265
Ide rakd be
  • Z
    #65
    Itt nem jön be semmi.
  • blackgamer
    #64
    ezt a linket a fix.tv-n láttam: http://2zs.uw.hu
  • Chaos Mad
    #63
    fel lesznek rakva ujbol :)
  • Amse
    #62
    =(
  • Chaos Mad
    #61
    :DDD

    tudom, le lettek törölve sajnos, nem mi töröltük le hanem az izé.. mittomén.. na szal a havernak meg nincsenek meg ezek a videok és igy nem tudja öket feltölteni, szal el kell neki vinnem ujból öket.
  • Amse
    #60
    Megnéztem.A teknős vicces.=), de még mindíg nem elérhetőek azok a videók amik a múltkor se.=(
  • Chaos Mad
    #59
    nah belekezdtünk az uj videoba :)
    az elözetes már fennt van az oldalunkon / asszem :D /
  • CSOCSO
    #58



    EEEEZZ UBERZSIR szerintem!!!!!! baromira varom mar hogy kesz legyen a film!!
  • Johnyy
    #57
    tMegnézem, érdekel! ;) Amúgy mivel csináltad az oldfalt? Tecik a flash mivolta?
  • Brain
    #56
    Szasztok!
    Hamarosan elkészül uj kisfilmünk, ami az ESCAPE nevet viseli! :)
    A filmnek nem a története lesz az erössége, de a látványra, és a minööségre megprobáltunk odafigyelni! 8)
    Addig is látogassatok el a www.studio-x.hu oldalra, és nézzétek meg a trailert! :)
    Üdv, Brain
    studio-x
  • Johnyy
    #55
    Akor, milyen progival lehet mondjuk videókra mondjuk az objeketeket csalással mondjuk felgyújtani, lángokat helyezni rá ????
  • _Vegeta_
    #54
    Tehat leszurhetjuk a kovetkezo dolgokat a kialakult vitabol:
    A premiere jo prog, csak vannak gyermekded betegsegei, amik miatt egyes felhasznalok haja elkezdhet oszulni. Minosegi program amit profik hasznalnak, de nemi alaptudas szuksegeltetik a hasznalatahoz. Vegeta meg marad a Vegashoz hasonlo programoknal, amiket lamerebb felhasznalok is konnyeden elsajatitanak.
  • Z
    #53
    Jólvan jól kisfijam! Én nem is haragudtam ám rád eddig sem, csak megütköztem a kijelentésen.

    Akkor mostantól píszenláv! :DDD
  • _Vegeta_
    #52
    Jo, engem nagyon felidegesitett akkor, es azota hozza sem nyultam. Azt nemtom mien felbontasba tud, azt viszont igen h 640*480ban nem. Hibauzenet ->bezaras ha jolemlexem. Fogtam vdub, felbontas atallitas, es ment. (Mar kinomban mindent probaltam, mert mondom azthittem en vagyok a hulye)

    Aztan evvel kesobb egy ismerosom ugyanebbe a hibaba utkozott. O is megszivta.. En azt kerdem mien program az, ami a azt a feladatot nem tudja ellatni amire keszult? Olyan ez mintha photoshoppal nem lehetne layereket hasznalni. Sorry ha rosszul gondolom, de nekem ez a velemenyem.
    Szivjuk el a bekepipat. ;)
  • Z
    #51
    Tök felesleges itt puffogni, mert már elolvastam. De a kedvedért, meg mert olyan szépen kérted, elolvastam még egyszer! Csak most csak neked, ingyé'!!! :DDDD

    De sajnos akárhányszor olvasom, mindig azokat a szavakat látom mintegy vádlón, hogy a premiere "egy rakat szar prog". Jobban egyszerűen nem tudom prezentálni. Vagy nyomjak printszkrínt, és linkeljek be egy képet? Lefikáztad, ezen nics mit szégyellni, csak nem értek egyet veled...ennek adtam itt hangot/szöveget.

    Bár jobban belegondolva most már kezdem érteni, mire is céloztál azzal, hogy rakat szar program. Az utána írt rész alapján, nevezetesen: "Csak bizonyos felbontasba kepes effektet produkalni", eldöntötted, hogy egy rakat szar progi. Na de kérem!!! Ez micsoda hozzáállás? Vagy a rakat szart, máshogy értelmezzük. Ennyi erővel bármi rakat szar, aminek van egy hibája.

    Hogy érdemi része is legyen a hozzászólásomnak:

    Milyen felbontásban képes effektet produkálni, és milyenben nem?
  • _Vegeta_
    #50
    Igen, egy jol megvalasztott zene mar felsiker. ;)
  • _Vegeta_
    #49
    Legyszives olvasd el miket irtam egymas utan.
  • CSOCSO
    #48
    csinaltam mar videot.. leginkabb csaladnak meg egy ket havernak...jopar evrol gyujtottem ossze kepeket...es lassu, szomoru zenet raktam be.. minden masodik megnezo konnyezett:)
  • Z
    #47
    Igen mester. CNN főszerkesztő úr!!!

