156
Vessük össze, melyik éppen mit tud
  • Takezó
    #36
    jah, meg olyan van ugye, hogy "Felugró ablakok tiltása" és azon belül tudok engedélyezni... de én sokkal kevesebb oldalról akarnám letiltani a popupokat, mint nem :) Szóval erre esetleg megoldás?
  • Takezó
    #35
    :| És máshol tapasztaltál hasonló problémát? (Azért ezt még elviselem :))
  • Dichter
    #34
    Szóismétlés jó
    Szóismétlés jó
  • Dichter
    #33
    Sztem nem lehet megcsinálni. Én Netscapet használok, de az is Mozilla alap, mint a Firefox. Aztán lehet, hogy én nem tudtam csak megcsinálni.
  • Takezó
    #32
    Üdv! FireFoxban mit kell ahhoz engedélyezni, hogy lássam az SG-s csetet?
  • Robbb
    #31
    Sziasztok! Aki Opera böngészőt használ (én a 7.23-ast), az mondja meg hogy miért írja ezt ki a program egy képre vagy hivatkozásra kattintva: Ismeretlen dokumentum vagy nincs dokumentum megadva. A kért ablak/kép megnyílik de k*rva idegesítő állandóan leokézni ezt a vacak figyelmeztetést. Valami beállítási problem? Előre köszi! Ja, és nem akarom az Explorert használni :)
  • rushman
    #30
    hogy menne, a remote desktop mikroszoft fejlesztés...
  • nemcsakfeel
    #29
    1. nekem a netscape-ben gond van némely karakterkódolással ( ékezetes betűket emailekben nem mindnél írja ki normálisan )
    2. neptun- nem megy rajta, ezért kell IExplorer..
  • Dichter
    #28
    Szted én írok mindegyikba? Nem. Csak amihez van egy minimális lövésem
  • AtomHeart
    #27
    Te. En altalaban ha benezek egy topicba nem erzem foltetlenul szuksegesnek, hogy irjak bele.
  • Dichter
    #26
    Hát figyelj, általában, ha benézek egy topicba, akkor megpróbálok oda olyat írni, ami a témába vág. Azthiszem ez a fórumozás lényege. Akinek meg nem tetszik, annak nem kell elolvasnia.
  • AtomHeart
    #25
    "Sztem így is le lehet írni, nem kell egyből flémelni, hogy xy SUXX, mert én z-t használok,ésazajóaakurvaanyád!!!"

    Szerintem semmi ertelme ezt leirni, ez a topic meg egy vicctopic, csak te veszed komolyan.
  • Dichter
    #24
    Én speciel Netsvűcapet használok. tetszik benne:
    1:Lehet TAB-okat nyitni, nem kell új böngészőt, egy új oldalhoz.
    2:Könnyű, és gyors cookie rendezés
    3:JavaScript consol

    Nem tetszik:
    1:Sok dolgot nem jelenít meg jól (pl:UW-s számlálót)
    2:Kicsit lassú

    Sztem így is le lehet írni, nem kell egyből flémelni, hogy xy SUXX, mert én z-t használok,ésazajóaakurvaanyád!!!44
  • lck
    #23
    Igen, ugyan az.
  • AtomHeart
    #22
    Veletlenul nem-e ez is egy, MSIE kore irt hej, mint Avant Browser..?
  • dashed_
    #21
    Myie2.. mindenkinek ajanlom.. en mar sok bongeszot kiprobaltam de ez tud mindent. gyors es nem csicsas az egesz..
  • Devids Pro
    #20
    Nekem nem lassabb
  • ThePartyFace
    #19
  • Botond #18
    mindenáron flém topikot akarsz itt csinálni,ugye?:-DDDD
  • ThePartyFace
    #17
    Mozilla jo lenne, ha nem lenne sokkal lasabb, mint az IE.
    Vagy csak en vagyok lama?:P
  • RelakSfromhome
    #16
    Amióta kézzel kitöröltem 5 registry bejegyzést, amire a spybot azt mondta, hogy DSO Exploit, azóta minden ok az ie körül.
  • Devids Pro
    #15
    mozilla forevah, nekem eddig evvel semmi bajom, ie-nek a kezdőlapot valami sz*rság mindig áttálítja ás spywarevel meg semmivel sem tudtam leírtani...
    opera nem tetszett, mozilla viszont testzik és jó is minden oldal szépen hibátlanul megjelenik!
  • AtomHeart
    #14
    Ugy ertettem, hogy ie es opera egyarant suxx.
  • Botond #13
    suxxor
  • Taranov
    #12
    Mozillát :)))
  • Botond #11
    nehogymán
  • AtomHeart
    #10
    Nem, ie, opera suxx!
  • RelakSfromhome
    #9
    Gondolom Mozillát, vagy Firefoxot használsz :)
  • Botond #8
    ugyan dehogy,ie roxxor ha mondom
  • Taranov
    #7
    na persze suxx
  • Botond #6
    ie rulezol
  • Garfield
    #5
    És ez mé' általános?

    Mellesleg éljen a következő flame-topik.
  • Dzsini
    #4
    erről beszéltem :) csak meglepődtem, hogy a felhasználós/oprendszeres topicban még nincs (vagy nagyon más néven van?) vallásháborús topic :)
  • RelakSfromhome
    #3
    ?

    A keresőbe beírtam, hogy böngésző. Kirakott egy kilo hírek topikot, meg néhány egyebet, és kész. :)
  • Dzsini
    #2
    a felhasználósdi közt se volt? meglepő :) biztos mert mindig az aktuális hírek alatt élték ki magukat a vallási fanatikusok :D
  • RelakSfromhome
    #1
    Nasazl, itt lehet folytatni a mi kell az SG-nek topikban elkezdett cuccot...

    Utánanéztem, nem találtam ilyen böngészős topikot :P