265
Ide rakd be
  • _Vegeta_
    #105
    Akkor mar inkabb a Jedi outcast, sokat nyomtuk neten. Az academy harmatgyene lett. :(
  • Chaos Mad
    #104
    remélem jo a link :)
  • Chaos Mad
    #103
    öszi szünetben egyik haverral csináltuk ezt a kis videot, lanon, mivel mindenki punnyadt hajnalban, már csak mi ketten voltunk talpon :) unalmunkban nekiálltunk :) a film a Jedi Academy-böl van.
    egész jo kis kardozos game :))))

    ÖBT Academy
  • Chaos Mad
    #102
    LOLogó :DDD
  • g879
    #101
    #100
  • hen-tes
    #100
    ték
  • g879
    #99
    akarunk csinálni amatőr jackass- meg kész átverés-szerűséget. (nincsenek terveink, csak szórakozásból) tudtok ötleteket adni?
  • _Vegeta_
    #98
    Amit a neve mutat. equilibrium
  • Z
    #97
    Jó ez, de milyen filmből van?
  • _Vegeta_
    #96
    Ha mar eccer feltoltottem netre akkor belinkelem ide is ha nem haragusztok.
    Ez itten.
  • Z
    #95
    Én meg mással nem szoktam játszani. Még COD-ost talán csinálnék, de ahhoz csak egyszer bírtam felrakni a netes cuccokat (pont első próbálkozásra), aztán másodszor nem sikerült. Így hát COD videot egyelőre nem csinálok... :(

    Meg persze vannak kamerás múvijaim, csak azok jó nagy file-ok, amiket nem pakolok fel netre.
  • Z
    #94
    Jólvan na! Nem erőszak a disznótor... :DD
  • hen-tes
    #93
    rockos jóak, csak nem vagyok oda a mohaa-ért :D
  • CSOCSO
    #92
    :) sorry de privat a dolog..
    amugy nagyon egyszer.. winfos movie makerrel raktam ossze.. zene.. es mihezkepest utemre atkuszo kepek. egy ket video a kozepere es kesz is...nektek teljesen unalmas lenne.. 1 mihezkepest ismeros arc. meg masik 3 idegen csavo... minek nezegetnetek?:)
  • _Vegeta_
    #91
    Hany megasok ?
    Chello hamarosan belassit ha elkezdek toltogetni :)
  • Z
    #90
    Csocso: plz dobd már fel valahova, hogy kielemezhessük!
  • Z
    #89
    Na bohóckodtam még egyet:

    Ez a tuctuc zenéket szeretőké

    Ez a rock zenéket kedvelőké
  • _Vegeta_
    #88
    Akkor maradok a vegasnal.. Ejj de lusta vagyok, kb 2hete kezdtem el egy amolyan 'eletunk napjai' klipp/filmet, de egesz mult heten semmit se csinaltam. Ideje lenne folytatni. :>
  • Z
    #87
    Nagyon alap...csak ha nincs jobb, akkor nyúlj hozzá (én az 8.0 SE verzióra értem mindezt). Viszont áttűnési effektek terén elég jó. A sima (nem SE változat) biztos jobb.
  • CSOCSO
    #86
    amugy csinaltam ujabb videot.. jackson egyik lassu zenejere.. 3 haveromnak keszult.. 4 unk fotoival telenyomatva.. mindegyiknek nagyon tetszett.es orulok hogy csinaltam egy ilyet... es nagyon banom hogy nem nyomtak a kezembe mar 10 eves koromban egy fenykepezot hogy mindent megorokitsek...
  • CSOCSO
    #85
    en hasznaltam egy hardwaresen mpeget eloallito kis filmdobozhoz... jo kis progi
  • _Vegeta_
    #84
    A Pinnacle Studiot meg nemhasznaltam, mit tud az, mire erdemes hasznalni ?
  • Z
    #83
    Csak azért mondom, mert key frame animation-t nem sok progi tud ám! :)

    Virtual Reality-ben láttam ilyet utoljára. Jellemzően animátor, és grafikai progik képesssége. Bár az átmeneti effektek száma a Pinnacle Studioéhoz képest elég gyengus. Viszont legalább testre szabhatók. A Pinnacle (DVD-íróhoz kaptam a packot) elég sok transition effektet tartalmaz alapból is, amivel jól el lehet bohóckodni, de lóvéért még olyan szintűeket lehet hozzá kapni, hogy leesett az állam.
  • _Vegeta_
    #82
    Igen eleg komoly prog., de a premiere tobbet tud.
  • Vlala #81
    Egyszer csináltam egy Lajoska szerel c. kisvideót, ha még megvan valahol, előásom...
  • Z
    #80
    Hahó!

    Itt vagy még? Csak azért írok, mert kicsit utánajártam a Vegas-nak is. Hát vakójában az is profi videoszerkesztő, és egy Soundeforge használatával, majdnem stúdió. Szóval tényleg jó progi a vegas is, de a bonyolultabb dolgokhoz ott is jobban bele kell ásnia magát a programba az embernek.
  • Z
    #79
    :(

    Kár, akkor majd megpróbálom máshova is feltenni.
  • Amse
    #78
    Azok jönnek.
  • Amse
    #77
    Nem tom.Bárhogy próbálom nekem egy 535 bájt-os avi jön le.
  • Z
    #76
    Próbáld meg úgy, hogy nyitsz egy új ablakot (IE), és a címsorba bemásolod az url-t, és nyomsz egy enter-t.

    Fogalmam sincs, hogy miért lehet...

    Nézd meg a LCS honlap-ot. Itt is vannak hasonló videok.
  • Z
    #75
    Hmm, hogy lehet? Már páran leszedték pedig.
  • Amse
    #74
    Flash Get-el próbálom leszedni, de csak 52 bite-os.Valami baj van.
  • Z
    #73
    Pedig működik.

    http://vet.atw.hu/mohaa_video/Ronin_vs_abc.avi

    Akkor ctrl+c/ctrl+v-vel egy új ablakban próbáld meg. Elvileg mennie kell.
  • Amse
    #72
    Nem jó a link!
  • Chaos Mad
    #71
    amugy a legujjabbat a benzin királyait, sony vegassal csináltam :)
    egész jo kis progi, eccerü kezelni is :)
  • Chaos Mad
    #70
    holnap leszedem!
    most épp más jön lefelé :)
  • Z
    #69
    Én is összedobtam egy kis bohóckodás jellegű FPS-es videot...

    ha valakit érdekel, akkor itt egy link: Video
  • Chaos Mad
    #68
    nah kész, eggy két video nincs még fenn, de holnap fenn lessz minden. :) a lets go is! :)
  • Chaos Mad
    #67
    nah kész az uj videonk (motoros, A benzin királyai) ez az eddigi legnagyobb, hamarosan letölthetö lesz az oldalrol, csak most az felujitáson megy keresztül :)
    2-3 nap és kész lesz minden!
  • blackgamer
    #66
    nekemse, de úgyse tölteném le :)