13
  • eke
    #13
    A Nokia szép???? Mit nézel ember??
  • Sony90210
    #12
    Akkor ki fejtem böveben. Elöször nézük a Nokiat azt azért szeretem és azért tartom a legjobbnak mert a legtöbb modeljük szép persze nem az öszes, legegyszerüben is lehet kezelni és nagyon megbizhatok legalábis saját tapasztalatokbol ki indulva. Ami egyedül nem tetszik az néha az áruk.
    Sonyericsson
    Jó megbizhatoság. A menüjük se a legegyszerübb de azért meglehet szokni. De viszont nagyon szép telefonokat csinálnak.
    Motorola
    Jó a megbizhatoság.A kezelhetöség elégé bonyolult nagyon megkel tanulni. Viszont ökis szép telefonkat csinálnak.
    Samsung
    Jó a megbizhatoság. Viszon a menü rendszer elég bonyolult.Az egyetlen ami pozitivum hogy általába szép telefonokat csinálnak.
    Remélem ez igy elég. Ja a helyesirási hibákért elnézést. Ez egy vélemény.
  • papabear
    #11
    Magyarázd már el, mi az az "igazi" telefon.
    A Nokia, a Sony és a Motorola is éppúgy "divat" telefonokat gyárt. Előfordul náluk használhatóbb típus de a nagy többség ugyanolyan tucatáru.
  • [HUN]PAStheLoD
    #10
    mostmár mindenki csak "divat" telókat gyárt .. igából mind ugyan azt tudja és az tör előre amelyik gyártó le tud szerződni 1 szolgáltatóval .. mint pl. a sony-ericsson a westellel .. meg most motorola - tmobil ... pannon mindig is nokia-s volt .. voda meg sagem sharp panasonic ..
  • Sony90210
    #9
    A helyesírási hibáért elnézést.
  • Sony90210
    #8
    Ja és ez tény.
  • Sony90210
    #7
    Samsungok csak divat telefonok. Az igazi telefonkat a Nokia,Sonyericsson,Motorola gyártja.
    Ezek közül is a Nokia vezeti a primet.
  • kovpeter
    #6
    Én is nagy Samsung telefon rajongó vagyok!
  • Pakosz
    #5
    Amig el nem lopjak, biztos :F!
  • Scooter21
    #4
    Nekem , nagyon bejönnek a Samsung telcsik!! Már kettő volt ,mos tegy X450-s van és imádom!:) Ha egyszer lesz egy Samsung telcsid utána csak azt fogsz venni!:)
  • [HUN]PAStheLoD
    #3
    hát ez még úgy ahogy elmegy .. de mi lett a világgal ? divat ez a kinyitod és kegyetlenronda menü/háttér ... mégbénább nyomógombok .. és egyáltalán , mért kell kinyitni ?! ! meg most telefon , vagy orvgyilkos eszköz , hogy kell rá ilyen gyilok antenna ?
  • Cyrus1984
    #2
    ebbe is minden szar kütyü benne van. felesleges. Amugy nem rosszak a samsung telcsik de én inkább Sony ericson párti vagyok.
  • JZO
    #1
    mennyire jók a Samsung telefonok?