411
Imperial Glory
  • CZP
    #411
    Üdv,

    Elkezdtem játszani a játékkal,de problémába ütköztem.
    A kiképzett egységeket nem tudom hadvezérhez rendelni.
    (Valamelyik menüben kell, vagy mi lehet a megoldás)
    Előre is köszi!
  • Pluskast
    #410
    Inkább nézd meg a cheats.de oldalt ott tuti találsz használhatót
  • Győrfi Zoltán
    #409
    Üdv.
    Van egy kis gondom.Feltettem a játékot megvan az 1.1-es pacht +magyarítás.
    De a csalás nem működik legalábbis nekem nem.
    Azt írják,hogy valami credits oldalon be kell írni a PYROGODMODE szót és kész de nem tudom mi az a credits oldal.
    Minden stimmel mert leírták,hogy 1.1-es javítással működnie kell.
    Egy kis segítség elkelne mi a jó fenét is kell csinálnom pontosan?
  • Petiii94
    #408
    Szasztok!Még sosem játszottam a játékkal ,de szeretem az újkori stratégiát:)
    TEgnap letöltöttema játékot és feltettem csak nincs hozzá crack ,de nem is talállok.Így nem indul és sajnos a kiegészítőket sem tudom felrakni:(
    Ha valaki tud segítsen.
  • Shid
    #407
    Örülök, hogy végül sikerült! Egyébként ha beírod a regedit keresőjébe, hogy Imperial Glory és utána nyomkodod az F3 -at akkor megtalálhatod az összes játékkal kapcsolatos bejegyzést. Azt elfelejtettem mondani, hogy minden alkalmazás létrehoznak vagy 15-20 bejegyzést és mindet törölni kell.
  • kanzel
    #406
    Na újabb nekifutásal és több törölgetéssel örömmel jelentem sikerült :D

    Ha a exe leállós hiba előjön meg megpróbálom amit mondtál köszi a segítséget.
  • kanzel
    #405
    Majd még holnap kitörölöm megint a mappát és megpróbálom még egyszer
  • kanzel
    #404
    Na kitöröltem a mappát és Eusing Free Registry Cleaner-t is futtattam
    Pyro studios mappát nem találtam.
    (Keresés után: http://www.kephost.com/view3.php?filename=eg900trt8w55htctn86v.jpg)
    Felraktam a játékot de megint azt írja hogy már fel van rakva de nincs.
    Megint letöröltem és rákerestem:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=xljvt4ksek2jalvd6d4v.jpg

    És megint az jött ki mint előtte Ez egy ördögi kör :P
  • Shid
    #403
    Persze csak a Pyro Studios mappát.
  • Shid
    #402
    Ha ilyet találsz és az Imperial Glory-n kívül nincs benne semmi más akkor azt is törölheted HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Pyro Studios.
  • Shid
    #401
    984F1 -et akartam mondani.
  • Shid
    #400
    Először csinálj egy biztonsági másolatot a registryből (Fájl\Exportálás), utána töröld a {9b4F1....} kezdetű mappát (jobb klikk a mappán\törlés). Ezután keress rá még egyszer.
  • kanzel
    #399
    Letöröltem de Edios mappa nincs (am. pyro a kiadó lehet erre gondoltál de ilyen sincs)
    Mindenesetre rákerestem az Imperial Gloryra és:
    http://www.kephost.com/view3.php?filename=8gfwi9rd0mfepj1f21jd.jpg

    Ebből mit töröljek vagy mit csináljak? :D
  • Shid
    #398
    Töröld le a játékot, majd írd be a futtatás ablakba azt hogy: regedit - majd enter. Itt keresd meg a HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\eidos\imperial glory bejegyzést és töröld az imperial glory mappát. Ha csak ez van az eidos mappában akkor azt is törölheted. Ha nem találod akkor használd a keresőt (Szerkeztés\Keresés). Ha ez megvan installáld a játékot, utána a patchet és a magyarítást. A Rendszerleíró Adatbázis piszkálása nem veszélytelen. Ha nem vagy biztos a dolgodban inkább használj egy erre alkalmas programot Pl: Eusing Free Registry Cleaner vagy RegCleaner Standard. Ez a két progi teljesen ingyenes. A hibaüzenettel kapcsolatban megpróbálhatod átállítani a kompatibilitást (jobb klikk az imperial.exe -n\Tulajdonságok fül\Kompatibilitás\ és válaszd az windows xp módot. Ha ez nem megy, próbáld elindítani a játékot, utána az Alt+Ctrl+Del billentyűkombinációval hívd be a Feladatkezelőt, a listából keresd meg az imperial.exe-ét, jobb klikk rajta, majd válaszd az Affinitás beállítása menüpontot. A felugró ablakban végy ki minden pipát a legelső kivételével. Ezután állítsd le a programot és indíts el újra.
  • kanzel
    #397
    Hi nosztalgiázni lett kedvem ezért akartam játszani,

    Fel rakom látom a magyarításhoz kell az 1.1 indítom a patch telepítőjét és azt írja már fen van elindítom magyarosítást az meg azt írja nincs fen nézem a játékba ott tényleg 1.0a van.
    Gondolom mikor régen fen volt rosszul töröltem le és emiatt lehet hogy észleli hogy ott van de még sincs Szóval hogy tudnám ezt megoldani hogy feltudjam rakni a patchet.

