...
  • #18
    Mesélj nekünk ! :)
  • Taranov
    #19
    edzeni kell
  • RaSTaBaNDiTa
    #20
    hát ez nemigazán publikus ...
  • Marcell
    #21
    ugyan mar. ki menne utana, hogy az ismerosod occsonek ismerose [egyszoval lehet, hogy csak pletyka... (avagy nem megerositett forras)] miket meselt egy bortonrol??
    Paranoia rlz.
  • hen-tes
    #22
    főleg hogy forumon mesélte
  • _Vegeta_
    #23
    Tok felesleges h gyilkosokat havi milliokert tartsunk.. raadasul meg ingyen konditerem. Par ev mulva mar medence lesz meg plazmatv...
  • _Vegeta_
    #24
    Ja amugy a topic lol, de egyetertek a topicnyitoval. ;)
  • Dynamic
    #25
    Valamelyik skandibáv országban olyan börtön is van, ahol a jó magaviseletű rabok nyaralni mehetnek.Ilyen Hawaii szintű dologra kell gondolni.
  • Dynamic
    #26
    Nem változnak, de legalább míg bent vannak nem sok szart kavarnak.
  • Cat #27
    34 milliárdot forditunk évente a 11 ezer elitéltre - ennyi a büntetésvégrehajtás költségvetése
    az ország költségvetése 23ezer miliárd forint
  • _Vegeta_
    #28
    Elszomorito..
  • _Vegeta_
    #29
    Es ez szted nem sok ?
  • hen-tes
    #30
    én is néztem tv-be mulktor, rendesen minden cellába tv, külön fürdőszoba, mondom anyád, megölök valakit és megyek be.. fasság az egész
  • Cat #31
    én arra akartam rávilágítani hogy relatív
    egyébként hivatalosan 11ezer férőhely van, és kb. 14e rab van benn, tehát még költeni kéne rá, sokat
  • Cat #32
    hajléktalanok be is akarnak menni télre :)

    egyébként, te mennyi ideig birnád ki egy szobába bezárva, ahol van tévé? hidd el, a szabadságelvonás igenis büntetés, ezt a tévé, ujság csak ideig oráig feledteti el - mondjuk ha számgép lenne nekem is más lenne a véleményem :D
  • CSOCSO
    #33
    nem ezen kene kiakadni... hanem inkabb pl azon hogy egyes helyeken legalis a fegyver...
    tudom.. ez nem amerika.. de az akkoris LOLABB...
    es a sok fasza meg azthiszi hogy dejo hogy legalis mert legalabb meg tudja magat vedeni a sok fegyveres ellen:) LOOOOL... hat az ilyenekre tornek ra szivesen fegyverekkel meg videosokkal.. meglesnem hogy szarna ossze magat aztan odaadnam neki a felveteleket.. nesze.. siman lelohettelek volna pont azert mert legalis a fegyver.. es te szartse tudtal ellene tenni hiaba van fegyvered...
    de amilyen hulye az ilyen megtobb fegtvert vesz
  • Tetsuo
    #34
    fegyvergyártók örömére..
  • nemcsakfeel
    #35
    simán van netjük is, ( lehet nem a szobákban ) de vmi közös helysgében..
    bár ha számitógépes büntényt követsz el, lehet hogy akkor nem ülhetsz oda ( ld. Kevin Mitnick :))

    igenis az kéne, hogy minden elitélt ott sinylődjön, ne nyaralni menjen be.. egy kani cigánynak sokkal nagyobb luxus az a hely mint ahol kint civilben élne. Nem azért kéne oda bekerülniük, hogy elriassza őket, rá se merjenek gondolni bármilyen illegális dologra ( ha már egyszer az erkölcsi érzékük ezt nem sugallja, legalább a büntetés keménysége hatna rájuk ) ??
  • _Vegeta_
    #36
    Jojo, de az a szomoru h kijon az adott gyilkos 20ev mulva azt megin olni fog.. :\
  • Botond #37
    nem csak 7000milliárd az össz költségvetés?
  • Pontius #38
    "Néhány éve egy hasonló versenyre az egyik résztvevő malacok hízlalásához használt hormonkészítményhez jutott hozzá. Ezzel akarta növelni erejét, de kórházban kötött ki."

    LOÁL
  • Dynamic
    #39
    Valószínűleg a testépítő körökben ismert román Naposim.Ezt szedik még ma is sokan, sajnos nagy mennyiségben végleges májkárosító hatása van.
  • Gladiator
    #40
    hehe, egyik ismerősöm, vagyis nem ismerősöm, csak én tudtam ki az, haveromék ismerték, bekerült a börtönbe, első héten eltörték az összes ujját, és végigment rajta a fél zuhanyzó. szal tényleg gyúrni kell.