    Akkor sem győzöl meg róla, hogy a premiere "egy rakat szar prog", mert szerintem aki ilyet állít, AZ nincs tisztában a dolgokkal, de mindegy.
  • _Vegeta_
    #46
    Nem kaptam fol en a vizet, csak sztnem ha tisztaban lennel a dolgokkal.
  • ranGer2
    #45
    wopps nincs meg.. alszeg formázásnál az is elszállt
  • ranGer2
    #44
    Nekem vanö... kell? ha megtalálom adok linket azt mondtk hogy MEGABRUTÁL de szerintem gyengus. :) mind1 első próbálkozás..
  • Z
    #43
    nyugi nyugi! ne kapd fel a vizet! :))))
  • _Vegeta_
    #42
    Figyima ;)
    Nem azt mondom h nemtom kezelni or eniting lájk det..
    Hanem azt h mien egy videovago program az, ami csak bizonyos felbontasokba engedi vagni a videot.. nos ?

    Azonkivul senki akarmien tehetseges nem ugy szuletik h tud kezelni egy premiert photoshop vagy maxot.. Sokan konyvbol tanulnak, masok onerobol. Ennek a problemanak semmi koze a tehetseghez. Egy szarul megirt algoritmus a progban. Amikor rajottem a hajam tepkedtem kifele es marhara begurultam, mert azt hittem en vagyok a hulye.. Aztan atalltam vegasra, es lass csodat pikpakk megvolt az egesz. :> Semmi mergelodes semmi gorcsoles. Persze a vegasnak is megvannak a gyermekded betegsegei, de ezek kevesbe zavaroak.
    Amugy aki akarja nyugodtan hasznalja a premiert, jo program az, de en inkabb valasztom a konnyebb es gyorsabb utat. :)
    Peace!
  • Z
    #41
    Nos az, hogy ki mennyit szöszmötöl egy ilyen problémával, csak tehetség, és intuíció kérdése.

    Én megbocsátok, de van olyan, hogy helpdesk, tech support, meg minden egyéb nyalánkság. Ha valamit nem tudsz, akkor írj egy e-mail-t, és egyből elmagyarázzák mit is kéne tenned. Vagy ha "nem szükséges" az Adobe céget ilyesmikkel zaklatni, akkor szépen el tudsz menni egy könyvtárba, és ott garantáltan találsz Premiere oktatókönyvet. Azokból aztán simán meg tudsz tanulni mindent. Ezt konkrétan tudom, mert a volt szobatársam dolgozott a premierrel, amikor a diplomáját csinálta.

    u.i.: fikázni könnyű, alkotni nehéz...

    u.i.2: semmi sem tökéletes, így a premiere, de még a vegas sem.
  • _Vegeta_
    #40
    Hehh :D
    Kb egy napot szoszmotoltem vele, mig kideritettem h CSAK AZERT NEM RAKJA BE AZ EFFEKTET, MERT NEMTETSZIK NEKI A FELBONTAS! Azert egy professzionalis programtol tobbet varnek mar megbocsajts. :)
  • Z
    #39
    nanananaaa!! Ennyi erővel azt is mondhatod, hogy a Sony Betacam egy rakat szar eszköz...

    Azért, mert nem értesz hozzá, még ne fikázd le!
  • _Vegeta_
    #38
    A premiere az professzionalis es egy rakat szar prog. :D Csak bizonyos felbontasba kepes effektet produkalni.. XD
    A vegas az viszont yoo. :)
  • _Vegeta_
    #37
    En ma csinaltam tucatot, mer imadom a klippeket, de tul szemelyes szal nem toltom fel sehova. XDDD

    Amugy most dolgozom egy foci portugalos klippen, de amiota vege lett az eb-nek abbahagytam. :D Van meg egy equilibriumos klippem, az fel is vot toltve de nexuson volt es az meg elszallt. :( Ha vkit erdekel talan meg tom még szerezni. (Azt mondjak egesz jol sikerult)
  • Geeryy
    #36
    sony vegas 4 :)
  • Gladiator
    #35
    adobe premiereben vágjatok. az a legjobb.
  • Chaos Mad
    #34
    jah, az kemény progi
  • Amse
    #33
    Az Ulead Video Studio az kicsit komolyabb progi nem?Letölteni honnan lehet?
  • Chaos Mad
    #32
    elindul, csak ha effektet akarok rakni egy képre vagy videora akkor kiirja hogy "a program szabálytalan müveletet hajtott végre - bezárás"
  • Z
    #31
    hogyhogy nem megy? el sem indul?
  • Chaos Mad
    #30
    jah az van nekem is mer nem megy a movie maker 2
  • Chaos Mad
    #29
    na minnyá szolok a srácnak hogy nézzen utána.
  • Chaos Mad
    #28
    vazz! azok a legjobbak :(
  • Z
    #27
    hihhh, nemtom, de próbáld ki pl.: Ulead Video Studio-t.
  • Amse
    #26
    Let's Go, Mad - Colin McRae Rally 04, Öskü Lan Party