    Ja és régen a játék közbe kilépet hogy az exe leállt ... Win7 x64 ha valaki arra tudja a problémát azért is thx.

    üdv
  • csiberaptor
    #396
    Sikerült 2 nap alatt elfoglalnom Európát, ráadásul Poroszországgal..
    Fegyveresen mindössze az osztrákokat vertem le, a többi nép önként csatlakozot hozzám... Ennyit a diplomáciáról :P
  • Glory81
    #395
    Le lehet tölteni csak keress rá neten a google a te barátod:)
  • BlackPirat
    #394
    Valaki eltudja küldeni a magyarosítást
  • Wolf73
    #393
    Minden néppel lehet kórházat építeni. Én a Franciákkal nyomom és van több kórházam is. Ahol megakarod építeni ott kell előtte alap kórházakat építeni.
  • sith7
    #392
    Sziasztok

    Irtátok egy korábbi hozzászólásban, hogy csak a monarchiánál lehet katonai kórházat építeni, és csak ők tudják az egységeket gyógyítani, visszaállítani.
    Én most a franciákkal vagyok, és hiába választottam alkotmányos monarchiát, mégse tudok ilyen épületet felhúzni.

    Melyik országokkal lehet ilyet építeni ?
  • moor09
    #391
    miért van az hogy ha belépek egy csatába és vége akkor belép vissza minden gond nélkül, viszont a második csata után kilép és az exe-re hivatkozva hogy az leáll ??
  • totya4
    #390
    Lebuktál :) Amúgy nem kell hozzá.
  • grebber
    #389
    1.1hez nincs crack :(
  • TBTPumpa
    #388
    javított magyarítás:
    http://www.magyaritasok.hu/?func=dlinfo&mit=1157

    letöltés után egy zip fájlt kapsz, amiben benne van a javított magyarítás telepítője és az 1.1-es javítás, csakhogy ne kelljen keresgélni!
    a magyarítás immár csak akkor telepíthető fel, ha a játék is és az 1.1-es javítás is megtalálható a számítógépen, ellenkező esetben a telepítő leáll egy figyelmeztető hibaüzenettel!

    jó szórakozást!
  • Bodka95
    #387
    Nekem semmit nem csinál a játék megy normálisan.Amúgy az lenne a kérdésem ,hogy szeretnék multyzni és egy szervert se hoz ki és szervert se enged csinálni.Ez miért van? PLS help.
  • totya4
    #386
    Nincs mit. Egyébként alig kezdtem el nézegetni a tutorial-t, és hát engem is kivágott egyszer a játék méghozzá kék halállal (!) úgyhogy patch ide vagy oda, valami nem oké a játékkal. :)
  • kitt2000
    #385
    köszönöm szépen a linket amit attál nekem!
  • totya4
    #384
    És miből tartana megkeresni? Játszanom nem kell helyetted ügye :)

    ime.
  • kitt2000
    #383
    a játékról mert nekem a tengeri csata gyakorlóés hadjáratban leáll a gép kilép!
  • totya4
    #382
    Miről. A játékról, vagy a magyarításról?
  • kitt2000
    #381
    Javitás készült rólla ha igen tudnátok jó linket adni?
  • TBTPumpa
    #380
    mégis elkészült!
    innét tölthető: http://rocsikzolee.extra.hu/news.php
    a letöltéshez regisztráció szükséges!

    jó játékot!
  • TBTPumpa
    #379
    nem lesz mégse fordítás!
  • marxell
    #378
    Én is régen rengeteget játszottam vele, de most, hogy hamarosan elkészül a magyarítás előveszem újra :)
  • ZTM
    #377
    ááááááá Imperial Glory anno én is játszottam vele tetszet ahogy 60 ember egyszerre tüzel:)))
  • marxell
    #376
    talán azért mert rohadt hosszú idő óta készül a magyarítás :)
  • TBTPumpa
    #375
    már készül hozzá az új fordítás, szóval nem tudom mit rinyáltok itt! :-D
  • weine
    #374
    próbáld ki az Europa Universalist(most a 3. megy), az is hasonló gama:)
  • somogyi23
    #373
    Emlékszem, hogy valamikor valahonnan letöltöttem egy 90%-os magyarítást, most nem találom pedig végre megvan a game.
  • 0Georg0
    #372
    Hali !

    Vevő valaki egy multiira a játékkal ?