265
Ide rakd be
  • Chaos Mad
    #25
    jah sry, nem olvastam figyelmesen az irásodat. nahát nálam kiirja (ha effektet akarok rakni) szabálytalan müveletet hajtott végre :(
  • Amse
    #24
    Nálam nem ír ki semmit csak 1xűen bezárja a progit.Nem szól semmit.Pedig jó lenne, ha működne.
  • Chaos Mad
    #23
    amugy melyik video nem elérhetö?
  • Chaos Mad
    #22
    jah, a rallyn fujt a szél, azért lett szar a felvétel, a többi videot biztos letörölték, az oldalt nem én csinálom hanem egy barátom, mer nekem csak modemem van, majd szolok neki hogy nézzen utána. a movie maker 2 nálam ugyanezt irja ki, érdekes modon a többi barátomnál jol müködik, láttam. :(
  • Amse
    #21
    Nah.Megnéztem az oldalt.Vicces.A Rally videók jók csak ha már barkács team vagytok varkácsolhatnátok a kamerának 1 állványt.Van pár videó ami nem elérhető, azt jó lenne ha megcsinálnád, mert akkor azokat is megnézem.
    Kérdés:Leszedtem a win movie maker 2-őt és bármilyen effectet vagy átmenetet próbálok rárakni képre ill. videóra bezárja a programot.Ez mitől lehet?
  • Z
    #20
    -m +b(ármilyen)
  • Z
    #19
    szinte mármilyen videoszerkesztóőben vannak már ilyen effektező cuccok
  • Chaos Mad
    #18
    itt vannak videoim/videoink:
    http://oskubt.srv.hu
  • Punker
    #17
    ide talált :)
  • DBoy
    #16
    Crazy-Boys Fórum
  • Johnyy
    #15
    Figyi, felvett avi fileokat mien progival lehet ki egelni, mondjuk rá efektelni plussz diolgokat?
  • blackgamer
    #14
    http://www.doom9.hu
    és van egy TV tuner (milyet???) ---> DivX topic is
  • Adam5
    #13
    nekem mind1
  • hen-tes
    #12
    tv, mozi kategória eszedbe sem jutott ?:c
  • OPM
    #11
    :D
  • Adam5
    #10
    Na azt próbálja meg ha nekem jön a crazy boysával
  • cyrus #9
    majd Dboy idetalál....

  • OPM
    #8
    én már készítettem kb 6 rövidfilmet
    ha lesz időm feltöltöm valahová 1-2 jobbat
  • Bandee1987
    #7
    direkt azért raktam az írásom mellé a smile-t, hogy ne vedd komolyan
  • Bandee1987
    #6
    jó helye van ennek itt
  • Bandee1987
    #5
    ne vedd komolyan, csak vicceltem :)
  • Adam5
    #4
    akko megkérem hogy raklák át, sry
  • Bandee1987
    #3
    de
  • Adam5
    #2
    még a "Operációs rendszerek, felhasználói programok"-on gondolkodtam de végül ennél döntöttem, remélem nem baj
  • Adam5
    #1
    Hi!

    Ezt a topicot azért nyitottam hogy ha csináltál már sajátkészitésű videót vagy már vágtál össze, raktál be alá zenét stb... akko azt itt megmutathatod. (remélem jó helyre nyitottam a topicot)